Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξερει κανεις που μπορω να βρω τα τσιγαρα American Legend στην Θεσσαλονικη; http://www.cigarettespedia.com/images/5/51/American_legend_ks_20_h_greece.jpg Ειναι σπανια τσιγαρα της Καρελια που κυκλοφορουν εδω και χρονια. Τα εχει παρει το ματι κανενως πουθενα;
Link to comment
Share on other sites

Για τα American Legend που ρωτάει ο Πέτρος παραπάνω, κάποιος που να ξέρει σημείο πώλησης στο Ρέθυμνο; :)
Link to comment
Share on other sites

εγω καπνιζω πουρακια αραια και που...κατα προτιμηση moods,alcapone και partagas...:)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

τους τελευταίους μήνες εχω κάνει κάποιους πειραματησμούς με καπνούς:

virginia πράσσινος & drum blond , μου άφηνaν μια ξινίλα

οld holborn aromatic ειναι πραγματικά απαίσιος , απλα ισως για μια φορά στο τόσο

drum μπλέ μου κάνει για κάπως αρκετα υγρός

ο καπνός του καρέλια θα μπορούσε να ναι και καλυτερος ενω δεν ήταν βαρύς με έποιανε πονόλαιμος το πρωί.

Εχω καταλήξει στον camel που πιστευω οτι ειναι κορυφαίος , αν μπορούσαν να βάλουν και ενα σκρατς ωστε να κλήνει καλα οπως στους drum θα ήταν απαιχτος!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα Prince τα κοκκινα (στην μαλακη συσκευασια) ποσο εχουν? 3 ευρω?

 

ναι τα πηγανε 3 απο 3.80 που ειχανε

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

και κατι πηρε το αφτι μου οτι θα τα πανε παλι 3.8€

 

ερωτηση: φιλος καπνιζει davidoff. μια φορα ειχε γινει μελος καπου(δε θυμαται) και απο τοτε του στελνουν καθε λιγο και λιγακι διαφορα δωρακια. μπρελοκ, αναπτηρες, ταμπακερες, μεχρι και τσαντα-βαλιτσα του στειλανε προχθες.

που μπορω να γραφτω και γω να με στελνουν δωρακια?

Link to comment
Share on other sites

και κατι πηρε το αφτι μου οτι θα τα πανε παλι 3.8€

 

ερωτηση: φιλος καπνιζει davidoff. μια φορα ειχε γινει μελος καπου(δε θυμαται) και απο τοτε του στελνουν καθε λιγο και λιγακι διαφορα δωρακια. μπρελοκ, αναπτηρες, ταμπακερες, μεχρι και τσαντα-βαλιτσα του στειλανε προχθες.

που μπορω να γραφτω και γω να με στελνουν δωρακια?

Επικοινωνησε με την καπνοβιομηχανια Imperial Hellas που τα βγαζει. http://www.imperial-tobacco.gr/

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανω τα marlboro lights και ψαχνω να βρω καποιο τσιγαρο που να μοιαζει οσο περισσοτερο γινεται σε αυτα και φυσικα να ειναι οικονομικοτερο........3.80 ειναι πολλα και ζουμε σε δυσκολες εποχες....εχει κανεις καποια ιδεα....???
Link to comment
Share on other sites

γυρνατο σε καπνο καλυτερα,οικονομικα και πιο υγιεινα απο marlboro
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανω τα marlboro lights και ψαχνω να βρω καποιο τσιγαρο που να μοιαζει οσο περισσοτερο γινεται σε αυτα και φυσικα να ειναι οικονομικοτερο........3.80 ειναι πολλα και ζουμε σε δυσκολες εποχες....εχει κανεις καποια ιδεα....???

 

εγω απο marlboro μαλακο το γυρισα σε prince medium....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανω τα marlboro lights και ψαχνω να βρω καποιο τσιγαρο που να μοιαζει οσο περισσοτερο γινεται σε αυτα και φυσικα να ειναι οικονομικοτερο........3.80 ειναι πολλα και ζουμε σε δυσκολες εποχες....εχει κανεις καποια ιδεα....???

