Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οι photos παντως φαίνονται πολύ καλές,για να δούμε.

Τελικα ποτε θα κυκλοφορησει?τελος του χρόνου με αρχες Ιανουαρίου ή πιο αργά?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικα ποτε θα κυκλοφορησει?τελος του χρόνου με αρχες Ιανουαρίου ή πιο αργά...;;;

Αν όλα εξελιχθούν όπως με το Ν93,λογικά,στα μέσα Μαρτίου...;)

Link to comment
Share on other sites

Kαμία σύγκριση!!
Παντως νομιζω οτι το αδικεις,αυτες οι φωτο δεν νομιζω να ειναι χειροτερες απο το Ν73!Σιγουρα δεν ειναι οτι το καλυτερο.Επισης ειναι αδικο να βγαλουμε απο τωρα συμπερασματα καθως εχουμε κανα 5μηνο μεχρι να κυκλοφορησει.Επισης μην δινεται και μεγαλη προσοχη σε αυτες τις φωτο που βγαινουν τωρα στο νετ.Στο Ν93 οι φωτο απο πρωτοτυπα ηταν καλυτερες απο αυτες που προτοκυκλοφορησαν και μαλιστα σε συγκριτικα εβγαινε καλυτερες φωτο απο του Κ800.Στο Ν80 αυτες που κυκλοφορησαν ηταν χειροτερες απο αυτες που βγηκαν απο τα πρωτα μοντελα(ασχετα αν τελικα παλι δεν ηταν καλες).Εν ολιγοις οι φωτο απο το κιν μονο σαν και αυτες δεν θα ειναι.Αυτο που βλεπουμε τωρα ειναι μια ταξη μεγεθους και ποιοτητας(η οποια ειναι αρκετα καλη) και τιποτα παραπανω:)
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

digital zoom stis pshfiakes einai kati poly xazo:

kanoun crop ena meros ths (koboun)

kai meta kanoun resize to meros ths photos pou kopsan 3ana sta 5mp opote fenetai s_ata

 

smart zoom synh8ws legetai einai to sketo crop, to sketo kopsimo ths fotografias xwris na 3anakaneis resize sta 5mp kai na fenetai s_ata

 

επισυναπτω ενα παραδειγμα. crop χωρις resize ξανα στα 5mp

το αποτελεσμα βγηκε η αρχικη φωτο αρκετα ζουμαρισμενη χωρις να φαινεται σ_ατα

αυτο ειναι ζοομ 3.8x και σε μια οθονη φαινεται μια χαρα οπως και εκτυπωση σε μικρο μεγεθος

 

την αρχικη φωτο θα τη βρειτε παραπανω

οποτε μη χρησιμοποιειτε το ψηφιακο ζουμ. απλα κοψτε αυτο που θελετε. το αποτελεσμα παλι αξιοπρεπες μεγεθος θα βγει

 

σορρυ για τα greeklish, ξεχαστηκα

 

οσο για τα χρωματα ειναι αξιοπρεπη

εχει λιγο παραπανω sharpen

εχει ορατο θορυβο χωρις ομως να γινεται χαλια

για κινητο 5mp ειναι καλα.

οσο για το φακο ειναι αξιοπρεπης

με σωστο, προσεγμενο φωτισμο που ειναι και το πιο σημαντικο θα ειναι μια χαρα, δεν εχω παραπονο

αλλωστε η κανονικη ψηφιακη μου εχει 12x zoom με image stabalisation

αλλα για κατι φορητο που το εχεις παντου μαζι σου ειναι καλο

επισης οσο αυξανονται τα mp τοσο φαινονται ατελειες φακου κτλ. η ιδια φωτο σε 3mp θα φαινοταν much better αλλα και παλι καλη ειναι

video samples θελω να δω που ειναι επισης πολυ δυνατο σημειο του κινητου (640x480 με 30 fps)

Σε σχεση με τα κινητα που κυκλοφορουν τωρα των 3,2ΜΡ πως το βλεπεις?Τουλαχιστον απο αυτο που βλεπουμε τωρα
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ασχολουμαι με φωτογραφια απο το 1996

http://picasaweb.google.com/akaloith για οποιον ενδιαφερεται να δει ενα μικρο δειγμα

