Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι της γυναίκας μου και κάνει τα ίδια βεβαια η δικιά της σιμ ειναι αρκετά παλιά

 

Σιγουρα ο dimitriossara ποιο κατω ξερει καλυτερα:)

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι της γυναίκας μου και κάνει τα ίδια βεβαια η δικιά της σιμ ειναι αρκετά παλιά

 

 

Πρέπει φίλε μου να περάσεις το patch που αναφέρεται σε προηγούμενα post διότι αυτό είναι Bug της συσκευής και όχι της sim και δεν λύνεται διαφορετικά....;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω να ειναι θεμα σιμ πηγαινε καλυτερα σε καποιο σερβις να στην κοιταξουν. Και αν την συσκευη σου την εχεις λιγοτερο απο 30 μερες μην δεχτεις να στην κρατησουν δικαιουσε αντικατασταση.

 

Φιλε Morgan,

ήδη το έχω αλλάξει μια φορά (εκανε πολλα νερα η οθόνη αυτό ειναι πολυ καλύτερο) απλά πιστεύω οτι είναι κατι άλλο...... τι πρώτη φορά που το έκανε του έκανα hard reset και όλα ηταν μελι γαλα αλλά...... μετά παει να θυμηθει τα παλιά

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει φίλε μου να περάσεις το patch που αναφέρεται σε προηγούμενα post διότι αυτό είναι Bug της συσκευής και όχι της sim και δεν λύνεται διαφορετικά....;)

 

Φιλε Morgan,

ήδη το έχω αλλάξει μια φορά (εκανε πολλα νερα η οθόνη αυτό ειναι πολυ καλύτερο) απλά πιστεύω οτι είναι κατι άλλο...... τι πρώτη φορά που το έκανε του έκανα hard reset και όλα ηταν μελι γαλα αλλά...... μετά παει να θυμηθει τα παλιά

 

Κοιτα και εδω που σου λεει ο dimitriossara

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Παιρνόντας την panosha σου έκανε hard reset? Γιατί απ''οτι βλέπω είναι 8,5mb η κάνει απλά patcharisma στην υπάρχουσα rom κ δεν κάνει hard :confused: reset...?:confused: :confused:

Παιδιά προφανώς το αρχείο που έχει ανεβάσει ο φίλος στο etenusers είναι λάθος η ROM είναι 49,5 ΜΒ αλλά απ' οτι βλέπω διορθώθηκε. :lol:

Βρε παιδια γιατι 7 στις 10 φορες οταν μπαινω στο λειτουργικο μετα απο ρεσέτ μου λεει "ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ SIM" και μετα δεν μπορω να βάλω το ΡΙΝ???

Βάλε το patch η ακόμα καλύτερα πέρνα τη νέα ROM 354 που δεν το χρειάζεται. ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.. Το πρωί πήγα σε ένα ΠΛΑΙΣΙΟ για να δω από κοντά τη συσκευή αυτή για την οποία τόσα έχουν υποθεί.. Η αλήθεια είναι πως δε με εντιπωσίασε η εξωτερική της εμφάνιση, χωρίς να σημαίνει πως είναι πως είναι άσχημη.. Έτσι και αλλιώς, αυτά που προσφέρει σε αυτή την τιμή δεν τα βρίσκεις πουθενά.. Και επειδή πολλά έχουν γραφτεί εδώ, πίεσα την οθόνη (χωρις να με βλέπουν οι υπάλληλοι :) ) και δεν έκανε "νερά" καθόλου και πουθενά! Ίσως να φταίει η παρτίδα.. Τεσπα, πιθανόν την άλλη βδομάδα να πάω να το αγοράσω οπότε θα σας πω..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.. Το πρωί πήγα σε ένα ΠΛΑΙΣΙΟ για να δω από κοντά τη συσκευή αυτή για την οποία τόσα έχουν υποθεί.. Η αλήθεια είναι πως δε με εντιπωσίασε η εξωτερική της εμφάνιση, χωρίς να σημαίνει πως είναι πως είναι άσχημη.. Έτσι και αλλιώς, αυτά που προσφέρει σε αυτή την τιμή δεν τα βρίσκεις πουθενά.. Και επειδή πολλά έχουν γραφτεί εδώ, πίεσα την οθόνη (χωρις να με βλέπουν οι υπάλληλοι :) ) και δεν έκανε "νερά" καθόλου και πουθενά! Ίσως να φταίει η παρτίδα.. Τεσπα, πιθανόν την άλλη βδομάδα να πάω να το αγοράσω οπότε θα σας πω..