Το Classic Papastratos που καπνισα προσφατα εχει σχεδον ιδια γευση με τα Μαρλμπορο Λαιτς και κανει 2,90

Link to comment
Share on other sites

εγω ξεκινισα με πουρακια moods στα 17 μου δηλαδη λιγο πριν γινω 18 μετα prince σκληρο μετα malboro lights μετα rothmans κ για λιγο καιρο philip morris τωρα καπνιζω καρελια χρυση κασετινα τα οποια κατα την γνωμη ειναι τα καλυτερα.τον τελευταιο καιρο απο 1,5 πακετο κανω 6-8 τα κλασσικα ξερεται με τον καφε μετα το φαγητο μετα το..... κ ολη την αλλη διαρκεια της μερα καπνιζω ηλεκτρικο τσιγαρο γιατι ενταξει δεν πηγαινε αλλο να προφυλασομαστε οσο μπορουμε για λογουσ υγειας

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

εγώ για να ξέρω τί μου γίνεται κάθε φορά που παίρνω καινούριο καπνό,γράφω πάνω ημερομηνία..

 

Πολύ θετικά αποτελέσματα μια και 3-4 χρόνια τώρα ο καπνός μ βγάζει γύρω στις 14 μέρες..

 

Δέν θέλω να το κόψω γιατί μου αρέσει τρελά,αλλά με ένα καπνό τις 2 εμβδομάδες νομίζω ότι δέν τίθεται θέμα:)

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

εγώ για να ξέρω τί μου γίνεται κάθε φορά που παίρνω καινούριο καπνό,γράφω πάνω ημερομηνία..

 

Πολύ θετικά αποτελέσματα μια και 3-4 χρόνια τώρα ο καπνός μ βγάζει γύρω στις 14 μέρες..

 

Δέν θέλω να το κόψω γιατί μου αρέσει τρελά,αλλά με ένα καπνό τις 2 εμβδομάδες νομίζω ότι δέν τίθεται θέμα:)

 

14μερες?????οταν πρωτο ξεκινησα να κανω καπνο μου κρατουσε 2 μερες και τωρα γυρω στις 4-5.....

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

ναι γιατί πλέον ανάβω τσιγάρο όταν πραγματικά το έχω ανάγκη..όχι το ένα μετά το άλλο έτσι ασυναίσθητα..

 

Το καλό είναι ότι κάνω Virginia Που κλείνει καλά και έτσι ακόμα και μετά απο 2 εβδομάδες δέν έχω θέμα

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκοψα πριν ένα μήνα. Επειδή διαβάζω κάποια επιχειρήματα που δεν είναι αληθινά (κι εγώ τα χρησιμοποιούσα πριν το κόψω), όποιος θέλει να το κόψει, ας ρίξει μια ματιά το δωρεάν βιβλίο (pdf) που υπάρχει στο skeftomai.gr. Εγώ το έκοψα για πλάκα... Και δεν αστειεύομαι, ούτε κερδίζω κάτι από αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκοψα πριν ένα μήνα. Επειδή διαβάζω κάποια επιχειρήματα που δεν είναι αληθινά (κι εγώ τα χρησιμοποιούσα πριν το κόψω), όποιος θέλει να το κόψει, ας ρίξει μια ματιά το δωρεάν βιβλίο (pdf) που υπάρχει στο skeftomai.gr. Εγώ το έκοψα για πλάκα... Και δεν αστειεύομαι, ούτε κερδίζω κάτι από αυτό.

 

 

σε μένα πάει η σπόντα για τα επιχειρήματα?:lol:

 

Δέν έχω κάποιο λόγο να πώ ψέμματα...

 

Τώρα άν ενοχλεί μερικούς επειδή έχω μέτρο και συνείδηση....άλλο θέμα

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

το ξαναλεω..γουσταρω το καπνισμα και ΔΕΝ ΘΕΛΩ να το κοψω..

 

Ανετα μπορεις να κάπνίσεις αρκει να είσαι ώριμος να σκεφτείς πότε θα ανάψεις τσιγάρο κάθε φορά και όχι επειδή βαριέσαι να περάσει η ώρα..

 

Με αυτή τη λογική δέν χρειάζεται να το κόψεις..

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Οκ, πες μου λοιπόν τι σου αρέσει στο κάπνισμα. Σου το ξαναλέω, κάπνιζα μέχρι πριν ένα μήνα.
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο,απλά μου αρέσει σε κάποιες στιγμές της μέρας
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

(Εντελώς φιλικά πάντα και διαπιστωμένα)

 

Τίποτα δε σου αρέσει φίλε μου. Λυπάμαι που σου το λέω, αλλά έτσι είναι. Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και διάβασε αυτό που σου λέω πιο πάνω. Θα καταλάβεις πολλά πράγματα κι ας μη θέλεις να το κόψεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...