Jump to content

[S60 3rd Edition] Route 66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το Route66 στο Ν70...και σκέφτομαι να πάρω το Ε65...θα δουλεύει το Route66 εκεί? Το έχει δοκιμάσει κανείς?

 

Ευχαριστώ.

Ναι θα δουλεύει, αλλά άλλη έκδοση, όχι αυτή που έχεις τώρα.

Θα πρέπει να βάλεις αυτή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 923
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

meta apo 6 mines poy exo to koinito exo katalabei ta panta,toy exo kanei ta panta!ola doylevoyn roloi!!!ΤΟ ROUTE66 DEN EXO KATAFEREI NA TO BALO ME TIPOTA!!!PLIRONO GIA VOITHEIA PAIDIA!!

Θεωρώ ότι είναι σχετικά απλό, γιατί το κάνω κάθε φωρά που κάνω format ή αναβάθμηση.

Αφού βρεις και εγκαταστήσεις το ανάλογο για το τηλέφωνο σου six, (διαβασε στις προηγούμενες σελίδες γιατί για το Ν95 υπάρχει έκδοση που "βλέπει" το εσωτερικό GPS) θα κάνεις copy τον "σωστό" χάρτη (Greece.prm size:9756 ή Athens.prm size:9099 και οι δυο είναι κυρίος για την Αθήνα) στο "system\apps\ROUTE66\maps" της κάρτας.

 

Μετά τρέχει.

 

Οταν σου ζητήσει κωδικό γράφεις ότι θές.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο μενα παιδια. Μετα απο πολυ καιρο επανερχομαι. Εμενα εγκατασταθηκε με την πρωτη αλλα δεν εχω ακομη gps. Δουλευει κανονικα και αυριο που θα παρω ενα gps θα δουμε
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Mythos. Ποιο gps σκέφτεσαι να πάρεις; Ψάχνω κι εγώ, γι' αυτό ρωτάω. Από το Skroutz το φθηνότερο έχει από 60 ευρώ και πάνω.

 

[Αγοράζω με πιστωτική κάρτα online αλλά μόνο από μαγαζιά με σωστές διαδικασίες ηλεκτρονικού εμπορίου. Αυτά τα περισσότερα έχουν προβληματικές διαδικασίες (φωτοτυπίες ταυτότητας και άλλα επικίνδυνα. Ούτε κατά την παράδοση δεν δέχονται εναλλακτικά να τους επιδείξεις ταυτότητα και κάρτα!)]

 

[Edit] Ουπςςς!! :O Τώρα είδα ότι υπάρχει άλλο thread για αυτά τα modules - αν και πολύ παλιό. Sorry moderators...:sorry:

“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω. Πιο πισω λενε τα παιδια για το Fortuna Slim On αλλα μαλλον τωρα ειναι παρελθον. Μαλλον σε νοκια θα παω. 87€ το e-shop. Κανεις που το εχει το συγκεκριμενο να μας πει τη γνωμη του ή τουλαχιστον καποιο αλλο καλο και φθηνο;

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003244

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι είναι σχετικά απλό, γιατί το κάνω κάθε φωρά που κάνω format ή αναβάθμηση.

Αφού βρεις και εγκαταστήσεις το ανάλογο για το τηλέφωνο σου six, (διαβασε στις προηγούμενες σελίδες γιατί για το Ν95 υπάρχει έκδοση που "βλέπει" το εσωτερικό GPS) θα κάνεις copy τον "σωστό" χάρτη (Greece.prm size:9756 ή Athens.prm size:9099 και οι δυο είναι κυρίος για την Αθήνα) στο "system\apps\ROUTE66\maps" της κάρτας.

 

Μετά τρέχει.

 

Οταν σου ζητήσει κωδικό γράφεις ότι θές.

afto einai to thema file moy!exo prospathisei na egatastiso pano apo 15 arxeia rout66 gia to n95!den egathistate kanea!

Link to comment
Share on other sites

Μα οι χάρτες δε χρειάζονται εγκατάσταση. Απλώς τους ματαφέρεις στον παραπάνω φάκελο στην κάρτα μνήμης, αφού πρώτα εγκαταστήσεις την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

ekana pedes rapid

http://rapidshare.com/files/55435039/ROUTE_66_CR_CKED.rar

 

an iparxei kapio problima pite mu na kanw kai allou :PP

perimenw sxolia kai problimata

ps dokimasmeno se n95 doulebei perifima

*****arismeno :D perimenwwwwwwwwwwwww soxliaa tsagia :D

 

Έχω Ν95, ακολούθησα τις συγκεκριμένες οδηγίες και όλα πήγαν καλά.