Δεν φταίει καμιά παρτίδα. Ολες οι παρτίδες του κόσμου την ίδια οθόνη έχουν. Απλά το φαινόμενο εμφανίζεται ανάλογα με τις συνθήκες φωτισμού και το χρώμα της επιφάνειας εργασίας. Σε κάποια χρώματα δεν το κάνει καθόλου. :D

Link to comment
Share on other sites

1) Aν ειναι να αλαζεις το nick για να μαθεις μια τετοια ρυθμιση τοτε καταλαβαινω με τι ασχετο μιλαω

2) Δεν λεω οτι το Χ500 δεν ειναι καλο ppc. Ειναι καλο ppc και δεν θα κατσω να το συγκρινω με το μιο γιατι δεν πιστευω οτι υπαρχει και ιδιαιτερος λογος. Εγω ηθελα να παρω μιο και ειμαι και πολυ ευχαριστημενος.

3) Δεν ειμαι φιλος σου καλος και ουτε θα υπαρξω ποτε με κομπλεξικα ατομα...

Συγνωμη παλι για το offtopic στα παιδια του φορουμ.

 

1) Poio nick kai ti ennoeis me to na ma8w mia tetoia ry8mish???

2)ap'oti vlepw ws twra den paizeis kai kanena ousiastiko rolo edw mesa epomenws giati ka8esai an oxi gia na sygrineis ..kai na krineis???

3) Apo tous ypoloipous pou epiti8esai den mporw na xerw apo emena pantws. synxwremenos gia thn offtopic kata t'alla proswpikh epi8esh!!! Ap'ton tropo pou milas se kapoion pou den gnwrizeis..ena pragma katalavainw ..giati eisai toso monos!!!

Link to comment
Share on other sites

Paides me thn ellhnikh kainouria rom ti ginetai vghke, 8a vgei ...??

Ayth h silicon 8hkh h mayrh einai kataplhktikh .. mhpws tis fernei kai kaneis sthn ellada ???

 

Δεν εχω δει για ΕΤΕΝ, αλλα μου φαίνεται οτι έρχεται πιο φθηνά απο έξω, αν τη συγκρίνω με τις τιμές του PLAY247 για άλλα κινητά.

Ο συγκεκριμένος πωλητής του ebay είναι και πολύ γρήγορος.

2 ξεχωριστές παραγγελίες ήρθαν μέσα σε έξι μέρες.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

1) Poio nick kai ti ennoeis me to na ma8w mia tetoia ry8mish??? Αστο καλυτερα

2)ap'oti vlepw ws twra den paizeis kai kanena ousiastiko rolo edw mesa epomenws giati ka8esai an oxi gia na sygrineis ..kai na krineis??? Εδω ειμαι για πολλους λογους. Πρωτα απ΄ολα γνωριζω πολλα απο ppc και smartphone αλλα θελω να γνωρισω ακομα περισσοτερα, οποτε γυριζω ολα τα φορουμ και ενημερωνομαι! Και δεν συγκρινω στο εγραψα και ποιο πριν αλλα μαλλον δεν καταλαβαινεις!

3) Apo tous ypoloipous pou epiti8esai den mporw na xerw apo emena pantws.

synxwremenos

gia thn offtopic kata t'alla proswpikh epi8esh!!! Η επιθεση μου ηταν προς την ειρωνια σου ποιο πριν την οποια την σιχαινομαι! Και δεν ζητω συνχωρεση απο εσενα αλλα απο ολα τα υπολοιπα παιδια του φορουμ γιατι δεν ξερω εαν το εχεις καταλαβει αλλα εισαι και εσυ offtopic στο ολο θεμα!!!katalavainw ..giati eisai toso monos!!!Τωρα αυτην την κοτσανα τι την ηθελες:blink: Και να ξερεις οτι δεν ειμαι εγω απο αυτους που μενουν μονοι τους. Αλλα απο αυτους που μια μερα θα με αφησουν ολοι και θα μεινουν μονοι τους:X

Θα ζητησω για τελευταια φορα συγνωμη απο το φορουμ και δεν θα ξαναγραψω γενικα offtopic θεματα. Δεν θα ξανααπαντησω σε κανεναν για σαχλαμαρες τετοιου ειδους οπως του cutxxxxx. απλως θα παρακολουθω και θα απαντω μονο αν μπορω να βοηθησω!!

