Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδω τωρα τι να πω εγω δεν ξερω αν θα πρεπει να εκφερω αποψη για το θεμα

αλλα το να δινει καποιος μια απαντηση του τυπου 'καντο και εαν δεν γινει εχει εγγυηση κλπκλπ' ενταξη δεν ειναι και το καλυτερο απλα μαλλον θα ηθελε να σου πει να μην φοβασε και τοσο αφου στο κατο κατο εχει εγγυηση αλλα εμενα με ενοχλει να κρινει καποιος την γνωση του καθενα σε ενα κινητο απο το ποσο χρονον ειναι και απο ποτε εχει το συγκεκριμενο κινητο αλλα και εσυ βρε παιδι μου μην πιεζεις για μια απαντηση.δεν θελω να πω αλλα γιατι ειναι off topic και γιατι δεν θελω να το τραβηξουμε χωρις λογο .

οσο για το κλειδωκρατορας εγινε γιατι ετσι θεωρισαμε οτι επρεπε απο την στιγμη που εγω ειχα προβλημα και εξακολουθω να εχω, προσβασης στο internet και ηταν η μονη που βοηθησε, τελος παντων .

για το διγραμμο ενδιαφερομαι και εγω και δεν ξερω εαν γινετε μαλλον ειναι θεμα καρτας και οχι κινητου αρα οποιος θελει μαλλον θα πρεπει να τολμηση ,το ξερω δεν ειπα κατι καινουργιο.

δεν θελω να υπαρξη καμμια παρεξηγηση τα πηγενουμε μια χαρα τοσο καιρο μην τα χαλασουμε τωρα

φιλικα saitas

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα και σε σενα My_Immortal και σε ολους.Καταρχην θελω να διευκρινησω, οτι συμμετεχω αρκετο καιρο στο my phone και σε πολλα ξενα site & forum.Ειναι οτι καλυτερο λοιπον σε ενα φορουμ να σου απαντανε σε καποια ερωτηση η απορια σου, αλλα να σου λενε πραγματα που δινουν μια λυση και επι της ουσιας.Τι θελω να πω μ'αυτο. Η My_Immortal ειναι ενα απο τα λιγα ατομα που προσπαθουν να ειναι παντα on line και να απανταει στους παντες και για τα παντα.Φυσικα αυτο ειναι προς τιμην σου My_Immortal και μπραβο σου και χιλια ευχαριστουμε.Και συνεχισε να το κανεις αφου σε ευχαριστει,αλλα η δινε απαντησεις ουσιας και που ισως να προτεινουν και καποια λυση αν ξερεις.Αν δεν ξερεις μην απαντας.Δηλαδη:Καταρχην το κινητο δεν ειναι χρυσοπληρωμενο.Στοιχιζει μονο 350? και ισως και φθηνοτερα αν το ψαξεις.Προσωπικα για μενα που εχω κινητα απο το 1992, τοτε που εσυ ησουν 6 χρονων, ειναι το φθηνοτερο και ειδικα σε windows mobile.Και τελος δεν λες σε καποιον καντο και αν μπλοκαρει ειναι στην εγγυηση πηγαινε το να στο φτιαξουν! Ελεος! Αμα ηταν ετσι τοτε ολοι θα διναμε απαντησεις σε ολους και για ολα, οπως κανεις εσυ.Και φυσικα το κανεις απο καλοσυνη σου και γιατι γουσταρεις και γιατι εχεις φαει κολλημα με το κινητο και μπραβο σου.Αλλα εισαι σε αυτο το forum, αν δεν κανω λαθος, λιγο καιρο και αντιστοιχα λιγο καιρο εχεις και το κινητο.Και ειδικα απο προχθες, που εγινες και κωδικοκρατορας! απο τον γνωστο αγνωστο, για τους λογους που ξερει ο ιδιος και δεν μας ενδιαφερουν εμας εδω μεσα, εχεις δωσει απαντησεις τετοιου στυλ και πιο πολλες, γιατι ισως πλεον να αισθανεσαι κατι σαν ευθυνη απεναντι σε αυτο το forum.Δεν ειναι ετσι ομως.Μην παρεξηγηθω φυσικα μ'αυτα που ειπα, πανω απ'ολα χιλια ευχαριστω και μπραβο σου και παλι My_Immortal. Ηθελα απλα να κανω καποιες παρατηρησεις και διευκρινησεις.Συγνωμη για το μακροσκελες του μυνηματος και επισης αν θελετε να το συζητησουμε παιρεταιρω Ρ.Μ καλυτερα για να μην ειμαστε και off topic. Ευχαριστω πολυ. Να εισαι καλα My_Immortal. Τα λεμε. :)

 

Καλημέρα και σε σένα!

