Jump to content

P990i: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΘΑ πρεπη να λαβης με μμς τις ρυθμισης του παροχεα σου και επειτα οκ σου ανοιγη 1 μηνυμα που θα το αποδεχθης

Έχω vodafone με εταιρικό sim, μέσω ιντερνετ από υπολογιστή μπορώ να λάβω αυτές τις ρυθμίσεις, αν ναι σε ποιό site?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ζηταω τη βοηθεια σας! το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να μπω στο tim plus με το Ρ990 μου! εχω λαβει τις ρυθμισεις και ενεργοποιησα και το non stop απο την tim! εχω παρει πολλες φορες στο 1260 αλλα δεν μπορεσαν να με βοηθησουν! υπαρχει καποιος που να μπαινει στο tim plus με το Ρ990? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ίσως θυμάστε κάποιοι απο εσάς πως είχα πρόβλημα με την αναβάθμιση λόγω VL.Τελικά (περίεργο βέβαια) μίλησα με SE και με στείλανε σε ενα σερβις τους να την κάνω δωρεάν.Σε μιά μέρα θα είναι ετοιμο μου είπαν.Το περίεργο της υπόθεσης όμως...Μόλις έδωσα την συσκευή, με ρωτάει η κοπέλα εκεί γιατί το φέρνω για αναβάθμιση.Είπα εκεί οτι θυμόμουν συνοπτικά και μου λέει έχει βγεί μια καινούργια(?) αναβάθμιση πέραν της R9(το τονίζω αυτό,2φορές το ρώτησα) που λέει οτι "ψιλοδιορθώνει" τα ελληνικά...Ίδωμεν αύριο που θα πάρω τη συσκευή.Αλλά να βγήκαν 2 απανωτές αναβαθμίσεις ακραίο μου ακούγεται...
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου απο τα λεγόμενα της κοπέλας αυτό θα γίνει.Όμως αν υπήρχε νεότερη έκδοση δε θα το βλέπαν πολλοί απο δω μέσα?Άρα μαλλον φιδια θα λεει...
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρακαλω την βοηθειά σας!

Εκανα την αναβαθμηση αλλά χαθηκαν τα Ελληνικά και στο δεν εχει Ελληνικα για την αναβαθμηση αυτη. Ξέρετε κάτι?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ...με HARD RESET θα γίνει κάτι???
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση να βρουμε το πακέτο γλώσσας ε??? Με σκότωσες. Τελείωσε η DSL και με DIAL UP θα κάνουμε γύρω στο 6ωρο...
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ζηταω τη βοηθεια σας! το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να μπω στο tim plus με το Ρ990 μου! εχω λαβει τις ρυθμισεις και ενεργοποιησα και το non stop απο την tim! εχω παρει πολλες φορες στο 1260 αλλα δεν μπορεσαν να με βοηθησουν! υπαρχει καποιος που να μπαινει στο tim plus με το Ρ990? :confused:

 

καμια βοηθεια παιδια?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Πηρα σήμερα το 990 απο το σερβις της SE οπου το πήγα για να μου περάσουν την R9 λόγω VL μενού.Μόλις μπήκα σπίτι είδα οτι το κινητό ΕΧΕΙ ακόμη την παλιά έκδοση.Μου την έχει δωσει απίστευτα.Ακόμη πάω να κάνω επαναγορά το μπακαπ που πηρα προχθές και μου βγάζει μηνυμα αποτυχια!!!Τι συμβαίνει???Τα μπακαπ δουλεύουν,τα είχα δοκιμάσει επίτηδες.Μια βοήθεια παρακάλώ...
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Πηρα σήμερα το 990 απο το σερβις της SE οπου το πήγα για να μου περάσουν την R9 λόγω VL μενού.Μόλις μπήκα σπίτι είδα οτι το κινητό ΕΧΕΙ ακόμη την παλιά έκδοση.Μου την έχει δωσει απίστευτα.Ακόμη πάω να κάνω επαναγορά το μπακαπ που πηρα προχθές και μου βγάζει μηνυμα αποτυχια!!!Τι συμβαίνει???Τα μπακαπ δουλεύουν,τα είχα δοκιμάσει επίτηδες.Μια βοήθεια παρακάλώ...