εχω απαιτησεις σε ποιοτητα και σε manual ρυθμισεις εξου και πληρωσα τη ψηφιακη μου 600 ευρω

το πιο σημαντικο που πρεπει να καταλαβετε ολοι ειναι οτι σε καλο φωτισμο ολες οι ψηφιακες αποδιδουν ικανοποιητικα πλεον

εκει που οι διαφορες ειναι τεραστιες ειναι σε κακο φωτισμο

κανονιστε το φως να ειναι καλο και το n95 θα ειναι μια χαρα σε ποιοτητα

φυσικα αυτο ειναι πολυ αρχικη εκτιμηση με μοναδικο κριτηριο τη φωτο του ζευγαριου που ειδα

και τα παντα μετρανε συμφωνα με τη τιμη τους. Η camera του n95 θα κοστιζει περιπου 100 ευρω. εε για 100 ευρω μια χαρα ειναι η ποιοτητα. Μη περιμενετε ομως να αποδιδει οπως μια μηχανη που κανει 600 ευρω

Μια χαρα παντως ειναι αν κρινω απο το μοναδικο δειγμα που ειδα συμφωνα με τη τιμη του

Και ναι θα τολμουσα να τραβηξω φωτο με το κινητο αν δεν ειχα τη ψηφιακη μαζι μου

Αλλα φυσικα δεν θα πεταξω τη ψηφιακη μου ουτε θα σταματησω να κουβαλαω τα 500 gr της.

Απλα μια στο τοσο που δεν την εχω μαζι μου ισως τραβηξω με το κινητο, αν προλαβει να εστιασει, αν εχει καλη πολυζωνικη φωτομετρηση, αν αν αν.

 

Κανενα video sample? Εκει ισως τα καταφερνει ακομα καλυτερα συγκριτικα με τον ανταγωνισμο.

Link to comment
Share on other sites

ασχολουμαι με φωτογραφια απο το 1996

http://picasaweb.google.com/akaloith για οποιον ενδιαφερεται να δει ενα μικρο δειγμα

εχω μεγαλες απαιτησεις σε ποιοτητα εξου και πληρωσα τη ψηφιακη μου 600 ευρω

το πιο σημαντικο που πρεπει να καταλαβετε ολοι ειναι οτι σε καλο φωτισμο ολες οι ψηφιακες αποδιδουν ικανοποιητικα πλεον

εκει που οι διαφορες ειναι τεραστιες ειναι σε κακο φωτισμο

κανονιστε το φως να ειναι καλο και το n95 θα ειναι μια χαρα σε ποιοτητα

φυσικα αυτο ειναι πολυ αρχικη εκτιμηση με μοναδικο κρητιριο τη φωτο του ζευγαριου που ειδα

και τα παντα μετρανε συμφωνα με τη τιμη τους. Η camera του n95 θα κοστιζει περιπου 100 ευρω. εε για 100 ευρω μια χαρα ειναι η ποιοτητα. Μη περιμενετε ομως να αποδιδει οπως μια μηχανη που κανει 600 ευρω

Μια χαρα παντως ειναι αν κρινω απο το μοναδικο δειγμα που ειδα συμφωνα με τη τιμη του

Και ναι θα τολμουσα να τραβηξω φωτο με το κινητο αν δεν ειχα τη ψηφιακη μαζι μου

Αλλα φυσικα δεν θα πεταξω τη ψηφιακη μου

Αυτο ελειπε να την πεταξεις 600ε.Και μιας και ασχολησαι με το θεμα φωτο, πιστευω οτι σε καλο φωτισμο με βασει αυτο που βλεπουμε τωρα φωτο για εκτυπωση θα βγαζει μια χαρα σε σχεση και με καλες(οχι κορυφαιες) ψηφιακες φωτογραφικες μηχανες των 3,2ΜΡ,με βαση αυτα που βλεπω απο φιλους μου που εχουν.
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ασχολουμαι με φωτογραφια απο το 1996

http://picasaweb.google.com/akaloith για οποιον ενδιαφερεται να δει ενα μικρο δειγμα

