Jump to content

Ενημέρωση υπολοίπου δωρεάν χρόνου ομιλίας


Mendrinos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος για ενημέρωση πόσο από το διαθέσιμο δωρεάν χρόνο ομιλίας έχει απομείνει?

 

Είμαι στο 4ωρο πρόγραμμα της cosmote όμως και δέν μπορώ να ξέρω τέλη του μήνα έαν έχω ακόμη διαθέσιμο η όχι...

 

Μου φαίνεται η cosmote μας προτιμάει να είμαστε μέσα στο σκοτάδι...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο μετρητής του κινητού σου. Όχι αξιόπιστος τρόπος βέβαια.

Άντε να δούμε πότε θα "αντιγράψει" και τίποτα καλό από τη Vodafone γιατί μόνο τα κακά της αντιγράφει τον τελευταίο καιρό! :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις μίλησα με το 1212 της COSMOTE και μου είπαν ότι ετοιμάζουν την υπηρεσία ενημέρωσης σε πολύ καλύτερη μορφή μάλιστα από τη VODA. Οπότε ας αναμένουμε νεότερα...ελπίζω!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ πάντως πολύ μεγάλες αλλαγές στην Cosmote! Και έρχονται κι άλλα! ;)

Μπράβο!

Βέβαια το πως μπορεί να είναι καλύτερη δεν μπορώ να το καταλάβω... Μπορεί να ενημερώνει και για SMS/MMS κλπ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με το 1212 της COSMOTE και μου είπαν ότι ετοιμάζουν την υπηρεσία ενημέρωσης σε πολύ καλύτερη μορφή μάλιστα από τη VODA. Οπότε ας αναμένουμε νεότερα...ελπίζω!!

 

Mε συγχωρείς, σου είπαν "ετοιμάζουμε την υπηρεσία σε πολύ καλύτερη μορφή από τη ανταγωνίστρια Vodafone"? :lol: Kαλά έτσι τους έχουν πει να λένε? Αν είναι δυνατόν πια με αυτή την εταιρεία....

Link to comment
Share on other sites

Mε συγχωρείς, σου είπαν "ετοιμάζουμε την υπηρεσία σε πολύ καλύτερη μορφή από τη ανταγωνίστρια Vodafone"? :lol: Kαλά έτσι τους έχουν πει να λένε? Αν είναι δυνατόν πια με αυτή την εταιρεία....

Έτσι έμαθαν να ψαρεύουν πελάτες!!! :p

Link to comment
Share on other sites

εγω που ρωτησα προχτες μου ειπαν οτι προς το παρον δεν ειναι διαθεσιμη ακόμα αυτη η υπηρεσία

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

εγω που ρωτησα προχτες μου ειπαν οτι προς το παρον δεν ειναι διαθεσιμη ακόμα αυτη η υπηρεσία

Σωστά σου είπαν. Ακόμη όχι. Είπαν ότι ΘΑ την δώσουν... Τώρα ΘΑ την δώσουν ή θα την δώσουν;; :dizzy:

Link to comment
Share on other sites

Και πως μπορεί μια υπηρεσία σαν αυτή να γίνει καλύτερη από την vodafone; Δεν μπορώ να σκευτώ τίποτα. Για πείτε καμιά ιδέα;

 

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;

 

Το frog ξέρουν να το κάνουν σε λίγο καιρό, να δώσουν την υπηρεσία κάνουν 100 χρόνια...!!

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και πως μπορεί μια υπηρεσία σαν αυτή να γίνει καλύτερη από την vodafone; Δεν μπορώ να σκευτώ τίποτα. Για πείτε καμιά ιδέα;

 

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;

 

Το frog ξέρουν να το κάνουν σε λίγο καιρό, να δώσουν την υπηρεσία κάνουν 100 χρόνια...!!

Ίσως να σε ενημερώνει για περισσότερα πράγματα όπως πχ τα SMS/MMS που πιθανόν να έχει το πρόγραμμα ή ακόμη να υπάρχει ενημέρωση και μέσω φωνητικής κλήσης και όχι μόνο μέσω SMS...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να σε ενημερώνει για περισσότερα πράγματα όπως πχ τα SMS/MMS που πιθανόν να έχει το πρόγραμμα ή ακόμη να υπάρχει ενημέρωση και μέσω φωνητικής κλήσης και όχι μόνο μέσω SMS...

 

Παρε 13830 και θα σου πουν στην Vodafone δωρεαν sms/mms βραδυνες, σταθερα...

Link to comment
Share on other sites

Παρε 13830 και θα σου πουν στην Vodafone δωρεαν sms/mms βραδυνες, σταθερα...

Ναι άλλο να καλέις σε εξυπηρέτηση πελατών (και να χρεώνεσαι κιόλας) και άλλο να υπάρχει αυτόματη ενημέρωση με το SMS ή με την κλήση (που εύχομαι να είναι δωρεάν ;))

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι η υπηρεσία αυτή θα δωθεί μέσα από το wap και το imode. Δηλαδή θα μπαίνεις από το κινητό σου και θα βλέπεις τον λογαριασμό σου πόσα μηνύματα έστειλες τον χρόνο που μίλησες κτλ. Κάτι ανάλογο με αυτό που έχει δώσει στην Γαλλία η εταιρεία που έχει το imode. Φυσικά θα είναι δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επίσης να είναι σε πραγματικό χρόνο, και όχι με καθηστέρηση που είναι στη vodafone.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wirelessly posted (SonyEricssonK610i/R1CF Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

pantos to 1212 tis cosmote dwrean einai pleon opote kanena problima

 

Apo pote einai dwrean?

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonK610i/R1CF Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Το 1212 τώρα είναι λύση;

 

EAN itan dwrean, ... 8a "itan mia kapoia lysi". Alla NOMIZW oti den einai dwrean :-(

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δωρεάν. Και να ήταν πάντως δεν είναι σωστή λύση...

 

Ασε που για να σου πουν οτιδήποτε πρέπει να είναι στο όνομά σου η σύνδεση.

 

Δεν μπορείς κάθε φορά να λες στον άλλον να πάρει τηλέφωνο για να μάθεις τον χρόνο που σου απομένει...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο θα ήταν να μπορείς να ορίσεις εσυ πως θέλεις να σε ειδοποιούν.. πχ εγω θα ήθελα να μου στέλνουν sms μόλις τελειώσει ο προπληρωμένος(γιατί αυτό με το δωρεάν είναι μεγάλη διαφημιστική απάτη και απορώ πως επιτρέπεται να το πλασάρουν έτσι!:mad: ) χρονος ομιλίας μου..
dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να είναι σε πραγματικό χρόνο, και όχι με καθηστέρηση που είναι στη vodafone.

Προφανώς αυτό θα εννούν όταν λένε ότι η υπηρεσία θα είναι καλύτερη από τη Βόντα. Δεν δίνω άλλη εξήγηση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πότε όμως θα την δούμε αυτή την υπηρεσία; Ο καιρός περνάει και τίποτα ακόμα...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ακόμη καμία εξέλιξη με αυτό το θέμα; Αμάν ρε Cosmote..!

Τσάμπα οι διαβεβαιώσεις από το 1212 οτι η υπηρεσία ερχεται...Και μιλάμε για υπηρεσία που στη Ευρώπη είναι αυτονόητη ρε γαμώτο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τους έφαγαν τα βατράχια και οι υπηρεσίες χαζού περιεχομένου. Ας ελπίσουμε να είναι καλή η υλοποίησή της όταν κάποτε τη δώσουν !

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...