Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα ιδια αναφερω και απο θεσσαλονικη
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αιντε με το καλο...:D

 

Υ.Γ Προσεξτε το avatar..:lol:

Ε ρε αθανατο 6210..το ειχα 3 χρονια αφορτιστο και ομως..δουλεψε..:lol:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

X500 SAR info

GSM Head: 0.743 mW/g

DCS Head: 0.441 mW/g

 

M700 SAR info

GSM: 0.586 W/kg

DCS: 0.112 W/kg

 

to mikro paxos isws exei kai ta meionekthmata tou

 

epishs mia allh parathrhsh

to eten x500 pisw exei ena kapaki pou mallon kalyptei thn ypodoxh apo e3wterikh gps antena

to m700 den exei kati tetoio

isws to m700 na mhn pairnei e3wterikh keraia gps

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με το Πλαισιο και η συσκευη ειναι παραδοτεα. Την παρηγγειλα λοιπον με courier και το αργοτερο Δευτερα θα την εχω
Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με το Πλαισιο και η συσκευη ειναι παραδοτεα. Την παρηγγειλα λοιπον με courier και το αργοτερο Δευτερα θα την εχω

Eιναι γεγονος! Εκανα και εγω κράτηση στο Πλαισιο Γλυφαδας, που το εχει φέρει. Κάποιες εντυπώσεις για το ηχείο και για το wifi υπάρχουν?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Με εγγλική ρομ η ελληνική?

Στην Γλυφάδα ειναι με την Ελληνική χωρίς το Destinator στα 600 ευρώ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

δεν ρωτησα αλλα λογικα ελληνικη

Τι γινεται? Εντυπώσεις απο το μηχανακι έχουμε?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πότε σας είχα πει ότι θα κυκλοφορήσει;) ...

Αντε με το καλό όσοι απο σας το αγοράσουν.Περιμένουμε εντυπώσεις!

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται? Εντυπώσεις απο το μηχανακι έχουμε?

Τι περιέχει η συσκευασία?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πότε σας είχα πει ότι θα κυκλοφορήσει;) ...

Αντε με το καλό όσοι απο σας το αγοράσουν.Περιμένουμε εντυπώσεις!

 

Σωστοοος φιλε savaoth:D

Και η τιμη οπως ειχα πει...599 σκετο , 699 με Destinator...;)

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

:) :) :)

Με πήραν από το Πλαίσιο του Mall και μου είπαν ότι μου άφησε ένα πακετάκι ο Άγιος Βασίλης χθες βράδυ. Όπως καταλαβαίνετε, άφησα για λίγο τη δουλειά, πήγα από εκεί και ... το χ500 ( μα καλά, που το ήξερε ο μπαγάσας; ) φορτίζει αυτή τη στιγμή δίπλα στο λάπτοπ. Τι ωραίος αυτός ο usb φορτιστής, ούτε βάσεις ούτε διπλά καλώδια.

 

Λοιπόν, η συσκευασία περιέχει:

Κινητό

μπαταρία

ακουστικά

φορτιστή

αντάπτορα φορτιστή για τις πρίζες μας

μαύρο usb (μεγάλο σε μικρό) καλωδιάκι

μαύρη δερμάτινη θηκούλα (χωρίς κλιπ ζώνης) αλλά με τρεις "δαγκάνες" εσωτερικά που αγκαλιάζουν και συγκρατούν καλά το κινητό

Quick start guide έντυπο

cd rom

 

Πρώτη εντύπωση, δείχνει (και είναι) λίγο μεν, αισθητά δε μεγαλύτερο από το m600, στο χέρι, όμως, κάθεται μια χαρά και νομίζεις ότι είναι ελαφρύτερο (αν δεν κάνω λάθος δεν είναι). Γνώμη μου είναι πως αν ήταν μαύρο θα φαινόταν μικρότερο! Αυτή τη φορά η eten φρόντισε να βάλει 4 μικρά "ποδαράκια" στις γωνίες της βάσης έτσι ώστε να αφήνει τον ήχο να ακούγεται όταν το κινητό βρίσκεται ξάπλα στο τραπέζι, όχι όπως με το m600. Η ποιότητα κατασκευής φαίνεται άριστη! Το πλαίσιο μου έδωσε δώρο το "Pda maintenance and cleaning kit" της connect με τα μαντηλάκια, το μαύρο stylus και τις ζελατίνες οθόνης και φυσικά, αγόρασα και μια 512 MicroSD στα 29 euros (95 έκανε η 1G, με τόσα λεφτά παίρνεις 3 των 512). Αφού φορτίσει θα κάνει κάποιες κλήσεις στα κινητά της οικογένειας να δω μήπως παίζει καμιά ηχώ, παράσιτα κλπ, θα του περάσω τα προγράμματα που χρησιμοποιώ και θα ανοίξω destinator. Βόλτα με το αμάξι αύριο. Τα υπόλοιπα το βράδυ.

