Jump to content

Χρήση του Opera Mini και Internet στο PC μέσω Wind Plus Non-Stop (gwap)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Πιστεύετε πως το  

560 members have voted

  1. 1. Πιστεύετε πως το

    • Ναι, συμφέρει πάρα πολύ
      489
    • Όχι, 3,49€/μήνα είναι πολλά
      29
    • Δεν είμαι συνδρομητής WIND και δεν με ενδιαφέρει .
      42


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις πάει να συνδεθεί να βλέπω τα mail με τον firefox λέει να ενεργοποιήσω τα cookies. Τα έχω ενεργοποιήσει. Πρόσθεσα την σελίδα στις εξαιρέσεις το firefox αλλα τίποτα. Άλλη βοήθεια??

 

Ευχαριστώ

 

Kai egw to idio provlima exw.. mou zitaei cookies enw ola einai ok.. dn kserw ti na kanw? kamia idea kaneis?

 

Κάτω δεξιά απο το μήνυμα ''Please enable cookies'' λέει ''Account''. Πατήστε το & στην αμέσως επόμενη οθόνη πατήστε στο κέντρο ψηλά που λέει ''Hotmail''. Λογικά η αμέσως επόμενη οθόνη είναι ο λογαριασμός σας.-

Qtek 9100 (Wizard) / HTC HD2 (Leo) / Xiaomi Hongmi (RedRice)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει αλλαξει κατι στη διαδικασια που υπαρχει στη πρωτη σελιδα? γιατι ενω κανω οτι λεει δεν μπορω να μπω internet με τη καμια... Προσπαθω με nokia Ν95 σε firefox και int.explorer...Καλοδεχουμενη οποια βοηθεια:worry:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! χρησιμοποιω αυτο το κολπο πανω απο ενα χρονο χωρις προβλημα. 2 μερες τωρα ο opera δεν μπορει να συνδεθει με τον proxy. οι ρυθμισεις ειναι σωστες. ο internet explorer και o msn δουλευουν κανονικα...εχω βαλει τους proxies στον opera αλλα τπτ! το ιδιο και firefox...τι λετε να φταιει?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Αμα εχει skype το κινητο μπορεις μεσω το νον-στοπ να συνδεθεις στο skype και να κανεις κλησεις?(Εφοσον βεβαια εχεις credits)

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πηρα ενα ericsson p990!!!πηγα να στειλω τις ρυθμισεις μεσω site της wind αλλα μου λεει οτι η συσκευη δεν εχει ρυθμισεις!!!Ομως ειδα οτι πολλα ατομα μπαινουν με wind plus με p990!!!μηπως καποιος ξερει να μου πει τι ρυθμισεις πρεπει να κανω???
Link to comment
Share on other sites

Αμα εχει skype το κινητο μπορεις μεσω το νον-στοπ να συνδεθεις στο skype και να κανεις κλησεις?(Εφοσον βεβαια εχεις credits)

 

Φίλε μου είναι τραγικά χαμηλή η ταχύτητα με το Wind Plus Non Stop. Αποκλείεται να δουλεύει με οποιοδήποτε πρόγραμμα. Προσωπικά δοκίμασα μέσω Windows Live Messenger να μιλήσω & ήταν ανέφικτο λόγω ταχύτητας σύνδεσης.-

Qtek 9100 (Wizard) / HTC HD2 (Leo) / Xiaomi Hongmi (RedRice)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! χρησιμοποιω αυτο το κολπο πανω απο ενα χρονο χωρις προβλημα. 2 μερες τωρα ο opera δεν μπορει να συνδεθει με τον proxy. οι ρυθμισεις ειναι σωστες. ο internet explorer και o msn δουλευουν κανονικα...εχω βαλει τους proxies στον opera αλλα τπτ! το ιδιο και firefox...τι λετε να φταιει?

ευχαριστω!

Εγώ είχα παρόμοιο πρόβλημα με τον opera mini. Τώρα είναι Οκ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είναι τραγικά χαμηλή η ταχύτητα με το Wind Plus Non Stop. Αποκλείεται να δουλεύει με οποιοδήποτε πρόγραμμα. Προσωπικά δοκίμασα μέσω Windows Live Messenger να μιλήσω & ήταν ανέφικτο λόγω ταχύτητας σύνδεσης.-

 

Εγώ περσι το καλοκαιρι μπορουσα μια χαρα να μιλησω στο WLM χωρις κανενα προβλημα. Μεχρι και αρχεια πηρα!

 

Δεν ξερω ομως αν μειωσαν τις ταχυτητες απο τοτε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περσι το καλοκαιρι μπορουσα μια χαρα να μιλησω στο WLM χωρις κανενα προβλημα. Μεχρι και αρχεια πηρα!

 

Δεν ξερω ομως αν μειωσαν τις ταχυτητες απο τοτε...

 

Δεν εχω λόγο να σε διαψεύσω.