 

Λυπάμαι πολύ για την αγανάκτηση που σου προκάλεσε η απάντησή μου. Σίγουρα δεν ήταν αυτός ο λόγος για τον οποίο στην έδωσα. Είδα χθες το βράδυ εκείνο το μήνυμα σου "Βρε παιδιά τι λέτε να κάνω;" και μιας και μου φάνηκες απελπισμένος είπα να σου πω αυτό που πιστεύω: ότι δηλαδή δε γίνεται να μην κάνεις αυτό που θες με το τηλέφωνό σου -σε λογικά πάντα πλαίσια- φοβούμενος ότι θα μπλοκάρει από τη στιγμή που αν συμβεί κάτι τέτοιο έχεις μια εγγύηση που σε καλύπτει. Είναι δυνατόν να κάνεις post και να μας λες "τι να κάνω;" "τι να κάνω;"; Ποια απάντηση δηλαδή περίμενες, ε;

 

Και όσο για τις κατηγορίες που εκτόξευσες, ότι δηλαδή νιώθω υπεύθυνη εδώ μέσα και δίνω ανόητες απαντήσεις, θέλω να πω το εξής: έχω λίγο καιρό το κινητό, είμαι λίγο καιρό στο forum αλλά μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με το κινητό μου και με το forum γιατί όντως ξεκίνησα με ελάχιστες γνώσεις αλλά μέσα από εδώ, μέσα από την ανταλλαγή εμπειριών και τις συμβουλές των μελών έμαθα πολλά. Σίγουρα δεν τα ξέρω όλα, μάλλον ξέρω λίγα, αλλά -νομίζω- ότι ποτέ δεν πρόσβαλλα κανέναν με τις απαντήσεις μου, δεν το έπαιξα ξερόλας και αν έτσι φάνηκε σε κάποιους, να διευκρινίσω ότι πιστεύω ότι στα forum ο καθένας λέει μια γνώμη προκειμένου να βοηθήσει. Κι εγώ με αυτό το κίνητρο απαντάω πάντα. Δεν έχω κανένα όφελος για να μεγαλώσω τον αριθμό των post μου, ούτε περιμένω από κανέναν να με προσκυνήσει ως αυθεντία. Ζητώ συγγνώμη από οποινδήποτε εδώ μέσα ένιωσε ενόχληση από τις απαντήσεις μου, γιατί δεν είχα καταλάβει ότι αυτή την εντύπωση δίνω τελικά.

 

Όσο για τη διαχείριση του gmail, που αυτό ήταν που σε πείραξε περισσότερο πιστεύω, αυτή τη στιγμή ρωτάω τον saitas ευθέως αν συμφωνεί μαζί σου και αν ισχύει κάτι τέτοιο παραιτούμαι από την ευθύνη αυτή.

(Ποιος ξέρει; Ίσως γίνει εσύ "κωδικοκράτορας" και ηρεμήσεις!)

 

Συγγνώμη για τον τόνο του μηνύματος, ομολογώ ότι έπεσα από τα σύννεφα. Ας μη δώσουμε συνέχεια, ο καθένας είπε αυτό που είχε να πει. Όλα καλά. :)

Link to comment
Share on other sites

τα off topic πήγαν στον κάδο..συνεχίζουμε on topic..!

και ξαναλέω ότι το φόρουμ δεν είναι chat...περιορίστε τα μηνύματα στυλ κουβέντας και περιοριστείτε στα ουσιώδη ποστς που απαντάνε σε ερωτήσεις και προσφέρουν γνώση..

thanks..

