Jump to content

Τα πάντα για το MO'MAD


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οντως....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 324
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μισο λεπατακι παιδες για να καταλαβω

η διαλεγεις τον διπλασιασμο της καρτα που θα βαλεις?η τον δωρεαν χρονο που δινει απο μομαντ σε μομαντ?η λαθος καταλαβα?

Link to comment
Share on other sites

καλα καταλαβες...:cry:

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

οπως ειπες λιγο πατατα αλλα δεν ειναι και τοσο σημαντικο να την αφησεις... βεβαια εσυ αποφασιζεις...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

μ την εδωσαν δωρο οταν επεινα καφεδακι κ μ εδωσαν ενα χαρτακι με τον 2πλασιασμο κ τα δωρο λεπτα αλλα δν εγραφε πουθενα αυτο που αναφερατε...οποτε την αφηνω στην ακρη μιας κ δν την εχω ανοιξη ακομα:D
Link to comment
Share on other sites

α οκ τοτε....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το Mo'Mad και δεν ξέρω αν το έχει κανείς άλλος. Αν πάω την κάρτα στα -0.08 λεπτά του ευρώ για π.χ, το κινητό είναι σαν να είναι κλειστό. Με παίρνει κόσμος και το κινητό είναι σαν απενεργοποιημένο, σ'αυτούς, ενώ εγώ το έχω κανονικά ανοιχτό!!!!

 

Το περίεργο είναι ότι με το που καλέσω 1291 αμέσως ξεμπλοκάρει το κινητό και μετά βλέπω πόσοι με πήραν, μηνύματα κλπ..

 

:mad::mad::mad::mad:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόνο με το MOMAD έχεις τέτοια δώρα με κάθε ανανέωση από μόνο 3 ευρώ. Διπλάσια αξία σε κάθε ανανέωση. Βάζεις 3€ και παίρνεις 6€, Βάζεις 10€ και παίρνεις 20€

 

- Έως 250 δωρεάν SMS προς όλους

 

- Έως 500 δωρεάν SMS και λεπτά ομιλίας προς MOMAD

 

Κάλεσε δωρεάν το 1370 . http://www.momad.gr

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με το MOMAD έχεις τέτοια δώρα με κάθε ανανέωση από μόνο 3 ευρώ. Διπλάσια αξία σε κάθε ανανέωση. Βάζεις 3€ και παίρνεις 6€, Βάζεις 10€ και παίρνεις 20€

 

- Έως 250 δωρεάν SMS προς όλους

 

- Έως 500 δωρεάν SMS και λεπτά ομιλίας προς MOMAD

 

Κάλεσε δωρεάν το 1370 . http://www.momad.gr

Πολύ καλό φαίνεται! Προσφορά είναι; Μέχρι πότε ισχύει; Στο site δεν είδα να λέει κάτι για ημερομηνία λήξης..

Link to comment
Share on other sites

Την προσφορά με τα λεπτά ομιλίας και τα δωρεάν μηνύματα προς MO'MAD(με κάθε ανανέωση) την κατήργησαν? Στο site αντικαταστάθηκε μάλλον από την προσφορά με τα SMS προς όλους και προς MO'MAD... Αν ξέρει κάτι περισσότερο κάποιος ας μας πει τα ψιλά γράμματα, γιατί μας έχουν μπερδέψει... Είναι για πάντα? Ισχύουν οι παλιές προσφορές? Υπάρχουν κρυφοί όροι?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή κίνηση απο το mo'mad να δίνει μηνύματα προς όλα τα δίκτυα.

Πιστεύω ότι τώρα που έγινε το πρώτο βήμα σε αυτό, θα ακολουθήσουν και οι άλλες εταιρείες

Link to comment
Share on other sites

εχω mo'mad και θελω να αλλαξω τον ηχο που ακουνε οσοι με καλουν.

