Jump to content

Asus P535


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

katerini οι διευκρινήσεις σου ήταν κατατοπιστικότατες :)

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 773
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

H Rom pou bghke einai gia WM6, alla h metafrash ginete me to programma ths paragon.

pio einai auto to programa?:confused:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Edw einai to programma ths paragon

http://greek.pocket-pc.penreader.com/Language_Extender_Greek.html

alla den exei na katebaseis "full" gia WM6. Opote pisteyw h Asus ekane eidikh symfwnia gia metafrash me thn paragon.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

το μεγάλο πλεονέκτημα του 535 είναι ο επεξεργαστής του που είναι ταχύτατος. Κατα τα άλλα θα ήθελα να ήταν και 3G
Link to comment
Share on other sites

Για σε ολους.Επειδη και γω ψηνομαι να παρω αυτο το κινητο αμα το φερω απο Γερμανια(απο ebay) θα λειτουργει κανονικα αν το βαλω ελληνικη sim(wind δικτυο) η θα θελει καποιο ξεκλειδωμα???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το μεγάλο πλεονέκτημα του 535 είναι ο επεξεργαστής του που είναι ταχύτατος. Κατα τα άλλα θα ήθελα να ήταν και 3G

 

Εάν δεν είχε το μεγάλο μειονέκτημα των 64ΜΒ RAM, θα ήταν από τις καλύτερες αγορές! :(

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για σε ολους.Επειδη και γω ψηνομαι να παρω αυτο το κινητο αμα το φερω απο Γερμανια(απο ebay) θα λειτουργει κανονικα αν το βαλω ελληνικη sim(wind δικτυο) η θα θελει καποιο ξεκλειδωμα???

 

Να σιγουρευτείς ότι θα πάρεις SIM-free συσκευή για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και να μην επαναπαυτείς εάν σου πουν ότι θα μπορείς να το κάνεις μόνος σου. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να σιγουρευτείς ότι θα πάρεις SIM-free συσκευή για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και να μην επαναπαυτείς εάν σου πουν ότι θα μπορείς να το κάνεις μόνος σου. ;)

Συνηθως απο το γερμανικο ebay πουλανe ξεκλειδωμενα τηλεφωνα αν θελεις ομως γραψε το item#

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν είχε το μεγάλο μειονέκτημα των 64ΜΒ RAM, θα ήταν από τις καλύτερες αγορές! :(

 

το μεγάλο πλεονέκτημα του 535 είναι ο επεξεργαστής του που είναι ταχύτατος. Κατα τα άλλα θα ήθελα να ήταν και 3G

 

Ομως τα 256RΟM ειναι αρκετα πιστευω.:rolleyes:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

προς το παρόν ακόμα και με τα 64 δεν έχουν πρόβλημα!! Πιστεύω οτι η τιμή του είναι λίγο τσιμπημενη στην Ελλάδα. Στο expansys το βρίσκεις πολύ πιο φθηνά
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ VIDEO ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ?

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ MP4 H 3GP?

 

:happy: μπορεις να επιλεξεις μεταξυ 3gp και mp4

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ομως τα 256RΟM ειναι αρκετα πιστευω.:rolleyes:

 

Αρκετά για τι πράγμα; Με την κάρτα μνήμης λύνεις το πρόβλημα της ROM, όχι όμως της RAM! :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν υπαρχει sim manager στο Asuς

μηπως υπαρχει καποιος να μας δωσει εναν

να τον φορτωσουμε?

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά για τι πράγμα; Με την κάρτα μνήμης λύνεις το πρόβλημα της ROM, όχι όμως της RAM! :happy:

 

Αρκετά για τι πράγμα; Με την κάρτα μνήμης λύνεις το πρόβλημα της ROM, όχι όμως της RAM! :happy:

 

Σιγουρα, και 1GB RAM να ειχε θα ηταν καλυτερα.:p

Aλλα καλε μου φιλε, ορισμενα προγραμματα τρεχουν καλυτερα και γρηγοροτερα οταν ειναι εγκατεστημενα στη μνημη του τηλεφώνου και οχι στην καρτα μνημης. π.χ.δοκιμασε να εγκαταστησεις το Talk & Drive στη μνημη ενος τηλεφωνου με 128 ROM και θα καταλαβεις τι εννοω.:lol:

