Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5200 & 5300


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 655
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

KALHMERA SAS!EXTES ANOIKSA TO KAINOYRGIO MOU NOKIA 5300 KAI ARXISA NA TO EPEKSERGAZOMAI!SYNDEOMAI STO INTERNET TOU KATEVAZW THEMES, METAFERW HXOUS..OLA KALA!METEPEITA APOSYNDEOMAI KAI PROSPATHW NA TOY EGATASTHSW ENA APO TA THEMES POU TOU EVALA..ADYNATO LEEI MNHMH PLHRHS,PRAGMA KAI AYTO ADYNATO AFOU EXEI AKOMA POLY XWRO GIA APOTHIKEYSH.SVHNW TA FILES POU TOU PERASA THEORONTAS OTI DEN EINAI SYMBATA ALLA TWRA OPOIADHPOTE LEITOURGIA KAI NA PROSPATHW NA EFARMOSW APO TIS ERGOSTASIAKES POU BASIZONTAI SE BACKROUNDS KAI THEMES LEEI..ADYNATO..MNHMH PLHRHS. TO EPANAFERW STIS ERGOSTASIAKES RYTHMISEIS,KOITAW KAI THN KARTA MNHMHS..ADYNATO,MNHMH PLHRHS!NAI, KATAFERA NA TO XALASW SE MIA HMERA!!!KAI MOU TH SPAEI KAI AYTO TO MPLE THEME ME TA KYKLAKIA POU MALLON PREPEI ANAGASTIKA NA TO SYNHTHISW!!! YPARXEI LYSH?
Link to comment
Share on other sites

Nokia 3109, Nokia 3110 Classic, Nokia 5200, Nokia 5300, Nokia 6300 and Nokia 7373 software removed from NSU - 21 January 2008

 

Due to problems experienced while trying to update certain software with the Nokia Software Updater, Nokia has temporarily removed all software from the products listed above. Other Nokia products are not affected. We will endeavour to enable the software again soon and apologize for any inconvenience caused.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest BAMBAACHA
KALHMERA SAS!EXTES ANOIKSA TO KAINOYRGIO MOU NOKIA 5300 KAI ARXISA NA TO EPEKSERGAZOMAI!SYNDEOMAI STO INTERNET TOU KATEVAZW THEMES, METAFERW HXOUS..OLA KALA!METEPEITA APOSYNDEOMAI KAI PROSPATHW NA TOY EGATASTHSW ENA APO TA THEMES POU TOU EVALA..ADYNATO LEEI MNHMH PLHRHS,PRAGMA KAI AYTO ADYNATO AFOU EXEI AKOMA POLY XWRO GIA APOTHIKEYSH.SVHNW TA FILES POU TOU PERASA THEORONTAS OTI DEN EINAI SYMBATA ALLA TWRA OPOIADHPOTE LEITOURGIA KAI NA PROSPATHW NA EFARMOSW APO TIS ERGOSTASIAKES POU BASIZONTAI SE BACKROUNDS KAI THEMES LEEI..ADYNATO..MNHMH PLHRHS. TO EPANAFERW STIS ERGOSTASIAKES RYTHMISEIS,KOITAW KAI THN KARTA MNHMHS..ADYNATO,MNHMH PLHRHS!NAI, KATAFERA NA TO XALASW SE MIA HMERA!!!KAI MOU TH SPAEI KAI AYTO TO MPLE THEME ME TA KYKLAKIA POU MALLON PREPEI ANAGASTIKA NA TO SYNHTHISW!!! YPARXEI LYSH?

 

 

