Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε καλα μαγος ειμαι ?Ειπαμε.. οταν λενε "εως τοτε" σημαινει αυτοματα ΤΟΤΕ και ΠΟΤΕ πιο πριν...Ενταξει χειροτερα δεν γινεται , αλλες 2 ολοκληρες μερες καρδιοχτυπημα , πανικος και αγχος...Ισως ειμαι υπερβολικος μα εαν ξερατε φιλοι μου ποσο θελω να μπω θα καταλαβαινατε..Βεβαια δεν ειμαι ο μοναδικος αλλα τι να κανω...

 

Ρε haris και εαν λεω εγω , στειλανε οι ατσιδες του ΓΕΕΘΑ λιστες με ατομα ΙΚΑΝΑ ως ΜΗ ικανα και το αντιστροφο στην ΕΛ.ΑΣ τοτε τι γινεται ??Ελπιζω στην ΕΛ.ΑΣ να μην κανανε την ιδια ανοησια και να ξεχωρισαν τους ικανους απο τους μη ικανους.Τουλαχιστον εως τωρα (και μαλλον κατα 99.9%) το προβλημα αφορα μονο τις στρατιωτικες και συγκεκριμενα την Ευελπιδων...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εννοείται ότι αποκλείεται να βγουν πιο πριν :P

Προσωπικά δε πιστεύω να μεταβληθούν πολύ οι βάσεις WeskerS. Μακάρι να παραμείνεις στη σχολή!

Πάντως τους έκατσε κουτί η υπόθεση, έπεσε μαζί με τις πυρκαγιές και δε πήρε την έκταση που αναλογούσε σε ένα τέτοιο μεγάλο λάθος.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

το οτι αυτο το μπερδεμα αφορα την σχολη ευελπιδων ειναι σιγουρο; δηλαδη για τις στρατιωτικες ιατρικες και οδοντιατρικες κτλ ειναι σωστα τα στοιχεια?
Link to comment
Share on other sites

Ετσι είπανε,μόνο για Ευελπίδων.Weskers δεν νομίζω για ΕΛ.ΑΣ.Πάντως ένα είναι σίγουρο ότι οι τελευταίοι κάθε σχολής έχουν πρόβλημα.Weskrs σκέψου και το άλλο ότι η Ευελπίδων έχει παραπάνω μόρια και αυτοί που έχουνε μπει κατα λάθος θα πάνε σε σχολές με περισσότερα μόρια απο τη δική σου.Εσένα η ααστυνομία θα είναι πιο δύσκολο να πληγεί απο αλλυσιδωτή αντίδραση!Τώρα νομίζω σε ηρέμησα κάπως.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ετσι είπανε,μόνο για Ευελπίδων.Weskers δεν νομίζω για ΕΛ.ΑΣ.Πάντως ένα είναι σίγουρο ότι οι τελευταίοι κάθε σχολής έχουν πρόβλημα.Weskrs σκέψου και το άλλο ότι η Ευελπίδων έχει παραπάνω μόρια και αυτοί που έχουνε μπει κατα λάθος θα πάνε σε σχολές με περισσότερα μόρια απο τη δική σου.Εσένα η ααστυνομία θα είναι πιο δύσκολο να πληγεί απο αλλυσιδωτή αντίδραση!Τώρα νομίζω σε ηρέμησα κάπως.

 

 

σορυ που στο λεω αλλα ειναι ενα χαοτικο συστημα και οι αλλαγες που θα γινουν θα επηρρεασουν τις βασεις με τροπο που, αμα δεν τρεξει απο την αρχη το συστημα, δεν μπορουμε να προβλεψουμε, αρα κανενας δεν ειναι ασφαλης εκτος και αμα εχει πολλους απο κατω και πανω του δλδ ειναι καπου στη μεση της σχολης του, ειναι το ιδιο με την πεταλουδα στη βραζιλια που προκαλει με το κουνημα των φτερων της, καταιγιδα στο πεκινο,

 

 

βασικα μηλαμε για μεγαλους καραγκιοζηδες, μετα απο ενα μηνα επεξεργασιας των βασεων κανουν τετοια λαθη και βρισκονται ξανα στην αρχη και θα ξανακανουν την διαδικασια μεσα σε 3 μερες, για λυπηση ειναι τα παλικαρια και η χοντρη κατσικα η αρχηγος τους