εχω απαιτησεις σε ποιοτητα και σε manual ρυθμισεις εξου και πληρωσα τη ψηφιακη μου 600 ευρω

το πιο σημαντικο που πρεπει να καταλαβετε ολοι ειναι οτι σε καλο φωτισμο ολες οι ψηφιακες αποδιδουν ικανοποιητικα πλεον

εκει που οι διαφορες ειναι τεραστιες ειναι σε κακο φωτισμο

κανονιστε το φως να ειναι καλο και το n95 θα ειναι μια χαρα σε ποιοτητα

φυσικα αυτο ειναι πολυ αρχικη εκτιμηση με μοναδικο κριτηριο τη φωτο του ζευγαριου που ειδα

και τα παντα μετρανε συμφωνα με τη τιμη τους. Η camera του n95 θα κοστιζει περιπου 100 ευρω. εε για 100 ευρω μια χαρα ειναι η ποιοτητα. Μη περιμενετε ομως να αποδιδει οπως μια μηχανη που κανει 600 ευρω

Μια χαρα παντως ειναι αν κρινω απο το μοναδικο δειγμα που ειδα συμφωνα με τη τιμη του

Και ναι θα τολμουσα να τραβηξω φωτο με το κινητο αν δεν ειχα τη ψηφιακη μαζι μου

Αλλα φυσικα δεν θα πεταξω τη ψηφιακη μου ουτε θα σταματησω να κουβαλαω τα 500 gr της.

Απλα μια στο τοσο που δεν την εχω μαζι μου ισως τραβηξω με το κινητο, αν προλαβει να εστιασει, αν εχει καλη πολυζωνικη φωτομετρηση, αν αν αν.

 

Κανενα video sample? Εκει ισως τα καταφερνει ακομα καλυτερα συγκριτικα με τον ανταγωνισμο.

 

 

να προσθεσω οτι η φωτο με το ζευγαρι ειναι πασιφανες οτι εχει πολυ προσεγμενο φωτισμο, επαγγελματικο. Χωρις αυτο το φωτισμο τα προσωπα θα ειχαν βγει μαυρα επειδη στο background τους εχουν το φωτεινο παραθυρο. Οποτε αυτη η φωτο που βλεπετε δειχνει σχεδον οτι καλυτερο μπορει να πιασει η καμερα του n95. Να περιμενετε το πολυ τετοια ποιοτητα σε εσωτερικο χωρο αλλα συνηθως θα περνετε αρκετα χειροτερη χωρις ελεγχομενο φωτισμο. οι εσωτερικοι χωροι αποτελουν τα πιο δυσκολα περιβαλοντα για φωτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

να προσθεσω οτι η φωτο με το ζευγαρι ειναι πασιφανες οτι εχει πολυ προσεγμενο φωτισμο, επαγγελματικο. Χωρις αυτο το φωτισμο τα προσωπα θα ειχαν βγει μαυρα επειδη στο background τους εχουν το φωτεινο παραθυρο. Οποτε αυτη η φωτο που βλεπετε δειχνει σχεδον οτι καλυτερο μπορει να πιασει η καμερα του n95. Να περιμενετε το πολυ τετοια ποιοτητα σε εσωτερικο χωρο αλλα συνηθως θα περνετε αρκετα χειροτερη χωρις ελεγχομενο φωτισμο. οι εσωτερικοι χωροι αποτελουν τα πιο δυσκολα περιβαλοντα για φωτογραφιες
Πιστευω στον θορυβο που φαινεται στον τοιχο(ο οπιος δεν ειναι ενοχλυτικος αλλα ενα ματι καπως πιο εμπειρο τον ξεχωριζει)υπαρχει περιθωριο βελτιωσης με ενα καλυτερο firmware ισως;)
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οσο αυξανονται τα megapixel τοσο αυξανεται ο θορυβος

