Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την τελευταία διαφήμιση της Q με τα ανθρωπάκια που παίζουν κιθάρα την έχετε δεί?

Το slogan το θυμάστε?

Τι να σας πώ παραπάνω?

Ο ένας λέει οτι θα συναγωνίζεται ψηφιακή των 200 ευρώ.(μια canon powershot A550 ας πούμε, ή μια nikon coolpix L6:blink::blink:)

Ο άλλος ότι (με λίγα λόγια)το n73 πατάει κάτω το k800.

Οκ, πείτε ότι θέλετε....

Σας εύχομαι καλές φωτογραφικές εμπειρίες...

Γιατι δεν την συναγωνιζεται την μερα ας πουμε?Προσεξε δεν λεω οτι τραβαει καλυτερα ααπλα οτι η διαφορα δεν ειναι τεραστια οπως παλαιοτερα.Επισης καιρος να σταματησεις να εκθειαζεις το Κ800,εκτος απο την νυχτα εχει πια ξεπεραστει.Οσο και να λατρευεις τα ΣΕ τι να κανουμε αυτην ειναι η αληθεια
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατι δεν την συναγωνιζεται την μερα ας πουμε?Προσεξε δεν λεω οτι τραβαει καλυτερα ααπλα οτι η διαφορα δεν ειναι τεραστια οπως παλαιοτερα.Επισης καιρος να σταματησεις να εκθειαζεις το Κ800,εκτος απο την νυχτα εχει πια ξεπεραστει.Οσο και να λατρευεις τα ΣΕ τι να κανουμε αυτην ειναι η αληθεια

 

Δεν λατρεύω τη SE,

δεν έχω (ούτε είχα δικό μου) k800 και αυτή τη στιγμή δεν έχω κανένα se στην κατοχή μου.

Όσο για τα υπόλοιπα, είπαμε...διαφήμιση της Q:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος ότι (με λίγα λόγια)το n73 πατάει κάτω το k800.

Οκ, πείτε ότι θέλετε....

Σας εύχομαι καλές φωτογραφικές εμπειρίες...

Φωτογραφίες του K800 τραβηγμένες απο τον msk

 

http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/3223

Οι παραπάνω φωτογραφίες δεν με ενθουσιάζουν,για κάμερα sony ericsson cyber-shot κιολας,φωτογραφίες απο ενα κορυφαιο φωτοκινητό.

Παρόμοιες φωτογραφίες και καλύτερες εχω βγάλει με w900 και k750.

Οσοι εχουν N73 ή καποιο αλλο καλό φωτοκινητο θα δουν οτι το δικό τους κινητό βγάζει καλύτερες.

Προσωπικά εχω βγάλει χιλιες φορές καλύτερες φωτογραφίες,πιο ζωντανές με καλύτερη χρωματική αποδοση και μεγαλύτερη λεπτομέρεια με το sharp v903.

Ακόμα και το N73 βγάζει καλύτερες φωτογραφίες την ημέρα απο το κ800.

 

Οσο για ψηφιακή,με 200 ευρώ οπως ειπα υπαρχουν sony-cyber-shot που <<πατάνε>>ολα τα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες του K800 τραβηγμένες απο τον msk

 

http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/3223

Οι παραπάνω φωτογραφίες δεν με ενθουσιάζουν,για κάμερα sony ericsson cyber-shot κιολας,φωτογραφίες απο ενα κορυφαιο φωτοκινητό.

Παρόμοιες φωτογραφίες και καλύτερες εχω βγάλει με w900 και k750.

Οσοι εχουν N73 ή καποιο αλλο καλό φωτοκινητο θα δουν οτι το δικό τους κινητό βγάζει καλύτερες.

Προσωπικά εχω βγάλει χιλιες φορές καλύτερες φωτογραφίες,πιο ζωντανές με καλύτερη χρωματική αποδοση και μεγαλύτερη λεπτομέρεια με το sharp v903.

Ακόμα και το N73 βγάζει καλύτερες φωτογραφίες την ημέρα απο το κ800.

 

Ακόμα και αν(λέμε τώρα) οι φώτο του νόκια είναι 5 ή 15% καλύτερες την ημέρα από το k800, το βράδυ η διαφορά είναι 80% υπέρ του SE.