Link to comment
Share on other sites

σορυ που στο λεω αλλα ειναι ενα χαοτικο συστημα και οι αλλαγες που θα γινουν θα επηρρεασουν τις βασεις με τροπο που, αμα δεν τρεξει απο την αρχη το συστημα, δεν μπορουμε να προβλεψουμε, αρα κανενας δεν ειναι ασφαλης εκτος και αμα εχει πολλους απο κατω και πανω του δλδ ειναι καπου στη μεση της σχολης του, ειναι το ιδιο με την πεταλουδα στη βραζιλια που προκαλει με το κουνημα των φτερων της, καταιγιδα στο πεκινο,

 

 

βασικα μηλαμε για μεγαλους καραγκιοζηδες, μετα απο ενα μηνα επεξεργασιας των βασεων κανουν τετοια λαθη και βρισκονται ξανα στην αρχη και θα ξανακανουν την διαδικασια μεσα σε 3 μερες, για λυπηση ειναι τα παλικαρια και η χοντρη κατσικα η αρχηγος τους

 

Όχι και στη μεση.Ο Αλέξης για παράδειγμα δεν κινδυνεύει με την κρίμα.Αλέξη σε ποιο τηλέφωνο πήρες και έβγαλες άκρη?

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι και στη μεση.Ο Αλέξης για παράδειγμα δεν κινδυνεύει με την κρίμα.Αλέξη σε ποιο τηλέφωνο πήρες και έβγαλες άκρη?

 

εννουσα να μην ειναι σε ακραιες θεσεις

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε αυτό αν έχεις διαβάσει συμφωνούμε.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

κοιτα πηρα αρκετα μεχρι να βρω το τμημα των πανελλαδικων.κατα 99% ηταν αυτο 2103442100

οπως ξαναπα δεν νομιζω να υπαρξουν μετακινισεις ανω των 10 ατομων απο καποιο συγκεκριμενο τμημα σε ενα αλλο και αντιστροφα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηρα στο υπουργειο και μου ειπαν οτι εχω μπει με σειρα 145 απο τους 189

 

Τι ώρα πήρες;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ισως επρεπε να το πεις πιο πριν..

Haris καταλαβα την λογικη σου ομως εαν πχ φυγει (οπως αναμενεται) ενας ΜΗ ΙΚΑΝΟΣ απο Ευελπιδων με βαση ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ λεω 16 και παει σε ενα ΑΕΙ με βαση 16 δεν θα εκτοπισει τον τελευταιο εισακτεο?Εαν ομως ο τελευταιος εισακτεος εχει 16 αλλα εχει δευτερη επιλογη την Αστυφυλακων τοτε τι ?Ελπιζω αυτο απλα να ειναι η φαντασια μου...

Αρε τι τραβαμε αχχχ..ελεος φετος θα μας πεθανουν απλα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ισως επρεπε να το πεις πιο πριν..

Haris καταλαβα την λογικη σου ομως εαν πχ φυγει (οπως αναμενεται) ενας ΜΗ ΙΚΑΝΟΣ απο Ευελπιδων με βαση ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ λεω 16 και παει σε ενα ΑΕΙ με βαση 16 δεν θα εκτοπισει τον τελευταιο εισακτεο?Εαν ομως ο τελευταιος εισακτεος εχει 16 αλλα εχει δευτερη επιλογη την Αστυφυλακων τοτε τι ?Ελπιζω αυτο απλα να ειναι η φαντασια μου...

Αρε τι τραβαμε αχχχ..ελεος φετος θα μας πεθανουν απλα.

 

Τελοσπάντων...είναι μπερδεμένο το θέμα.Έχω ένα φίλο που είναι ειδική κατηγορία ΣΝΔ.Και εκεί δεν είναι και πολλοί σε αυτή την κατηγορία.Οπότε..Επίσης διαπίστωσα μόλις ότι η ΣΜΥ έχει περισσόρτερο από την ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ.Πως είναι δυνατον?Οι υπαξιωματικοί λιγότερο από αξιωματικούς?:blink::blink::blink:

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λες για την ΣΜΥ σωματα.Κοιτα τα σωματα ειναι παντα πιο ψηλα απο τα οπλα.Φαινετε τωρα επειδη πολλοι γραψανε καλα , τα σωματα περασαν τα ΟΠΛΑ της Ευελπιδων.Με λιγα λογια η διαφορα σωματων-οπλων εντοπιζεται στο γεγονος οτι τα σωματα δεν ειναι μαχιμα και αφορουνε διαφορες υπηρεσιες πχ.. γεωγραφιας στρατου , ενω τα οπλα ειναι μαχιμα πχ το οπλο των τεθωρακισμενων.

