Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια, πότε θα βγει για να το δούμε και από κοντά; Τέλη Μαρτίου; Πότε, πότε πότε? Ποτέ?

ti xwra tou pote thn xerei??????

paidia egw arxisa na apogohteuomai 8a ta paratiso mou fainete kai idika ama den exei 262 xromata 8a einai mapa

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κινητο ειναι απλως φοβερο εχω και το 9500 αλλα η ταχυτητα του mpx220 σε ολα ακομη και στο internet ειναι το κατι αλλο. Οσο για την οθονη ειναι 65Κ αλλα μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

Telika arxise h diathesi tou sthn Elliniki agora?

Μάλλον, δυστυχώς για μας, με παραγγελία μέσω ιντερνετ θα το πήρε... :( Πάντος για τα 65 χιλιάδες χρώματα και εγώ πιστεύω ότι δεν αποτελούν πρόβλημα...πιο πολύ με πειράζει που δεν έχει ραδιόφωνο.... :mad:

The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

:up: :up: :up: :scared: piadia perimenw na paei 1 tou mhnos gia na steilw mail sthn moto na dw ti 8a mou poun tous pseftes kai xronia mou polla shmera(vagos)

Χρονια πολλα!!!Ρε παιδια 65k χρωματα δεν ειναι λιγα για ενα τετιο κινητο???

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει το MPx200/220 να μου πει εαν το καλωδιο τροφοδοσιας εχει το ιδιο βισμα με το PDA2K?
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει το MPx200/220 να μου πει εαν το καλωδιο τροφοδοσιας εχει το ιδιο βισμα με το PDA2K?

 

Όχι το 220 νομίζω δεν έχει βίσμα mini usb ενώ το 200 είχε!

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Όχι το 220 νομίζω δεν έχει βίσμα mini usb ενώ το 200 είχε!

:) :O :w00t:

 

Μα ουτε το PDA2K εχει mini usb ;) Αυτο θελω και εγω! Να μην εχει !

 

@Nokkia

 

Το D600 μολις παρουσιαστικε στην Cebit. Θα αργισει να φτασει στα καταστηματα... :)

 

@Tron13

 

Γιατι το πουλας ? :O

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως τα πάει το 220 με τα Ελληνικά; Λένε ότι θα έχει Ελληνικά αλλά δεν ξέρω αν θα είναι περιορισμένη η χρήση τους στα βασικά μενού ή αν θα είναι πλήρης (Τ9, μικρά με τόνους κλπ) όπως το Qtek 8010.
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με ενδιαφέρει αυτό το ερώτημα με τα ελληνικά, αλλά δεν νομίζω οτι μπορεί να απαντήσει κάποιος, γιατί δεν έχει κυκλοφορίσει στην ελληνική αγορά....
Link to comment
Share on other sites

mhnan 3 meres gia na teliosh o mhnas kai na steilw mail sthn moto gia na dw ta xalia tous (ti 8a mou poun autoi thn fora

 

Στο Πλαίσιο μέχρι πριν λίγες ημέρες έλεγαν ότι θα έρθει μέχρι το τέλος του μήνα. Χτες που πήρα ξανά τηλέφωνο μου είπαν ότι η motorola τους ανέβαλε την παράδοση για αρχές Απριλίου!!! Δεν το περιμένω άλλο. Πήγα και πήρα ξανά το Qtek 8010, κατέβασα και την τελευταία αναβάθμιση από το site τους και άσε την motorola να κοροϊδεύει τον κόσμο. Το ίδιο έκανε και με το V600. Δεν είναι δυνατόν μια σοβαρή (;;;) εταιρία να μην μπορεί να προγραμματίσει την κυκλοφορία των συσκευών της σωστά! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο μέχρι πριν λίγες ημέρες έλεγαν ότι θα έρθει μέχρι το τέλος του μήνα. Χτες που πήρα ξανά τηλέφωνο μου είπαν ότι η motorola τους ανέβαλε την παράδοση για αρχές Απριλίου!!! Δεν το περιμένω άλλο. Πήγα και πήρα ξανά το Qtek 8010, κατέβασα και την τελευταία αναβάθμιση από το site τους και άσε την motorola να κοροϊδεύει τον κόσμο. Το ίδιο έκανε και με το V600. Δεν είναι δυνατόν μια σοβαρή (;;;) εταιρία να μην μπορεί να προγραμματίσει την κυκλοφορία των συσκευών της σωστά! :angry:

 

Εγω θα το εχω στα χερια μου την Πεμπτη απο expansys ! (το μαυρο βεβαια!) και ασε την Μοτορολα της Ελλαδος να παιζει το ....... της ! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...