Το πρόγραμμα αν και το έχω χρησιμοποιήσει μόνο μια μέρα μου φαίνεται πάρα πολύ καλό (συγκριτικά με το smart2go απείρως καλύτερο).

Ευχαριστώ πολύ τον galanoss για τις λεπτομερείς οδηγίες του.

Πραγματικά μη σκέφτεστε τη διαδικασία. Βάλτε route66 για να καταλάβετε επιτέλους ότι έχετε gps.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

timh kai do3a sto xrhsth galanoss gia to apsogo upload pou ekane(
http://rapidshare.com/files/55435039/ROUTE_66_CR_CKED.rar

). eixa prospa8hsei den 3erw ki egw poses fores na egkatasthsw to route 66 mexri poy katevasa tis odhgies tou. de ginontai analytikoteres. epishs eyxaristw tous xrhstes bmw 318con, gianpithio, cavalli13 giati xarh sta posts tous entopisa to sygekrimrno upload. oson afora to programma 8a h83la na parathrhsw oti gia mas pou zoume sthn krhth o xarths ths elladas den exei tipota gia mas. an kanenas 3erei an yparxei kapoios allos xarths me tis poleis ths krhths h allos me tis poleis tis elladas, ton parakalw na mas enhmerwsei

Link to comment
Share on other sites

timh kai do3a sto xrhsth galanoss gia to apsogo upload pou ekane(http://rapidshare.com/files/55435039/ROUTE_66_CR_CKED.rar). eixa prospa8hsei den 3erw ki egw poses fores na egkatasthsw to route 66 mexri poy katevasa tis odhgies tou. de ginontai analytikoteres. epishs eyxaristw tous xrhstes bmw 318con, gianpithio, cavalli13 giati xarh sta posts tous entopisa to sygekrimrno upload. oson afora to programma 8a h83la na parathrhsw oti gia mas pou zoume sthn krhth o xarths ths elladas den exei tipota gia mas. an kanenas 3erei an yparxei kapoios allos xarths me tis poleis ths krhths h allos me tis poleis tis elladas, ton parakalw na mas enhmerwsei

 

Φίλε το Route66 είναι απείρως χειρότερο σε ότι αφορά τις πόλεις της Ελλάδας και δε το συνιστώ σε κανέναν που ζει έξω από Αθήνα.

Ακόμα και τη Σαλόνικα δεν την έχει αναλυτικά.Οπότε μην περιμένεις για Κρήτη κλπ.

Οπότε σας βλέπω να πηγαίνετε για άδεια κανονικά για το smart2go.Για μένα αξίζει, γιατί είναι λίγα τα χρήματα και έχει αναλυτικά πολλά μέρη της Ελλάδας.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα εγκαθιστούμε την εφαρμογή στην κάρτα μνήμης και μετά μεταφέρουμε τον φάκελο "Route66" στο system ή το αντίστροφο;

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το πρόγραμμα ώστε να λειτουργεί ομαλά, αλλά δεν τα καταφέρνω μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα εγκαθιστούμε την εφαρμογή στην κάρτα μνήμης και μετά μεταφέρουμε τον φάκελο "Route66" στο system ή το αντίστροφο;

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το πρόγραμμα ώστε να λειτουργεί ομαλά, αλλά δεν τα καταφέρνω μέχρι στιγμής.

 

εγκατασταση εφαρμογης-δημιουργια φακελου-μεταφορα χαρτη

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ποιους φακέλους πρέπει να δημιουργήσω μετά την εγκατάσταση; Μετέφερα το activation key και άνοιξα έναν φάκελο "χάρτες", αλλά η εφαρμογή εξακολουθεί να μη λειτουργεί.
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα δουλεύει, αλλά άλλη έκδοση, όχι αυτή που έχεις τώρα.

Θα πρέπει να βάλεις αυτή.

Kαλυτερα μην δινεις αυτη την εκδοση.. καλυτερα να δινεις το link που εδωσε ο @galanoss εδω.

 

Για να καταλαβεις γιατι το γραφω αυτο διαβασε απο εδω μεχρη το 614 ποστ :)

 

Εdit:

@DENIOR κατεβασε την εκδοση του @galanoss απο πιο επανω κανε πληρη απεγκατασταση και μετα κανε οτι λεει μεσα :)

(Θελει sign)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Kαλυτερα μην δινεις αυτη την εκδοση.. καλυτερα να δινεις το link που εδωσε ο @galanoss εδω.

 

Για να καταλαβεις γιατι το γραφω αυτο διαβασε απο εδω μεχρη το 614 ποστ :)

Έδωσα αυτή διότι ο Kinitomanis το θέλει για το Ε65 (ξέρω πως δεν κάνει για το Ν95 αλλά δεν ήξερα πως έχει προβλήματα…).