 

Καλα Χριστουγεννα ! :p:rolleyes::lol:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σιγουρα, και 1GB RAM να ειχε θα ηταν καλυτερα.:p

Aλλα καλε μου φιλε, ορισμενα προγραμματα τρεχουν καλυτερα και γρηγοροτερα οταν ειναι εγκατεστημενα στη μνημη του τηλεφώνου και οχι στην καρτα μνημης. π.χ.δοκιμασε να εγκαταστησεις το Talk & Drive στη μνημη ενος τηλεφωνου με 128 ROM και θα καταλαβεις τι εννοω.:lol:

 

Καλα Χριστουγεννα ! :p:rolleyes::lol:

 

Δεν θα διαφωνίσω μαζί σου φίλε μου, σίγουρα όση περισσότερη διαθέσιμη ROM έχουμε... τόσο το καλύτερο. Εγώ απλά ήθελα να τονίσω ότι η ανάγκη της RAM είναι πολύ μεγαλύτερη. Νομίζω ότι δε θα διαφωνείς σε αυτό. ;)

 

Καλά Χριστούγεννα και από εμένα!!! :)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

χρονια πολλα σε ολους

ειμαι και εγω κατοχος απο χθες ενος asus 535

ομολογω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την συσκευη,

παρακολουθω το forum και εχω μαθει αρκετα.

εχω καποιες αποριες που σιγα σιγα θα λυθουν, μια απο αυτες ειναι

πχ αν γινεται σε μια επαφη να επιλεγεις αθορυβη κληση.

ευχαριστω περιμενω αν υπαρχει απαντηση και θα ειμαι εδω για

να συζηταμε ολα περι της συγκεκριμενης συσκευης

γεια σας

ewsd
Link to comment
Share on other sites

Xρόνια πολλά:)

Μόλις αγόρασα και εγώ το ρ535 με το talk&drive με WM6 GR αλλά έχω ένα πρόβλημα με το wifi. Ενώ βρίσκω το router δεν μπορώ να ανοίξω σελίδα στον ie. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

Xρόνια πολλά:)

Μόλις αγόρασα και εγώ το ρ535 με το talk&drive με WM6 GR αλλά έχω ένα πρόβλημα με το wifi. Ενώ βρίσκω το router δεν μπορώ να ανοίξω σελίδα στον ie. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Μήπως το router ειναι κλειδωμένο με κωδικό;:ninja:

 

Καλή Χρονιά σε όλους ! :lol:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το router ειναι κλειδωμένο με κωδικό;:ninja:

 

Καλή Χρονιά σε όλους ! :lol:

 

Οχι το router είναι free, με το TyTN μπαίνω κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα λύθηκε δια μαγείας. Μετά από επανεκίνηση εκεί που στον comm Manager είχε επιλογή μόνο για τηλέφωνο και bluetooth εμφανίστηκε και το wifi.:wacko:
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.. phra k egw simera to mls asus k thelw na sas rwthsw 3 pragmata...

 

1. pernaw ena arxeio excel apo office 2003 k to anoigw kanonika apo to asus alla den me afhnei na kanw apothikefsh otan allaxw kati - ti prepei na kanw?

2. pws mporw na epexergastw tin lista stin prwth othoni.. px na balw to destinator

3. exw egkatasthsei to programa sto thlefwno.. alla otan bgazw tin karta mou leei oti den yparxei xarths.. bazw tous xartes se mia allh sd alla synexizei na min tous blepei......

 

genikotera tha ithela na mou peite kati sygkekrimeno pou sas exei bolepsei se afto to thlefwno.. programataki - rythmish ktp

 

Efxaristw prokatabolika

G

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2. pws mporw na epexergastw tin lista stin prwth othoni.. px na balw to destinator

Εγκατέστησε το τελευταίο SPB Pocket Plus που σου δίνει πληθώρα επιλογών για την αρχική οθόνη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ouf... afou katalava pws prepei na trexw to setup :P ευχαριστώ athanasos 77

 

θα ήθελα να κάνω μία ρυθμιση για να συνδέεται στο live messenger μόνο μέσω του wifi! επειδή βλέπω οτι τραβάει συνέχεια τις gprs ρυθμίσεις... κ θα πληρόνουμε τζάμπα ..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus P535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...