Οπότε συνολικά γεια χαρά...

 

 

Οσο για ψηφιακή,με 200 ευρώ οπως ειπα υπαρχουν sony-cyber-shot που <<πατάνε>>ολα τα κινητά.

Και όλες οι άλλες ψηφιακές πατάνε κάτω τις cybershot των 200ευρώ.:p

 

Ας τελειώνουμε με το off topic.

Το κινητό, αν και πανάκριβο δεν μπορεί να κατακτήσει την πρωτιά στον τομέα φωτογραφία.

Όποιος νομίζει το αντίθετο, ας το ψάξει καλύτερα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν λατρεύω τη SE,

δεν έχω (ούτε είχα δικό μου) k800 και αυτή τη στιγμή δεν έχω κανένα se στην κατοχή μου.

Όσο για τα υπόλοιπα, είπαμε...διαφήμιση της Q:p

Αυτο λεω δες την εσυ για εσενα ισχυει:pεγω λεω ανα οι φωτο οντως ετσι ειναι το Κ800 δεν τραβαει καλυτερες φωτο και αναφερομαι στις φωτο συνεχεια γιατι στους αλλους τομεις δεν υπαρχει συγκριση.

 

Φωτογραφίες του K800 τραβηγμένες απο τον msk

 

http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/3223

Οι παραπάνω φωτογραφίες δεν με ενθουσιάζουν,για κάμερα sony ericsson cyber-shot κιολας,φωτογραφίες απο ενα κορυφαιο φωτοκινητό.

Παρόμοιες φωτογραφίες και καλύτερες εχω βγάλει με w900 και k750.

Οσοι εχουν N73 ή καποιο αλλο καλό φωτοκινητο θα δουν οτι το δικό τους κινητό βγάζει καλύτερες.

Προσωπικά εχω βγάλει χιλιες φορές καλύτερες φωτογραφίες,πιο ζωντανές με καλύτερη χρωματική αποδοση και μεγαλύτερη λεπτομέρεια με το sharp v903.

Ακόμα και το N73 βγάζει καλύτερες φωτογραφίες την ημέρα απο το κ800.

 

Οσο για ψηφιακή,με 200 ευρώ οπως ειπα υπαρχουν sony-cyber-shot που <<πατάνε>>ολα τα κινητά.

Ας δουν αυτες τις φωτο οσοι μπαινουν εδω και ας βγαλουν τα συμπερασματα τους
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pantos ego vlepo tin poiotita toy n95 san to n73 alla se megalyteri analisi,tin imera to n73 travei poly kalyteres apo to k800,to vrady to k800 logo xenon flash einai noymero 1,ayta!!gia na doume
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Την ημέρα οι διαφορές έχουν ελαχιστοποιηθεί ήδη με το Ν73 ακόμα και σε σύγκριση με ψηφιακές των 200 Ε, πόσο μάλλον με το Ν95. Δε λέω ότι είναι 100% εφάμιλλες αλλά έχουν πλησιάσει πολύ. Τώρα, αν κάνουμε 300% μεγέθυνση και αρχίσουμε να λέμε "να βλέπεις εκείνα τα pixel δεν αποδόθηκαν σωστά" Ε! τότε....

 

Τώρα για το βράδυ - εντελώς σκοτάδι - δεν πιστεύω ότι θα είναι τόσο καλές αλλά αυτό δε με ενοχλεί τόσο. Ας βγάζει το Κ800 καλύτερες.

Εμένα αυτό που με ενδιαφέρει στην ψηφιακή ενός κινητού είναι να βγάζει καλές φωτογραφίες σε εσωτερικούς χώρους με τεχνητό - από κανονικό ως σχετικά χαμηλό - φωτισμό. Δηλ. να είμαι το βράδυ σε μια καφετέρια, ρεμπετάδικο, μπαράκι ή σε ένα σπίτι κτλ. με την παρέα μου και να μπορώ να τραβήξω μια φωτογραφία της προκοπής. Τότε είναι που χρειάζεται το κινητό να έχει καλή κάμερα, δε θα χρειάζεται να τρέχεις στο σπίτι ή στο αυτοκίνητο για την ψηφιακή που πρέπει να την έχεις και φορτισμένη κτλ.

