Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έναρξη -> Ρυθμίσεις -> Συνδέσεις -> Connection Wizard -> Επιλέγεις χώρα και μετά εταιρία.

 

Στη TIM, ενώ τα MMS ήταν ok, είχε ένα μικρό προβληματάκι με το GPRS. Δεν ξέρω τι γίνεται με τα άλλα...

 

akrivos ayto to provlima exw k gw, enw ta mms leitoyrgoyn apswga k mesw wizard moy irthan oi rythmiseis gprs, oi opoies omws den leitoyrgoyn, mpainw sto explorer moy grafei syndesi kai apo kei k pera den kanei tpt.... Gnwrizeis ean lythike i pws lynete ayto to provlima??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, το Screen protector του Μ600 κάνει για το Χ500;

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=3852

 

Ακυρο. Διαβασα παραπάνω ότι δεν κάνει

Link to comment
Share on other sites

Έχω το PhotoContactsPro και χωρίς να καταλάβω κάτω από ποιες συνθήκες τερματίζει και πρέπει να το πάρω χαμπάρι και να το ξανατρέξω. Ξέρεις κανείς τι μπορεί να φταίει;:wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

@dang3r: με τι εταιρία είσαι?? Δοκίμασε να πας εδώ http://www.qtek.gr/9090_gprs.html και να κοιτάξεις άμα κάποιος server είναι λάθος. Στην tim ο wizard είχε βάλει λάθος server για gprs...

 

@panospap: κοίταξε, ένα spare screen protector που είχα για το m600 και δοκίμασα να το βάλω πριν το ανοίξω, ήταν λίιιγο πιο μεγάλο από την οθόνη. Πιστεύω με προσπάθεια ίσως και να μπει. Ο kirileman νομίζω δεν είχε πρόβλημα και το είχε βάλει κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και benchmarks για να δειτε πόσο αργό είναι το X500 σε σχέση με m600.

http://www.phonearena.com/htmls/readreviews.php?id=1699&page=6&category=

 

O τύπος μιλάει για week signal reception. Εκεί διαφωνώ κάργα!

Link to comment
Share on other sites

Έχω το PhotoContactsPro και χωρίς να καταλάβω κάτω από ποιες συνθήκες τερματίζει και πρέπει να το πάρω χαμπάρι και να το ξανατρέξω. Ξέρεις κανείς τι μπορεί να φταίει;:wacko: :wacko:

Nai auto symvainei kai einai ekneuristiko.

Mpaino kai ego sth lista autwn pou tha epithymousan na mathoun gia poio logo symvainei, h akoma kalytera mia lysh.

(Mporei kai na einai bug ths version 4.01)

 

 

 

Lysh gia to oti xanetai h donhsh kai polles fores o hxos klhshs vrika me to "phone alarm 1.58".

5 meres twra ola kala.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ τώρα από το Πλαίσιο. Θα το αφήσω το βράδυ να φορτίσει και θα το δοκιμάσω αύριο το πρωί.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ τώρα από το Πλαίσιο. Θα το αφήσω το βράδυ να φορτίσει και θα το δοκιμάσω αύριο το πρωί.

 

φιλε apostol70 πες μου σε παρακαλω ποια ελληνικη rom εχει εσενα επανω γιατι και εγω το πηρα απο το πλαισιο σημερα αλλα επειδη εχει την 275 δεν το ανοιξα και λεω να τους το παω πισω αυριο να δω μηπως εχουν με την 291.ο αριθμος φαινεται στο τελος του s/n που λεει dao320275.

Link to comment
Share on other sites

προγραμμα ωστε στα μηνηματα με τις χαμενες κλησεις να λεει ονομα και οχι τηλεφωνο?

 

SMSDRFix http://www.saman-cz.com/ppc/index.html?drfovrw.html

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

 

 

Σου δουλεύει αυτό το προγραμματάκι με τα ονόματα...

 

Εγώ το είχα βάλει κάποια στιγμή στο Χ500 και δεν μου δούλεψε...

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολους! Μηπως καποιος ξερει που μπορω να βρω εντος Ελλαδος φορτιστη αυτοκινητου;
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολους! Μηπως καποιος ξερει που μπορω να βρω εντος Ελλαδος φορτιστη αυτοκινητου;

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_91_138&products_id=1448

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, από το play247 μου συνέστησαν για screen protector το http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_99_152&products_id=5095&zenid=jf3vq5ctneag1turcvrch87rm6

Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Nai auto symvainei kai einai ekneuristiko.

Mpaino kai ego sth lista autwn pou tha epithymousan na mathoun gia poio logo symvainei, h akoma kalytera mia lysh.

(Mporei kai na einai bug ths version 4.01)

 

 

 

Lysh gia to oti xanetai h donhsh kai polles fores o hxos klhshs vrika me to "phone alarm 1.58".

5 meres twra ola kala.

 

Μάλλον βρήκα την λύση. Το εγκατέστησα στην μνήμη του τηλεφώνου (το είχα στην κάρτα) και δεν μου έχει ξαναπαρουσιαστεί το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

φιλε apostol70 πες μου σε παρακαλω ποια ελληνικη rom εχει εσενα επανω γιατι και εγω το πηρα απο το πλαισιο σημερα αλλα επειδη εχει την 275 δεν το ανοιξα και λεω να τους το παω πισω αυριο να δω μηπως εχουν με την 291.ο αριθμος φαινεται στο τελος του s/n που λεει dao320275.

 

Το πλαίσιο της Μεταμόρφωσης το έχει με την 291. Τα έφερε την Κυριακή. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον βρήκα την λύση. Το εγκατέστησα στην μνήμη του τηλεφώνου (το είχα στην κάρτα) και δεν μου έχει ξαναπαρουσιαστεί το πρόβλημα

 

file ti kanei to phone alarm 1.58?

Link to comment
Share on other sites

paidia, pws tha ginei na min amoigei to sms stin othoni molis erthei, alla mono otan patisw to eikonidio???

 

Τηλέφωνο-μενού-ρυθμίσεις-appreciation software και ξαπόστειλε το zoom SMS.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σόρυ αλλά δεν θα ξαναγράψω στο φόρουμ. Φάω δεν φάω ban. Βοήθεια από τους παλιούς του είδους θα βρείτε αμέριστη.

 

Να στε καλά και χρόνια πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σόρυ αλλά δεν θα ξαναγράψω στο φόρουμ. Φάω δεν φάω ban. Βοήθεια από τους παλιούς του είδους θα βρείτε αμέριστη.

 

Να στε καλά και χρόνια πολλά.

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν θα ξαναγράψεις και τι είναι αυτό το ban. Πιστεύω ότι ολοι στο forum χρειαζόμαστε την βοήθεια σου καθώς και των υπολοίπων έτσι ώστε να ΄λύνουμε τα προβληματα που παρουσιάζονται στο ppc μας και να ανταλλάσουμε απόψεις.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 ημέρες χρήσης και επαναλβανόμενα soft reset, εμφανίστηκε και σε μενα το γνωστό πρόβλημα με τα sms και τα phone settings. Βέβαια, να είστε καλά, με το γνωστό patch διόρθωθηκε αμέσως.:) :)

Υπενθυμίζω ότι έχω την 291 ελληνική ROM που θα έπρεπε λογικά να έχει λύθει:X :mad: :X :mad: .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...