γιατι το μεγεθος αισθητηρα παραμενει ιδιο

συμπιεζουμε ακομα περισοτερα pixel στο ιδιο μεγεθος αισθητηρα οποτε το μεγεθος των pixel μειωνεται και αυτο προκαλει αυξημενο θορυβο

να ευχεστε να μην ανεβουν τα megapixel σε τοσο μικρους αισθητηρες γιατι η οποια ποιοτητα θα παει περιπατο και ο θορυβος θα ανεβει κατακορυφα

για μειωση θορυβου υπαρχουν προγραμματα εξειδικευμενα που κανουν καλυτερη δουλεια απο οποιοδηποτε νεο firmware:

neatimage

noiseware

noiseninja

 

φτανει για φωτογραφια, μπορω να μιλω με τις ωρες :O και θα ειμαστε off topic

Link to comment
Share on other sites

http://picasaweb.google.com/akaloith

 

Τρομερες η photo σου!!!

 

Και εγω απο το 90 ειμαι στον χωρο της photo και του video (beta digital) και πιστευω οπως ολοι αλλωστε νομιζω οτι τα κηνιτα δεν μπορουν ποτε να ανταγωνιστουνε της φωτογραφικες μηχανες ελεος θα ειναι παντα ενα βημα πισω αλλιως τοτε θα πεθανουν.....

 

Και αν ποτε γινει αυτο τοτε κατι θα σκεφτουν οι εταιριες να κανουν το ενα βημα μπροστα......

 

Τουλαχιστον εγω προσωπικα αυτο που βλεπω με το δειγμα του ζευγαριου και του λουλουδιου οτι το Ν95 μου εκανε επιτελους την διαφορα με τα οσα κηνιτα εχω δει μεχρι τωρα.. Κατι παει να πει η photo του ....Ειδομεν.......:cool:

 

Και βεβαια μην ξεχναμε οτι εχει πολλα μα πολλα αλλα καλουδια..;)

 

Εγω περιμενω 2 πραγματα σιγα σιγα να δουμε κανενα video (real N95) και το SAR μιας και μας απασχολησε στο Ν73 αυτα μεχρι στιγμης...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

να προσθεσω οτι η φωτο με το ζευγαρι ειναι πασιφανες οτι εχει πολυ προσεγμενο φωτισμο, επαγγελματικο. Χωρις αυτο το φωτισμο τα προσωπα θα ειχαν βγει μαυρα επειδη στο background τους εχουν το φωτεινο παραθυρο. Οποτε αυτη η φωτο που βλεπετε δειχνει σχεδον οτι καλυτερο μπορει να πιασει η καμερα του n95. Να περιμενετε το πολυ τετοια ποιοτητα σε εσωτερικο χωρο αλλα συνηθως θα περνετε αρκετα χειροτερη χωρις ελεγχομενο φωτισμο. οι εσωτερικοι χωροι αποτελουν τα πιο δυσκολα περιβαλοντα για φωτογραφιες

 

 

Nαι θα συμφωνισω αλλα τολμα με μια εσωτερικη photo που ισως αλλα κηνιτα ισως να μην μπορουν να βγαλουν αυτο το αποτελεσμα...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τις φωτο μου:

http://picasaweb.google.com/akaloith

 

οσο για τη φωτο εσωτερικου χωρου οσο δυσκολη ειναι χωρις ελεγχομενο φωτισμο

τοσο ευκολη αμα εχεις ομπρελες, προβολεις κτλ αφου ετσι δινεις απλετο ελεγχομενο φως και αυτη οντως εχει ελεγχομενο φωτισμο (φαινεται απο τις κορες των ματιων).

 

το μεγαλο τεστ για τη φωτογραφικη του n95 ειναι μια φωτο με ανεβασμενα asa: 200-400 κτλ για να πουμε οτι εχει κατι που κανει τη διαφορα σε σχεση με αλλα κινητα

η φωτο με τα λουλουδια καλυτερα να μη τη σχολιασω... περισοτερο με ζωγραφικη μοιαζει παρα με φωτο...

sharpening halos,watercolor effect και color noise blocks κυριαρχουν οποτε αφηστε τη καλυτερα...