 

Για τα σωματα δεν ανυσηχω.Αυτοι που ειναι σωματα περασαν αθληματα στα σωματα και τα αθληματα σωματων δεν γινονται δεκτα στην αστυφυλακων..

 

Αυριο θα παρω τηλ και εγω να δω τι σειρα επιτυχιας εχω..Ελπιζω να εχω τουλαχιστον 10-15 ατομα κατω απο μενα..

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ο άλλος προτιμά ΣΜΥ σώματα παρά ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ όπλα για να μην τον ξεσκίσουν.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η ΣΜΥ είχε την αύξηση που είχε επειδή μπορείς να την δηλώσεις και από 5ο επιστημονικό πεδίο στο οποίο οι περισσότεροι συγκεντρώνουν αρκετά παραπανω μόρια απ΄ότι στο 2ο/4ο που βρίσκεται η ΣΣΕ :)
Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία νέα κάνουν λόγο για έκδοση νέων βάσεων την Παρασκευή. Εγώ περνάω Πληροφορική Ιωαννίνων με 96 μόρια διαφορά απο τον τελευταίο. Παρ΄όλ΄αυτά δεν ανησυχώ για διακύμανση βάσεων αφού η πρώτη μου επιλογή ήταν η σχολή ικάρων την οποία και έχασα για 396 μόρια :mad:

Οπότε σε κάθε περίπτωση θα ξαναδώσω. WeskerS δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς ιδιαιτέρως αφού η αστυφυλάκων παίρνει πολλά άτομα και τα μόρια σου νομίζω πως είναι αρκετά. Βέβαια ποτέ μη λες ποτέ! Ειδικά φέτος.. 915 μόρια πάνω η Ικάρων.. ποιος το περίμενε! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε κοιτα δεν νομιζω να ειμαι μεσα στην τελευταια 10αδα..Μονο εγω ηδη ξερω 3 ατομα κατω απο μενα που οι 2 εχουν και 15.100.Ε σιγουρα θα υπαρχουν αλλοι με 15.150 , με 15.090 , με 15.200 και παει λεγοντας..Απλα μου την εδωσε γιατι παλι νιωθω σφιγμενος και δεν νιωθω 100% σιγουρος..Δεν ειναι δυνατον να βλεπεις την μια μερα το ονομα σου και την αλλη οχι..

 

Φιλε η Ικαρων ηταν φυσιολογικο να ανεβει...Εσυ πχ ειχες 300 μορια λιγοτερα.Πες πως η βαση ηταν οσο το οριο σου.Και παλι θα ειχε ανεβει 600 μορια περιπου...Ε ολοι γραψανε καλα φετος.Και η κουτση μαρια το 13 το εγραψε.

 

Τελικα παρασκευη ε?Ε θα επρεπε να ντρεπονται.Μου την σπαει που λενε "εως παρασκευη" η "πεμπτη-παρασκευη".ΠΕΙΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΤΙ ΔΙΝΕΤΑΙ ΦΡΟΥΔΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ?Ρε μυαλο που κουβαλανε...

Link to comment
Share on other sites

όταν λέγανε για το πως θα ενημερωθούμε για το που περάσαμε αναφέρθηκε και ο τηλεφωνικός αριθμός 21484...εγώ ακόμα δεν εχω πάρει αλλά πολύ πιθανόν να μπορούμε από εκεί να ενημερωθούμε για την σειρά την όποια έχουμε εισαχθεί...(εγώ αύριο θα τηλ)
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

21484 ε?Εγω σιγουρα θα παρω φιλε..Κοιτα να δεις που παλι μας βαλανε σε αγχος..Ρε τα ατομα..Για γελια και για κλαματα.Ελπιζω παντως να εχω καμια 10-15 ατομα κατω απο μενα..
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα μια άνοδο αλλά όχι να φτάσει στο 17028!

Γύρω στα 16700 την υπολόγιζα.. Η συγκεκριμένη σχολή ήταν πάντα χαμηλόβαθμη σε σχέση με τις άλλες στρατιωτικές λόγω του ότι κόβουν πάρα πολλούς στις προκαταρκτικές. Τέσπα το θέμα είναι ότι στο υπουργείο έχουν μπλέξει τα μπούτια τους για τα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...