Jump to content

Football Manager 2007


Angelos1983
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το demo (την βανίλα έκδοση) όταν πάω να παίξω το παιχνίδι μου βγάζει τα παρακάτω και δεν γίνετε τίποτα, γιατί;

 

http://img243.imageshack.us/my.php?image=fmfalsebn2.jpg

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 72
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βγηκε.ειναι γεγονος. το νεο manager βρισκεστε στα ραφια των καταστηματων. αυριο το πρωι θα το εχω στα χερια μου. οποτε απο αυριο ατελιωτες ωρες μπροστα απο το pc
Link to comment
Share on other sites

βγηκε.ειναι γεγονος. το νεο manager βρισκεστε στα ραγια των καταστηματων. αυτιο το πρωι θα το εχω στα χερια μου. οποτε απο αυριο ατελιωτες ωρες μπροστα απο το pc

 

αντε να βγει επιτελους;) ..εχω να ριξω 12ωρα τωρα που τελειωσε η εξεταστικη και δε δουλευω κιολας...

 

πσ.κανονισουμε και κανα ον λαιν ετσιγια να γουσταρουμε.

Link to comment
Share on other sites

το παίζω από προχθές.

πρώτη παρατήρηση: πολύ πολύ πολύ πιο γρήγορο ακόμα και με large database..:D

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πολύ καλο και γρήγορο.πάντως η ιδιαίτερη αλλαγή είναι το scouting και οτι μπορείς να μιλήσεις τους παίκτες και πριν απο το παιχνίδι!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κατεβαζω και γω τωρα!Το απογευματακι θα το εχω..Ελπιζω να μην εχω αργησει και να εχετε φτασει στο 2010 και γω να ξεκιναω τωρα..Περιμενετε με λιγο..Να δουμε και τι νεο παιζει στην αγορα απο παιχτακια!!
Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι πλεον με 6 league(ελληνικο,αγγλικο,γερμανικο,ιταλικο,ισπανικο,γαλλικο)απο Β' εθνικες και πανω με large database πεταει!!!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έχω και μ'έχει εντυπωσιάσει κ εμένα η ταχύτητά του!

Πραγματικά οι χρόνοι φορτώματος είναι πολύ μικρότεροι...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

paides proteinete kanenan paikth plz.Merikoi kaloi paiktes kai fthnoi einai o modric,eduardo(dinamo),athirson,van den borre,karagounis,vranjes,pasanen,dagoberto,addo,aissati,rosenberg,karkouri,legrottaglie,,jonathan guzman,daniel diazk ktl......Episis ama exete ellinikes omades kante ena request gia extra transfer funds kai to budget anebainei poli.
Link to comment
Share on other sites

Tι εννοεις φιλε;;

ama exete ellinikes omades kante ena request gia extra transfer funds kai to budget anebainei poli.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά επειδή δεν μπορώ να το κατεβάσω (δεν έχω dsl) μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου το γράψει; (φυσικά με ανταμοιβή ;) ) please! Σε κανένα μαγαζί δεν το έχουν φέρει ακόμα! Όποιος μπορεί να κάνει τον κόπο ας μου στείλει ένα πμ για λεπτομέριες! :)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα! Αλλά ρε παιδιά δεν υπάρχει η εθνική Ολλανδίας και Γερμανίας! Γιατι;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Autos o PAOK omow einai xeiroteros kai apo ton kanoniko!10atos termatisa

me to zori!Kai afoy apetixa tora leo na anaivaso tin JUVE stin serie A:D

Poli oraio to paixnidi alla perimeno kai to championship manager 2007.

.... Εγω σε 5 μερες καταφερα να βγαλω 23 αγωνιστικες και χωρις πολλα πολλα ειμαι πρωτος μαζι με τον γαβρο με 54 βαθμους. για ξανα δες λιγο μηπως κατι σου ξεφευγει? το μονο που εκανα ειναι να βρω καλους ελευθερους προπονητες 3-4 και πηρα τον παβιο απο τον πανιωνιο νομιζω ελευθερο τον γεναρη.