Μιλάω πάντα απο προσωπική εμπειρία. Εννοείτε οτι απο χρήστη σε χρήστη η ταχύτητα μπορεί να διαφέρει ανάλογα με την περιοχή (σήμα) & το κινητό που χρησιμοποιεί για modem. Με 3 διαφορετικά κινητά Qtek, Nokia, SonyEricsson & 2 διαφορετικές περιοχές πρόσβασης Πειραιάς, Ηράκλειο Κρήτης, δεν εχω καταφέρει να μιλήσω μέσω WLM. Μόνο αρχεία & κείμενο μπορώ να στείλω & να λάβω. Η μέγιστη ταχύτητα download που έχω δει direct απο site είναι 7 KB/sec & αυτή μετά τις 1 το βράδυ. Βέβαια μπορεί απλά να είμαι άτυχος...

Πιστεύω με τα παραπάνω οτι μπέρδεψα περισσότερο τον ''therock'' παρά τον βοήθησα :(

Qtek 9100 (Wizard) / HTC HD2 (Leo) / Xiaomi Hongmi (RedRice)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα δοκιμάσει το skype να επικοινωνήσω με έναν φίλο μου (μονο ήχο) και είχε αρκετή καθυστέριση! Αλλά στην Άρτα που βρίσκομαι δεν έχει σήμα 3G.. οπότε με gprs λογικό είναι. Πιστεύω πως με hsdpa θα είναι αρκετά καλή η επικοινωνία!
Link to comment
Share on other sites

exo to w880 vodafone live.lete na mporo na peraso pano rithmiseis gia wind i tha fao akiro? se afto to kinito kserete an mpainei to kolpo?

 

Φίλος το κινητό σου δουλεύει με το κόλπο. Είναι δοκιμασμένο από εμένα σε W880 φίλου.;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Εχω ενα προβλημα με το wind plus!

Χθες εκανα το νον στοπ στο wind plus και προσπαθω να βαλω ιντερνετ και δεν μου συνδαιετε?

Την προηγουμενη βδομαδα που δεν ειχα κανει νον στοπ δουλευε κανονικα.Λογο που ηταν πρωτη φορα που εβαλα wind ειπα να δω αν δουλευει και μετα να κανω το νον στοπ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Εχω ενα προβλημα με το wind plus!

Χθες εκανα το νον στοπ στο wind plus και προσπαθω να βαλω ιντερνετ και δεν μου συνδαιετε?

Την προηγουμενη βδομαδα που δεν ειχα κανει νον στοπ δουλευε κανονικα.Λογο που ηταν πρωτη φορα που εβαλα wind ειπα να δω αν δουλευει και μετα να κανω το νον στοπ.

 

εβαλες τις ρυθμησεις για proxy?σε μοζιλλα και οπερα κοιτα στην 1η σελιδα για το τη πρεπει να κανεις.με ΙΕ μην κανεις τον κοπο δεν μπενει πουθενα

Link to comment
Share on other sites

Φίλος το κινητό σου δουλεύει με το κόλπο. Είναι δοκιμασμένο από εμένα σε W880 φίλου.;)

 

na sou po re file...ektos apo tis rithmiseis tou kinitou,xreiazomai kati allo?kati mou eipe kapoios gia vpn kai kati tetoia...

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε γραφτεί στα αυτόματα προγράμματα της wind (1,2), ΔΕΝ ισχύει το non-stop στο wind-plus ακόμα και αν έχετε κάρτα wind bonus! :( Εγώ δυο χρόνια είχα δωρεάν internet με το γνωστό κόλπο και μου ήρθε σήμερα ο λογαριασμός και είδα ότι χρεώθηκαν ΟΛΕΣ οι κλήσεις προς internet me 0,4118e η κάθε μια. :mad: Έχω και κάρτα bonus american-xpress η οποία μου δίνει 10 δωρεάν sms και απεριόριστο INTERNET, αλλά δεν ισχύει (ούτε για τα sms). :mad: Πήρα τηλ. το 1260 και μου είπαν ότι οι συγκεκριμένες υπηρεσίες δεν υποστηρίζονται στα αυτόματα προγράμματα...προσωρινά...:angry: ΠΡΟΣΟΧΗ :!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε γραφτεί στα αυτόματα προγράμματα της wind (1,2), ΔΕΝ ισχύει το non-stop στο wind-plus ακόμα και αν έχετε κάρτα wind bonus! :( Εγώ δυο χρόνια είχα δωρεάν internet με το γνωστό κόλπο και μου ήρθε σήμερα ο λογαριασμός και είδα ότι χρεώθηκαν ΟΛΕΣ οι κλήσεις προς internet me 0,4118e η κάθε μια. :mad: Έχω και κάρτα bonus american-xpress η οποία μου δίνει 10 δωρεάν sms και απεριόριστο INTERNET, αλλά δεν ισχύει (ούτε για τα sms). :mad: Πήρα τηλ. το 1260 και μου είπαν ότι οι συγκεκριμένες υπηρεσίες δεν υποστηρίζονται στα αυτόματα προγράμματα...προσωρινά...:angry: ΠΡΟΣΟΧΗ :!:

 

Να ζητήσεις πίστωση οπωσδήποτε! :!:

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...