Jump to content

[Επίσημο] HTC P4350 (Herald)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 202
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • Administrators

Από τα δύο το Tytn γιατί είναι πιο κυκλοφορημένη και πιο δουλεμένη συσκευή και θα λύσεις ευκολότερα τα τυχόν προβλήματα που ενδεχομένως να εμφανιστούν.

 

Εάν θες τη γνώμη μου πάντως... αξίζει να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις κάτι πιο καινούργιο!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

θα ηθελα αν μπορειτε να με βοηθησετε σε καποιες αποριες.

θελω να παρω το 4350 τωρα εχω νοκια ν81 .

1.Τι λεει με την αυτονομια?

2. με ενδιαφερει το voip και ειδικα το skype το εχει βαλει κανεις?παει καλα η κολαει?:cry:

3. εχει προβλημα με wm 6 και sip?

4. το wi-fi δουλευει καλα?

ευχαριστω για τις απαντησεις σας:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι μια τίμια αγορά και μπορεί να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις σου. Θέλει αρκετό στήσιμο όμως για να το φέρεις στα μέτρα σου, δεν είναι όπως τα Symbian που έχεις συνηθίσει και τα έχουν όλα έτοιμα! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια τίμια αγορά και μπορεί να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις σου. Θέλει αρκετό στήσιμο όμως για να το φέρεις στα μέτρα σου, δεν είναι όπως τα Symbian που έχεις συνηθίσει και τα έχουν όλα έτοιμα! :rolleyes:

 

σχετικα με wi-fi?εχει προβληματα?ευχαριτω για την απαντηση:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα πάει για τα δεδομένα της κατηγορίας.

 

το προβλημα που ειχε με την καρτα μνημης (εχανε δεδομενα απο οτι διαβασα ) εχει λυθει?:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το προβλημα που ειχε με την καρτα μνημης (εχανε δεδομενα απο οτι διαβασα ) εχει λυθει?:cool:

 

Δεν έχει παρουσιαστεί σε όλες τις συσκευές και αν δεν απατώμαι υπάρχει κάποιο patch που κυκλοφορεί για αυτό. Δεν μπορώ να είμαι περισσότερο αναλυτικός μιας και δεν είμαι κάτοχος της συγκεκριμένης συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει παρουσιαστεί σε όλες τις συσκευές και αν δεν απατώμαι υπάρχει κάποιο patch που κυκλοφορεί για αυτό. Δεν μπορώ να είμαι περισσότερο αναλυτικός μιας και δεν είμαι κάτοχος της συγκεκριμένης συσκευής.

 

σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την αλλοιωση των αρχειων το εκανε κ σε μενα στην αρχη.

(μετα την αναβαθμιση σε win6).

 

τωρα που χω μια αγγλικη rom δεν μου το χει παρουσιασει ποτε.

ισως φταιει η ελληνικη rom.

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την αλλοιωση των αρχειων το εκανε κ σε μενα στην αρχη.

(μετα την αναβαθμιση σε win6).

 

τωρα που χω μια αγγλικη rom δεν μου το χει παρουσιασει ποτε.

ισως φταιει η ελληνικη rom.

 

αν εχεις κανει backup στα επαναφερει?:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν εχεις κανει backup στα επαναφερει?:worry:

 

Backup apo ta periexomena tis kartas mnimis? Den yparxei kati asfales se afto giati to backup apothikevetai stin idia tin karta mnimis. Kalo einai na fylas ta periexomena tis kartas sou kapou sto disko toy ypologisti sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Backup apo ta periexomena tis kartas mnimis? Den yparxei kati asfales se afto giati to backup apothikevetai stin idia tin karta mnimis. Kalo einai na fylas ta periexomena tis kartas sou kapou sto disko toy ypologisti sou.

λογικο ειναι .Αφου αλοιωνει τα δεδομενα τις καρτας θα αλοιωσει και τα δεδομενα του back up .Λογικα ομως μπορεις να κανεις το αρχειο του back up μεταφορα στο pc και απο εκει σε μια αλλη mini sd οποτε αν ποτε το χρειαστης να το εχεις αμεσα διαθεσιμο ........μια mini sd κοστιζει 3€ ,Γινετε αυτο? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γινετε αυτο? :wacko:

 

Ginetai afto, alla se afti tin periptwsi den xreiazetai kan na pareis backup tis kartas. Kratas ta dedomena sou kai stis dyo kartes kai eisai etoimos kai asfalis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ginetai afto, alla se afti tin periptwsi den xreiazetai kan na pareis backup tis kartas. Kratas ta dedomena sou kai stis dyo kartes kai eisai etoimos kai asfalis.

 

ok σε ευχαριστω

σχετικα με skype το εχει περασει κανεις πανω ?δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και μια λιγο τρελουτσικη ερωτηση.Στο Ν81 που ειχα διαβαζε τις επαφες οταν δεχομουνα κληση και ελεγε απο το μεγαφωνο η απο το bluetouth .Ηπαρχει καποια τετοια ρυθμηση στα mobile ?καποιο προγραμμα που να το κανει αυτο?Ειναι τρομακτικα εξυπηρετικο γιατι ξερεις χωρις να κοιτας το τηλεφωνο σου ποιος σε εχει καλεσει.

Ευχαριστω για τις απανησεις σας .

Link to comment
Share on other sites

Den tha breis kati paromoio edw. :O

 

τι να κανουμε δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα........αν και η microsoft κανει προσπαθειες στον τομεα αυτο με τα vista ισως αργοτερα το βαλει και το read στα mobile :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...