Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα regional settings να τα φτιάξεις πριν κάνεις το πρώτο sync

αλλιώς ότι notes έχεις φυλάξει στα contacts σου δεν θα έχουν ελληνικά

if you believe in God, it's because of the Devil...
Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Στο 6 δεν χρειάζεται αυτό. Στο Pn υπήρχε prob.

Δυστυχώς εγώ ετσι την πατησα όταν πέρασα τα αγγλικά WM6 και το Destinator 6.1 στο Χ500. Να'ναι καλά ο panosha που μου το είπε ...

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο site του ΠΛΑΙΣΙΟΥ οτι το Χ500+ εχει Λειτουργικό Σύστημα Windows Mobile 6.0 GR. Ειναι αλήθεια? Εμεις που εχουμε Χ500 δεν μπορουμε να τα βρουμε να τα βαλουμε? Μονο Windows Mobile 6.0 English ??????? Ξέρει κατι κανενας που να μπορει να βοηθήσει?

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια είναι, το x500+ έχει πάνω τα windows mobile 6.0 GR.. Δεν έχει κυκλοφορίσει ακόμη ελληνική rom με τα wm6 ακόμη για το x500, υπομονή...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

 

Αγαπητέ Μάνο καλές οι εικαστικές σου παρεμβάσεις :happy: .

Το έχεις πάρει να μου πεις εντυπώσεις σου? Καθότι έχω διαβάσει για κάποια προβλήματα με το refresh της οθόνης και τη διαχείριση της μνήμης.

Η οποιοσδήποτε άλλος το χρησιμοποιεί.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Μάνο καλές οι εικαστικές σου παρεμβάσεις :happy: .

Το έχεις πάρει να μου πεις εντυπώσεις σου? Καθότι έχω διαβάσει για κάποια προβλήματα με το refresh της οθόνης και τη διαχείριση της μνήμης.

Η οποιοσδήποτε άλλος το χρησιμοποιεί.

Ευχαριστώ

 

O panosha το επέστρεψε αλλά πριν έχει κάνει ένα χρήσιμο preview για όποιον θέλει αρχικές εντυπώσεις...

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

O panosha το επέστρεψε αλλά πριν έχει κάνει ένα χρήσιμο preview για όποιον θέλει αρχικές εντυπώσεις...

 

Τα έχω διαβάσει, σε ευχαριστώ. Απλά θέλω και κάποια άλλη γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

O panosha το επέστρεψε αλλά πριν έχει κάνει ένα χρήσιμο preview για όποιον θέλει αρχικές εντυπώσεις...

 

Το ότι το επέστρεψε στο Πλαίσιο (το Χ500+) δείχνει ότι δεν τον διακατέχει προκατάληψη και φανατισμός για καμμία εταιρία (ΕΤΕΝ) και κανένα μοντέλο (glofiish).

Ολα τα βλέπει και τα κρίνει αντικειμενικά με γνώμονα την ψυχική του (μας) ηρεμία και φυσικά την τσέπη του (μας).

Τα όσα υποστήριζε στα threads του Artemis και του Trinity ήταν η αλήθεια αλλά η αλήθεια πολλές φορές είναι πικρή και δυσκολοχώνευτη... εξού και το ban φυσικά.

Γειά σου Πάνο θρυλικέ.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ FORUM.ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ Vito.Voice.Dialer ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΤΕΝ.ΕΧΩ ΑΛΑΞΕΙ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ VITO ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ bluetooth ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΤΕΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ VITO.ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ?
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να παραγγειλω το Χ500+

Έχω αναβάθμιση σε όλο το ποσό.

Υπάρχει κανένας σοβαρός λόγος να μην το κάνω?

Διάβασα το preview του Panosha και δεν με πολυενδιαφέρει το demo του destinator αφού σε κανονική λειτουργία είναι ΟΚ. Δεν θέλω να βλέπω βιντεο κλπ.

Επίσης δεν θα ήθελα να πάρω ppc και να αρχίσω αμέσως με αναβαθμίσεις. (Χ500 wm5---> wm6.

Τι πιστεύετε?

