Jump to content

3D πεζοδρόμια και όχι μόνο


petrosk750iok
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο με το μπασκετ πολυ καλο!!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καταπληκτικά!!!

Φυσικά δεν περιμένω να δούμε σύντομα κάτι τέτοιο στη χώρα μας.

Προς το παρόν είμαστε στις πλαστίκες αγελάδες που στολίζουν την Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικά!!!

Φυσικά δεν περιμένω να δούμε σύντομα κάτι τέτοιο στη χώρα μας.

Προς το παρόν είμαστε στις πλαστίκες αγελάδες που στολίζουν την Αθήνα.

Σιγα! Τι αγελαδες τι τρισδιαστατα πεζοδρομια!!:) :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα τα τελευταια!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Κι από τα τελευταία ειδικά καταλαβαίνουμε ότι δεν φαίνεται τρισδιάστατο από όλες τις πλευρές...
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Κι από τα τελευταία ειδικά καταλαβαίνουμε ότι δεν φαίνεται τρισδιάστατο από όλες τις πλευρές...

 

Αφου η φωτο ειναι απο καπως μεγαλο υψος τραβηγμενη γι΄αυτο δεν φαινεται!!!!! Αλλιως απο οποια πλευρα και να το δεις θα ειναι 3d!!!!!;) ;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Αφου η φωτο ειναι απο καπως μεγαλο υψος τραβηγμενη γι΄αυτο δεν φαινεται!!!!! Αλλιως απο οποια πλευρα και να το δεις θα ειναι 3d!!!!!;) ;)

 

Είπες κάτι;:p

 

http://img183.imageshack.us/img183/3173/julianbeeverrevqt3.jpg

 

Λίγα βήματα πιο πέρα και δεν καταλαβαίνεις ότι είναι 3d.

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Είπες κάτι;:p

 

http://img183.imageshack.us/img183/3173/julianbeeverrevqt3.jpg

 

Λίγα βήματα πιο πέρα και δεν καταλαβαίνεις ότι είναι 3d.

 

Ναι, εδώ έχεις δίκιο..;)

Link to comment
Share on other sites

Είπες κάτι;:p

 

Λίγα βήματα πιο πέρα και δεν καταλαβαίνεις ότι είναι 3d.

 

Φυσικο ειναι αυτο που λες οσο ποιο μακρια τοσο ποιο δυσκολο ειναι να το καταλαβεις!!!!!:happy: Μα σκοπος δεν ειναι να το βλεπει καποιος απο μακρια αλλα οταν ειναι κοντα στην εικονα 3d!!! Και μην βγαζεις συμπερασματα μονο απο τις φωτος που βλεπεις...στην πραγματικοτητα μπορει να ειναι διαφορετικα!!!!!;) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικο ειναι αυτο που λες οσο ποιο μακρια τοσο ποιο δυσκολο ειναι να το καταλαβεις!!!!!:happy: Μα σκοπος δεν ειναι να το βλεπει καποιος απο μακρια αλλα οταν ειναι κοντα στην εικονα 3d!!! Και μην βγαζεις συμπερασματα μονο απο τις φωτος που βλεπεις...στην πραγματικοτητα μπορει να ειναι διαφορετικα!!!!!;) :)

 

Δεν νομίζω... από κοντά αν ήμουν δεν θα το καταλάβαινα ότι είναι 3d. Θα έλεγα "Α, μια ζωγραφιά στο δρόμο"...

 

Από τη σωστή angle φαίνεται για τρισδιάστατο. Όπως στις ταινίες με ερωτικές σκηνές, για να φανεί όσο το δυνατόν πιο αληθινό και όχι μόυφα, το γυρίζουν από διαφορετικές γωνίες ;)

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω... από κοντά αν ήμουν δεν θα το καταλάβαινα ότι είναι 3d. Θα έλεγα "Α, μια ζωγραφιά στο δρόμο"...

 

Από τη σωστή angle φαίνεται για τρισδιάστατο. Όπως στις ταινίες με ερωτικές σκηνές, για να φανεί όσο το δυνατόν πιο αληθινό και όχι μόυφα, το γυρίζουν από διαφορετικές γωνίες ;)

 

Θα στο θεσω με ενα παραδειγμα οπως το σκεφτομαι εγω...!!! Μπορει να ειμαι και λαθος!!!! Μιας και βλεπω οτι μενεις στον Πειραια ας το παρουμε ετσι....

 

Εισαι στην πλατεια Κοραη και βλεπεις ενα παγκακι(3d ειναι) οσο πιο πολυ απομακρυνεσαι απο αυτο τοσο δεν θα σου μοιαζει οτι εχει τρεις διαστασεις αλλα σιγα σιγα θα φτασει να εχει μια μονο διασταση!!!!;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Θα στο θεσω με ενα παραδειγμα οπως το σκεφτομαι εγω...!!! Μπορει να ειμαι και λαθος!!!! Μιας και βλεπω οτι μενεις στον Πειραια ας το παρουμε ετσι....

 

Εισαι στην πλατεια Κοραη και βλεπεις ενα παγκακι(3d ειναι) οσο πιο πολυ απομακρυνεσαι απο αυτο τοσο δεν θα σου μοιαζει οτι εχει τρεις διαστασεις αλλα σιγα σιγα θα φτασει να εχει μια μονο διασταση!!!!;)

+1 απο μενα!

Ετσι ακριβως ειναι!

Ειναι φοβερα παντως μακαρι να δουμε κατι τετοιο!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Θα στο θεσω με ενα παραδειγμα οπως το σκεφτομαι εγω...!!! Μπορει να ειμαι και λαθος!!!! Μιας και βλεπω οτι μενεις στον Πειραια* ας το παρουμε ετσι....

 

Εισαι στην πλατεια Κοραη και βλεπεις ενα παγκακι(3d ειναι) οσο πιο πολυ απομακρυνεσαι απο αυτο τοσο δεν θα σου μοιαζει οτι εχει τρεις διαστασεις αλλα σιγα σιγα θα φτασει να εχει μια μονο διασταση!!!!;)

 

*Όχι κέντρο...

 

Μα σου λέω ότι και μπροστά μου να το έβλεπα δεν θα καταλάβαινα ότι είναι τρισδιάστατο. Το μόνο που μοιάζει με 3d από όλα αυτά, από όποια πλευρά κι αν το κοιτάξεις, κατά τη γνώμη μου είναι το ασανσερ.

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

einai auto pou leme TEXNH!

Apla FOVERO!

Gemizei h poli xrwma, spazontas tin gkri monotonia!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Παντως και να γινοταν αυτο στην Ελλαδα απο τις τσιχλες που θα επεφταν πανω και απο τις ακαθαρσιες των αδεσποτων...τα πεζοδρομια δεν θα αλλαζαν οψη!!!!!;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως και να γινοταν αυτο στην Ελλαδα απο τις τσιχλες που θα επεφταν πανω και απο τις ακαθαρσιες των αδεσποτων...τα πεζοδρομια δεν θα αλλαζαν οψη!!!!!;)

 

kala giati kai ekei den eides pos ta profilasoun apo tous pezous kai aplos na perpatoun apo pano tous halaei i eikona tous. pantos san idea einai poli prototipi

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...