Jump to content

Ανάκτηση αρχείων


chris79
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα επανεγκατασταση του λειτουργικου στο Qosmio G20 και επελεξα μια επιλογη εγκαταστασης που έσβησε και τους 2 σκληρους και εχασα ολα μου τα δεδομενα.

Δεν ξερω τι να κανω. Εστειλα γραμμα σε ΙΝΚΑ και Ideal (αντιπροσωπος Toshiba)και περιμενω να δω τι θα μου απαντησουν.

Εσεις τι λετε?

 

ΥΓ: Δεν περιμενα πως θα γινοταν αυτο μιας και το recovery cd που ειχα στον αλλον Η/Υ δεν πειραζε καθολου το 2ο partition που είχε. Σε εκεινον επανεγκαταστουσα καθε 3 και λιγο το λειτουργικο.

Link to comment
Share on other sites

file uparhoun diafora programmata gia data recovery. psaxe sto dawnload.com kai tha vreis arketa. elpizo na se voithisa.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Εκανα επανεγκατασταση του λειτουργικου στο Qosmio G20 και επελεξα μια επιλογη εγκαταστασης που έσβησε και τους 2 σκληρους και εχασα ολα μου τα δεδομενα.

Δεν ξερω τι να κανω. Εστειλα γραμμα σε ΙΝΚΑ και Ideal (αντιπροσωπος Toshiba)και περιμενω να δω τι θα μου απαντησουν.

Εσεις τι λετε?

 

ΥΓ: Δεν περιμενα πως θα γινοταν αυτο μιας και το recovery cd που ειχα στον αλλον Η/Υ δεν πειραζε καθολου το 2ο partition που είχε. Σε εκεινον επανεγκαταστουσα καθε 3 και λιγο το λειτουργικο.

 

Καλησπέρα...

Αν κατάλαβα καλά έχεις κάποια partition και χάθηκαν?Κοίταξες αν υπάρχουν στη διαχείρηση των δίσκων?

Αν πάλι δεν έχει να κάνει με partition τότε αρκετά καλό και γνωστό πρίγραμαμ είναι το magic recovery για επαναφορα αρχείων μα θα χρειαστείς κάποιον τρίτο σκληρό για να κάνεις την επαναφορά των χαμένων σου αρχείων

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα το easy recovery. Μου βρήκε αρχεία που ξέχασα ότι υπήρχαν. Επαναφέρει αρχεία μετά απο format και ανασυγκρότηση. Παρά πολύ απλό.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...