ειχα κι εγω ενα παρομοιο προβλημα.... μια εξηγηση ειναι οτι ισως εχεις γεμισει την μνημη του κινητου (οχι την καρτα μνημης που οπως λες ειναι αδεια) γι αυτο και δν μπαινουν τα θεματα ελεγξε το κ αν ειναι αυτο το προβλημα μετεφερε τα αρχεια σ στην καρτα μνημης μετα λογικα το θεμα θα μπαινει...ελπιζω να σε βοηθησα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω το Νοkia5300 και δοκιμασα να περασω απο τον υπολογιστη μου ενα τραγουδι(οπως εχω κανει κ αλλες φορες) και ενω ειναι ειναι μονο 3,4kb το τραγουδι στην καρτα μνημης γραφει πως εχει πιασει 2,0gb χωρητικοτητα και ετσι δεν ανοιγει η επιλογη 'Μουσικη' στα πολυμεσα.δοκιμασα να το διαγραψω και δεν διαγραφεται,διεγραψα ολο τον φακελο μουσικης και αυτο το κομματι παλι δεν διαγραφηκε,δοκιμασα να το διαγραψω κ απο το Nokia PC suite μεσω της διαχειρησης αρχειων και παλι δεν διαγραφηκε.ειμαι σε απογνωση.Οποιος γνωριζει παρακαλω να μου τι να κανω:(
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω το Νοkia5300 και δοκιμασα να περασω απο τον υπολογιστη μου ενα τραγουδι(οπως εχω κανει κ αλλες φορες) και ενω ειναι ειναι μονο 3,4kb το τραγουδι στην καρτα μνημης γραφει πως εχει πιασει 2,0gb χωρητικοτητα και ετσι δεν ανοιγει η επιλογη 'Μουσικη' στα πολυμεσα.δοκιμασα να το διαγραψω και δεν διαγραφεται,διεγραψα ολο τον φακελο μουσικης και αυτο το κομματι παλι δεν διαγραφηκε,δοκιμασα να το διαγραψω κ απο το Nokia PC suite μεσω της διαχειρησης αρχειων και παλι δεν διαγραφηκε.ειμαι σε απογνωση.Οποιος γνωριζει παρακαλω να μου τι να κανω:(
Δοκίμασε με card reader αλλιώς μου φαίνεται οτι δεν γλιτώνεις το format της κάρτας :cry:
Link to comment
Share on other sites

παιδία υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνω resete στο nokia 5200? να επιστρέψει στην κατάσταση που ήταν όταν το αγορασα δηλαδη. η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων δεν το κάνει αυτό. ξέρει κανείς τον τρόπο?

 

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Software available again for Nokia 3109, Nokia 3110 Classic, Nokia 5200, Nokia 5300, Nokia 6300 and Nokia 7373 - 7 February 2008

 

Software updates are available again for the products listed above. In January Nokia had to temporarily remove all software updates for these products due to problems experienced while trying to update certain software with the Nokia Software Updater.

http://europe.nokia.com/A4577225

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω στα χέρια μου ένα 5300 το οποίο μετά από ένα μικρό "μπανάκι" πήγε για σέρβις όλα λειτουργούν καλά όμως από εκείνη τη στιγμή δεν αναγνωρίζει την κάρτα μνήμης (μιλάω για αυτή που είχε στο κουτί του) με τίποτα.. Τι μπορώ να κάνω ? Δεν έχω άλλη ίδιου τύπου κάρτα ή άλλο κινητό που να την δέχετε για να δώ αν το πρόβλημα είναι της κάρτας.
H Maria mporei na mhn exei panta dikio alla einai .. H MARIA !!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω στα χέρια μου ένα 5300 το οποίο μετά από ένα μικρό "μπανάκι" πήγε για σέρβις όλα λειτουργούν καλά όμως από εκείνη τη στιγμή δεν αναγνωρίζει την κάρτα μνήμης (μιλάω για αυτή που είχε στο κουτί του) με τίποτα.. Τι μπορώ να κάνω ? Δεν έχω άλλη ίδιου τύπου κάρτα ή άλλο κινητό που να την δέχετε για να δώ αν το πρόβλημα είναι της κάρτας.

Κάποιο card reader ίσως;

Καπιος φίλος/γνωστός σου θα έχει...

Κάπου πρέπει να τη βάλεις, μόνο έτσι θα διαπιστώσεις αν φταίει η κάρτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hello πριν δυο μερες αγορασα το 5300 κ μεχρι τωρα το μοναδικο προβλημα ειναι η μπαταρια που ειναι πραγματικα αδυναμη αλλιως ειλικρινα ειναι ενα φοβερο κινιτο για την τιμη του.

 

 

θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει,οταν περνεις το κινιτο υπαρχουν στιν οθονη καποιες γραμμες-μπαρες συντομευσεων κ της εσβισα! κ δε θυμαμαι πωσ κ κιριως πως τις ξανα εμφανιζω??? :cry:

αν καποιος ξερει pleaseee θα το εκτημισω παιδια

 

 

κ επισης φοβερο φορουμ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

hello πριν δυο μερες αγορασα το 5300 κ μεχρι τωρα το μοναδικο προβλημα ειναι η μπαταρια που ειναι πραγματικα αδυναμη αλλιως ειλικρινα ειναι ενα φοβερο κινιτο για την τιμη του.

