Jump to content

Pro Evolution soccer 6


louwtak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας παιδιά. Ξέρει κανείς αν το pro evolution soccer 6 για το xbox 360 θα μπορεί να τρέχει και στο απλό xbox , και αν όχι, θα υπάρχει έκδοση για το παλιό xbox ??:O
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 351
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γειά σας παιδιά. Ξέρει κανείς αν το pro evolution soccer 6 για το xbox 360 θα μπορεί να τρέχει και στο απλό xbox , και αν όχι, θα υπάρχει έκδοση για το παλιό xbox ??:O

 

Όχι και στα δυο που ρώτησες.

Link to comment
Share on other sites

αν το παλιο xbox ειναι τσιπαρισμενο, λετε να υπαρχει καποιο "κολπο" να παιζει

το pes 6, η γενικα κατι που να το κανει να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορέι[ με τίποτα το PES 6 για το X360 να παίξει στο XBOX. Μονο το αντίστροφο γίνεται.

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται παιχνίδια του XBOX να παίζουν στο X360.:O

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται παιχνίδια του XBOX να παίζουν στο X360.:O

Γίνεται... αλλά όχι όλα...Καταρχήν για να παίξεις παιχνίδι του ΧΒΟΧ στο 360 πρέπει να έχεις τον σκληρό! Έπειτα κατεβάζεις ένα "patch/update" από το site του Xbox, το καις σε ένα CDάκι, το βάζεις στο 360, κάνει την "αναβάθμιση" και μετά μπορείς να παίξεις παιχνίδια του 1ου στο 360

 

!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!!, δεν παίζουν όλα του XBOX στο καινούργιο...Υπάρχει μια λίστα στο site τoy ΧΒΟΧ με αυτά που παίζουν...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

το ιδανικοτερο θα ηταν να φερνει πιο πολυ στο προ 4 που για μενα ηταν καλυτερο του 5.βεβαια καμια σχεση τα γραφικα αλλα σε ολα τα αλλα το 5 ηταν κατωτερο των προσδοκιων:O
Link to comment
Share on other sites

το ιδανικοτερο θα ηταν να φερνει πιο πολυ στο προ 4 που για μενα ηταν καλυτερο του 5.βεβαια καμια σχεση τα γραφικα αλλα σε ολα τα αλλα το 5 ηταν κατωτερο των προσδοκιων:O

Έτσι!Και εμένα μου άρεσε περισσότερο το 4! :)

Link to comment
Share on other sites

αυριο μου πε ενας φιλοσ μου ειναι η επισιμη κυκλοφορια του..

 

Εγώ από ό,τι είχα ακούσει, θα έβγαινε περίπου στις 25 με 26 Οκτωβρίου. Σε ένα μαγαζί που ρώτησα μου είπε μετά τις 20 να περιμένω.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αυριο μου πε ενας φιλοσ μου ειναι η επισιμη κυκλοφορια του..

 

Εχει ερθει η πρωτη παραγγελια για Xbox 360, η διανομη ομως στα καταστηματα θα γινει την επομενη εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει ερθει η πρωτη παραγγελια για Xbox 360, η διανομη ομως στα καταστηματα θα γινει την επομενη εβδομαδα.

Την εβδομάδα που έρχεται ή την επόμενη...;;;:worry:

Τιμή για ΧΒΟΧ360...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

gia ipologisth an den kano lathos bgenei 3/11.

Ναι, αλλά η ..."ανεπίσημη έκδοση" ;) θα έρθει νωρίτερα...

 

exo agonia na do pos tha xei ton ronaldinho!!!kai poso eukola tha kaneis dribbling anamesa stous antipaloys paiktes!!!

 

Από ό,τι διάβασα σε ένα πρόσφατο review, οι πολύ επώνυμοι παίκτες έχουν βελτιωθεί σημαντικά και ως προς την εμφάνιση και ως προς την παικτική συμπεριφορά τους, έχοντας δώσει στον καθένα τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά τους, όπως ντρίπλες, σουτ κλπ.

 

Όσο για το άλλο που αναφέρεις, αυτό που θα ισχύσει γενικότερα είναι ότι θα είναι πιο εύκολη η ντρίπλα και για να ισορροπήσει αυτό, θα είναι πιο δύσκολα τα σουτ και οι πάσες.

 

Μένει να δούμε στην πράξη τι θα γίνει. Από βδομάδα τα νεότερα... :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

"Ανεπίσημα" έχει ήδη βγει για PS2, μόνο στα γαλλικά όμως προς το παρόν...σε λίγο καιρό και στα αγγλικά.

Επίσης, μάλλον πρέπει να έχει βγει και η έκδοση για xbox360 "ανεπίσημα" επίσης.....αλλά αυτό ελέγχεται ακόμα.:) Ψάξτε το.

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

στο φυλλάδιο του γερμανου (23/10/06-11/11/06) το έχει στα 59€ για PS2 και αναφέρει ότι είναι διαθέσιμο κ για ΟΛΕΣ τις άλλες κοσνόλες:!::confused:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επειδή το φυλλάδιο θα κυκλοφορεί και όλη την βδομάδα (για να μην πω μήνα) που ΘΑ ΕΧΕΙ κυκλοφορήσει το Pro...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Mόνο για XBOX360 υπάρχει release προς το παρόν.

Όχι, έχει βγει και έκδοση για PS2, μόνο στα γαλλικά προς το παρον. Γιατί δεν αναφέρεται στο nforce.nl δεν έχω ιδέα.

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν αναφέρεται στο nforce.nl δεν είναι απαραίτητα αυτό που λέει. Οπότε καλύτερα να είμαστε λίγο επιφυλακτικοί.
Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν αναφέρεται στο nforce.nl δεν είναι απαραίτητα αυτό που λέει. Οπότε καλύτερα να είμαστε λίγο επιφυλακτικοί.

Να κάνω μια ερώτηση...:blink:

Εγώ που έχω το ΧΒΟΧ360 και θέλω απο εβδομάδα να το αγοράσω το παιχνίδι,θα υπάρχει να το πάρω σε αγγλική έκδοση απο κανένα κατάστημα ή θα με κοροιδέψουν με καμιά γαλλική...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν αναφέρεται στο nforce.nl δεν είναι απαραίτητα αυτό που λέει. Οπότε καλύτερα να είμαστε λίγο επιφυλακτικοί.

 

Πριν λίγες ημέρες έπαιζα την γαλλική έκδοση σε PS2. Δεν θα μιλούσα αλλιώς.;)

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...