Αλλά αφού υπάρχει καλύτερο link γιατί όχι...:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Για το Ν80 ποια εκδοση κανει ρε παιδια? Αυτη που εχετε δωσει στην αρχη της σελιδας?

Βάλε αυτή. Θέλει sing πρώτα όμως.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 6120,θελω το R66 και δεν μπορω να καταλαβω και πολλα εδω μεσα.

βαλε αυτη την εκδοση,βγαλε αυτη την εκδοση,και οντος δεν βγαζω ακρη.

Παω στο http://www.symbiansigned.com και θελει λεει αλλο ειδος e-mail.

Φτιαχνω αλλο,αλλα αυτα τα e-mail αργουνε,η δεν λειτουργουν.

Ειχα το panasonic X700 οχι μονο δουλευε το route66,αλλα θυμαμαι εβαλα μια εφαρμογη και εκανα ενα copy/paste!ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

Τωρα δεν καταλαβαινω ειλικρινα τιποτα!

Αν μπορει καποιος να βοηθεισει.....

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@cx65i κανε πληρη απεγκατασταση κατεβασε αυτη την εκδοση του route που σου γραφει αναλυτικα τι πρεπει να κανεις και λειτουργει αψογα και στειλε μου σε pm το e-mail σου :)

 

edit:

Λαθος οχι το e-mail το imei του κινητου σου ειθελα να γραψω :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Nαι ακριβως, ο φιλος galanos εχει κανει άψογη δουλεια.

Σε 3 Ν95 λειτουργει άψογα

'Εχει πράγματι κάνει άψογη δουλειά για κάποιον που είναι εξπέρ στο να περνάει λειυτουργικά στο τηλέφωνο.

Δυστυχώς, αν και παραδέχομαι πως έχω εμπειρία (δεν δουλεύω και στην micrisoft)... ο οδηγός έχει μερικές ανακρίβειες.

Τoυ αξίζει του χριστιανού ένα μεγάλο "ευχαριστώ" που ασχολήθηκε... όμως είναι οδηγός για πιό ψαγμένους. 'Οχι για τον απλό χρήστη.

 

Φιλικά πάντα

 

ΥΓ= Μετά από παίδεμα 2 ωρών... και αφού έκανα όλα όσα έπρεπε... μου έβγαλε μήνυμα "Εγκατάσταση αδύνατη - Περιορισμοί Πιστοποιητικού"

 

Τα νεύρα μου!

 

ρε παιδια βαζω το route66 sto N95 και μου λεει "περιορισμοι πιστοποιητικου".... τι θελει να πει ο ποιητης?????

Παιδιά ξέρει κανείς τι είναι αυτό;

Δοκίμασα στο "Διαχείριση εφαρμογών"=> Ρυθμίσεις => "έλεγχος Πιστοποίησης σύνδεσης" και σε καμμία από τις 3 περιπτώσεις δεν έπαιξε!

 

Γρρ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς τι είναι αυτό;

Δοκίμασα στο "Διαχείριση εφαρμογών"=> Ρυθμίσεις => "έλεγχος Πιστοποίησης σύνδεσης" και σε καμμία από τις 3 περιπτώσεις δεν έπαιξε!

 

Γρρ!

Από ο,τι κατάλαβα προσπαθείς να περάσεις το Route66 που έδωσε ο galanos. Θα πρέπει να το κάνεις sign πρώτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Από ο,τι κατάλαβα προσπαθείς να περάσεις το Route66 που έδωσε ο galanos. Θα πρέπει να το κάνεις sign πρώτα.

To έκανα φίλε μου. Ομολογώ πως τρόμαξα να το κάνω sign... όμως ακολούθησα τις οδηγίες κατά γράμμα.

Link to comment
Share on other sites

@cx65i κανε πληρη απεγκατασταση κατεβασε αυτη την εκδοση του route που σου γραφει αναλυτικα τι πρεπει να κανεις και λειτουργει αψογα και στειλε μου σε pm το e-mail σου :)

 

edit:

Λαθος οχι το e-mail το imei του κινητου σου ειθελα να γραψω :O

 

 

Φιλε gianpithio ολα πηγανε καλα!

Μου ζητησε εναν κωδικο οταν ξεκινησα πρωτη φορα,εγραψα εναν 16ψηφιο απο το.....μυαλο μου,και ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

Τωρα ψαχνομαι με τους χαρτες της νοκια,μιας και αναφαιρονται και στο μοντελο 6120!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ!!!!!

("ξεκλειδωδα" και αλλα προγραμματα)

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...