Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προς καθε ενδιαφερομενο και γνωριζοντα :

Στα φορα του εξωτερικου γινεται μεγαλη συζητηση γι αυτο το προγραμμα που αλλαζει τη συχνοτητα του κινητου μας. Αν δεν κανω λαθος η ονομαστικη τιμη του δικου μας επεξεργαστη ειναι 200Mhz. Στο δικο μου μεσω του TPCMP δινει 170Mhz. Ειναι ασφαλες να κατεβασουμε το προγραμμα για να πουσσαρουμε λιγο το κινητο ή προκαλουμε ανεπανορθωτη βλαβη ? Ξερει κανεις κατι περισσοτερο ? :O

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους

Εχω πάρει το MPX 220 και δεν μπορω να κανω την συνδεση με τον Η/Υ εχω κατεβασει και την τελευταια αναβαθμηση του Activesync και παλι τιποτα

 

καμμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους !

Απεκτησα ενα προβλημα και θα ηθελα καποια βοηθεια. Εστειλα το τηλ. για επισκευη και αναβαθμιση, φυσικα εσβησαν ολα τα προγραμματα που ειχα. Με την παραλαβη του αδειου πλεον τηλ. τι κανουμε? Ολα τα προγραμματα εχουν παραμεινει στην καρτα, οποτε τα ξανατοποθετω απο την προσθαφαιρεση μεσω Active Sync η τα ενεργοποιω απο την καρτα μνημης ?

Λιγη βοηθεια παρακαλω....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Exw zhthsei kwdiko gia gmail edw kai meres,alla tipota.

Kai me pm kai den xerw pws alliws.

Isxyei,h teleiwse?

 

Episeis,xwris na shmenei oti lew kati kainoyrgio,BAZONTAS STIS RYTHMISEIS THS KAMERAS THN ISOROPIA LEEYKOY STO "ΝΥΧΤΑ" ,το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο σαν φωτεινοτητα.

Δυστυχως δεν εχει αποτελεσμα στη βιντεοκαμερα..............

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα παιδια

Δε ξερω αν εχει αναφερθει, εχω καποιο προβλημα. Εγκατεστησα ενα alarm plugin στη μνημη τηλεφωνου και μου ζητησε restart.. απο τοτε δε μου ανοιγει. Παει στην εισαγωγικη οθονη και μενει εκει! δε μου ζηταει καν PIN. Τι να κανω ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά που μπορούμε να βρούμε τις ρυθμίσεις για να συνδέεται το κινητό στο INTERNET με τον Internet Explorer??

Εκτός από τις ρυθμίσεις χρειάζεται τιποτά άλλο (καμιά αίτηση στο δίκτυο) ??

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που μπορούμε να βρούμε τις ρυθμίσεις για να συνδέεται το κινητό στο INTERNET με τον Internet Explorer??

Εκτός από τις ρυθμίσεις χρειάζεται τιποτά άλλο (καμιά αίτηση στο δίκτυο) ??

 

Στο site της motorola εκεί που λέει "ρυθμίσεις δικτύου" και δεν χρειάζεται κάτι άλλο (τουλάχιστον εγώ που έχω vodaf...). Ακολούθησε τις οδηγίες και θα στις στείλουν με μήνυμα

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Εχω το motorola mpx 220, ενω το έκλεισα για να το φορτίσω, από κει και μετά δεν μπορώ να μπω στις ρυθμίσεις. Έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει????????

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι; Θέλει μια φίλη μου να πάρει το MPx220. Έχω ακούσει ότι δεν το φέρνουν πια... Μήπως ξέρετε πού μπορούμε να το βρούμε;;

 

Δεν ερχεται άλλο το MPx220. (Ούτε e-shop ουτε πουθενά.)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους

Εχω πάρει το MPX 220 και δεν μπορω να κανω την συνδεση με τον Η/Υ εχω κατεβασει και την τελευταια αναβαθμηση του Activesync και παλι τιποτα

 

καμμια βοηθεια?

 

Μην χρησιμοποιείς το ActiveSync 4.1, είχα παρόμοιο πρόβλημα, με το ActiveSync 4.0 θα είσαι μιά χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους !

Απεκτησα ενα προβλημα και θα ηθελα καποια βοηθεια. Εστειλα το τηλ. για επισκευη και αναβαθμιση, φυσικα εσβησαν ολα τα προγραμματα που ειχα. Με την παραλαβη του αδειου πλεον τηλ. τι κανουμε? Ολα τα προγραμματα εχουν παραμεινει στην καρτα, οποτε τα ξανατοποθετω απο την προσθαφαιρεση μεσω Active Sync η τα ενεργοποιω απο την καρτα μνημης ?

Λιγη βοηθεια παρακαλω....

 

Κάνε συντομεύσεις των προγραμμάτων σου στο Storage/Windows/Start Menu και θα είναι όπως πρίν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Δε ξερω αν εχει αναφερθει, εχω καποιο προβλημα. Εγκατεστησα ενα alarm plugin στη μνημη τηλεφωνου και μου ζητησε restart.. απο τοτε δε μου ανοιγει. Παει στην εισαγωγικη οθονη και μενει εκει! δε μου ζηταει καν PIN. Τι να κανω ρε παιδια;

 

Hard Reset... Ακόμα το σκεύτεσαι..?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εαν κλεισεις το κινητο και το ανοιξεις πατωντας μαζι και το μπλε κουμπι θα σου βγαλει μια επηλογη και επελεξε το yes για hard reset

Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο τοτε που το εχω αγορασει εδω και 6 μηνες περιπου,μου εχει κανει 3 hard reset μονο του.

Το κλεινω το βραδυ και το πρωι που παω να το ανοιξω μου κανει απο μονο του χωρις να πατησω τιποτα hard reset.

Το χειροτερο για μενα ειναι οτι εχασα και το city alarm που το ειχα κατεβασει απο το gmail το γνωστο site και δεν εχω ουτε την διευθυνση του site αλλα ουτε και τον κωδικο μου για να μπω να το ξανακατεβασω.

Μια βοηθεια επειγον λοιπον παρακαλω ισως απο τον φιλο saita.

Ευχαριστω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά...

Εχετε να μου προτείνεται καμία καλή φτηνή mini-SD ??

Εχω βρει μία στο E-shop 22euro... Είναι καλή?? Μήπως ξέρει κανείς ??

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά...

Εχετε να μου προτείνεται καμία καλή φτηνή mini-SD ??

Εχω βρει μία στο E-shop 22euro... Είναι καλή?? Μήπως ξέρει κανείς ??

Oles idies einai. Ena tsipaki egw tin pira apo to plaisio....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello, exw prosbasi se exchange server gia to pc se outlook 2003 kai ua iuela akribws ta idia na exw kai sto kinito mono poy ua iuela o sixronismos ektos toy kalodioy poy profanws ginete na ginete kai mesw gprs. Ayto poy zitaw ginete mesw Active Sync?

 

Gia dwste moy ta fwta sas.

Link to comment
Share on other sites

Hello, exw prosbasi se exchange server gia to pc se outlook 2003 kai ua iuela akribws ta idia na exw kai sto kinito mono poy ua iuela o sixronismos ektos toy kalodioy poy profanws ginete na ginete kai mesw gprs. Ayto poy zitaw ginete mesw Active Sync?

 

Gia dwste moy ta fwta sas.

Nomizw nai...

Sta settings tu activesync apo to kinito

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...