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ενταξει ολα καλα κανενα προβλημα. :)

Απλα αναφερω και κλεινει εδω το θεμα οτι δεν ειπα ποτε την λεξη ανοητη Η ανοητες απαντησεις.

Αλλωστε αυτο φαινεται αν ξαναδιαβασουμε αυτα που ειπα.

Και τελος δεν με πειραξε τιποτα περι κωδεικοκρατορα και μη.Αντιθετως.

Κανενα προβλημα My_immortal να εισαι καλα και συγνωμη εκ μερους μου αν καπου κατι σε πειραξε.

Και για την ιστορια και για να επανελθουμε στο θεμα μας το ρισκαρισα και το τολμησα και τελικα την κανει την εναλλαγη μεταξυ των 2 γραμμων με την διαφορα ομως οτι καθε φορα πρεπει να κλεινεις και να ξανανοιγεις την συσκευη.

Αυτα και παντα φιλικα. :) :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει συμβεί και εμένα 2-3 φορές το bug που χάνει τη λειτουργία του το * και δεν μπορείς να γράψεις γράμματα παρά μόνο αριθμούς. Ξέρουμε πότε συμβαίνει (δηλαδή αν είναι ντετερμινιστικό) ή πως να το επαναφέρουμε χωρίς να κάνουμε soft reset?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα..

Για αλλαγη ειπα να βαλω την ασιατικη 3.51 ρομ αλλα οταν κραταω πατημενω το εικονιδιο του homescreen δεν με βγαζει στο quick menu οπου παω και επιλεγω το flight mode αλλα με βαζει σε μια σελιδα με τον ΙΕ. Ξερει κανεις πως βρισκω αυτο το μενου?

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα..

Για αλλαγη ειπα να βαλω την ασιατικη 3.51 ρομ αλλα οταν κραταω πατημενω το εικονιδιο του homescreen δεν με βγαζει στο quick menu οπου παω και επιλεγω το flight mode αλλα με βαζει σε μια σελιδα με τον ΙΕ. Ξερει κανεις πως βρισκω αυτο το μενου?

δεν ξερω γιατι στο κανει αυτο εαν θες το μενου αυτο πατα το κουμπι κλεισιματος της συσκευης αλλα στιγμιαια οχι παρατεταμενα

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει συμβεί και εμένα 2-3 φορές το bug που χάνει τη λειτουργία του το * και δεν μπορείς να γράψεις γράμματα παρά μόνο αριθμούς. Ξέρουμε πότε συμβαίνει (δηλαδή αν είναι ντετερμινιστικό) ή πως να το επαναφέρουμε χωρίς να κάνουμε soft reset?

 

Κι εμενα μου το εχει κανει αυτο το 8100 αλλα πολυ σπανια(το εχο 2 μηνες και το εχει κανει 2 φορες).Μονο οταν το κλεισω και το ξανανοιξω φτιαχνει. :rolleyes:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου το εχει κανει αυτο το 8100 αλλα πολυ σπανια(το εχο 2 μηνες και το εχει κανει 2 φορες).Μονο οταν το κλεισω και το ξανανοιξω φτιαχνει. :rolleyes:

 

Κι εμένα το παθαίνει, αρκετά συχνά. Αυτό που κάνω και 9/10 φορές πιάνει κι έτσι αποφεύγω το reset, είναι να πατάω το ΝΟ, βγαίνω στην αρχική οθόνη, ξαναπάω στα μηνύματα και είμαι εκεί που το είχα αφήσει και το πρόβλημα λυμένο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους , ερωτησεις ....

Το Fizz 2.2 σε τι διαφερει απο το προηγουμενο (χρησιμο θα ειναι κι ενα κειμενακι επεξηγηματικο στις αναβαθμισεις στο gmail , δεν συμφωνειτε ?).

Υπαρχει καπου το World mate και το World taveller (πολυ ομορφα γραφικα !!) ?

Τελος τι διαφορα υπαρχει αναμεσα στην ActivSync 4.1 και 4.1 ελληνικη ?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους , ερωτησεις ....

