Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:w00t: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ!

 

Δεν το γνωριζα οτι υπαρχουν τα eten στην ελληνικη αγορα!

Ωραια!

Ειναι καλος ανταγωνιστης για την htc και μια ΠΟΛΛΥ καλη εναλακτικη!Κριμα που δεν ειναι διαθεσιμη και απο αλλα καταστηματα...Το x800 θα εκανε θραυση...! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

 

έχω μια ερώτηση, την οποία δεν βρήκα με μια ματιά που έριξα στο φόρουμ..

 

Μπορώ κάπως να αλλάξω τον ήχο με τον οποίο ειδοποιούμε για εισερχόμενα μυνήματα?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορείς... Έναρξη->Ρυθμίσεις->Ήχοι και ειδοποιήσεις, διαλέγεις την καρτέλα "ειδοποιήσεις" και από εκεί ρυθμίζεις τους ήχους για πολλά και διάφορα...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα όσο μπόρεσα αλλά δεν το βρήκα. Πως μπορώ να ενεργοποιήσω στον Messenger να συνδέεται μόνον όταν υπάρχει σύνδεση WiFi (internet δηλαδή) και να μην συνδέεται μέσω GPRS ή του Vodafone internet αλλά ταυτόχρονα να μπορώ να κάνω λήψη MMS;

 

Αλήθεια ποιες είναι οι χρεώσεις για σύνδεση μέσα από GPRS; Ρωτάω γιατί χωρίς να το καταλάβω έμεινε συνδεμένος ο Messenger για ολόκληρη την νύχτα περίπου 12-14 ώρες (ενοείτε χωρίς να μιλάω σε κανέναν ή να κάνω download αλλά μόνο κάποιοι φίλοι μου μίλησαν (chat) για λίγο γιατί νόμιζαν ότι είμαι online)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες τί να κάνω...???????

Θέλω ένα ολοκληρωμένο pda gps και το X500 είναι η καλύτερη επιλογή απο ότι βλέπω στα forum... Έχω πελαγώσει.. Να το πάρω ή είναι αργά και να περιμένω κάτι καλύτερο..

Βασικά πρόκειται να ταξιδέψω Ευρώπη και θέλω ένα καλό gps αλλά παράλληλα να μείνει και για μελλοντική ολοκληρομένη λύση..!!!!!

Τί μου προτείνεται????????????

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

το περιμενω κ γω το δικο μου σαββατο η δευτερα.καλοριζικος :)

 

ποιο καλο παιδι θα με βοηθησει με πμ για να βαλω το destinator 7 κ αλλα προγραμματακια?

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες τί να κάνω...???????

Θέλω ένα ολοκληρωμένο pda gps και το X500 είναι η καλύτερη επιλογή απο ότι βλέπω στα forum... Έχω πελαγώσει.. Να το πάρω ή είναι αργά και να περιμένω κάτι καλύτερο..

Βασικά πρόκειται να ταξιδέψω Ευρώπη και θέλω ένα καλό gps αλλά παράλληλα να μείνει και για μελλοντική ολοκληρομένη λύση..!!!!!

Τί μου προτείνεται????????????

 

Είναι ακριβώς όπως το είπες: Ολοκληρωμένο ppc με πάρα πολύ καλό gps.. Δεν αξίζει να περιμένεις γιατί δεν ξέρεις πως θα είναι κάτι καινούριο και τι προβλήματα θα έχει. Το προτείνω ανεπιφύλακτα! :cool:

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα όσο μπόρεσα αλλά δεν το βρήκα. Πως μπορώ να ενεργοποιήσω στον Messenger να συνδέεται μόνον όταν υπάρχει σύνδεση WiFi (internet δηλαδή) και να μην συνδέεται μέσω GPRS ή του Vodafone internet αλλά ταυτόχρονα να μπορώ να κάνω λήψη MMS;

 

Αλήθεια ποιες είναι οι χρεώσεις για σύνδεση μέσα από GPRS; Ρωτάω γιατί χωρίς να το καταλάβω έμεινε συνδεμένος ο Messenger για ολόκληρη την νύχτα περίπου 12-14 ώρες (ενοείτε χωρίς να μιλάω σε κανέναν ή να κάνω download αλλά μόνο κάποιοι φίλοι μου μίλησαν (chat) για λίγο γιατί νόμιζαν ότι είμαι online)

 

Καμία απάντηση;

Link to comment
Share on other sites

Paidia eimai ligo asxetos kai kainourgios me ppc. Pws borw na kanw format sto kinhto? Na ginei opws otan to prwtopeira giati exei pathei kollimata apo exthes.

