Jump to content

Προγράμματα εκμάθησης ξένων γλωσσών


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να ρωτήσω την άποψη σας σχετικά με αυτά τα προγράμματα. Δηλαδή που προσπαθούν να σου μάθουν τα βασικά μέσω ηυ. Είναι αποτελεσματικά (τουλάχιστον για τις πρώτες γνώσεις)? Ποια είναι διαδεδομένα ώστε να τα αγοράσω από κάποιο "μαγαζί"?

 

Δεν βρήκα παρόμοιο θέμα.:!:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα χρησιμοποιουσε μια ξαδερφη τετοια προγραμματα στο pc.

Τωρα δεν ξερω να σου πω λεπτομερειες..Ειναι αναλογα κ με το επιπεδο που θα ξεκινησεις κ αυτο που θες να φτασεις..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Από το 0 θέλω να ξεκινήσω. Βασικά δεν πιστεύω ότι μπορεί να προσφέρει πολλά ένα τέτοιο πρόγραμμα αλλά μόνο τα βασικά βασικά.

 

Πιστεύω ταίριαζε καλύτερα στο Chat and Fun. Δε με ενδιαφέρει μόνο το πρόγραμμα αυτό καθαυτό αλλά θέλω και εμπειρίες από τη χρήση του προγράμματος. Αν γίνεται να μεταφερθεί ξανά πίσω, μιας και δεν ξέρω από ποιόν ήρθε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ταίριαζε καλύτερα στο Chat and Fun. Δε με ενδιαφέρει μόνο το πρόγραμμα αυτό καθαυτό αλλά θέλω και εμπειρίες από τη χρήση του προγράμματος.

 

Chat and Fun

Συζητήσεις για... οτιδήποτε δεν έχει σχέση με τεχνολογία και κινητά. Απαγορεύονται τα πολιτικά και τα αθλητικά θέματα.

 

Computing

Οι υπολογιστές είναι ένα αναπόσπαστο κομμάτι... της καθημερινότητάς μας. Συζητήσεις για τα λειτουργικά συστήματα (Windows XP, Linux κ.α.), αναζητήσεις εφαρμογών, ρυθμίσεις, προγραμματισμός κ.α.

 

Γιατί ταίριαζε στο c&f,επειδή έχει περισσότερη κίνηση; Και γιατί αυτός που έχει δουλέψει κάποιο ανάλογο πρόγραμμα να μην μπορεί να γράψει εδώ τις εμπειρίες του;

Link to comment
Share on other sites

Μα δε νομίζω ότι έχει σχέση με την τεχνολογία αλλά με τις ξένες γλώσσες. Για αυτό στο πρώτο μου μήνυμα έβαλα τα ερωτήματα με αυτή τη σειρά.

Επίσης δεν πιστεύω ότι δεν έχει την απαιτούμενη κίνηση αυτό το Section ώστε να μην απαντηθεί εδώ το ερώτημα μου. Εκτός αν υπονοείς αυτό...

Anyway δε θα κάτσουμε να λογομαχούμε τώρα για κάτι ανούσιο.:)

Link to comment
Share on other sites

 

Οκ βρήκα κάποιες πληροφορίες εκεί. Μεταφορά/ Κλείδωμα αυτού.:lock:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...