Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθενα να παραθέσω κάτι που μου έχει κάνει εντύπωση...Εδω και 3 μήνες τουλάχιστον η Alpha Copy έχει διαφήμιση του Ν95 στην εφημερίδα Ημερισία καθημερινά.Το βλέπω γιατί έρχονται όλες οι εφημερίδες στη δουλειά μου.Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω.Απο τη μια διαφήμιση και απο την άλλη δεν ξέρουν τίποτα για αναμενόμενη κυκλοφορία...Τα συμπεράσματα δικά σας...:blink:
OnePlus 6T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το παραγγειλα κι εγω απο Megamarket,Λοιπον αυτο που με ενδιαφερει ειναι να μου πουν οι κατοχοι του αν ειναι στιβαρο το slide,το λεω αυτο και το τονιζω γιατι αν εχει και τον παραμικρο τζογο δεν το παιρνω γιατι τοτε δεν το θεωρω ποιοτικο και σιγουρα θα το πουλησω.οποτε μην το παρω τζαμπα.

 

Έχει κάποιον τζόγο το slide της συσκευής,ο οποίος είναι πιο αισθητός από τον απειροελάχιστο του 6270.

 

Έχετε κατεβάσει χάρτες από το MapLoader,οι οποίοι να αναγνωρίζονται από το κινητό τηλέφωνο;

Προσπάθησα χθες,αλλά δεν τα κατάφερα.

Link to comment
Share on other sites

@interseptoras τελικα στο κινητο σου περασες Eλληνικα? αν περασες το εκανες απο μονος σου? :)

 

αλλαξα το product code βαζοντας το ελληνικο αλλα οταν συνδεθω με το nokia software updater μου λεει οτι δεν υπαρχει νεα αναβαθμηση.πρεπει μαλλον η νοκια να την ανεβασει πρωτα στο νετ για download.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

αλλαξα το product code βαζοντας το ελληνικο αλλα οταν συνδεθω με το nokia software updater μου λεει οτι δεν υπαρχει νεα αναβαθμηση.πρεπει μαλλον η νοκια να την ανεβασει πρωτα στο νετ για download.

 

rwta sto 9volto i nokia exei vgalei 3 nees ekdoseis mono ayti tin evdomada gia n95 sto UK

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιον τζόγο το slide της συσκευής,ο οποίος είναι πιο αισθητός από τον απειροελάχιστο του 6270.

 

Έχετε κατεβάσει χάρτες από το MapLoader,οι οποίοι να αναγνωρίζονται από το κινητό τηλέφωνο;

Προσπάθησα χθες,αλλά δεν τα κατάφερα.

 

κατεβασα τον χαρτη της ελλαδας και δουλευει κανονικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα τον χαρτη της ελλαδας και δουλευει κανονικα.

 

Κατέβασα επιτυχώς τους χάρτες του Μονακό και του Γιβραλτάρ (επειδή είναι οι μικρότεροι),αλλά η συσκευή δεν τους αναγνωρίζει. Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση,κάποια αναζήτηση ή κάτι παρόμοιο;

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα κι εγω απο Megamarket,Λοιπον αυτο που με ενδιαφερει ειναι να μου πουν οι κατοχοι του αν ειναι στιβαρο το slide,το λεω αυτο και το τονιζω γιατι αν εχει και τον παραμικρο τζογο δεν το παιρνω γιατι τοτε δεν το θεωρω ποιοτικο και σιγουρα θα το πουλησω.οποτε μην το παρω τζαμπα.

 

Αναφερθηκα σε αυτο το θεμα φιλε ταξιδιωτης22. Σε αυτο το θεμα, οχι, οι Φινλανδοι, δυστυχως, παλι μας τα χαλασαν... Αν χρησιμοποιουνταν πιο ακριβα υλικα και ειχε τιμολογηθει πιο συνετα, θα ελεγα πως προκειται για το καλυτερο series 60. Προς το παρον, φυλαω αυτο τον χαρακτηρισμο για το Ε61i.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το εχεις εσυ και λες οτι δεν ειναι ποιοτικο?Γιατι οσοι το εχουν λενε οτι ειναι στιβαρο και το slide πολυ καλο
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το εχεις εσυ και λες οτι δεν ειναι ποιοτικο?Γιατι οσοι το εχουν λενε οτι ειναι στιβαρο και το slide πολυ καλο

 

Τα δικα μου κριτηρια ειναι διαφορετικα και φυσικα εντελως υποκειμενικα.

Οι περισσοτεροι θα συμφωνησουν με αυτο που λες και δε θα σταθουν λεπτο στην ποιοτητα κατασκευης του. Εγω απευθυνθηκα στο φιλο ταξιδιωτη22, λεγοντας του πως αυτο που θεωρει πρωταρχικο κριτηριο σε μια τετοια συσκευη (ποιοτητα συναρμογης) - πραγμα που συμμεριζομαι απολυτα - δε θα το βρει στο Ν95. Χρηζει εκτενους αναλυσης το θεμα, αλλα δεν ενδιαφερει, παρα ελαχιστους, και για αυτο αναφερθηκα μονο στο φιλο.

Link to comment
Share on other sites

gia proi einai ola ta lefta i foto apo to n95 ean 3erete kanena server na kano post kamia einai apo 900kb mexri 1,20mb ,gia bradina xlomo...diskolo..ayta apo mena tora fortono map einai sto 90% ...
GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω τους χάρτες στην κάρτα μνήμης,μέσω του Maploader,όπου και αποθηκεύονται.Δηλαδή εξακριβωμένα καταλαμβάνουν χώρο.