Kai pws borw na kanw format kai sthn karta mnhmhs pou exw balei?

Opoios borei parakalw as pei.

Link to comment
Share on other sites

Telika ekana format sto kinito alla den borw na vrw me tipota na kanw format sthn karta mnimis

Pws ginetai re paidia?

exei mesa h mnimi kati fakelous pou den ypirxan pote kai oute kan me afinei na tous anoixw. einai me kinezika grammata...

 

Anyway pws ginetai to format ths kartas???

 

Please help

Link to comment
Share on other sites

kalispera... mia erwtisoula: exw to glofiish x500+ me wm6.0 GR , pws mporw na valw to keyboard na einai default sta agglika giati mou exei spasei ta neyra (oxi to easy keyboard i kapws etsi , to kanoniko)

 

eyxaristw ek twn prwterwn

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

συγχαρητήρια για το τόπικ. Το διάβασα όλο σχεδόν και έχω πάθει με το επίπεδο. Μπράβο σε όλους....

 

Αφού έπεσε το κατάλληλο γλυψιματάκι :lol: :D ας προχωρήσουμε με τις ερωτήσεις μου (έψαξα στο τόπικ αλλά δεν μπόρεσα να βρω απαντήσεις).

 

1. Όταν έχω το Hands Free (το μαμίσιο) ο ήχος κουδουνίσματος ακούγετε πολύ σιγά και δεν δυναμώνει με τίποτα.

 

2. Μου στέλνουν αρχεία με το bluetooth αλλά δεν μπορώ να βρω με τίποτα που τα πάει....ΑΝ τα πάει. (πάντως με ρωτάει αν θέλω να τα κάνει save και πατάω το yes.:mad: :mad:

 

Αυτά προς το παρόν για να κόψω αντιδράσεις :ninja: :ninja:

 

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για της αναλυτικότατες απαντήσεις σας :drool: :drool:

 

 

ααααα και κάτι τελευταίο... Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορώ στο destinator να δείχνει με Ελληνικούς χαρακτήρες τους δρόμους?

Γιατί έχω βάλει Ελληνικό πληκτρολόγιο αλλά οι δρόμοι είναι στα greeklish (!)

Link to comment
Share on other sites

Καμία απάντηση;

Υπάρχει ένα πρόγραμμα λέγεται Modaco NoData είναι ένα .cab

24.5 kb...δες το link

http://www.modaco.com/New-FREE-Utility-t246171.html

den eperna egw ena Datsun na kanw th doulia mou
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Θα το δοκιμάσω και ελπίζω να δουλεύει. Σχετικα με τις χρεώσεις που ανάφερα για GPRS πιος γνωρίζει;

 

Μετά από δοκιμή όντως το GPRS δεν δουλεύει πλέον οπότε θέλω να δώ εάν μπαίνει τώρα ο Messenger μέσα από την Wifi σύνδεσή μου στο σπίτι. Θα το δω το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

οτι παιρνεισ απο bluetooth παει στο φακελο my documents!για ελληνικα πανε στα προσθετα του destinator και στην επιλογη χαρτη πατα τον greece u!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

οτι παιρνεισ απο bluetooth παει στο φακελο my documents!για ελληνικα πανε στα προσθετα του destinator και στην επιλογη χαρτη πατα τον greece u!

 

Κι όμως Ναιιαιαιαια........και στα δύο σωστός φιλαράκο....Ευχαριστώ...:) :)

 

Μήπως γνωρίζεις κάτι και για το hands free? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους.

