Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να δώσει το link γιατί δεν το βρίσκω:)
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μαλλον θα ειδαν το v220
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για το πλαισιο αλλα μου ειπαν τιμη στην ΤΙΜ Πατρας την περασμενη Πεμπτη. 429,30 με φπα χωρις συνδεση φυσικα. Το τηλεφωνο το εχουν στον τιμοκαταλογο αλλα οχι στην αποθηκη τους. Το περιμενουν μεχρι το τελος του μηνα με αυτη την τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο το έχουν μόνο στα φυλλάδιά τους.Δεν υπάρχει ακόμα στην σελίδα τους.Το τηλέφωνο είναι πραγματικά εντυπωσιακό και για την τιμή αυτή είναι σίγουρα best buy.Εγώ είμαι κάτοχος του mpx200 το οποίο πήρα τα Χριστούγεννα από το 9volto.Σε ένα μήνα που θα πάρω την επιδότηση θα το αγοράσω σίγουρα.Είχα βάλει στο μάτι το V3 αλλά με λιγότερα χρήματα το mpx220 πίστευω ότι αξίζει με κλειστά μάτια.Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα κάνει πάρα πολλές πωλήσεις σε σχέση με τον προκάτοχό του.
http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με το Πλαίσιο και το κινητό ΔΕΝ το έχουν φέρει ακόμα. ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ την επόμενη εβδομάδα με ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ τιμή €391.
Link to comment
Share on other sites

Θα επανάλάβω ότι σε cosmote 120/150/240 και σε vodafone 120/180/240/420 έχει 141,6€ με ΦΠΑ. Σε vodafone 600 και cosmote 480 έχει 23,6€ με ΦΠΑ. Πιο σαφής δεν μπορώ να γίνω. Τιμές σε διαφημιστικό του πλαισίου με ημερομηνία 6/2/2005.
THE DOC IS BACK...
Link to comment
Share on other sites

Από το Πλαίσιο μου είπαν ότι μάλλον αύριο το πρωί θα είναι στα καταστήματα.

Αν είναι έτσι θα επανέρθω με ενημέρωση γιατί σκοπεύω να πάω όσο γίνεται πιο γρήγορα. :)

Link to comment
Share on other sites

Από το Πλαίσιο μου είπαν ότι μάλλον αύριο το πρωί θα είναι στα καταστήματα.

Αν είναι έτσι θα επανέρθω με ενημέρωση γιατί σκοπεύω να πάω όσο γίνεται πιο γρήγορα. :)

 

Είμαι εταιρικός πελάτης και ορκίζονται ότι δε θα το έχουν αύριο. Εσύ Corinna μίλησες με τα κεντρικά???? Γιατί ο account manager του πλαισίου μου είπε ¨ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ¨ Πως είναι δυνατόν κάποιος που κάνει αγορές €5000 το μήνα στο Πλαίσιο να έχει χειρότερη ενημέρωση απο εσένα? Το τηλέφωνο πολύ απλά ΔΕΝ εχει έρθει ακόμα :!:

P.S. For the public ;) . Υπάρχουν ελάχιστα κομμάτια αλλά δεν είναι διαθέσιμα ακόμα :p

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο Θεσσαλονίκης υπάρχει το τηλέφωνο κανονικά ετοιμοπαράδοτο.Την Δευτέρα το πρωί επισκέφτηκα το κατάστημα στην Καλαμαριά και το είδα κανόνικα .Από την Δευτέρα διατίθεται μόνο με συνδέσεις με πιστωτική η σκέτη συσκευή.
http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο Θεσσαλονίκης υπάρχει το τηλέφωνο κανονικά ετοιμοπαράδοτο.Την Δευτέρα το πρωί επισκέφτηκα το κατάστημα στην Καλαμαριά και το είδα κανόνικα .Από την Δευτέρα διατίθεται μόνο με συνδέσεις με πιστωτική η σκέτη συσκευή.

Είσαι σίγουρος οτι είδες το MPx220? Γιατί κανένα κατάστημα Πλαίσιο ΔΕΝ θα το έχει μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας. Από τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου θα διατίθεται και ΟΧΙ 14 Φεβρουαρίου.

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο αυτό;;;

Μπορεί κάποιος να το προπαραγγείλει από το πλαίσιο;;;

Μήπως τα έχει δει κανεις πουθενά αλλού;;;

Το παλιό τηλέφωνο μου "έκανε βουτιές" σε κάτι νερά και δεν έχω τώρα, και περιμένω πως και πως το MPX220....

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπήρα το χθες το πρωί και μου είπαν ότι δεν έχει έρθει, αλλά το περιμένουν από μέρα σε μέρα.

Θα ξαναπάρω σήμερα αν και είναι σίγουρο ότι κάθε μέρα ίδια θα είναι η απάντηση μέχρι να κυκλοφορήσει παντού :(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτό που θα παρακαλέσω εγώ είναι όποιος το αγοράσει πρώτος (και αναφέρομαι στην παρτίδα αυτή που λέτε ότι θα έρθει τώρα από πλαίσιο), να παίξει΄αρκετά μαζί του και να μας πει την γνώμη του.

Τέλος να μας χαρίσει φωτογραφίες που θα ανήκουν στις παρακάτω κατηγορίες :

outdoor, indoor , day , night.

Ευχαριστώ :)

Carpe Diem

http://www.custominsight.com/services/bmw.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτό που θα παρακαλέσω εγώ είναι όποιος το αγοράσει πρώτος (και αναφέρομαι στην παρτίδα αυτή που λέτε ότι θα έρθει τώρα από πλαίσιο), να παίξει΄αρκετά μαζί του και να μας πει την γνώμη του.

Τέλος να μας χαρίσει φωτογραφίες που θα ανήκουν στις παρακάτω κατηγορίες :

outdoor, indoor , day , night.

Ευχαριστώ :)

Φίλε, εγώ έχω μείνει χωρίς τηλέφωνο για λίγες μέρες γιατί το παλιό τα έφτυσε...

Το περιμένω πως και πως (κάθε μέρα τηλ στο πλαίσιο) για εξαντλητικά τεστ...

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω πως μέχρι την παρασκευή θα είναι στις προσθήκες των καταστημάτων του πλαίσιου..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...