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Θα ζητησω για τελευταια φορα συγνωμη απο το φορουμ και δεν θα ξαναγραψω γενικα offtopic θεματα. Δεν θα ξανααπαντησω σε κανεναν για σαχλαμαρες τετοιου ειδους οπως του cutxxxxx. απλως θα παρακολουθω και θα απαντω μονο αν μπορω να βοηθησω!!

Ετσι να κάνεις και να σταματήσεις σε παρακαλώ τις προσωπικες επιθέσεις και του χαρακτηρισμούς. Ακόμα και σε αυτό το πόστ που λες οτι είναι το τελευταίο, από τη μιά ζητάς συγνώμη και απο την αλλη χαρακτηρίζεις πάλι σαχλαμάρα κάποιον. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Molis ekana anava8mish sthn agglikh 354 rom ... kai epeidh exw arxisei thn apegatastash twn axrhstwn progs pou proteinei o panos ...

Ta parakatw epeidh den 8ymamai an uphrxan stis palies rom ta petame ???

 

1 "Cyberon voiceCommander"

2 "ETEN 2007_0206_AUDIO_PATCH

3 "Microsoft EtPhone"

 

Epishs apegatesthsa kai to "ETEN Gprs wizard" 8umamai oti htan apo ta "axrhsta" h kanw la8os?

Link to comment
Share on other sites

Με την 354 έχω αφήσει:

 

ETEN Battery (Γιά να σβήνει το λαμπάκι της φόρτησης)

ETEN 2007 026 AUDIO PATCH (Δεν έχω καταλάβει ακόμα τι διορθώνει)

ETEN Skype Settings (Επιλογή γιά μεγάφωνο εμπρός η πίσω)

Skype Software SARL

Eten Satelite Data Update (Εφημερίδα δορυφόρων)

Eten GPS Viewer (Προεραιτικά)

ETEN Phone Service (Scenarios) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Με την 354 έχω αφήσει:

 

ETEN Battery (Γιά να σβήνει το λαμπάκι της φόρτησης)

ETEN 2007 026 AUDIO PATCH (Δεν έχω καταλάβει ακόμα τι διορθώνει)

ETEN Skype Settings (Επιλογή γιά μεγάφωνο εμπρός η πίσω)

Skype Software SARL

Eten Satelite Data Update (Εφημερίδα δορυφόρων)

Eten GPS Viewer (Προεραιτικά)

ETEN Phone Service (Scenarios) :rolleyes:

 

Thanx Panos

 

To "quick link" den to kratame telika??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλώς σας βρήκα.

Θέλω να κάνω μια γρήγορη ερώτηση. Επειδή έχω καταλήξει στο Ε-ΤΕΝ Χ500 και το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι σύντομα θα βγουν τα καινούρια Windows Mobile 6 θα ήθελα να μάθω αν είναι δυνατόν να αλλάξεις το λειτουργικό από WM5 σε WM6 όταν βέβαια αυτά κυκλοφορήσουν.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλώς σας βρήκα.

Θέλω να κάνω μια γρήγορη ερώτηση. Επειδή έχω καταλήξει στο Ε-ΤΕΝ Χ500 και το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι σύντομα θα βγουν τα καινούρια Windows Mobile 6 θα ήθελα να μάθω αν είναι δυνατόν να αλλάξεις το λειτουργικό από WM5 σε WM6 όταν βέβαια αυτά κυκλοφορήσουν.

Λογικά από το Μάρτιο η Απρίλιο που θα κυκλοφορήσουν επίσημα θα έχουμε (ελπίζω :rotfl: ) και νέα ROM από την ΕΤΕΝ με τα crossbow. :food:

Link to comment
Share on other sites

Λογικά από το Μάρτιο η Απρίλιο που θα κυκλοφορήσουν επίσημα θα έχουμε (ελπίζω :rotfl: ) και νέα ROM από την ΕΤΕΝ με τα crossbow. :food:

 

Συγνώμη που επιμένω αλλά είμαι εντελώς άσχετος με PPCs. Το παίρνω δηλαδή με WM 5 και με την αναβάθμιση της ROM θα τρέχει WM 6 ?

Σ'ευχαριστώ πολύ.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επιμένω αλλά είμαι εντελώς άσχετος με PPCs. Το παίρνω δηλαδή με WM 5 και με την αναβάθμιση της ROM θα τρέχει WM 6 ?

Σ'ευχαριστώ πολύ.

