Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγκατέστησα ένα trial του Mobiluck το οποίο κατέβασα από το www.mobiluck.com αλλά επειδή ήταν στα γαλλικά και δεν καταλάβαινα γρι, το απεγκατέστησα. Τώρα όμως το όνομα του τηλεφώνου στο Bluetooth από το ωραιότατο Iris έγινε... )!!

Μια παρένθεση μόνο! :mad: :mad: :mad:

Θέλω να το αλλάξω χωρίς να κάνω master reset και να εισάγω phone's name από το Active Sync. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;;;;;;

Please, please, please, υπάρχει κάποιο προγραμματάκι ίσως που να μπορεί να μου το αλλάξει;; :(

 

 

Πρεπει να είναι settings>more>more>Phone settings>Device Name

Για διορθωσέ το εκει...

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

thank you saitas and Klipidis!

 

Φίλε klipidis ξέρω το voip απλά δεν ειχα ακούσει για το skype! διάβασα στην σελίδα που μου είπε ο saitas και όλα ειναι οκ!!!

 

ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..

Υπαρχει ενα προβλημα με τα animation homescreens.. Ενω εχω κατεβασει το plugin και το εχω κανει εγκατασταση φορτωνω καποια animated homescreens και στην αρχικη οθονη μου γραφει "activate animation" χωρις να λειτουργει φυσικα το animation.. Πως το ενεργοποιω?

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θέλω να πάρω ένα φτηνό bluetooth handsfree αλλά θέλω ένα φτηνό. Το logitech MOBILE FREEDOM HEADSET 980228 ή το level one BLH-1000 BLUETOOTH HEADSET είναι καλά ή θα κλαίω τα λεφτά μου? Τα έχω βρει στο e-shop. Ποιό μου προτείνετε? Ή κανένα από τα δύο? Δουλεύουν κανονικά με το κινητό μας?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θέλω να πάρω ένα φτηνό bluetooth handsfree αλλά θέλω ένα φτηνό. Το logitech MOBILE FREEDOM HEADSET 980228 ή το level one BLH-1000 BLUETOOTH HEADSET είναι καλά ή θα κλαίω τα λεφτά μου? Τα έχω βρει στο e-shop. Ποιό μου προτείνετε? Ή κανένα από τα δύο? Δουλεύουν κανονικά με το κινητό μας?

 

μόνο αν τα έχει κάποιος μπορεί να σου λύσει τις απορίες... :confused:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.... αντε και ειναι και Παρασκευη σήμερα!!!

 

το πρωι ερχόμενος στο γραφείο πήγα να συνδέσω το κινητό με τον υπολογιστή και μου εβγαλε μήνυμα στο κινητό "there is no enough memory to execute that...." εντάξει δεν εχει ελευθερη ram και γιαυτο το εβγαλε αυτο το μήνυμα! Αλλα βασικά δεν είχα και δεν εχω βαρυφορτωμένο το κινητό!!!!

εκανα restart και τωρα ειναι εντάξει....

 

αλλά πως μπορώ να ελευθερώσω μνήμη έτσι ώστε να μην έχω πρόβλημα στο μέλλον??

Link to comment
Share on other sites

Αν μέσα από τον φάκελο storage/windows/start up βγάλω ενα πρόγραμμα (το autoflight ασ πούμε) θα έχω πρόβλημα???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ειμαι νεο μέλος. Εχοντας ψαξει αρκετά μεσα στο forum διάβασα οτι μπορώ να έχω προσβαση σε μεγαλη πληθώρα προγραμματων για MPX220 μεσω e-mail (mpx220gr@gmail.com). Μηπως θα μπορούσα νε έχω τον κωδικό.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν μέσα από τον φάκελο storage/windows/start up βγάλω ενα πρόγραμμα (το autoflight ασ πούμε) θα έχω πρόβλημα???

