Jump to content

[S60 3rd Edition] Route 66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

yap :) ( distixos den exoume thanks )

 

entometaksi,me tin fonitiki ploigisi,ksereis kaneis ti mporei na efthinete?

 

 

Δεν έχεις περάσει μάλλον την ελληνική γλώσσα στον σωστό φάκελο ή δεν έχεις ρυθμίσει στο πρόγραμμα τη σωστή γλώσσα.

 

Σχετικά με τους χάρτες που ζητάνε τα παιδιά, ο τελευταίος είναι από το 2005 και με ψάξιμο θα το βρείτε εύκολα μέσα στο φόρουμ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 923
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έχεις περάσει μάλλον την ελληνική γλώσσα στον σωστό φάκελο ή δεν έχεις ρυθμίσει στο πρόγραμμα τη σωστή γλώσσα.

 

 

exo giro sta 16 arxeia me speeches ( .ogg ) . tora gia tin rithmisi,to psaxno...

Link to comment
Share on other sites

paidia kalyspera,ebala to route 66 sto n95(ola ok),exw mia aporia o xarths moy anagrafete me latinikoys xaraktires,mhpos yparxei allos h einai mono aytos.HELP,fillika spyros

μονο αυτός δυστυχώς...

 

γενικά αν ξέρει καποιος: θεωρητικά μπορούμε να φτιάξουμε και δικό μας map (λεμε τωρα) αφού το .prm ουσιαστικά "ανοίγει" αλλα και δημιουργείς αν θές με το photo$hop premiere...

 

Αν λοιπόν πάρω έναν πολύ αναλυτικό χάρτη της Αττικής , ας πούμε , θα δουλεύει στο R66;;;

'70s
Link to comment
Share on other sites

hi σε ολους.Εχω το νοκια 6110 το οποιο εχει προεγκατεστημενο το root66.o μονος χαρτης που εχει μεσα ειναι της αθηνας.Πως μπορω να περασω και αλλες πολεις της Ελλαδας χωρις να τις αγορασω και επισεις τον χαρτη του Βερολινου που τον χρειαζομαι?

Ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Share on other sites

exo giro sta 16 arxeia me speeches ( .ogg ) . tora gia tin rithmisi,to psaxno...

 

Δεν τα χρειάζεσαι όλα.Μόνο τις γλώσσες που θες κράτα.

 

Και γράφε Ελληνικά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εγκατέστησα το Route 66 kai διαπίστωσα ο χάρτης της Ελλάδος έχει λεπτομέρειες για την Αθήνα. Δεν υπάρχουν χάρτες με λεπτομέρειες για πιο πολλές πόλεις??

 

thanks

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εγκατέστησα το Route 66 kai διαπίστωσα ο χάρτης της Ελλάδος έχει λεπτομέρειες για την Αθήνα. Δεν υπάρχουν χάρτες με λεπτομέρειες για πιο πολλές πόλεις??

 

thanks

 

oxi,einai kirios gia athina.me kati mikres leptomeries apo peloponiso.to garmin mia apo ta idia.opote smart2go kai pali:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα και το garmin??

 

Και ήθελα να το βάλω να το δοκιμάσω... Καλα που μου το είπες!!

 

thanks

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

μάλιστα και το garmin??

 

Και ήθελα να το βάλω να το δοκιμάσω... Καλα που μου το είπες!!

 

thanks

 

gia to garmin mobile xt,an eisai apo athina aksizei.allios oxi:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πάω να κάνω εγκατάσταση το ROUTE_66 και εκεί που λέει να κάνω register στο symbiansigned.com βάζω e-mail απο yahoo δεν δέχεται απο yahoo,hot mail, mail κλπ βάζω το e-mail που μου έχει δώσει

η forthnet ούτε και αυτό το δέχεται.

Τι στο καλό e-mail να φτιάξω?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχω περασει το route 66 sto n95 πριν περιπου 1 μηνα,μεχρι χθες δουλευε κανονικα ξαφνικα ενω βρισκει κανονικα δορυφορους σφερατα μεσα σε 2 λεπτα το πολυ οταν του ζητησω να μου υπολογισει μια διαδρομη που θελω να ακολουθησω δεν το κανει γραφει υπολογισμος και κολλαει , το εχει παθει κανεις αλλος?

Ευχαριστω πολυ καθε βοηθεια ειναι ειναι πολυτιμη

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πάω να κάνω εγκατάσταση το ROUTE_66 και εκεί που λέει να κάνω register στο symbiansigned.com βάζω e-mail απο yahoo δεν δέχεται απο yahoo,hot mail, mail κλπ βάζω το e-mail που μου έχει δώσει

η forthnet ούτε και αυτό το δέχεται.

Τι στο καλό e-mail να φτιάξω?

Το SymbianSigned δεν δέχεται public domain names. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να γραφτείς... Δες εδώ τον οδηγό μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xzy.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το SymbianSigned δεν δέχεται public domain names. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να γραφτείς... Δες εδώ τον οδηγό μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xzy.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.

 

ευχαριστώ φίλε θα το κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα σήμερα. Δεν είναι άσχημο, πολύ ικανοποιητικό σε γενικές γραμμές.

Μου άρεσε και το στοιχείο "πληροφορίες GPS", και κάποια άλλα όπως "ηχητική ειδοποίηση μετά τα 140" κ.ά...

 

Ωστόσο ρε γμτ κάτι μου έλειπε... κάτι με χάλασε στο μενού, στο χρώμα των χαρτών στις επιλογές, κάτι...

 

Ίσως συνήθισα στο smart2go...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπλέξει τα μπούτια μου μήπως υπάρχει κανένας χριστιανός να μου κάνει signed το route 66 για N95?

Ξέρω ζητάω πολλά αλλά είναι πολύ μπλιμπλικοκατάσταση και τρώω τα νύχια μου...εχω χάσει τη μπάλα!!!:wacko:

 

Αν κάποιος θέλει να βοηθήσει......τι να πω θα το εκτιμούσα και τέτοια?Ευχαριστώ?

Πολύ παραπάνω!!!!!

 

Τέλος πάντων αν θέλει κάποιος........

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπλέξει τα μπούτια μου μήπως υπάρχει κανένας χριστιανός να μου κάνει signed το route 66 για N95?

Ξέρω ζητάω πολλά αλλά είναι πολύ μπλιμπλικοκατάσταση και τρώω τα νύχια μου...εχω χάσει τη μπάλα!!!:wacko:

 

Αν κάποιος θέλει να βοηθήσει......τι να πω θα το εκτιμούσα και τέτοια?Ευχαριστώ?

Πολύ παραπάνω!!!!!

 

Τέλος πάντων αν θέλει κάποιος........

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2138984#post2138984

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν το έχω κατεβάσει, αλλά βγήκε νέος χάρτης για όλη την Ευρώπη.

Ακόμα δεν υπάρχει ξεχωριστά για Ελλάδα.

Μπορείτε να δείτε τα link εδώ:

xxxxxxxxxxxxxxxx

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του για να εγκαταστήσω το route66 σε ένα E70? Ευχαριστώ.

Μου βγάζει πρόβλημα με τα πιστοποιητικά....

everything you do... do it your way!:shifty:

 

Προηγούμενες συσκεύες:

N6150,N6210,N6310,N6600,N6230i

N7260,N5100,N8310,N6680

Link to comment
Share on other sites

Κανείς ρε παιδιά?

 

Έχεις διαβάσει τα σχετικά post και παρόλαυτα πάλι δε βρίσκεις λύση?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...