Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτησουλα κ ελπιζω να μην με παρετε με τις ντοματες αν ειναι αφελης ή εχει απαντηθει αλλου...

τα ελληνικα που επαιζαν για το ΜΡΧ200 με τα Win2003 τρεχουν κανονικα στο 220;

ρωταω γιατι λεω να ψωνισω απο γαλλια...

:O

\

 

Nomizw dn mporeis na valeis ellhnika... Tespa dn eimai sigouros kai oute me niazei pantws an to vreis pes mu...

 

Oso gia wm5 o filos mu akoma na mu ta steilei enw exei to rom mu eipe pws einai kati fakeloi .amno kai .xa kai dn hxere pws mporw na ta kanw flash kai etsi ypomonh....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ alekan_1

 

μια χαρά παίζουν!

και εγω απο το nomatica το πήρα και τα πέρασα και είναι μια χαρά το κινητο!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες.τι λεει?μια ερωτηση θελω να κανω.το mpx220 δεν εχει ελληνικο menu?αν οχι λειτουργει το αρχειο που ειχε βγει για ελληνικα στο mpx200?και μια αλλη ισως αφελεις ερωτηση γιατι δεν εχω πολυ ψαξει τα motorolla ειναι windows mobile και αν ναι μπορουμε να του περασουμε καινουριες εκδοσεις windows?ευχαριστω και συγνωμη που σας ζαλιζω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες.τι λεει?μια ερωτηση θελω να κανω.το mpx220 δεν εχει ελληνικο menu?αν οχι λειτουργει το αρχειο που ειχε βγει για ελληνικα στο mpx200?και μια αλλη ισως αφελεις ερωτηση γιατι δεν εχω πολυ ψαξει τα motorolla ειναι windows mobile και αν ναι μπορουμε να του περασουμε καινουριες εκδοσεις windows?ευχαριστω και συγνωμη που σας ζαλιζω.

 

Kalhmera, 1on :An to agoraseis apo ellada exei ellhniko menou, an to agoraseis apo exwteriko, mporeis ne to programmataki twn ellhnikwn toy mpx200 kai paizei mia xara. Egw etsi to exw kanei, den eixe ellhnika, einai agorasmeno apo exwteriko.

 

To teleytaio den to xerw.

 

μια ερωτησουλα κ ελπιζω να μην με παρετε με τις ντοματες αν ειναι αφελης ή εχει απαντηθει αλλου...

τα ελληνικα που επαιζαν για το ΜΡΧ200 με τα Win2003 τρεχουν κανονικα στο 220;

ρωταω γιατι λεω να ψωνισω απο γαλλια...

 

To idio.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι η 3η μέρα με το 220 μου!

 

Εντάξει δεν διακρίνεται για τις δυνατοτητές του αλλά είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!

Κουκλί σας λέω! Το βλέπω και το θαυμάζω!

Να σας ρωτήσω τώρα κάτι άλλο, σας έχει γραντζουνιστεί καθόλου

η εσωτερική οθόνη;

Γιατί εγώ αν και το προσέχω πάρα μα πάρα πολύ έχει κάνει

κάτι πολύ μικρές γραντζουνιές (ούτε που φαίνονται αλλά εγώ τα ψυρίζω πολύύύ)

και δεν ξέρω γιατί ρε γμτ!!!

 

Ευχαριστώ!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

emena dn exei gratsouni8i ka8olou giati ebala mia prostateytiki zelatina i opoia a3izei to 2eyro ala ine ligo skouri poli ligo :) ayta

tosa lefta gia kagkela

tosa kagkela gia ta lefta

Link to comment
Share on other sites

emena dn exei gratsouni8i ka8olou giati ebala mia prostateytiki zelatina i opoia a3izei to 2eyro ala ine ligo skouri poli ligo :) ayta

 

Φίλε από που την πήρες την ζελατίνα;

Ευχαριστώ!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

TIN ZELATINA TI PIRE ENAS FILOS GIA TO DIKO TOU TO KINITO KAI MOU TIN PASARE NOMIZO TIN PIRE APO KATASTIMATA POU POULANE KINITA :) LOGIKA SKEPSOU RE SI PANE SE KANA PLAISIO SE KANA 9VOLTO SE KANA TETIO MAGAZI I PARE ENA IGRO POU TO PERNAS ME TO PINELAKI GIA NA MIN FENONTE I KOLO GRATSOUNIES :) :alien: :alien:

tosa lefta gia kagkela

tosa kagkela gia ta lefta

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν διακρινεται για τις δυνατοτητες του?απο ποια αποψη το λετε αυτο?κανονικο smartphone και windows mobile δεν ειναι?

 

τι κάθεσε και το ψυρίζεις ο καθένας όπως θέλει το βλέπει άλλοι πήρανε το 9500 γιατί δέν το έχουν πολύ.

Πάντος η αλήθεια είναι ότι καφέ δέν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

amr δεν μπαινουν σαν ηχοι κλήσεις?

 

File nomizw pws mporeis na valeis amr.... Pantos afou exei mp3 giati na valeis amr pu exei k poly xeiroterh poiothta?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

μου τα εστειλαν χθες με bluetooth και δεν μου τα επαιζε...

απλα ρωταω, ασε που τα amr ειναι πολύ μικρότερα σε μέγεθος

Link to comment
Share on other sites

emena pu exw to firmware 3.46 ta paizei kanonika.... An dn ta katafereis katevase to tcpmp apo edw http://tcpmp.corecodec.org/download kai tha ta paizeis apo ekei....