Link to comment
Share on other sites

Lebohang Mokoena AMR,ST (Πολυ γρηγορος και με καλο finishing)

David Janczyk FC (Εξισου γρηγορος,δεν εχει τοσο μεγαλο PA,αλλα ειναι πολυ καλος)

Martin Skrtel DC

Freddy Guarin DMC (γνωστος απο τα παλια....)

Vedran Corluka DLC

Kasper Schmeichel GK (Επενδυση για το μελλον,ο γιος του γνωστου schmeichel)

Freddy Adu AMLC (Οχι τοσο καλος οσο στα προηγουμενα,αλλα για Ελλαδα μια χαρα)

 

Οι παιχτες που ανεφερα παιζουν καλα σε ελληνικο πρωταθλημα και αλλα παρεμφερους δυναμικοτητας.Μην τους παρετε στη Barca δε θα σας αποδωσουν τοσο καλα.Υπαρχει και αντιστοιχο forum για το παιχνιδι...

Screw you guys,I'm going home.........
Link to comment
Share on other sites

loipon teleiwsa th prwth season me dortmound.vghka 2os sth bundesliga kai phga mexri tous 8 tou german cup..aisthita pio dyskolo apo to proigoumeno fm xreiasthkan polla filika kai alximies mexri na vrw to katallhlo systhma...opoios kserei kalo amyntiko kai fthno as milhsei..::)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο φτηνό εννοείς, πάντως Dortmund έχεις, φαντάζομαι θα μπορείς να δώσεις 3-4 εκατομμύρια για να πάρεις το Luizao (ή Luisao δε θυμαμαι). 20χρονος DC από Βραζιλία, μου τον πρότεινε ο Ρίβάλντο.Πολύ καλός παίχτης.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα την Atletico. Σχετικα καλα παω, 4ος βγηκα πρωτη χρονια.

Οσο για αμυντικο εκανα loan εναν Assimiou Toure (αμαν πια αυτοι οι Τουρεδες:p ) και μετα τον αγορασα γιατι ηταν αρκετα καλος για την τιμη 1-1.5 εκατομμυρια ευρω. Ειναι D R/L.

Το κακο ειναι οτι με εχουν φαει οι τραυματισμοι... 4 μηνες ο Torres...

 

Κατα τη γνωμη μου ειναι το καλυτερο manager που εχει βγει. Πρωτη φορα δε βαριεμαι οταν χανω!!!

(και επιτελους οχι τοσο πολλα ''κρεμασματα'')

Link to comment
Share on other sites

όχι :)

 

Εγώ πήρα καλλιθέα.

Την πρώτη χρονιά πρώτος στην Β εθνική κ πήρα κ το κύπελλο.

Τώρα,την δευτερη χρονιά,είμαι Φεβρουάριο κ είμαι 1ος στο πρωτάθλημα κ έχω φτάσει στους 32 του Uefa!

Να κ οι μεταγραφές που έκανα την πρώτη χρονιά.

Υπόψιν,ξεκινάς με 55 χιλιάδες για μεταγραφές!

http://img475.imageshack.us/img475/3179/transfersqn4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα καλλιθέα.

Την πρώτη χρονιά πρώτος στην Β εθνική κ πήρα κ το κύπελλο.

Τώρα,την δευτερη χρονιά,είμαι Φεβρουάριο κ είμαι 1ος στο πρωτάθλημα κ έχω φτάσει στους 32 του Uefa!

Να κ οι μεταγραφές που έκανα την πρώτη χρονιά.

Υπόψιν,ξεκινάς με 55 χιλιάδες για μεταγραφές!

http://img475.imageshack.us/img475/3179/transfersqn4.jpg

Βλεπω πηρες εληνοπουλα στια μεταγραφες. λολ:p

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω πηρες εληνοπουλα στια μεταγραφες. λολ:p

 

panw apola oimogeneia:p

systhnw anepifylakta to luisao pou eipe enas filos pio panw..trelh paiktoura

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...