Jump to content

Τα πάντα για το MO'MAD


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ενεργοποίησες; φαντάζομαι, όπως και τα καρτοκινητά της ΤΙΜ, θα θέλει μια κλήση χρεώσιμη που θα απαντηθεί για να ενεργοποιηθεί.

 

Ναι το ενεργοποίησα!Πρόβλημα έχω μόνο με τα sms!Θα διαβάσω το βιβλιαράκι και θα δώ μήπως έχει καμοιά πληροφορία για κλήση ενεργοποίησης sms!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 324
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nεα παραταση στο διπλασιασμο χρονου ομιλιας με καθε καρτα.Ισχυει μεχρι 31 Iανουαριου και πιο συγκεκριμενα για τρεις αννανεωσεις χρονου ομιλιας αυτοματα διπλασιαζεται το ποσο.
Link to comment
Share on other sites

Αν είχε πιό μεγάλες κάρτες ίσως να έλεγε να πάρεις ένα τετοιο νούμερο για προσωρινή χρήση να εκμεταλλευτείς την προσφορά...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μηπως εδω το θεμα πρεπει να γινει επισημασμενο?Ηδη τα πακετα καρτοκινητης FRΟG και CΑRREFUR εχουν γινει επισημασμενα στα forum της CΟΤΕ και vοda αντιστοιχα!
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εδω το θεμα πρεπει να γινει επισημασμενο?Ηδη τα πακετα καρτοκινητης FRΟG και CΑRREFUR εχουν γινει επισημασμενα στα forum της CΟΤΕ και vοda αντιστοιχα!

καποτε καποιος mod (δεν θυμαμαι ποιος) τα ειχε κανει ολα ανεπισημα και ειχε πει οτι θα τα φτιαξει..

οποτε μη περιμενεις και επισημανση. ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καποτε καποιος mod (δεν θυμαμαι ποιος) τα ειχε κανει ολα ανεπισημα και ειχε πει οτι θα τα φτιαξει..

οποτε μη περιμενεις και επισημανση. ;)

Ναι εγώ το είχα πει. Είχα στείλει και τις προτάσεις μου στον administrator αλλά περιμένω ακόμα απάντηση, γι αυτό και έχει μείνει ως έχει. Αν έχει κάποιος συγκεκριμένη πρόταση για το layout του forum, ας μου την στείλει και το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera sas..exw to sharp v903 kai xtes ekana tis rythmiseis gia wap sto kinito mou..Exw momad diktyo kai oxi tim kai thelw na energopoiisw to non stop wap sto kinito mou..ginetai i tha prepei na allaksw apo momad se freetogo??parakalw opoios kserei kati na me voithisei..eyxaristw
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ MO'MAD ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΔΩΡΕΑΝ SMS ΚΑΙ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΡΟΣ ΜΟ'MAD ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥΣ ΜΟΝΟ..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/3.0.6306/1558; el; U; ssr))

 

Μπορώ να ενεργοποιήσω NS500 από MoMad?

 

Όχι φίλε μου, αυτό το πρόγραμμα ισχύει μόνο για το πρόγραμμα καρτοκινητής TIM F2G.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

F2G βεβαια. 4,17 για 500 λεπτα και 500 sms Vs 5ευρω για 250 λεπτα προς ολα τα momad(ασχετα εαν μιλησεις μονο με ενα) και αλλα 5 ευρω για τα 500 sms.
Link to comment
Share on other sites

τελικα με 5 ευρω δεν εχουμε 500 sms προς ολες τις εταιριες αλλα μονο για momad?

το ιδιο ισχυιε και για ομιλια? τα 5 ευρω ειναι μονο για momad και οχι γενικα για ομιλια με αλλα δικτυα?

 

(εχω εναν τιμοκαταλογο και δεν το διευκρινιζει καν)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:rolleyes: Tιμοκαταλογος momad http://www.momad.gr/index.php?folder=money&page=basicprices Επισης μεχρι 30/4/2007 διπλασιος χρονος ομιλιας(μεχρι 2 καρτες το μηνα).
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Tιμοκαταλογος momad http://www.momad.gr/index.php?folder=money&page=basicprices Επισης μεχρι 30/4/2007 διπλασιος χρονος ομιλιας(μεχρι 2 καρτες το μηνα).

 

Η προσφορά πάντως με τις κάρτες ανανέωσης και τον διπλασιασμό αυτών είναι πάρα πολύ καλή.:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Νεα πακετα καρτοκινητης Momad αξιας 5 ευρω με 5 ευρω δωρεαν χρονο ομιλιας(1 ευρω αρχικο χρονο ομιλιας και 1 ευρω καθε μηνα για τους επομενους 4 μηνες!)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα στο forum.

Έχω την κάρτα σύνδεσης MO'MAD και θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση.

Όταν αγόρασα το πακέτο, μου έστειλαν ένα μήνυμα, λογικά ήταν mms, το οποίο είχε τις ρυθμίσεις για το κινητό τηλέφωνο.

Η ερώτηση μου είναι η εξής:Αυτό το μήνυμα διαγράφτηκε από μόνο του;Δεν το βρίσκω πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum.

Έχω την κάρτα σύνδεσης MO'MAD και θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση.

Όταν αγόρασα το πακέτο, μου έστειλαν ένα μήνυμα, λογικά ήταν mms, το οποίο είχε τις ρυθμίσεις για το κινητό τηλέφωνο.

Η ερώτηση μου είναι η εξής:Αυτό το μήνυμα διαγράφτηκε από μόνο του;Δεν το βρίσκω πουθενά.

 

Κανείς;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

To μήνυμα αυτό όπως είπες περιείχε τις ρυθμίσεις για υπηρεσίες τις ΤΙΜ (π.χ mms). Όταν εσύ το αποθήκευσες, αποθηκευτηκαν οι ρυθμίσεις αυτές ως προφίλ wap στο αντίστοιχο μενού ρυθμίσεων στο κινητό σου. Δεν αποθηκεύεται σαν sms. Αν καταλάθος τις έσβησες ή δεν υπάρχουν, κάλεσε το 1250 για να σου πυν πως θα τις ανακτήσεις.
Link to comment
Share on other sites

To μήνυμα αυτό όπως είπες περιείχε τις ρυθμίσεις για υπηρεσίες τις ΤΙΜ (π.χ mms). Όταν εσύ το αποθήκευσες, αποθηκευτηκαν οι ρυθμίσεις αυτές ως προφίλ wap στο αντίστοιχο μενού ρυθμίσεων στο κινητό σου. Δεν αποθηκεύεται σαν sms. Αν καταλάθος τις έσβησες ή δεν υπάρχουν, κάλεσε το 1250 για να σου πυν πως θα τις ανακτήσεις.

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την απάντηση σου.

Μια τελευταία ερώτηση, η κάρτα sim ή το κινητό τηλέφωνο έχει τις πληροφορίες των ρυθμίσεων;

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή (αν κατάλαβα καλά τι ρωτάς). :)

 

Μάλλον καλά κατάλαβες, γιατί και εγώ αυτό νομίζω, απλώς ρώτησα, γιατί δεν ήμουν σίγουρος.Όμως, εάν αλλάξεις συσκευή, πώς θα μπορέσεις να ξανανακτήσεις τις ρυθμίσεις;Υπάρχει κάποιος αριθμός που πρέπει να στείλεις sms και να σου τις ξαναστείλουν;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...