Το Fizz 2.2 σε τι διαφερει απο το προηγουμενο (χρησιμο θα ειναι κι ενα κειμενακι επεξηγηματικο στις αναβαθμισεις στο gmail , δεν συμφωνειτε ?).

Υπαρχει καπου το World mate και το World taveller (πολυ ομορφα γραφικα !!) ?

Τελος τι διαφορα υπαρχει αναμεσα στην ActivSync 4.1 και 4.1 ελληνικη ?

Ευχαριστω.

καλημερα

εχεις δικιο θα πρεπει να βαζουμε τι vεο υπαρχει σε αναβαθμησεις στο gmail

θα κοιταξω να δω τι μπορω να κανω

για το fizz τα vεα ειναι :

Windows Mobile 5 support

Choice of navigation interface

New Weather Icons

Support for all screen resolutions

VGA/QVGA/Square/Landscape/Portrait

οσο για το acticsych απαντησες μονος σου το ενα ειναι αγγλικο και το αλλο ελληνικο (για οποιον θελει βαζει οτι του αρεσει πχ οπως με τα windows ;) )

:) :)

Link to comment
Share on other sites

:w00t: Saitaaaaas φερε πισω το fizz......(αν και μαλλον ειχε καποιο προβληματακι).

Για worldtraveller και worldmate (καθενας με την τρελλα του...) εχουμε κατι ? Παντως πρεπει να σε παραδεχθω, πριν υποβαλλουμε ενα αιτημα εχεις φροντισει για την ικανοποιηση του, να σαι καλα.

Αλλο θεμα απο σποντα. Καπου ειδα οτι αφαιρουνται οι wifi δυνατοτητες απο τα wm05sp και αυτο με οδηγει στο συμπερασμα οτι εφοσον εχουμε wm03+OMAP1611 μαλλον εχουμε δυνητικα ικανοτητες wifi (ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται) !!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Saitas μπηκα αλλου και αλιευσα αυτο που επιτεινει τη σποντα.... :X :X

 

Motorola today announced the availability of the Motorola MPx220 running Research In Motion's BlackBerry Connect software. The powerful mobile office capabilities and style of the MPx220 combined with the proven track record of Research In Motion's Blackberry Connect Service delivers the ultimate productivity tool for professionals on the go. :!:

 

 

With BlackBerry Connect, Motorola MPx220 users will enjoy push-based wireless email and attachment viewing via BlackBerry Enterprise Server and BlackBerry Internet Service. Additional features supported by BlackBerry Enterprise Server include wireless calendar synchronisation, remote address lookup, wireless IT policy support, wireless IT commands and Triple DES encryption.

 

The MPx220 provides mobile access to e-mail, instant messaging and contacts while boasting the latest in Bluetooth wireless technology, advanced downloading capabilities for Windows Mobile and Java applications, a speakerphone and expandable memory. Rounding out its stunning feature line-up is an integrated digital megapixel camera featuring zoom, photo indicator, self-image capabilities, video recorder and video playback. :alien:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι... Η έκδοση του Mpx220 που δίνει η TIM έχει κλειδωμένα τα μηνύματα MMS μόνο για το δίκτυό της ή μπορείς περνώντας τις ρυθμίσεις να στείλεις και από άλλο δίκτυο? Επίσης έχει κάποιο άλλο κλείδωμα? (οτιδήποτε)

Ευχαριστώ...

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

:mad: θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στον χρηστη και μελος του gmail που καταφερε να σβησει απο την βαση δεδομενων τα προσφατα προγραμματα που ανεβασα σημερα το πρωι και αφορουσε αναβαθμισεις καποιων προγραμματων

πχ αναφερω μερικα

fizz traveller

sprite backup

Resco Explorer

Pocket Controller Professional

GPRS Traffic Monitor

ευχομαι να εκανε λαθος

 

θα ανεβουν συντομα ξανα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι... Η έκδοση του Mpx220 που δίνει η TIM έχει κλειδωμένα τα μηνύματα MMS μόνο για το δίκτυό της ή μπορείς περνώντας τις ρυθμίσεις να στείλεις και από άλλο δίκτυο? Επίσης έχει κάποιο άλλο κλείδωμα? (οτιδήποτε)

Ευχαριστώ...

