Jump to content

P990i: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως μπορει να μου πει κανενας τι θα γινει με τις αναβαθμισεις του Ρ990...?:wacko:

 

Δεν εχω την τελευταια αλλα ακουσα οτι δεν ελυνε ολα τα προβληματα...:blink:

 

Θα βγει και αλλη τελικα?:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι δεν θα βγει άλλη δυστυχώς. Έχω την τελευταία, και δεν έχω παρατηρήσει κάποιο ιδιαίτερο Bug, τα memory leaks έχουν μειωθεί περαιτέρω, η ένταση του ήχου είναι πιο ψηλή, το ξυπνητήρι εντάξει.... Δεν ξέρω με αναπαραγωγή βίντεο κτλ...
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα βγει άλλη δυστυχώς. Έχω την τελευταία, και δεν έχω παρατηρήσει κάποιο ιδιαίτερο Bug, τα memory leaks έχουν μειωθεί περαιτέρω, η ένταση του ήχου είναι πιο ψηλή, το ξυπνητήρι εντάξει.... Δεν ξέρω με αναπαραγωγή βίντεο κτλ...

 

Εγω εχω την R9F011 και αν εξαιρεσεις το ξυπνητηρι δεν εχω ιδιαιτερα προβληματα....:blink:

Το wi fi το χρησιμοποιεις...?:confused:

Ρωταω γιατι με την εκδοση που τωρα εχω δεν εχω κανενα προβλημα.....;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αρκετά μάλιστα. Μου φαίνεται επίσης μια χαρά. Εντάξει δεν έχει την εμβέλεια ενός φορητού υπολογιστή, αλλά για κινητό πιστεύω είναι εντάξει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά όσον αφορά το wlan στο p990i , υπάρχει κάποιο πρόγραμα που να σου επιτρέπει να δεις τα shares από κάποιο pc, η γενικά να κάνεις browse μέσα σε ένα LAN? διότι από ότι κατάλαβα η μόνη χρήση του είναι να το χρησιμοποιείς για να μπαίνεις ίντερνετ από κάποιο AP. καμία σχέση με τα pocket pc :p
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ξερω οπως τα λες ειναι...!

Δυστυχως δεν εφτιαξαν καποια εφαρμογη που να μπορει να κανει κατι...

Ετσι και αλλιως η οθονη ειναι πολυ μικρη και μονο κανενα e-mail μπορεις να δεις.Για χρηση internet πολυ αβολο και η μπαταρια τελειωνει πολυ γρηγορα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κατεβάσω κανένα wallpaper για να βάλω πίσω απο το Gdesk ως φόντο... Ξέρει κανείς ποιο είναι το σωστό μέγεθος για την οθόνη του Ρ990...;;; :O

 

Thanx. :)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κατεβάσω κανένα wallpaper για να βάλω πίσω απο το Gdesk ως φόντο... Ξέρει κανείς ποιο είναι το σωστό μέγεθος για την οθόνη του Ρ990...;;; :O

 

Thanx. :)

 

Το σωστο μεγεθος γενικα για WALLPAPERS για το Ρ990 ειναι 240*301(για ανοιχτο πορτακι).Εγω αυτο το μεγεθος χρησιμοποιω στο Gdesk και ειναι μια χαρα.;)

 

Αυτο ειναι το wallpaper του iphone σε διαστασεις 240*301

 

[ATTACH]10494[/ATTACH]

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Εδώ και λίγο καιρό η Cosmote μου ενεργοποίησε το 3G στην κάρτα μου και εμφανίστηκε το εικονίδιο στο p990 μου. Αλλά τώρα η μπαταρία τελειώνει πιο γρήγορα! Δεν το θέλω το 3G! Μπορώ να το απενεργοποιήσω? Και αν ναι πώς?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Εδώ και λίγο καιρό η Cosmote μου ενεργοποίησε το 3G στην κάρτα μου και εμφανίστηκε το εικονίδιο στο p990 μου. Αλλά τώρα η μπαταρία τελειώνει πιο γρήγορα! Δεν το θέλω το 3G! Μπορώ να το απενεργοποιήσω? Και αν ναι πώς?

