Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

η πας σε ενα φαρμακιο και το ζητας.γιατι 4 ευρω ειναι φαρμακιο:lol:.τελικα εκανα λακι στραικ και δν με ενθουσιασε πολυ

Είπαμε αν κάνεις Lucky κάνε το άφιλτρο. Το φίλτρο ούτε και σε εμένα αρεσει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η πας σε ενα φαρμακιο και το ζητας.γιατι 4 ευρω ειναι φαρμακιο:lol:

:lol::lol::lol::lol:

 

 

Είπαμε αν κάνεις Lucky κάνε το άφιλτρο. Το φίλτρο ούτε και σε εμένα αρεσει πολύ.

 

Και θα είσαι όλη την ώρα "φτου, φτου" με το άφιλτρο! Καλό είναι αλλά πολύ σπαστικό που μπαίνει ο καπνός μέσα στο στόμα σου... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

η πας σε ενα φαρμακιο και το ζητας.γιατι 4 ευρω ειναι φαρμακιο:lol:.τελικα εκανα λακι στραικ και δν με ενθουσιασε πολυ

 

Γούστα είναι αυτά.Σκέφτηκες να το γυρίσεις σε στριφτό;

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

 

 

 

 

Και θα είσαι όλη την ώρα "φτου, φτου" με το άφιλτρο! Καλό είναι αλλά πολύ σπαστικό που μπαίνει ο καπνός μέσα στο στόμα σου... :wacko:

 

αυτο ακριβος...γιατι ειχα παρει και το καμελ το αφιλτρο και μετα απο καθε τζουρα φτου.τελικα εκλεγα τα λεφτα που εδωσα.οσο αναφορα τον καπνο,ειναι πολυ καλη ιδεα αλλα ιδρονουν τα χερια μου,οποτε κανω μπανιο το τσιγαρο

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τα chesterfield τα μπλε , κοστίζουν 2,70 και έχουν μέσα 30 τσιγάρα, και μπορώ να πω οτί μου άρεσαν αρκετά.Ένα ακόμα χαρακτηριστικό είναι ότι φωνάζουν "Παπαστράτος" από το χιλιόμετρο :p .Αν τώρα αυτό είναι θετικό ή αρνητικό θα το πεί ο καθένας για τον εαυτό του γιατί το τσιγάρο είναι υποκειμενικό θέμα. :X :X :X
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τα chesterfield τα μπλε , κοστίζουν 2,70 και έχουν μέσα 30 τσιγάρα, και μπορώ να πω οτί μου άρεσαν αρκετά.Ένα ακόμα χαρακτηριστικό είναι ότι φωνάζουν "Παπαστράτος" από το χιλιόμετρο :p .Αν τώρα αυτό είναι θετικό ή αρνητικό θα το πεί ο καθένας για τον εαυτό του γιατί το τσιγάρο είναι υποκειμενικό θέμα. :X :X :X

καποτε εκανα κι εγω τα μπλε και μετα τα κοκκινα.

μπορω να πω οτι μου αρεσαν παρα πολυ για την τιμη τους και την ποσοτητα τους.

της philip morris δεν ειναι και αυτα??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καποτε εκανα κι εγω τα μπλε και μετα τα κοκκινα.

μπορω να πω οτι μου αρεσαν παρα πολυ για την τιμη τους και την ποσοτητα τους.

της philip morris δεν ειναι και αυτα??

 

νομιζω πως ναι.ειναι και τα assos???α επ ευκαιριας ακι τα assos ειναι πολυ ωραιο τσιγαρο

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ναι.ειναι και τα assos???α επ ευκαιριας ακι τα assos ειναι πολυ ωραιο τσιγαρο

Ποιο απο όλα τα Άσσος; Βγαινουν σε τόσες πολλές ποικιλιες και διαφορετικα χαρμάνια...

Link to comment
Share on other sites

άμα κάνεις πίπα, πρέπει να αναφέρεις τη μάρκα καπνού που χρησιμοποιείς?

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Ποιο απο όλα τα Άσσος; Βγαινουν σε τόσες πολλές ποικιλιες και διαφορετικα χαρμάνια...