πρωτη φορα ακουω για κλειδωμα mms στο mpx

και φυσικα βαζοντας αλλες ρυθμισεις μπορεις να λαμβανεις κανονικα mms

αλλο κλειδωμα δεν υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

Απλά πούλησα το δικό μου σε κάποιον τύπο και με έχει πρήξει ότι του είπαν έτσι από την ΤΙΜ και ότι του είπα και καλά ψέματα... Τι να πω....

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Απλά πούλησα το δικό μου σε κάποιον τύπο και με έχει πρήξει ότι του είπαν έτσι από την ΤΙΜ και ότι του είπα και καλά ψέματα... Τι να πω....

εαν το κινητο το πηρες εσυ απο την tim σημενει οτι εχει ελληνικο μενου με προεπιλεγμενες τις ρυθμισεις για tim mms αλλα εαν θες μπορεις να επιλεξεις εσυ για vodafon η cosmote γιατι και αυτες υπαρχουν ηδη μεσα στο κινητο

ολα αυτα που σου λεω με προυποθεση οτι εσυ δεν πειραξες το κινητο κανοτας αναβαθμηση η κατι αλλο

το κινητο αυτο ερχετε ετσι χωρις καποιο μενου εταιριας

Link to comment
Share on other sites

Saitas μπηκα αλλου και αλιευσα αυτο που επιτεινει τη σποντα.... :X :X

 

Motorola today announced the availability of the Motorola MPx220 running Research In Motion's BlackBerry Connect software. The powerful mobile office capabilities and style of the MPx220 combined with the proven track record of Research In Motion's Blackberry Connect Service delivers the ultimate productivity tool for professionals on the go. :!:

 

 

With BlackBerry Connect, Motorola MPx220 users will enjoy push-based wireless email and attachment viewing via BlackBerry Enterprise Server and BlackBerry Internet Service. Additional features supported by BlackBerry Enterprise Server include wireless calendar synchronisation, remote address lookup, wireless IT policy support, wireless IT commands and Triple DES encryption.

 

The MPx220 provides mobile access to e-mail, instant messaging and contacts while boasting the latest in Bluetooth wireless technology, advanced downloading capabilities for Windows Mobile and Java applications, a speakerphone and expandable memory. Rounding out its stunning feature line-up is an integrated digital megapixel camera featuring zoom, photo indicator, self-image capabilities, video recorder and video playback. :alien:

 

προσωπικα εγω πιστευω οτι το BlackBerry ειναι αχρηστο για το κινητο μας

κανει τοσα πολλα που δεν το χρειαζομαστε

οσο για τα wm2005 και για wifi ναι εχουμε δυνατοτητα wifi καπου το διαβασα θα το βρω και θα το παραθεσω

δεν ξερω εαν τα wm2005 αφαιρουν αυτη την δυνατοτητα αλλα κατσε να ερθουν να τα βαλουμε και μετα βλεπουμε

ειναι νωρις ακομα

Link to comment
Share on other sites

:mad: Σχετικα με τα προγραμματα-φαντασμα οντως η δολιοφθορα μαλλον δεν υφισταται- το site ειναι για να εξυπηρετει ολους μας - και φυσικα δεν μπορει κανεις να εχει προσωπικα μαζι του ωστε να το πειραξει.

Για το θεμα των wm05 και την αφαιρεση του wifi θα ξαναψαξω που το ειδα, εχει ενδιαφερον το οτι η εταιρεια (μια ειναι) αφαιρει δυνατοτητες απο συσκευη/υλικο τη στιγμη που αλλοι σκιζονται να προσφερουν περισσοτερα για να γινουν ελκυστικοι !!! :(

Το κινητο μας με ενα bluetooth receiver και το παντρεμα με το blackberry κανει τρελλα πραγματα και τεινει να γινει πολυσυσκευη για τα παντα. Ειναι δυνατον ??? :alien:

Link to comment
Share on other sites

καλα ολα αυτα αλλα ενα σου λεω σκεψου το κοστος τως συσκευων

αλλα και το κοστος της παρεχομενης υπηρεσιας

εδω στο ελαντα φημηζομαστε για τις χρεωσεις :p :p

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το παθαίνει, αρκετά συχνά. Αυτό που κάνω και 9/10 φορές πιάνει κι έτσι αποφεύγω το reset, είναι να πατάω το ΝΟ, βγαίνω στην αρχική οθόνη, ξαναπάω στα μηνύματα και είμαι εκεί που το είχα αφήσει και το πρόβλημα λυμένο.