Link to comment
Share on other sites

Εαν δε σε ενδιαφέρει το πρόβλημα με το refresh της οθόνης, τότε το x500+ είναι πολύ καλή επιλογή. VGA οθόνη και WM6 GR από τη μάνα του + όλα τα καλά του x500... Πολύ καλή επιλογή, με γεια! :)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Σαν νέος κάτοχος του Χ500 θα ήθελα να ρωτήσω αν και τα δικά σας έχουν τόσο καλό σήμα ή έτυχε στο δικό μου,γιατί πριν στην δουλειά μου με ότι είχα δοκιμάσει δεν είχα ποτέ σήμα και τώρα πλέον μπορώ και μιλάω
Link to comment
Share on other sites

Είναι γεγονός πως το x500 έχει πολύ καλή κεραία.. :) Όσο για τα WMG GR, αναμένουμε...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπαίνει η wm6?

έχω την αγγλική rom 354.

 

Κατέβασα ένα installation file για wm6, όμως μου ζητάει activation key, για το οποίο χρειάζεται να κάνω register στην ΕΤΕΝ το serial key μου, το οποίο και έχω χάσει. Καμία λύση?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Παιδια.

΄

Θα ήθελα να ρωτησω κάτι γιατι τα εχω κανει μανταρα....

 

Είχα την ROM 354 ελληνικη και έβαλα την 436 (WM6) αλλα τώρα θέλω να ξαναβάλω την 354 γιατι η προηγούμενη έβγαζε πολλα προβλήματα. Πάω να κάνω την αλλαγή με την 220 ολα καλα, αλλα οταν πάω να βάλω την 354 δεν μπορω.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: .... Έχω καταλήξει να έχω μέσα στο αγαπημένο μου ΕΤΕΝΑΚΙ την 354 την αγγλικη και δεν ξέρω τι να κάνω.... Αν υπάρχει κάποιος γνώστης της κατάστασης αυτής αν μπορει να με βοηθήση.................

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

 

(ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΨΆΞΩ ΠΙΟ ΠΊΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΨΆΞΕΙ ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΦΟΡΕΣ )

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Tί; Βγάζει προβλήματα η wm6? Δηλαδή εγώ που έχω την 354 να μην προσπαθήσω να αναβαθμίσω σε wm6? Τί προτείνουν αυτοί που έχουν την rom με τα wm6?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχοντας αλλάξει τα πιο πολλά απο τα μοντέλα που κυκλοφορούν θα ήθελα να πω ότι το Χ500 είναι ότι καλύτερο πέρασε από τα χέρια μου και θα είναι απ' ότι φαίνεται για πολύ καιρό μαζί μου. Εχω μία επιφύλαξη και προσπαθώ να βρώ το ASUS P535 για να τα συγκρίνω για να διαλέξω τον νικητή.
Link to comment
Share on other sites

Mexri tora den eixa asxolithei me allo PDA h palm kai ta exo brei ligo mpastounia... Mipos xerei kanenas sas an iparxoun programmatakia gia to Eten X500 pou mporeis na ipologiseis diarkeia exerxomenon kliseon....? Psaxno episis na prostheso kai msn... alla den mporo na bro kati na trexei. (ektos apo to mobile.msn.com pou trexei msn msn meso explorer.) An mporei na me boithisei kapios....
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
υπαρχει αναλογο thread που μιλανε τα παιδια που εχουν ετεν http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=153050&page=200 καλυτερα κανε εδω την ερωτηση σου,δες αυτο http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm και καλως ηρθες;)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Παιδια.

΄

Θα ήθελα να ρωτησω κάτι γιατι τα εχω κανει μανταρα....

 

Είχα την ROM 354 ελληνικη και έβαλα την 436 (WM6) αλλα τώρα θέλω να ξαναβάλω την 354 γιατι η προηγούμενη έβγαζε πολλα προβλήματα.

 

 

Θα μπορούσες να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος ; Ποια είναι τα πολλά προβλήματα ; Γιατί εμένα δεν έχει κανένα πρόβλημα με τα WM6.....

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...