Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλέον η twin κοστίζει 15 €,εγώ δεν θα τα έδινα μόνο και μόνο γι'αυτο. Θα προτιμουσα μια φορά το μήνα να τη βάλω σε άλλο κινητό για να στείλω το sms. Αν ήταν να χρησιμοποιήσω και ομιλία τότε αλλάζει.

 

 

 

Σωστά κι εγώ,σιγά την διαδικασία!!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Σε νέο συνδρομητή frog, υπάρχει τρόπος να λειτουργήσει το cosmote android application για να βλέπει το υπόλοιπο του κτλ; Τωρα δείχνει δεν υπαρχουν ταυτοτηποιημένες συνδέσεις
Link to comment
Share on other sites

Σε νέο συνδρομητή frog, υπάρχει τρόπος να λειτουργήσει το cosmote android application για να βλέπει το υπόλοιπο του κτλ; Τωρα δείχνει δεν υπαρχουν ταυτοτηποιημένες συνδέσεις

έχεις εγγραφεί στο mycosmote?

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Σε νέο συνδρομητή frog, υπάρχει τρόπος να λειτουργήσει το cosmote android application για να βλέπει το υπόλοιπο του κτλ; Τωρα δείχνει δεν υπαρχουν ταυτοτηποιημένες συνδέσεις

Μη κάνεις log in.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται με twin sim, αλλά δν γινεται να είναι ανοιχτά ταυτόχρονα κ τα δύο κινητά.

 

Δε δίνουν σε φρογκ την twin SIM.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν αναγνωρίζει τον αριθμο

 

Έχει γίνει η πιστοποίηση στοιχείων, περάστηκε στο όνομά σου το νούμερο. Αν δεν περάστηκε δεν θα το βλέπει η εφαρμογή της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κάνει εγγραφή, αν μπει με data θα του βγάλει το υπόλοιπο

http://myinternet.cosmote.gr/main

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει γίνει η πιστοποίηση στοιχείων, περάστηκε στο όνομά σου το νούμερο. Αν δεν περάστηκε δεν θα το βλέπει η εφαρμογή της Cosmote.

Λογικά θα περάστηκε

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κάνει εγγραφή, αν μπει με data θα του βγάλει το υπόλοιπο

http://myinternet.cosmote.gr/main

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λογικά θα περάστηκε

 

Μη το λες με τα data γιατί σε μένα με τα data δεν μου το βγάζει μου λέει συνέχεια να κλείσω το wi-fi κλπ έχει αναφερθεί σε παλαιότερο μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, θα μου ξέφυγε, απλά εγώ δεν έχω κάνει εγγραφή και δουλεύει μια χαρά, μήπως να δοκίμαζες με άλλον browser;
Link to comment
Share on other sites

Οκ, θα μου ξέφυγε, απλά εγώ δεν έχω κάνει εγγραφή και δουλεύει μια χαρά, μήπως να δοκίμαζες με άλλον browser;

 

Με τι browser το δουλεύεις;

Link to comment
Share on other sites

Με chrome και ενεργή την εξοικονόμηση δεδομένων δε δουλεύει

 

Βγαλε την εξοικονομηση δεδομενων και ξαναπροσπαθησε

Link to comment
Share on other sites

Με chrome και ενεργή την εξοικονόμηση δεδομένων δε δουλεύει
Κάνε κάτι άλλο μήπως σε βοηθήσει. Περνά από ένα κατάστημα cosmote και ρωτα εάν στο αριθμό σου έχουν περάσει το αφμ. Εάν έχεις συνδέσεις στην cosmote και είναι σε ένα αφμ , έτσι το απεικονίζει η εφαρμογή. Εγώ το ανακάλυψα με καρτοκινητο που δεν το έβλεπα κατω από τις συνδεσεις μου και ήθελα να το συνδεσω με το cosmote TV go . Μετά την διόρθωση φανηκε κανονικά και μπορέσα να το προσθέσω στην υπηρεσία . Τσεκαρε το .

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και τη δινουν, την εχω πανω απο 1 ετος σε φρογκ.

 

Ήταν φρογκ ο αριθμός σου όταν την έκανες; Γτ εγώ πριν ένα μήνα δε μου την έδιναν.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ήταν φρογκ ο αριθμός σου όταν την έκανες; Γτ εγώ πριν ένα μήνα δε μου την έδιναν.

Ναι ηταν, απο την αρχη μαλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα δεύτερο νούμερο frog με διπλασιασμό της γυναίκας μου που δεν το χρησιμοποιεί πολύ ήρθε το μήνυμα με ανανέωση 10€ μέχρι την 27/09 δώρο 1000' προς όλους και 1GB για ένα μήνα. Θα του βάλω 10€ κάποια στιγμή να δω μήπως και συνεχίσει η προσφορά και για τον άλλο μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Βγαλε την εξοικονομηση δεδομενων και ξαναπροσπαθησε

 

Κάνε κάτι άλλο μήπως σε βοηθήσει. Περνά από ένα κατάστημα cosmote και ρωτα εάν στο αριθμό σου έχουν περάσει το αφμ. Εάν έχεις συνδέσεις στην cosmote και είναι σε ένα αφμ , έτσι το απεικονίζει η εφαρμογή. Εγώ το ανακάλυψα με καρτοκινητο που δεν το έβλεπα κατω από τις συνδεσεις μου και ήθελα να το συνδεσω με το cosmote TV go . Μετά την διόρθωση φανηκε κανονικά και μπορέσα να το προσθέσω στην υπηρεσία . Τσεκαρε το .

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Δεν έχω θέμα εγώ, απάντησα στα παιδιά που ρώτησαν για browser

Link to comment
Share on other sites

Με freeadbloker

 

Για αυτό δεν παίζει, περνάει η κίνηση μέσα από άλλους servers για να κόψει διαφημίσεις και δεν φαίνεται ότι έχεις μπει με δεδομένα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...