 

Αν πάω διακοπές ή ειδικά για ποιοτική φωτογράφιση, τοπία, πορτρέτα κτλ. θα πάρω την ψηφιακή ή SLR, όπως νομίζω ότι θα κάνει ο καθένας σας.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Την ημέρα οι διαφορές έχουν ελαχιστοποιηθεί ήδη με το Ν73 ακόμα και σε σύγκριση με ψηφιακές των 200 Ε, πόσο μάλλον με το Ν95. Δε λέω ότι είναι 100% εφάμιλλες αλλά έχουν πλησιάσει πολύ. Τώρα, αν κάνουμε 300% μεγέθυνση και αρχίσουμε να λέμε "να βλέπεις εκείνα τα pixel δεν αποδόθηκαν σωστά" Ε! τότε....

 

Τώρα για το βράδυ - εντελώς σκοτάδι - δεν πιστεύω ότι θα είναι τόσο καλές αλλά αυτό δε με ενοχλεί τόσο. Ας βγάζει το Κ800 καλύτερες.

Εμένα αυτό που με ενδιαφέρει στην ψηφιακή ενός κινητού είναι να βγάζει καλές φωτογραφίες σε εσωτερικούς χώρους με τεχνητό - από κανονικό ως σχετικά χαμηλό - φωτισμό. Δηλ. να είμαι το βράδυ σε μια καφετέρια, ρεμπετάδικο, μπαράκι ή σε ένα σπίτι κτλ. με την παρέα μου και να μπορώ να τραβήξω μια φωτογραφία της προκοπής. Τότε είναι που χρειάζεται το κινητό να έχει καλή κάμερα, δε θα χρειάζεται να τρέχεις στο σπίτι ή στο αυτοκίνητο για την ψηφιακή που πρέπει να την έχεις και φορτισμένη κτλ.

 

Αν πάω διακοπές ή ειδικά για ποιοτική φωτογράφιση, τοπία, πορτρέτα κτλ. θα πάρω την ψηφιακή ή SLR, όπως νομίζω ότι θα κάνει ο καθένας σας.

Συμφωνω απολυτα
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταια φωτο φιλε leftezi ειναι σε χαμηλο φωτισμο.Στο τελος ειδατε τι λεει για την μπαταρια?Προς ddr2:Ο κατοχος θα υπερηφανευεται και για το αποτελεσμα γιατι με τα λεφτα που δινει ανταγωνιζεται ψηφιακες των 200 ευρω χαλαρα,το λεει και αυτος που τις τραβηξε κιολας,τωρα αν νομιζεις οτι καποιο κινητο ανταγωνιζεται ψηφιακη των 700 ευρω με συγχωρεις εισαι υπερβολικος γιατι αυτο το κινητο μονο και μονο η καμερα του θα εκανε 700 ευρω(δε πιστευω να θεωρεις οτι με 700 ευρω που κανει ολο το κινητο αρα η καμερα του ποσο να κανει 150 με 200 ευρω θα χτυπουσε ψηφιακη των 700?)το κινητο θα εκανε 1500 ευρω χαλαρα.Επισης σε δειγματα κοντινων αποστασεων πιστευω υπερεχει του Κ800 μενει να δουμε σε τοπια και νυχτερινο φωτισμο τι παιζει

 

πες τα χρυσοστομε!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Δεν λατρεύω τη SE,

δεν έχω (ούτε είχα δικό μου) k800 και αυτή τη στιγμή δεν έχω κανένα se στην κατοχή μου.