 

 

θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει,οταν περνεις το κινιτο υπαρχουν στιν οθονη καποιες γραμμες-μπαρες συντομευσεων κ της εσβισα! κ δε θυμαμαι πωσ κ κιριως πως τις ξανα εμφανιζω??? :cry:

αν καποιος ξερει pleaseee θα το εκτημισω παιδια

 

 

κ επισης φοβερο φορουμ!!!:)

Θα πας στις Settings > Main Display > Active standby > Active standby mode (On).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στις Settings > Main Display > Active standby > Active standby mode (On).

 

ευχαριστω πραγματικα παρα πολυ!!!!!! :) μολις το εκανα.μιπως ξερεις κανεις κ για ενημερωσει λογισμικου αν το ποιο καινουργιο ειναι εκεινο στην σελιδα της επισημης NOKIA κ αν ναι ,το εκανα κ δεν ειδα καμια διαφορα μεχρι τωρα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχω το κινητό ένα μήνα και χθες βλέπω την οθόνη και ήταν σπασμένη!!! Το κινητό δεν μου έχει πέσει καθόλου κάτω και δεν έχει ούτε γρατζουνιά. Ούτε το τζαμάκι πάνω από την οθόνη είναι σπασμένο. Η εγγύηση με καλύπτει;:(

 

Κ εγω το ιδιο πραγμα επα8α ρε συ!!!! δεν το χα ρι3ει ποτε κατω, το χω περιπου 2 μηνες κ ξαφνικα μου δειχνει κατι χρωματιστες γραμμες στην οθονη λες κ την εχεις χτυπησει! Η μισή ο8όνη δε φαίνεται καθόλου απο τις γραμμές! Είναι γενικό το πρόβλημα με τις οθόνες στα 5300? απλά ρωταω..

Επίσης, μήπως ξέρει κανείς αν οι συσκευές που δίνονται με επιδότηση έχουν εγγύηση? Εμένα μου την πήραν μέσω επιδότησης +50ευρώ. Παίζει αν το πάω εκεί που το αγόρασαν να το φτιάξουν με εγγύηση η μπα? Πάντως μέσα στο κουτί του δεν είχε καποιο χαρτί εγγύησης κ η απόδειξη αγοράς εχει πεταχτεί.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα εδώ και κάτι μήνες την κάρτα μνήμης 1GB Apacer που έχω τώρα από ένα κατάστημα WIND. Μέσα σε ένα μήνα κάτι έπαθε και αν προσπαθήσω να περάσω αρχεία πέρα των 447MB η μεταφορά κολλάει και το κινητό δεν αποκρίνετε σε τίποτα. Έκανα μορφοποίηση αλλά τίποτα! Τι να κάνω;;;;;;;;;;:cry::cry::cry:

--

Nokia 3310 -> Nokia 5300 -> Nokia 5320 -> Nokia C6-00 -> iPhone 3GS -> Samsung Galaxy SIII Neo -> Nokia Lumia 520 -> Xiaomi RN2 -> Xiaomi Mi A1 -> Xiaomi Mi 10 Lite

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Μήπως γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε θέματα με ελληνικές διασημότητες? Και κατά προτίμηση με τραγουδιστές. Thanks

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα εδώ και κάτι μήνες την κάρτα μνήμης 1GB Apacer που έχω τώρα από ένα κατάστημα WIND. Μέσα σε ένα μήνα κάτι έπαθε και αν προσπαθήσω να περάσω αρχεία πέρα των 447MB η μεταφορά κολλάει και το κινητό δεν αποκρίνετε σε τίποτα. Έκανα μορφοποίηση αλλά τίποτα! Τι να κάνω;;;;;;;;;;

 

File mou, afou i morfopoiisei den ekane tipota, tote nomizo pos den mporeis na kaneis tipota allo.Krima, alla den xaneis na rotiseis kai se kanena katastima.

 

Κ εγω το ιδιο πραγμα επα8α ρε συ!!!! δεν το χα ρι3ει ποτε κατω, το χω περιπου 2 μηνες κ ξαφνικα μου δειχνει κατι χρωματιστες γραμμες στην οθονη λες κ την εχεις χτυπησει! Η μισή ο8όνη δε φαίνεται καθόλου απο τις γραμμές! Είναι γενικό το πρόβλημα με τις οθόνες στα 5300? απλά ρωταω..