 

Δεν σου πέρασαν την R9; Και τι του έκαναν δηλαδή;

Πάντως καλό θα ήταν να του κάνεις format και να δοκιμάσεις στην συνέχεια να περάσεις το backup.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμασω το φορματ τωρα όπως λες.Αν δεν πετύχει, θα κανω "αναβάθμιση" στην R5(αυτή μου βγάζει εμένα στο update service).Δε παιζει με την καμμια να γράψω παλι 300 επαφες με το χέρι.Μήπως γνωρίζεις που αποθηκεύει τα backup το πρόγραμμα?Απο βλακεία μου δεν έθεσα ενα συγκεκριμμένο φάκελο...

 

Υ.Γ. αύριο θα γίνει της ******* στο σερβις της SE...

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Αχ θα τρελαθωωωωωωωωωω...εκανα το φορματ και τωρα δεν εμφανιζει στο pc suite τα 2 μπακαπ που είχα...Τι διάολο συμβαίνει???
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Αχ θα τρελαθωωωωωωωωωω...εκανα το φορματ και τωρα δεν εμφανιζει στο pc suite τα 2 μπακαπ που είχα...Τι διάολο συμβαίνει???

 

Αφού δεν έχει σχέση το pc suite με το format που έκανες στο τηλέφωνο. Πως προέκυψε αυτό απο το format;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ελα μου ντε...έχω απογοητευτεί...αυτό που συνέβη είναι απίθανο.Θα ίσχυει μόνο στην περίπτωση που το μπακαπ αποθηκευόταν στην συκσευή...κατι που φυσικά δεν παίζει...εμπρος καλά μου χεριάκια τωρα,θα γραφω ολο το βραδυ επαφές...λες να προσπαθησω να του κανω "αναβάθμιση" μπας εμφανίσει τα μπακαπ???έχω ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ τελείως
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κάνεις επανεκκίνηση στο pc, μήπως και έχει κάποιο κόλλημα το pc suite; Τις επαφές που τις έχεις αποθηκεύσει;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και την επανεκίνηση...τις επαφές τις έχω σε ένα excelaki, και στα μπακαπ υποτίθετο του κινητού.Δεν μου έκοψε τόσο καιρό το μυαλό να τις περάσω στο outlook μέσω συγχρονισμού...το θέμα είναι οτι δεν μπορώ να βρώ τα διαολεμένα μπακαπ που αποθηκεύονται και τι κατάληξη έχουν...όπως το βλέπω δεν γλιτώνω τη χειρονακτική εργασια...δηλαδή γραψιμο στο outlook και περασμα μετα στο 990...λες να μην το κανω "αναβάθμιση" ε?

 

Μήπως γνωρίζεις εάν υπάρχει τρόπος να περάσω μια στήλη του excel μέσα στο outlook???θα με έσωζε κατι τετοιο

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρακαλω την βοηθειά σας!

Εκανα την αναβαθμηση αλλά χαθηκαν τα Ελληνικά και στο δεν εχει Ελληνικα για την αναβαθμηση αυτη. Ξέρετε κάτι?

Τα Ελληνικά είναι εκεί, απλά όταν σε ρωτάει για τη γλώσσα, γύρνα το ροδάκι προς τα κάτω και θα τα βρεις;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ecep έχω το ίδιο πρόβλημα και απ ότι θυμάμαι δέν είχα πολλές επιλογές. Είχε μόνο Αγγλικά μετά το update. Ίσως το κάναμε νωρίς...
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

File -> Import and export -> Import from another programm or file -> Microsoft Excel.

 

Το βρήκα χτές το βράδυ αυτό,αλλά δεν ήταν τόσο απλό γιατί μου ζητούσε να ορίσω κατι απο το excel.Και επειδή δεν γνωριζα και βαριόμουν υπερβολικά να το ψαξω περαιτέρω,τα έγραψα με το χέρι...Τέσπα,ευχαριστώ για την βοήθεια πάντως.

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Τώρα όταν τα περνάς στον υπολογιστή, παρουσιάζουν πρόβλημα;

 

Ναι, όπως και πριν την αναβάθμιση...με λίγα λόγια η αναβάθμιση δεν το έφτιαξε αυτό το πρόβλημα :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...