 

edit: Ξέχασα τη γραφίδα. Πως είναι η γραφίδα του m600; Σχεδόν η ίδια, μόνο που έχει γίνει scale 70% (πολύ μικρότερη σε όλες τις διαστάσεις δηλαδή). Κάτι έχουν κάνει, πάντως ,και φαίνεται να συγκρατείται εσωτερικά καθώς τραβιέται προς τα έξω σε περισσότερα από ένα σημεία. Όχι όπως στο μ600 που αν σου χαλάρωνε η "δαγκάνα" πάνω πάνω μετά γλυστρούσε προς τα έξω για πλάκα. Το μέλλον θα δείξει κατά πόσον θα χαλαρώσει και αυτή ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

:) :) :)

Με πήραν από το Πλαίσιο του Mall και μου είπαν ότι μου άφησε ένα πακετάκι ο Άγιος Βασίλης χθες βράδυ. Όπως καταλαβαίνετε, άφησα για λίγο τη δουλειά, πήγα από εκεί και ... το χ500 ( μα καλά, που το ήξερε ο μπαγάσας; ) φορτίζει αυτή τη στιγμή δίπλα στο λάπτοπ. Τι ωραίος αυτός ο usb φορτιστής, ούτε βάσεις ούτε διπλά καλώδια.

 

Λοιπόν, η συσκευασία περιέχει:

Κινητό

μπαταρία

ακουστικά

φορτιστή

αντάπτορα φορτιστή για τις πρίζες μας

μαύρο usb (μεγάλο σε μικρό) καλωδιάκι

μαύρη δερμάτινη θηκούλα (χωρίς κλιπ ζώνης) αλλά με τρεις "δαγκάνες" εσωτερικά που αγκαλιάζουν και συγκρατούν καλά το κινητό

 

Πρώτη εντύπωση, δείχνει (και είναι) λίγο μεν, αισθητά δε μεγαλύτερο από το m600, στο χέρι, όμως, κάθεται μια χαρά και νομίζεις ότι είναι ελαφρύτερο (αν δεν κάνω λάθος δεν είναι). Γνώμη μου είναι πως αν ήταν μαύρο θα φαινόταν μικρότερο! Αυτή τη φορά η eten φρόντισε να βάλει 4 μικρά "ποδαράκια" στις γωνίες της βάσης έτσι ώστε να αφήνει τον ήχο να ακούγεται όταν το κινητό βρίσκεται ξάπλα στο τραπέζι, όχι όπως με το m600. Η ποιότητα κατασκευής φαίνεται άριστη! Το πλαίσιο μου έδωσε δώρο το "Pda maintenance and cleaning kit" της connect με τα μαντηλάκια, το μαύρο stylus και τις ζελατίνες οθόνης και φυσικά, αγόρασα και μια 512 MicroSD στα 29 euros (95 έκανε η 1G, με τόσα λεφτά παίρνεις 3 των 512). Αφού φορτίσει θα κάνει κάποιες κλήσεις στα κινητά της οικογένειας να δω μήπως παίζει καμιά ηχώ, παράσιτα κλπ, θα του περάσω τα προγράμματα που χρησιμοποιώ και θα ανοίξω destinator. Βόλτα με το αμάξι αύριο. Τα υπόλοιπα το βράδυ.

 

Καλορίζικο άντε με το καλό και στα δικά μας:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

KIRILEMAN

TO destinator δεν χρειαζετε να κανεις reinstall

copy apo tin palia sd sto pc kai copy apo to pc sthn nea sd

shortcut to destinator sto new ppc kai paizei kanonika

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

KIRILEMAN

TO destinator δεν χρειαζετε να κανεις reinstall

copy apo tin palia sd sto pc kai copy apo to pc sthn nea sd

shortcut to destinator sto new ppc kai paizei kanonika

 

Yes i know. Πρέπει όμως να φορτίσει πρώτα :)

Thanx FOTANAG, Και στα δικά σας σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

@kirileman

Μία μόνο ερώτηση το ηχείο έχει τα ίδια χάλια με το

G500? Του G500 είναι περίπου σαν του M600.

Θένκς

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δουλέψω μετά από κάνα 8ωρο θα σου πω.

 

Λεπτομέρεια: Η δερμάτινη θήκη έχει στο σημείο πάνω από το ηχείο του κινητού τρυπίτσες!!! Σωστή η ETEN.

Link to comment
Share on other sites

με βαση αυτοκινητου τι γινεται?

το g500 ειχε στη συσκευασια γιατι τωρα δεν εχουν?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...