 

Φίλε, αν βάλω και εγώ το 3.46 θα μπορώ να βάλω Ελληνικά όπως

αυτά που έχω τώρα που το αγόρασα από το Πλαίσιο;

Ευχαριστώ!

:) :O

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

dn exw vrei kamia lysh mexri twra alla etsi ki alliws ta ellinika mu fainontai axrista kathws grafw se greeklish k to menu to eixa panta sta agglika....

 

Δηλαδή με το Leng ξέρεις το πρόγραμμα της Paragon για τα Ελληνικά

δεν είναι συμβατό το 220?

:) :O

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με το Leng ξέρεις το πρόγραμμα της Paragon για τα Ελληνικά

δεν είναι συμβατό το 220?

:) :O

 

Dn to exw dokimasei steile mu ena link na to katevasw kai na su pw...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με το Leng ξέρεις το πρόγραμμα της Paragon για τα Ελληνικά

δεν είναι συμβατό το 220?

:) :O

 

καλημερα φιλε.

 

εχω αρκετο καιρο το Leng της Paragon και δουλευει μια χαρα στο ΜΡΧ220 με ελληνικα 2003 se.

 

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης.εαν βαλω την 1.43 unbranded θα παραμεινει το ελληνικο μενου?

γιατι δεν εχω πολυκαταλαβει την σχεση ρομ και λειτουργικου και την αλληλεπιδραση μεταξυ τους.

επισης μια χαρη οποιος εχει adsl γιατι στο χωριο με την 56αρα δεν παλευεται.

αν γινεται να ανεβασει καποιος στο rapidshare την 1.43unbranded γιατι απο surrealnetwork εχω κατεβασει καπου στις 10 φορες το αρχειο αλλα παντα τελειωνει νωριτερα το κατεβασμα και φυσικα ειναι κατεστραμμενο........αν μπορει κανεις ας το περασει στο ραπιντσερ και να στειλει το λινκακι γιατι παλευω 10μερες να αναβαθμισω την ρομ...... :cry:

 

 

edit:βρηκα και την 1.47 εδω αλλα δεν ξερω τι παιζει με αυτην.....τα λινκ που δινουν παντως ειναι στα ρωσικα και δεν βλεπω να λειτουργουν

http://www.howardforums.com/showthread.php?t=682015

Link to comment
Share on other sites

kalimera... Egw tha su elega na valeis tn 3.46rom... TO Leng tha misoleitourgei etsi k alliws alla kanei tn doulia tou....

 

Loipon apo edw tha tn katevaseis (katevase tn me download accelerator)

http://rapidshare.de/files/3199568/3.467002-CMCC.zip.html

 

Kai meta mpers edw kai akolouthise ts odhgeies...

 

http://spaces.msn.com/members/derrickbuckner/

Link to comment
Share on other sites

kalimera... Egw tha su elega na valeis tn 3.46rom... TO Leng tha misoleitourgei etsi k alliws alla kanei tn doulia tou....

 

Loipon apo edw tha tn katevaseis (katevase tn me download accelerator)

http://rapidshare.de/files/3199568/3.467002-CMCC.zip.html

 

Kai meta mpers edw kai akolouthise ts odhgeies...

 

http://spaces.msn.com/members/derrickbuckner/

 

δεν θελω να γινομαι εριστικος αλλα εγω ζητησα την 1.43

τωρα γιατι εσυ ηθελες να βαλεις την 3.46 δεν το καταλαβαινω.αν εχεις την καλοσυνη βαλε και την 1.43 σε αναλογο λινκ. :blink:

 

η βασικη μου ερωτηση ομως παραμενει εαν με την αναβαθμιση σε ρομ 1.43 ή εστω 3.46 θα παραμεινει το ελληνικο μενου ή οχι...... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Loipon apo edw tha tn katevaseis (katevase tn me download accelerator)

http://rapidshare.de/files/3199568/3.467002-CMCC.zip.html

 

ΟΧΙ μην την κατεβάσεις με download accelarator γιατι απλά δεν θα κατέβει. Η συγκεκριμένη γερμανική εταιρία σε επιτρέπει να κατεβάσεις ότι θέλεις φτάνει να το κάνεις με τον ΙΕ. Γι αυτό κάνε disable τον οποιοδήποτε δαουν λόαντ ασελερέιτορ έχεις !!!

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να γινομαι εριστικος αλλα εγω ζητησα την 1.43

τωρα γιατι εσυ ηθελες να βαλεις την 3.46 δεν το καταλαβαινω.αν εχεις την καλοσυνη βαλε και την 1.43 σε αναλογο λινκ. :blink:

 

η βασικη μου ερωτηση ομως παραμενει εαν με την αναβαθμιση σε ρομ 1.43 ή εστω 3.46 θα παραμεινει το ελληνικο μενου ή οχι...... :worry:

 

 

 

File auth einai kalyterh kai tha exeis sxedon oloklhro ellhniko menu me to LENG!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS!!!!!!!!!

Μάλλον κάτι πείραξα κ το κινητό δεν στέλνει μηνύματα...

Βγάζει "Σφάλματα, Δεν είναι δυνατή η αποστολή του μηνύματοσ κειμένου".

Κ μια ερώτηση... το κινητό δεν στέλνει μηνύματα με 160 χαρακτήρες???

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Για αναβαθμιση λογισμικου περα απο το ιντερνετ, υπαρχει καποιο καταστημα που να την κανει?

 

Θα ειναι δωρεαν αφου θα ειναι στην εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...