Εχω ενα QTEK S100 και θελω να παρω το ΕΤΕΝ Χ500 ή το ΕΤΕΝ Χ500+. Το προβλημα μου ειναι το εξής: Ακουσα ότι αν και το ΕΤΕΝ 500+ ειναι καλυτερο του ΕΤΕΝ Χ500 ποιο καλη αναλυση 640x480 αντι 320x240, Καμερα με Auto Macro Focus. Mp3 player. Namecard Manager. MS Office Mobile κλπ, έχει προβλημα με το DESTINATOR το οποίο όταν τρέχει λόγω της καλύτερης αναλυσης που έχει και σε σχέση με τον επεξεργαστη (Samsung SC3 2442 400MHz που είναι ίδιος και στα δύο) κατεβάζει την οθόνη μου είπαν καρε-καρε που δεν θα μου άρεσε καθολου. (Ενώ στο ΕΤΕΝ Χ500 λόγω της χαμηλότερης ανάλυσης παίζει κανονικά) ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ 'Η ΟΧΙ? HELP ME.

Ευχαριστώ Πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους.

Εχω ενα QTEK S100 και θελω να παρω το ΕΤΕΝ Χ500 ή το ΕΤΕΝ Χ500+. Το προβλημα μου ειναι το εξής: Ακουσα ότι αν και το ΕΤΕΝ 500+ ειναι καλυτερο του ΕΤΕΝ Χ500 ποιο καλη αναλυση 640x480 αντι 320x240, Καμερα με Auto Macro Focus. Mp3 player. Namecard Manager. MS Office Mobile κλπ, έχει προβλημα με το DESTINATOR το οποίο όταν τρέχει λόγω της καλύτερης αναλυσης που έχει και σε σχέση με τον επεξεργαστη (Samsung SC3 2442 400MHz που είναι ίδιος και στα δύο) κατεβάζει την οθόνη μου είπαν καρε-καρε που δεν θα μου άρεσε καθολου. (Ενώ στο ΕΤΕΝ Χ500 λόγω της χαμηλότερης ανάλυσης παίζει κανονικά) ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ 'Η ΟΧΙ? HELP ME.

Ευχαριστώ Πολύ

 

Σε 'μένα πάντως το destinator 7 τρέχει ρολόι :D Τώρα να σου πω οτι το μηχάνημα τα σπάει θα είναι λίγο...αλλά για τα παραπάνω που ρωτάς δεν γνωρίζω να σου πω....αλλά ξέρω ότι και στο Χ500 υπάρχουν τα Mp3 player. Namecard Manager. MS Office Mobile κτλ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα να τρέξω το Destinator στο Demo που έχει μιασ διαδρομής δηλαδή εκεί που υποτήθετε ότ ι έχει πρόβλημα και εμφανίζει το φαινόμενο της κουρτίνας αλλά δεν μου έκανε τίποτα δηλαδή απλά έτρεχε άψογα χωρίς το παραμικρό ίχνος καθυστέρησης ή οτιδήποτε άλλο.
Link to comment
Share on other sites

kalispera... mia erwtisoula: exw to glofiish x500+ me wm6.0 GR , pws mporw na valw to keyboard na einai default sta agglika giati mou exei spasei ta neyra (oxi to easy keyboard i kapws etsi , to kanoniko)

 

eyxaristw ek twn prwterwn

 

kaneis??? plz plz plz plz :cry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν γίνεται αυτό... Γιατί δε βάζεις το hikeyboard να είσαι κύριος? :)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

μια βοηθεια γιατι κοντευω να τρελαθω.

 

Κατι εγινε στο κινητο και το επανεφερα μεσα απο την επιλογη utilities ετσι οπως ηταν οταν το πρςτοαγορασα.

Ολα πηγαν οκ, περασα τα προγραμματα και τα λοιπα και πηγα να ξαναπερασω το Hikeyboard , και ενω το περναει κανονικα, μολις παω να βαλω το key δεν με αφηνει να γραψω τιποτα. και μετα απο λιγο μου πεταει ενα μηνυμα και λεει οτι πρεπει να κανω registration.

Γιατι δεν με αφηνει? Τι πρεπει να κανω?

Μηπως πρεπει να το σωσω το προγραμμα στην καρτα μνημης?

Ξερει κανεις να βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

 

επαναφέρω το πρόβλημα μου,

όταν βάζω το hads free τότε όταν με καλούν ο ήχος από το εξωτερικό ηχείο είναι μηδαμινός έως καθόλου...Είναι standar συμπεριφορά ή έχει κάποιο πρόβλημα το δικό μου και άν έχει υπάρχει utilitie που το διορθώνει ή το πάω πίσω?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...