Όσο για τα υπόλοιπα, είπαμε...διαφήμιση της Q:p

 

μου φαινεται οτι ο φιλος μας ο ddr2 εξελισεται ως εχθρος του Ν95 η μου φαινεται?απο τα post του αυτο καταλαβαινω.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται οτι ο φιλος μας ο ddr2 εξελισεται ως εχθρος του Ν95 η μου φαινεται?απο τα post του αυτο καταλαβαινω.
Δηλαδη οποιος εχει αντιθετη αποψη σε ενα θεμα ειναι εχθρος δεν καταλαβα ......Ο καθενας εχει το δικαιωμα γνωμης οποια και να ειναι αυτη ....Συγνωμη για το :offtopic:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Πλακα μου κανετε ετσι? Εχω να μπω απο χθες. Μπαινω σημερα, βλεπω απιστευτες φωτογραφιες απο το κινητο, ενα review που στο τελος λεει οτι του εβγαλε την πιστη σου κινητου και η μπαταρια ακομα κραταει και 2 σελιδες σχεδον με μονο μια αναφορα στην μπαταρια, και παρα πολλα ποστς να διαμαρτυρονται για τις φωτογραφιες. Πλακα μου κανετε!! Πληροφοριακα να σας πω η δικια η ψηφιακη δεν τραβαει τοσο καλες φωτογραφιες. Ειναι μια exilim Ζ4, την οποια την ειχα παρει πριν απο 3 χρονια 500 ευρω. Θα μου πειτε σημερα δεν κοστιζει ουτε 200 αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα.

Επισης σταματηστε να λετε οτι θα δωσετε 700 για καμερα. Δεν ειναι ετσι. Εχει τοσα αλλα πραγματα το Ν95. Δεν θεωρειται καν imaging phone.

Και οσο για το επιχειρημα οτι το Κ800 τραβαει καλυτερα/εφαμιλλα με λιγοτερα χρηματα ενα εχω να σας πω: το Κ800 δεν εχει τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του Ν95. Βασικα μια καλη για ενα κινητο καμερα εχει και ξενον φλας. ουτε gps, ουτε wifi, ουτε vga video. Αντε να μην συνεχισω.

Επρεπε να τα πω.

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται οτι ο φιλος μας ο ddr2 εξελισεται ως εχθρος του Ν95 η μου φαινεται?απο τα post του αυτο καταλαβαινω.

 

Κάνε μια βόλτα από το threat του k800 να δείς τι έχω κατά καιρούς γράψει.

Δεν είμαι εχθρός του n95, κάθε άλλο.

Αλλά κάποιοα πράγματα που βρίσκω παράλογα δεν μπορώ να μην τα σχολιάσω.

Οι φώτο δεν είναι για να τρίβεις τα μάτια σου.

Είναι καλές, ναι, αλλά μέχρι εκεί.

Όταν βγαίνει κάποιος και λέει ότι είναι φοβερές και τρομερές να μην διαφωνήσω??

Το τηλέφωνο συνολικά είναι, βάση χαρακτηριστικών φοβερό και τρομερό, αλλά η κάμερα δεν τα σπάει.Αν για κάποιους είναι ικανοποιητική, αυτό είναι υποκειμενικό.

Το ότι το n95 έχει 1589 χαρακτηριστικά παραπάνω από το k800 επίσης είναι προφανές.Αλλά εξίσου προφανές είναι ότι η κάμερά του είναι πίσω από το k800.

Τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

.Αλλά εξίσου προφανές είναι ότι η κάμερά του είναι πίσω από το k800.

Τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη.

Προφανές?απο που είναι?

Τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη,αλλα εσυ δεν το τηρείς...

Πως ξέρεις οτι ειναι πίσω?

Μην λέμε οτι θέλουμε..

Τι φοβερό χαρακτηριστικό εχει η κάμερα του κ800?ενα flash μόνο.

To n95 εχει ποιοτικο φακό carl zeiss και 5mp.

Προσωπικά δεν έχω δει καλύτερη φωτογραφία του κ800 την ημέρα απο αυτες του ν95.

Οταν λέμε πίσω να εξηγούμε,πίσω μόνο σε συνθήκες πολύ χαμηλού φωτεισμού..

Και ας βγει στην αγορά και βλέπουμε.

Αλλα χωρίς να δούμε δεν θα λέμε οτι είναι πίσω απο το κ800.

Και ισάξιο αν ειναι του κ800 να μου λείπει,αθλιο θα είναι για 5mp.

Την ημέρα θα είναι καλύτερο.Εδώ το προηγούμενο μοντέλο της νόκια είναι,αυτο θα είναι και με μεγαλύτερη διαφορά.

