Jump to content

MyPhone Meeting στην Αθήνα. 11/11/06


rallistas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 182
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άντε και οι πρώτοι 10 τυχεροί που θα δηλώσουν συμμετοχή θα κερδίσουν 10 μπαλόνια φουσκωμένα με ήλιον ο καθένας εντελώς δωρεάν με τη φάτσα του rallista!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Κανένας; Εμείς κι εμείς θα είμαστε; Τι άλλο θέλετε να κάνω για να σας πείσω; Να φέρω τη Θώδη να μας τραγουδήσει ντουετάκι με την Λάμπρου και μετά να ακολουθήσει ποιητική βραδιά με αποκλειστικά γραμμένα από την Μπεζαντάκου ποιηματα;

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια εγω στις 11 τελικά θα φύγω τελικά καθώς θα έχω την χειμερινή μου άδεια :D και δεν θα μπορέσω να έρθω. :)
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Γουσταρω αγρια για το meeting και προσωπικη μου γνωμη ειναι το The Mall που δεν εχω παει βεβαια αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα και σε μεγεθος....:p :p :lol: και σε ποιοτητα υπηρεσιων:rolleyes: :cool:

Αντε να τα κανονισουμε και να σας γνωρισω..... Ηδη εχω χασει κανα 2 να χασω και 3ο; ΟΧΙ, δεν λεει. ;)

http://www.pantazopoulos.gr/blog/wp-content/aris/olympiacos.jpg

 

 

READY TO DIE FOR YOU! G7

Link to comment
Share on other sites

και γω ψηνομουνα ξερω γω αλλα ολοι μεγαλοι και etc
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα δεδομένα για μένα άλλαξαν, πλέον δουλεύω και κυριακές 12 με 10 το βράδυ, εκτός απροόπτου μόνο θα έρθω, οπότε θα ξέρω τελευταία στιγμή.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

10 μερες για το "meeting" και το topic εφτασε στα αζητητα...:O :lol: Πως πανε οι συμμετεχοντες?Κανενας νεος???VEGETTO μη μασας φιλε μου!Σιγα τη διαφορα ηλικιας!
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα ήθελα και εγω να έρθω αλλά οι υποχρεώσεις δε με αφήνουν :( . Καλά να περάσετε... :sorry:
Link to comment
Share on other sites

Στις 11/11 τελικά ε; Θα παλέψω να μην βγω στη Σεμίνα τελικά.

 

ΥΓ: Να μου 'χετε και ρόλευ!!! Πώς θα σας περιμένω στο γκαράζ; Να μην έχω με κάτι να ασχολούμαι;

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Eγω σας πουλησα και θα παω στης Θεσσαλονικης :p :p :devil:

 

Αφού είσαι Λαρισαίος δεν πειράζει....:D :D

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ είχα καιρό να δω το τόπικ και τα έχω χάσει λίγο :(.. Τελικά είναι 11 ή 12 το μήτινγκ? Μέρος κατάλαβα το the Mall! Ώρα? Ρίξτε μια ενημέρωση, αν με θέλετε, να έρθω :)
Link to comment
Share on other sites

Οργανώνεται εδώ και καιρό απλά δεν έχουν μάλλον διευκρινιστεί κάποιες πληροφορίες σχετικά με μέρα και ώρα. Ελπίζω να μπει σύντομα ο rallistas (που είχε την πρωτοβουλία) να μας διαφωτίσει:).
Link to comment
Share on other sites

Να'μαι κι εγω!Φιλε nikkosnet,εφοσον ειμαστε λιγοι δεν χρειαζεται καποια ιδιαιτερη προετοιμασια.Απλα θα δωσουμε ραντεβου στο Mall(στην εισοδο απο τη μερια του Ηλεκτρικου) και θα παμε να αραξουμε σ'ενα απο τα αρκετα μαγαζια του!:D

 

Η ημερομηνια ειναι 11/11 οπως λεει και το topic και για ωρα συναντησης λεω να ορισουμε 19:00 ωστε να βρουμε και χωρο απροβληματιστα αλλα και αν καποιος εχει κανονισει κατι πιο αργα μιας και ειναι Σαββατο,να μπορει να παει.Αν εχει καποιος προβλημα με την ωρα ας το γραψει εδω!;)

 

Η λιστα εχει ως εξης!

Aeikinitos

rallistas

Mbokota

Veco

DeadAngel

Killing_you2

Red_Kaisaras

stamatis3133

nikkosnet

greek_aeras

rallyman

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Βάλε με και εμένα! Σάββατο είναι οπότε θα μπορέσω να έρθω :).

19.00 με βολεύει, οπότε προσωπικά κανένα πρόβλημα. Μόνο επειδή δεν έχω ξαναέρθει στο Mall ας μου πει κάποιος πόσο μακριά από τη στάση του ηλεκτρικού είναι. Και βγαίνω παιδιά στη Νεραντζίωτισσα έτσι? Άρα μπορώ να έρθω και με προαστιακό που με βολεύει καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...