 

An 8eleis ena programma na xekinaei otan kaneis boot to bazeis ekei, den 8a exeis problhma.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας ελειψα χε χε καθολου το ξερω :(

φιλε nigal9981 εαν βγαλεις απο εκει που λες δεν κανεις τιποτα γιατι εκει πανε οι συντομευσεις καθε προγραμματος που τρεχουν εκεινη την ωρα .βγαζοντας το και εαν το ξεκινησεις παλι θα ειναι εκει ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ειμαι νεο μέλος. Εχοντας ψαξει αρκετά μεσα στο forum διάβασα οτι μπορώ να έχω προσβαση σε μεγαλη πληθώρα προγραμματων για MPX220 μεσω e-mail (mpx220gr@gmail.com). Μηπως θα μπορούσα νε έχω τον κωδικό.

Ευχαριστώ.

psot για request στο συγκεκριμενο θεμα οχι εδω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας ελειψα χε χε καθολου το ξερω :(

φιλε nigal9981 εαν βγαλεις απο εκει που λες δεν κανεις τιποτα γιατι εκει πανε οι συντομευσεις καθε προγραμματος που τρεχουν εκεινη την ωρα .βγαζοντας το και εαν το ξεκινησεις παλι θα ειναι εκει ;) ;)

 

Thank you για ακόμη μια φορά saitas!!!

 

αρα λοιπόν πως μπορώ να ελαφρύνω την ΄μνήμη του κινητού???

 

Υ.Γ. Μας έλειψες ρε φίλε!!!!

Link to comment
Share on other sites

kalhmera se oloys,

 

Edw kai ligo kairo kapoies fores (oxi panta) otan kleinw to portaki toy thl. apenergopoieitai. Dokimasa loipon ki egw na to paw sto service ths MOTOROLA, na to ftia3oyn mias kai eimai sthn eggyhsh.

Mantepste.... gia na dirthwthei h katastash moy anavathimisan to software toy kin.:lol:.??? Fysika to problhma moy den ly8hke kai etsi to 3anaphga sto service legwntas toys ayth th fora mhpws einai kamia enwsh poy dhmioyrgei to problhma!!! (ekei phge to myalo moy amesws), twra eytyxws akoma leitoyrgei kanonika kai den svhnei, 8a doyme.....

gnvwrizei kapoios poy mporei na ofeiletai ayto?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος που εχει τον tcpmp ή betaplayer να μου πει στην καρτελα "general" (options->settings->select page->general) εκει που λεει "processor" και "clock speed" τι πληροφοριες δινει για το mpx220?
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος που εχει τον tcpmp ή betaplayer να μου πει στην καρτελα "general" (options->settings->select page->general) εκει που λεει "processor" και "clock speed" τι πληροφοριες δινει για το mpx220?

Εμενα λεει 172Μhz

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

αυτο και εαν ειναι καλη ερωτηση λοιπον

εαν εχεις ανοιχτα προγραμματα σου γραφει λιγοτερα εαν τα κλεισεις απο το task manager θα σου γραψει περισσοτερα

π.χ εμενα εγραφε 170 με 7 ανοιχτα και μετα 172

Link to comment
Share on other sites

αυτο και εαν ειναι καλη ερωτηση λοιπον

εαν εχεις ανοιχτα προγραμματα σου γραφει λιγοτερα εαν τα κλεισεις απο το task manager θα σου γραψει περισσοτερα

π.χ εμενα εγραφε 170 με 7 ανοιχτα και μετα 172

 

Πανω απο τα MHz λεει και "processor", πρεπει να λεει ARMxxx, μπορει να μου πει καποιος τι ακριβως λεει?

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου γράφει : ARMv4

 

Τοτε μαλλον δεν το διαβαζει σωστα ο tcpmp, κανονικα επρεπε να γραφει: arm926 & 200MHz...

 

Αποκλισεις των 1-2MHz ειναι φυσιολογικες, αλλα 30MHz ειναι πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...