Έπειτα ανοίγω το «Maps» στο κινητό τηλέφωνο,αλλά οι χάρτες δεν είναι πουθενά. Τι ακριβώς πρέπει να ρυθμίσω ώστε να εμφανιστούν;

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω τους χάρτες στην κάρτα μνήμης,μέσω του Maploader,όπου και αποθηκεύονται.Δηλαδή εξακριβωμένα καταλαμβάνουν χώρο.

Έπειτα ανοίγω το «Maps» στο κινητό τηλέφωνο,αλλά οι χάρτες δεν είναι πουθενά. Τι ακριβώς πρέπει να ρυθμίσω ώστε να εμφανιστούν;

 

 

se ayto to shmeio eimai ki egw..;)

 

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

pas plan route kai bazis pano gps star kai to brike oleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

@fidel katapliktiko to foto poy travixes..ti na po 100% katharo..krima gia tis vradines omos,travixa video ego simera...emeinan me to stoma anoihto kapoia atoma poy einai sti geitonia moy

εμενα δε μου φαινεται και πολυ καθαρη :O

Link to comment
Share on other sites

εμενα δε μου φαινεται και πολυ καθαρη :O

 

nai alla kai o kairos den einai kai oti kalitero ...symera ..;)

 

@john74 kala apo video einai ola ta lefta ..alla emena pio poli to gps me kolise alla to brika ayto me ediaferi amesa...

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

nai alla kai o kairos den einai kai oti kalitero ...symera ..;)

πιο πολυ μου αρεσε το καφεδακι στη Φωκιονως(αν καταλαβα καλα) :p

 

προσωπικα μου φαινεται τελεια, αφου δε μ'ενδιαφερουν οι φωτος, απλα λεω πως μου φανηκε :)

Link to comment
Share on other sites

 

Η φώτο είναι αρκετά καλή.

Δεν έμεινα άφωνος, αλλά δεν είναι και κακή με εξαίρεση τα λουλούδια στο βάθος και τη χλόη.

 

Αρκετά καλή κάμερα στην ημέρα λοιπόν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

το ον λαιν καταστημα της νοκια στην ιταλια εχει διαθεσιμα και τα δυο χρωματα και το στελνει και ελλαδα με 13 ευρω μεταφορικα

http://www.nokiashop.it/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Nokiashop-B2C-Site

δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα εγγυησης απο εδω

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

se ayto to shmeio eimai ki egw..;)

 

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

pas plan route kai bazis pano gps star kai to brike oleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Σ'εμένα δε βρίσκει τον χάρτη. Πού ακριβώς αποθηκεύονται οι χάρτες που έχεις κατεβάσει,σε ποιον φάκελο της κάρτας μνήμης;

Link to comment
Share on other sites

Σ'εμένα δε βρίσκει τον χάρτη. Πού ακριβώς αποθηκεύονται οι χάρτες που έχεις κατεβάσει,σε ποιον φάκελο της κάρτας μνήμης;

 

sd/cities ..kai se mena mesa den exi tipote ..alla doylebi kanonika!!pas maps apo to kentriko menou kai pas options plan route kai sto staring patas gps kai dokimase siga siga 8a to bris stantar!!!..:) -efaga 1wra psaxnotas to shma einai dinato...gia mesa sto spiti ..para3eno..8a to dokimaso sto ama3y otan 8a pao gia kafe ./:)

 

πιο πολυ μου αρεσε το καφεδακι στη Φωκιονως(αν καταλαβα καλα) :p

 

προσωπικα μου φαινεται τελεια, αφου δε μ'ενδιαφερουν οι φωτος, απλα λεω πως μου φανηκε :)

 

 

lol xexexexexe gata eisai ;)

 

ayrio logika 8a anebaso kai video sto RapidShare - PREMIUM-Account..klasika fwka:P

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

sd/cities ..kai se mena mesa den exi tipote ..alla doylebi kanonika!!pas maps apo to kentriko menou kai pas options plan route kai sto staring patas gps kai dokimase siga siga 8a to bris stantar!!!..:) -efaga 1wra psaxnotas to shma einai dinato...gia mesa sto spiti ..para3eno..8a to dokimaso sto ama3y otan 8a pao gia kafe ./:)

 

Δηλαδή πρέπει να συνδεθείς στο διαδίκτυο για να εμφανιστούν οι χάρτες;

Όταν το GPS είναι απενεργοποιημένο,δεν αναγνωρίζονται;

 

Το αρχείο που μπορώ να αγοράσω από το κινητό τηλέφωνο είναι ο χάρτης της Ελλάδας ή οι οδηγίες πλοήγησης για αυτόν;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να συνδεθείς στο διαδίκτυο για να εμφανιστούν οι χάρτες;

Όταν το GPS είναι απενεργοποιημένο,δεν αναγνωρίζονται;

 

Μπορώ να αγοράσω χάρτες και μέσω του κινητού τηλεφώνου πληρώνοντας με πιστωτική κάρτα;

 

 

toys katebasa me to programa Nokia Maploader ton perasa stin karta greece 10Mb ..alla exi ta panta etsi:) den plhrwsa tipote kai ta settings moy einai ayta .. 1/network use networ never!! 2/ routing den akoumpisa tipote ..3/ general metric on during navigation voice goudance english UK ..ayta man otan ta ekana back back me phge sthn Gh koyniga ton kersora kai pataga gps pos e kai meta to brike kai me katebase greece!! ath spiti moy:PPp

 

ta leme meta pao gia kafe me to gps;)

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...