 

Σε μενα δεν πιανει παντως... :rolleyes:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε στο gmail η rom 1.53 asian

ειναι ασιατικη ειναι οκ την εχω βαλει εδω και 1,5 μερα δεν ειδα κολληματα

αλλα δεν ειδα και διαφορες ισως λιγο η καμερα καλυτερη

κατα τα αλλα γραφει παλι με 70 χαρακτηρες

ο ηχος δεν βελτιωθηκε αισθητα

και εαν βαλετε ελληνικα παρουσιαζει το ιδιο προβλημα που ωρες ωρες γραφει μονο νουμερα

εχει 2 προγραμματα παραπανω ενα για file viewer και ενα αλλο κινεζικο (gotone) που δεν καταλαβενω

σημαντικο ειναι στις ρυθμισεις για internet,mms,wap εχει καποιες προσθετες για wap2

εχει απο default το κλειδωμα πληκτρολογιου εαν θελουμε το απενεργοποιουμε

εχει λεπτα font εμενα δεν με χαλανε

εχει καπως καλυτερη αποκρηση και πηρε ενα σωρο απο προγραμματα χωρις προβλημα

αυτα τα ολιγα εαν δω κατι θα αναφερω

σημαντικο ειναι οτι οποιος την περασει θα χαση την μπαλα με τα κινεζικα και για να αλλαξουμε την γλωσσα απλα παταμε start-8-9-6 και αλλαζουμε σε us english

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

Σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να πάρω το ΜPX 220 καθότι ήθελα smartphone, όντας γλυκαμένος από το Ρ800 που έχω εδώ και 3 χρόνια και δουλεύει άψογα, αλλά τώρα τελευταία με όλα αυτά που έχω διαβάσει από το δικό σας και ξένα φόρουμ, έχω αποθαρρυνθεί.

Αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο απ'όλα είναι η λειτουργία σαν organizer, αλλά και σαν...τηλέφωνο(γιατί πάμε να το ξεχάσουμε αυτό τα τελευταία χρόνια :confused: ). Δηλαδή, με ενδιαφέρει να έχει μια καλή ατζέντα, να μπορώ να κρατήσω ραντεβού και λίστες υποχρεώσεων και επαφές(πράγμα που το outlook φαντάζομαι θα καταφέρνει μια χαρά) και καλό ήχο και σήμα στις συνομιλίες.

Δυστυχώς όμως έχω διαβάσει πως έχει χάλια ήχο στο ακουστικό και ότι αν δεν πάρεις bluetooth handsfree δεν θα καταφέρεις να συνεννοηθείς..

Επιπλέον, τα ringtones ότι χτυπάνε πολύ χαμηλά, ενώ κάποιος διαμαρτυρόταν ότι έχανε συνέχεια το σήμα και ότι οι συνομιλητές του δεν τον ακούγαν ποτέ...

Για μπαταρία κλπ δεν ξέρω τίποτα, αν και γενικά από φίλους μου θυμάμαι πως δεν ήταν το δυνατό χαρτί της Μοτορόλα.

Κρασάρει;;;

Από σέρβις και υποστήριξη πως τα πάει στην Ελλάδα;;

Ελπίζω να μην σας κούρασα :X :O

Σας παρακαλώ βοηθήστε με, :cry: :cry: , πείτε μου την άποψή σας, γιατί μένω στην Κεφαλονιά και δεν έχω σταθερό τηλ οπότε θα αποτελέσει το μοναδικό μου μέσο επικοινωνίας!!

Ευχαριστώ!! :w00t: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...