Δεν είμαι φαν της nokia ούτε της s.e

Αλλα η αληθεια να λέγεται,μην τα ισοπεδώνουμε όλα!

Φιλικά!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αυτα που ειδαμε εδω 3 παλικαρια μαζι...

http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?t=9708&postdays=0&postorder=asc&start=1350

http://www.allaboutsymbian.com/features/item/A_spot_of_sun-Testing_the_Nokia_N95.php

καταληξαμε στα εξης:

1. Το Ν95 τραβαει το καλυτερο βιντεο για την κατηγορια των κινητων!!! Περιμενουμε το Ν93ι...

2. Το Ν95 απο τα δειγματα στα πιο πανω λινκς φαινεται να τραβαει καλυτερα με καλες συνθηκες απο το Κ800 του φιλου μου... το παραδεχετε και ο ιδιος!!!

3. Στο σκοταδι δεν εχουμε καποιο δειγμα απο Ν95 αλλα καλυτερο του Κ800 δεν το κοβουμε...

 

Παραθετω και ενα συνδεσμο απο τις φωτος του Κ810 σε πολυ καλυτερες συνθηκες φωτισμου απο αυτες του Ν95...

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k810-review-133p4.php

μην τρελαθουμε και λεμε οτι το Κ βγαζει καλυτερες φωτος σε καλες συνθηκες αλλα ουτε και μεσα στο κτιριο!!!(ειναι σαν να εχει πεσει σε χλωρινη οι φωτος, τελειως ξεθωριασμενες) Το βιντεο το αφηνω καλυτερα!!! Λογω αναλυσης και μονο το Ν95 σε macro mode εχει πιο λεπτομερεις εικονες, κατα τα αλλα στα χρωματα ειναι το ιδιο!!!

 

Το περιμενουμε να το δουμε απο κοντα!!!

Παντως να δωσει καποιος 500€ και να παρει το Κ850 μονο για την καμερα του δε λεει!!! Καλυτερα να παει σε Smartphone!!! Αυτο το συμπερασμα εβγαλε και ο φιλος μου που ειχε δωσει 420€ για το Κ800!!! Οπως δηλωσε και αυτος "Δεν ξανακανω πατατια... σιγα τις φωτος που βγαζουν τα κινητα και γινετε και τοσος ντορος απο τους ανιδεους!!! Δυνατοτητες χρειαζομαστε τελικα..."

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Γιατι παιζετε με της λεξεις? :confused:

Εμενα προσοπικα δεν με ενδιαφερη και τοσο πολη η καμερα του κινητου προτιμο να εχω μια φοτογραφικη μηχανη για αυτη την δουλια :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Προφανές?απο που είναι?

Τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη,αλλα εσυ δεν το τηρείς...

Πως ξέρεις οτι ειναι πίσω?

Μην λέμε οτι θέλουμε..

Τι φοβερό χαρακτηριστικό εχει η κάμερα του κ800?ενα flash μόνο.

To n95 εχει ποιοτικο φακό carl zeiss και 5mp.

Προσωπικά δεν έχω δει καλύτερη φωτογραφία του κ800 την ημέρα απο αυτες του ν95.

Οταν λέμε πίσω να εξηγούμε,πίσω μόνο σε συνθήκες πολύ χαμηλού φωτεισμού..

Και ας βγει στην αγορά και βλέπουμε.

Αλλα χωρίς να δούμε δεν θα λέμε οτι είναι πίσω απο το κ800.

Και ισάξιο αν ειναι του κ800 να μου λείπει,αθλιο θα είναι για 5mp.

Την ημέρα θα είναι καλύτερο.Εδώ το προηγούμενο μοντέλο της νόκια είναι,αυτο θα είναι και με μεγαλύτερη διαφορά.

Δεν είμαι φαν της nokia ούτε της s.e

Αλλα η αληθεια να λέγεται,μην τα ισοπεδώνουμε όλα!

Φιλικά!

 

Καταρχήν είναι εξ ορισμού είναι κατώτερο λόγο έλλειψης xenon φλας.

Ακόμα και αν την ημέρα είναι καλύτερο(λέμε τώρα) η διαφορά του από το k800 θα είναι μικρή, και γενικά την ημέρα όλα τα κινητά καλά τα καταφέρνουν.