 

οχι το internacional το απλο που ειναι ολο ασπρο.ειναι η πρωτη μαρκα που εκανα

Link to comment
Share on other sites

Κίτρινο, μπλε ή αρωματικό;
κιτρινο!εχω περασει απο πολλες μαρκες στριφτου παντως ως που να καταληξω εδω!κ δεν νομιζω να αλλαξω!
Link to comment
Share on other sites

άμα κάνεις πίπα, πρέπει να αναφέρεις τη μάρκα καπνού που χρησιμοποιείς?

Ναι! Και εγω το σκέφτομαι να αρχισω να καπνίζω πίπα μια και πλεον δεν υπάρχουν απολαυστικά τσιγάρα,όμως είμαι εντελώς άσχετος από το σπόρ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Και εγω το σκέφτομαι να αρχισω να καπνίζω πίπα μια και πλεον δεν υπάρχουν απολαυστικά τσιγάρα,όμως είμαι εντελώς άσχετος από το σπόρ.

"tsiiiimmmpppoooyki" εννοεις :X γιατι η πιπα ειναι το ειδικο φιλτρο που μπαινει στο τσιγαρο.

τωρα αμα το αρχισεις θελει πολυ κοπο,ειδικο καπνο,συνεχεια καθαρισμα,ειδικο αναπτηρα,επισης ενα καλο tsiiiimmmpppoooyki κοστιζει απο 50 ευρο και ανω,θα μου πεις οτι ειναι πολλα..αλλα αμα παρεις ενα απλο θα σου καιει τα δαχτυλα,δεν θα μπορεις να το κρατησεις.

 

Χρονια σου Πολλα :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έκανα old horborn aromatic.

Καλούτσικη φάση αλλά όχι κάτι το φοβερό.

 

Ρε παιδιά κάπου είχα δει καφέ χαρτάκια(όχι τα κλασσικά τα άσπρα).Ξέρει κανείς για ποια λέω?

Link to comment
Share on other sites

 

Ρε παιδιά κάπου είχα δει καφέ χαρτάκια(όχι τα κλασσικά τα άσπρα).Ξέρει κανείς για ποια λέω?

 

Eίναι τα πορτοκαλί rizzla.

Link to comment
Share on other sites

Eίναι τα πορτοκαλί rizzla.

 

Θενξ!

 

Ελπίζω να μην είναι πολύ λεπτά σαν τα ασημί αλλά σαν τα πράσινα. :D

Link to comment
Share on other sites

Eίναι τα πορτοκαλί rizzla.

 

Προσοχή! Υπάρχουν και πορτοκαλί ριζλα χαρτάκια που είναι άσπρα.Ζήτα γλυκόριζα και θα σου δώσουν τα καφέ που ζητάς.Α,και είναι πολύ χοντρά σε σχέση με τα πράσινα, πόσο μάλλον με τα ασημί.

Link to comment
Share on other sites

Μία πίπα πόσο κάνει περίπου;Κάτι άλλο...ο καπνός black devil είναι αρωματικός;

 

Α, και χρόνια πολλά Petr_4!

 

μεχρι εμετου:lol:.ειναι πολυ βαρης και δν εχω ακουσει και τα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

ωραία θενξ , αν κ θα τον δοκιμάσω κάποτε να μου φύγει η κάψα.Τα τσιγάρα black devil πάντως είναι φοβερά.Και παρόλο που λένε 10 - 0,8 μου φαίνονται πολύυυυ ελαφριά...
Link to comment
Share on other sites

μεχρι εμετου:lol:.ειναι πολυ βαρης και δν εχω ακουσει και τα καλυτερα

 

ωραία θενξ , αν κ θα τον δοκιμάσω κάποτε να μου φύγει η κάψα.Τα τσιγάρα black devil πάντως είναι φοβερά.Και παρόλο που λένε 10 - 0,8 μου φαίνονται πολύυυυ ελαφριά...

 

Εμένα προσωπικά μ'άρεσε και ο καπνός Black Devil(δεν ξετρελάθηκα βέβαια), αλλά προτιμάω χίλιες φορές το πακέτο:p..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...