Πιν.ελέγχου > Συνδέσεις > κινητά δίκτυα > κινητά δίκτυα > Δίκτυα GSM/3G > επιλέγω,Μόνο GSM > τελος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μηπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος είτε από τις ρυθμίσεις, είτε μέσω κάποιου προγράμματος οι καταχωρήσεις του ημερολογίου να βγαίνουν στο backgroung όπως στα S60 3rd edition??????
Link to comment
Share on other sites

Ένας εύκολος τρόπος είναι να αφήνεις την οθόνη στο ημερολόγιο και να κλειδώνει αυτόματα, γιατί δεν γυρνάει αυτόματα στην οθόνη αναμονής. Εγώ το αφήνω στο "Σήμερα" και κλειδώνει και ανά πάσα ώρα και στιγμή μπορώ να δω σημειώσεις, υπενθυμίσεις και εργασίες.
Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μηπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος είτε από τις ρυθμίσεις, είτε μέσω κάποιου προγράμματος οι καταχωρήσεις του ημερολογίου να βγαίνουν στο backgroung όπως στα S60 3rd edition??????

Επίσης υπάρχει το πρόγραμμα gdesk. Δες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2041032#post2041032

Link to comment
Share on other sites

Απλα ξεχαστε οτι εγραψα καν αυτο το post οι moderators να το διαγραψουν παρακαλω
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα το Ρ990 μεταχειρισμένο vodafone live και δεν μπορώ να βρω στο μενού το ''κουμπιά συντόμευσης'' αν και το βλέπω στο εγχειρίδιο.Μέσα λέει ότι μπορώ να βάλω το κουμπί για internet ως συντόμευση για την ηχογράφηση αλλά κουμπί για internet δεν βλέπω πουθενά.Καμία βοήθεια;
A WORLD OF HIGH DEFINITION @ http://www.blu-rayshop.gr
Link to comment
Share on other sites

εχει βγει κανενα νεο για firmware - update??? h piο ειναι το τευλευταιο??? ευχαριστω:)

την ίδια απορία έχω και εγώ..αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει..

Link to comment
Share on other sites

την ίδια απορία έχω και εγώ..αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει..

Το τελευταίο είναι το r6e28 (organizer). Δεν θα βγει άλλο.

 

@seralex1980: Στο δικό μου (όχι vl): Από πίνακα ελέγχου επιλέγεις το hardware buttons. Εκεί μπόρεις να κάνεις την αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

P990i+WLAN="ημερομηνία λήξης"?

προσπαθώ σήμερα να συνδεθώ από το κινητό με wifi στο internet (χρησιμοποιώντας το δίκτυο στο σπίτι μου, που παλιότερα έμπαινε κανονικά) και με το που πάω να ανοίξω σελίδα βγάζει μήνυμα για τον απομακρυσμένο διακομιστή μπλαμπλαμπλα..

Επειδή έχω ακούσει και άλλα παιδιά να αναφέρουν πρόβλημα με το wifi με τον καιρό, ισχύει τελικά κάτι τέτοιο ή να ψάξω αλλού την αιτία του προβλήματος?

 

 

false alarm, restart στο router και τελικά συνδέθηκε..

Link to comment
Share on other sites

Για να βγάλω το vogafone live παιδιά μόνό 9volto ή μπορώ και μόνος μου μέσα από κάποιο site;
A WORLD OF HIGH DEFINITION @ http://www.blu-rayshop.gr
Link to comment
Share on other sites

Για να βγάλω το vogafone live παιδιά μόνό 9volto ή μπορώ και μόνος μου μέσα από κάποιο site;

Μπορείς να το κάνεις και μόνος σου, όπως το κανα και εγώ με το kulankendi client (αν θυμάμαι καλά το όνομα) αγοράζεις 1 credit (πολύ φτηνά) και κάνεις τη διαδικασία on line..θα χρειαστείς βέβαια πιστωτική..!! πάντως γίνεται!!

Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνω αυτό(debrand) μετά μπορώ να το επαναφέρω στην κατάσταση του vodafone live που είναι τώρα με κάποιο backup ή update;
A WORLD OF HIGH DEFINITION @ http://www.blu-rayshop.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...