Επίσης, μήπως ξέρει κανείς αν οι συσκευές που δίνονται με επιδότηση έχουν εγγύηση? Εμένα μου την πήραν μέσω επιδότησης +50ευρώ. Παίζει αν το πάω εκεί που το αγόρασαν να το φτιάξουν με εγγύηση η μπα? Πάντως μέσα στο κουτί του δεν είχε καποιο χαρτί εγγύησης κ η απόδειξη αγοράς εχει πεταχτεί.

 

To idio epa8e kai enas gnostos mou. Alla den to pige akomi.

Xoris to xarti tis egkuisis den nomizo na mporeis na kaneis kati. kai na 3ereis pos i o8ones einai akribes.Atuxia.

 

Καλησπέρα σε όλους,

Μήπως γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε θέματα με ελληνικές διασημότητες? Και κατά προτίμηση με τραγουδιστές. Thanks

 

An kai den eimai apolutos sugouros nomizo pos sto mobile9.com exei merika, alla den eimai sigouros. Meta mporeis na ftia3eis esu dika sou me diafora programmata pou kukloforoun.

 

 

 

 

Paidia 8elo na rotiso kai ego kati me tin seira mou. Mipos 3erei kaneis an mporoume na steiloume games apo to 5300 se allo tilefono, an nai pos??

 

Eyxaristo!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Κ εγω το ιδιο πραγμα επα8α ρε συ!!!! δεν το χα ρι3ει ποτε κατω, το χω περιπου 2 μηνες κ ξαφνικα μου δειχνει κατι χρωματιστες γραμμες στην οθονη λες κ την εχεις χτυπησει! Η μισή ο8όνη δε φαίνεται καθόλου απο τις γραμμές! Είναι γενικό το πρόβλημα με τις οθόνες στα 5300? απλά ρωταω..

Επίσης, μήπως ξέρει κανείς αν οι συσκευές που δίνονται με επιδότηση έχουν εγγύηση? Εμένα μου την πήραν μέσω επιδότησης +50ευρώ. Παίζει αν το πάω εκεί που το αγόρασαν να το φτιάξουν με εγγύηση η μπα? Πάντως μέσα στο κουτί του δεν είχε καποιο χαρτί εγγύησης κ η απόδειξη αγοράς εχει πεταχτεί.

 

ποτε δεν πεταμε αποδειχη αγορας απο οτι περνουμε παρα μονο οταν τελειωσει η εγγυηση.παρολα αυτα πηγαινε στο μαγαζι που το πηρες και ζητ να σοθ κανου επανεκτυπωση αποδειξης.αλλιως δεν εχεισ εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

ποτε δεν πεταμε αποδειχη αγορας απο οτι περνουμε παρα μονο οταν τελειωσει η εγγυηση.παρολα αυτα πηγαινε στο μαγαζι που το πηρες και ζητ να σοθ κανου επανεκτυπωση αποδειξης.αλλιως δεν εχεισ εγγυηση

 

η οθονη κανει 53 ευρω απο γερμανο και στην αλλαζουν αμεσως. τωρα αν πας στο μαγαζι που το αγορασες ειναι υποχρεωμενοι να σου τυπωσουν παλι την αποδειξη. συμβαινει σε πολλα 5200 κ 5300 αυτο.

:)
Link to comment
Share on other sites

ποτε δεν πεταμε αποδειχη αγορας απο οτι περνουμε παρα μονο οταν τελειωσει η εγγυηση.παρολα αυτα πηγαινε στο μαγαζι που το πηρες και ζητ να σοθ κανου επανεκτυπωση αποδειξης.αλλιως δεν εχεισ εγγυηση

k pws 8a mou kanoun epanektupwsh apodei3hs re c? den prepei na gnwrizoun kapws oti to agorasa apo ekei?

Link to comment
Share on other sites

k pws 8a mou kanoun epanektupwsh apodei3hs re c? den prepei na gnwrizoun kapws oti to agorasa apo ekei?

 

με το ιμει

:)
Link to comment
Share on other sites

τι ειναι το ιμει??

 

International Mobile Equipment Identity

 

http://en.wikipedia.org/wiki/IMEI

:google:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...