Σε εσωτερικούς χώρους όμως και όταν πέφτει το φώς η διαφορά θα είναι πολύ μεγάλη.

 

Θα προτιμούσες μια compact στα 150 ευρώ ή μια dslr αλλά χωρίς φλάς?(πες οτι υπήρχε τέτοια).

Εγώ θα προτιμούσα την compact.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλα οσα λετε και γραφετε...

 

Το μεγαλύτερο πρόβλημα του 95 θα ειναι η μπαταριά... Μεγάλο λάθος να βάλουν 950αρα μπαταριά σε ενα τέτοιο μηχανημα.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλα οσα λετε και γραφετε...

 

Το μεγαλύτερο πρόβλημα του 95 θα ειναι η μπαταριά... Μεγάλο λάθος να βάλουν 950αρα μπαταριά σε ενα τέτοιο μηχανημα.:mad:

 

Περιμενε καμια βδομαδα να δουμε τι θα πουν αυτοι που το εχουν... ηδη το παλικαρι στο λινκ του nervous του ηπιε το αιμα κυριολεκτικα με αυτα που εκανε και αντεξε πολυ και μαλιστα για πρωτη φορτιση!!!;) :)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν μπορώ να βρώ κάποιο λόγο κάποιος που έχει το Ν80, να πάρει το Ν95. Το GPS ψιλομούφα θα είναι
Link to comment
Share on other sites

Κανενας δεν σε αναγκαζει να το παρεις. Κρατα το και παραπανω απο ενα χρονο το κινητο. Δεν ειναι κακο. Θα λες οτι εκανες και αποσβεση ;)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν μπορώ να βρώ κάποιο λόγο κάποιος που έχει το Ν80, να πάρει το Ν95. Το GPS ψιλομούφα θα είναι

 

Συν τοις άλλοις,το Ν95 θα τραβάει καλύτερες φωτογραφίες,ποιοτικότερα βίντεο,θα διαθέτει δύο ηχεία,μεγαλύτερη οθόνη,ταχύτερο επεξεργαστή,TV OUT και HSDPA.

Νομίζω πως όλα τα παραπάνω είναι ικανά να δελεάσουν πολλούς κατόχους του Ν80.

Link to comment
Share on other sites

Το GPS ψιλομούφα θα είναι

 

to be honest... ΧΟΝΤΟμουφα θα ειναι !!:lol: :lol: :lol:

Οταν με το καλο η Destinator ή καποια αλλη μέγαιρα του χώρου αποφασισει να δει τα Symbian σαν "λειτουργικό¨τοτε το GPS των εκάστοτε συσκευών (συμπερλ. και του Ν95) θα αρχισουν να εχουν αξια...

 

Μεχρι τοτε, PPC Rulz....

Link to comment
Share on other sites

Συν τοις άλλοις,το Ν95 θα τραβάει καλύτερες φωτογραφίες,ποιοτικότερα βίντεο,θα διαθέτει δύο ηχεία,μεγαλύτερη οθόνη,ταχύτερο επεξεργαστή,TV OUT και HSDPA.

Νομίζω πως όλα τα παραπάνω είναι ικανά να δελεάσουν πολλούς κατόχους του Ν80.

 

....οι οποίοι πέρσυ σκάσανε 600+ να ξανασκάσουν φέτος 700+:wink:

και του χρόνου πάλι 800+ :wacko:γιατί θα βγεί το nxx που θα έχει βελτιωμένο gps, καλύτερη κάμερα με οπτικό ζούμ και μεγαλύτερη μπαταρία και πάει λέγοντας.

Ωραιότατα!:p

Προσωπικά, αν είχα n80 δεν θα το άλλαζα.

Κάθε νέο μοντέλο που βγαίνει έχει βελτιώσεις σε σχέση με τα προηγούμενα.Αυτό είναι δεδομένο.

Έτσι και τα νεώτερα του n80 έχουν βελτιώσεις σε σχέση με το n80.

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι πρέπει να αλλάξω το κινητό μου, ειδικά μάλιστα αν είμαι βολεμένος με αυτό και δεν έχω προβλήματα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...