μπαινω στη σελιδα του mo'mad και ακολουθω τις οδηγιες για το my tone (στελνω sms, αλλα ο κωδικος για το τραγουδι δεν μου εχει σταλθει ακομη - το 'χω δοκιμασει πολλες φορες).

ξερει καποιος να μου πει που τι κανω λαθος? (αλλες 2 φορες παλιοτερα που ειχα αλλαξει mytone, δεν ειχα κανενα προβλημα).

δοκιμασα ακομη και της wind (απο νουμερο mo'mad) και μου ηρθε sms "παρακαλω δοκιμαστε αργοτερα)

"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

παρε στην εξυπηρετηση να σου πουν μηπως υπαρχει κανενα προβλημα το ειχα παθει και εγω αυτο...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω πολυ, θα τους τηλεφωνησω:)
"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

παιδια θεικη η προσφορα του mo mad. ΚΑΙ δωρεαν χρονος ΚΑΙ sms προς mo mad, ΚΑΙ δωρεαν sms προς ολους ΚΑΙ διπλασιαμος καρτας. ολα μαζι. που ξανακουστηκε?
skorpio
Link to comment
Share on other sites

κοιτα ολα μαζι δεν ειναι η τα δωρεαν λεπτα/μηνυματα η τον διπλασιασμο... αλλα ειναι μια χαρα...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ολα μαζι δεν ειναι η τα δωρεαν λεπτα/μηνυματα η τον διπλασιασμο... αλλα ειναι μια χαρα...

 

Ολα μαζι ειναι στο πακετο mo&more,καλεσε 1370.ειναι προσφορα ομωs οχι μονιμο

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μάθω εάν γίνεται να κρατήσω το Mo'MAD αριθμού μου σε περίπτωση που κάνω συμβόλαιο WIND γιατί στην FROG δεν γίνεται ούτε με φορητότητα να πάω στην COSMOTE και να κάνω συμβόλαιο.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

σημερα εβαλα μια 30αρα καρτα για να εποφελητης απο τον διπλασιασμο και τα δωρεαν. τζιφος. πηρα 3 φορες στο cc αλλα τιποτα. εχει κανενασ καμια ιδεα γιατι μπορει να εχει συμβει αυτο?

skorpio
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

σημερα εβαλα μια 30αρα καρτα για να εποφελητης απο τον διπλασιασμο και τα δωρεαν. τζιφος. πηρα 3 φορες στο cc αλλα τιποτα. εχει κανενασ καμια ιδεα γιατι μπορει να εχει συμβει αυτο?

 

Ειχες στειλει κενό SMS στο 19299 για εγγραφή στην υπηρεσία;

Link to comment
Share on other sites

ναι, μετα απο 3 αναμονεσ των 5 λεπτων κα μερικα μπινιλικια αφου ολοι δηλωναν αναρμοδιοι και κανενας δεν ηχερε τι γινοταν ηρθαν και τα sms και ο χρονοσ και ο διπλασιαμος. 4 ωρεσ μετα την ανανεωση

 

 

 

Ειχες στειλει κενό SMS στο 19299 για εγγραφή στην υπηρεσία;
skorpio
Link to comment
Share on other sites

ta 5 lepta se peiraksan pou perimenes ls kai exei xrewsi i anamoni oso kai na perimeneis 12 lepta einai an eixe kapio provlima to sistima kai kathisterise na apodosei tin prosfora ti thes na kanoun thaumata.Afou irthan meta apo 4 kai oxi meta apo 24 wres mia xara eisai oute ston papa na min to peis.Mipws sto telos i etairia na sas dinei kai 10 euro to mina etsi xwris logo apla epeidi sas simpathise?
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

η ακομα καλυτερα να δινεται και επιδοτηση για συσκευη με βαση το ποσο οχι μονο των ανανεωσεων αλλα το ποσο που εχει προκυψει με τους διπλασιασμους

και γιατι οχι mo mad ειναι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...