Ακριβώς, μέσα στη ROM περιλαμβάνεται και το λειτουργικό σύστημα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SXETIKA ME THN ADYNAMIA TON WINDOWS GIA ,EMFANISI TIS EKTROPIS KLISIS STO KINITA,H MICROSOFT ELLAS APANTISE TA EXIS :

Κύριε Δημήτρη,

 

 

 

Σας ευχαριστώ που επικοινωνήσατε μαζί μου σχετικά με το θέμα της δυνατότητας διαφοροποίησης της προβολής εισερχομένων κλήσεων αναλόγως με το εάν είναι κλήσεις από προώθηση ή απ’ ευθείας στο κινητό τηλέφωνο.

 

Σχετικά με αυτή τη δυνατότητα θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι (όπως ήδη γνωρίζετε) δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή στα Windows Mobile 5.0 και δεν έχει ενσωματωθεί από κανένα κατασκευαστή συσκευών.

 

Η Microsoft και οι κατασκευαστές συσκευών έχουν λάβει υπ’οψιν τους την αναγκαιότητα αυτής της λειτουργίας για τους πελάτες μας και πρόκειται να την ενσωματώσουν σε επόμενη έκδοση του λειτουργικού/συσκευών.

 

 

 

Όπως σας ενημέρωσε ήδη ο κ. Σούγκας η Microsoft παρέχει στους κατασκευαστές συσκευών το βασικό κώδικα των Windows Mobile 5.0 και οι κατασκευαστές «χτίζουν» πάνω σε αυτό ανάλογα με τις δυνατότητες τις κάθε συσκευής. Η συγκεκριμένη λειτουργία έχει σχέση και με τις δυνατότητες του λειτουργικού και της συσκευής.

 

 

 

Ελπίζω να απαντήθηκε πλήρως η ερώτηση σας και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την επικοινωνία. Για τη Microsoft είναι σημαντικό να ακούει τους πελάτες της ώστε να μπορεί να παρέχει όσο το δυνατόν καλύτερα και πιο χρήσιμα προϊόντα και υπηρεσίες.

 

 

 

Με εκτίμηση

 

Βάλλι Δολόγλου

 

Υπεύθυνη Τεχνικής Υποστήριξης και Εξυπηρέτησης Πελατών | Microsoft Hellas

 

 

 

- Κηφισίας 221, Μαρούσι, 151 24, Αθήνα

XERI KAPIOS AN OFILETE STH SYSKEVI I STA WINDOWS ,AS VOITHISI KAPIOS ,AN INE THEMA SYSKEYIS NA EPIKINONISO K ME THN ETEN,

ISOS TO DIORTHOSOUN KAPIA STIGMI,PERIMENO K TA WINDOWS MOBILE 6 NA DO AN TO EXOUN FTIAKSI.EYXARISTO

Link to comment
Share on other sites

1) exo vali to spb gia ton kero ,otan to egathisto sthn arxh enimeronete kanonika apo to internet,meta den enimeronete ksana ,k as to exo rithmisi ana mia ora na enimeronete ,ti ftei.

 

2)to sjphone to exo egatastisi sto x500 ,meta kano akrivos tis rithmisis apo ton odigo gia dorean thlefona se stathera toy ote meso voipdiscound,alla otan pao na kano klisi mou vgazi minima (proxy registraiton failed), exo kitaksi oles tis rythmisis sxolastika k ine ola ok, mhpos xriazete kamia allh rithmisi apo alou?

 

3)gia na emfanizete i ektropi klisis apo stathera thl. se kinita,yparxei kanena programa,k an ofilete sta windows i sth syskeyh,elpizo na apantisi kapios,eyxaristo

Πρεπει να εχεις συνδεση Ιντερνετ για να κανει ανανεωση το Spb weather αλλα αν θες να το ανανεωνεις οποτε θελεις απλα κρατα πατημενη την ακιδα πανω σε ενα εικονιδιο και διαλεξε refresh.

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, μετα απο πολυ καιρο μελετης ανακαλυψα αυτο το patch που οταν θα το εγκαταστησετε δεν θα ξαναπροσεξετε νερα στην οθονη του ΕΤΕΝ Χ500 σας.

Επισης το εχω στειλει στον panosha για δοκιμη και περιμενω την απαντηση του. :ninja:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, μετα απο πολυ καιρο μελετης ανακαλυψα αυτο το patch που οταν θα το εγκαταστησετε δεν θα ξαναπροσεξετε νερα στην οθονη του ΕΤΕΝ Χ500 σας.

Επισης το εχω στειλει στον panosha για δοκιμη και περιμενω την απαντηση του. :ninja:

 

AN TO VLEPAME KAI EMEIS AFTO TO PACH MHPOS?? :O

8A TO ONOMASOUME AN ISXYEI SESOUAR PACH !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...