 

ξερει κανεις τι μεγεθος αισθητηρα εχει το n95? 1/2,5'' η πιο μικρο? και ο φακος σε τι αντιστοιχει σε 35mm?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τις φωτο μου:

http://picasaweb.google.com/akaloith

 

οσο για τη φωτο εσωτερικου χωρου οσο δυσκολη ειναι χωρις ελεγχομενο φωτισμο

τοσο ευκολη αμα εχεις ομπρελες, προβολεις κτλ αφου ετσι δινεις απλετο ελεγχομενο φως και αυτη οντως εχει ελεγχομενο φωτισμο (φαινεται απο τις κορες των ματιων).

 

το μεγαλο τεστ για τη φωτογραφικη του n95 ειναι μια φωτο με ανεβασμενα asa: 200-400 κτλ για να πουμε οτι εχει κατι που κανει τη διαφορα σε σχεση με αλλα κινητα

η φωτο με τα λουλουδια καλυτερα να μη τη σχολιασω... περισοτερο με ζωγραφικη μοιαζει παρα με φωτο...

sharpening halos,watercolor effect και color noise blocks κυριαρχουν οποτε αφηστε τη καλυτερα...

 

ξερει κανεις τι μεγεθος αισθητηρα εχει το n95? 1/2,5'' η πιο μικρο? και ο φακος σε τι αντιστοιχει σε 35mm?

Δες σε αυτες τις φοτο,δειχνει καθαρα το φακο του και τι γραφει πανω http://www.howardchui.com/index.php?...icle&artid=262
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τις φωτο μου:

http://picasaweb.google.com/akaloith

 

οσο για τη φωτο εσωτερικου χωρου οσο δυσκολη ειναι χωρις ελεγχομενο φωτισμο

τοσο ευκολη αμα εχεις ομπρελες, προβολεις κτλ αφου ετσι δινεις απλετο ελεγχομενο φως και αυτη οντως εχει ελεγχομενο φωτισμο (φαινεται απο τις κορες των ματιων).

 

το μεγαλο τεστ για τη φωτογραφικη του n95 ειναι μια φωτο με ανεβασμενα asa: 200-400 κτλ για να πουμε οτι εχει κατι που κανει τη διαφορα σε σχεση με αλλα κινητα

η φωτο με τα λουλουδια καλυτερα να μη τη σχολιασω... περισοτερο με ζωγραφικη μοιαζει παρα με φωτο...

sharpening halos,watercolor effect και color noise blocks κυριαρχουν οποτε αφηστε τη καλυτερα...

 

ξερει κανεις τι μεγεθος αισθητηρα εχει το n95? 1/2,5'' η πιο μικρο? και ο φακος σε τι αντιστοιχει σε 35mm?

 

 

2,9 διαφραγμα

5,5 εστιακη αποσταση

αλλα αυτο δεν μου λεει τι μεγεθος αισθητηρα εχει και ποια η εστιακη αποσταση του φακου σε 35mm

Link to comment
Share on other sites

2,9 διαφραγμα

5,5 εστιακη αποσταση

αλλα αυτο δεν μου λεει τι μεγεθος αισθητηρα εχει και ποια η εστιακη αποσταση του φακου σε 35mm

Νομιζω ειναι νωρις ακομα για αυτα που ζητας,τα στοιχεια αυτα παντως υπερεχουν σε σχεση με αλλα μοντελα κινητων.Αυτο που μενει να μαθουμε ακομα ειναι η αυτονομια σημαντικο πραγμα
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ειναι νωρις ακομα για αυτα που ζητας,τα στοιχεια αυτα παντως υπερεχουν σε σχεση με αλλα μοντελα κινητων.Αυτο που μενει να μαθουμε ακομα ειναι η αυτονομια σημαντικο πραγμα

 

το διαφραγμα διχνει ποσο φωτεινος ειναι ο φακος. οσο πιο μικρο το νουμερο τοσο καλυτερα. το καλυτερο ειναι το 1. δεν το βρισκεις πουθενα μονο στο ανθρωπινο ματι αντε και σε ενα φακο πανακριβο

η εστιακη αποσταση διχνει ποσο ευρυγωνιος κανονικος η tele ειναι ο φακος που εχει το κινητο. αυτο δεν εχει καλο και κακο, αναλογα τι θελει ο καθενας.

παντως απο αυτα και μονο τα 2 νουμερα δεν προκειπτει καποια υπεροχη. sorry :)

 

η αυτονομια, χμμμμμμμμμμμ ναι. με μια high capacity μπαταρια ισως σωζεται. ακου εκει 950mah!

εγω επιμενω απο αυτονομια δεν περιμενω τιποτα καλο

απο gps χαρτες και gps chipset? παιζει κανα sirf iii η μπα?

Link to comment
Share on other sites

το διαφραγμα διχνει ποσο φωτεινος ειναι ο φακος. οσο πιο μικρο το νουμερο τοσο καλυτερα. το καλυτερο ειναι το 1. δεν το βρισκεις πουθενα μονο στο ανθρωπινο ματι αντε και σε ενα φακο πανακριβο

η εστιακη αποσταση διχνει ποσο ευρυγωνιος κανονικος η tele ειναι ο φακος που εχει το κινητο. αυτο δεν εχει καλο και κακο, αναλογα τι θελει ο καθενας.

παντως απο αυτα και μονο τα 2 νουμερα δεν προκειπτει καποια υπεροχη. sorry :)

 

η αυτονομια, χμμμμμμμμμμμ ναι. με μια high capacity μπαταρια ισως σωζεται. ακου εκει 950mah!

εγω επιμενω απο αυτονομια δεν περιμενω τιποτα καλο

απο gps χαρτες και gps chipset? παιζει κανα sirf iii η μπα?

Sto N73 einai 2,8 to diafragma pados.Logika tha exei kaliteri fotinotita to N73:( .Για το gps δεν ξερουμε ακομα περιμενουμε να δουμε τι χαρτες θα εχουν κυκλοφορησει μεχρι τοτε:happy:
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα διαφραγματα πανε:

1

1,4

2

2,8

4

5,6

8

11

16

22

32

κτλ

καθε σκαλοπατι σημαινει οτι εχουμε και μιση φωτεινοτητα στο φακο οσο κατεβαινουμε προς τα κατω.

οκ 2,8 με 2,9 ειναι πρακτικα το ιδιο οποτε nothing to worry

πρακτικα στις compact ψηφιακες 2,8 ειναι ενας φωτεινος φακος. σπανια βρισκεις πιο φωτεινο

Link to comment
Share on other sites

Παντος οσο αφορα τους χαρτες σαν το destinator PN σιγουρα δεν θα ειναι...

 

Αρα εμενα προσωπικα δεν θα με πειραζε αν δεν ειχε gps γιατι ηδη κανω πολλη καλη δουλεια τους χαρτες της ΝGI.

 

Τωρα βεβαια ισως το gps μπορει να κανει και καποια αλλη δουλεια που σιγουρα εγω δεν γνωριζω εκτος απο το να σου κανει πλοηγηση και να σου βρισκει το στιγμα σου κατι που απολανβανω με αλλο μεσο...

 

Το συρταρι ειναι λιγο που με απασχολει αληθεια με ενα πεσιμο τι θα γινει???

 

Και κατω να μην πεσει οσοι εχουν το Ν80 ισως μας πουν τι κανει εχει προβληματα αν και το 95 εχει 2 πανω κατω.....:worry:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Λιγα post πιο πισω ειπαμε οτι εχει το minijack για tv out....

 

(As I mentioned above there's a 5 megapixel camera plus a 3.5mm stereo minijack.)

 

(Δεδομένου ότι ανέφερα ανωτέρω εκεί μια φωτογραφική μηχανή 5 megapixel συν ένα 3.5mm στερεοφωνικό minijack.)

 

Και εδω λεει για στερεοφωνικό minijack. μηπως λεω μηπως κανει και τις 2 δουλειες....???

 

Σε αυτη την photo τα αναφερει (http://www.howardchui.com/images/reviewpics/nokiaopenstudio/5635.jpg)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...