Jump to content

iGO 2006


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

exo to igo 2006 apo ton mai ine ok den leo grigoro alla ligo patata stin xrisi ..

 

ean vgi omos me ton legameno ngi xarti tha ine katapliktiko

 

sorry pou den grafo tipota ki ego sto mx pdamill alla ta agglika mou ine xalia !!

 

sta germanika evharistos

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ σύντομα πιστεύω θα σας έχω ΠΟΛΥ ευχάριστα νέα! Δώσαμε όλη μια μάχη και ήδη έχει αποτελέσματα αλλά μέχρι να έχω μια τελική απάντηση δεν μπορώ να ανακοινώσω περισσότερα!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σύντομα πιστεύω θα σας έχω ΠΟΛΥ ευχάριστα νέα! Δώσαμε όλη μια μάχη και ήδη έχει αποτελέσματα αλλά μέχρι να έχω μια τελική απάντηση δεν μπορώ να ανακοινώσω περισσότερα!

 

Πες μας τέτοια να τρελενόμαστε :w00t: :w00t: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Νενικήκαμεν !!! Τουλάχιστον στην πρώτη μάχη...

 

http://my.pdamill.com/viewtopic.php?p=14057#14057

:w00t: :up: :w00t:

 

Παμε γερα!!! Ο επιμενων νικα!!!! :yahoo: :up: :w00t:

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

Νενικήκαμεν !!! Τουλάχιστον στην πρώτη μάχη...

 

http://my.pdamill.com/viewtopic.php?p=14057#14057

:w00t: :up: :w00t:

 

OK έστειλα κι εγώ τη συμμετοχή μου, συγχαρητήρια στο φίλο που είχε την αρχική ιδέα.

 

Μήπως γνωρίζουμε κάτι για τις αντιδράσεις από την πλευρά της NGI?

Link to comment
Share on other sites

Νενικήκαμεν !!! Τουλάχιστον στην πρώτη μάχη...

 

http://my.pdamill.com/viewtopic.php?p=14057#14057

:w00t: :up: :w00t:

 

 

δεν το πιστευω!!!! κιολας?

:w00t: :yahoo: :yahoo:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Στον κόσμο των πωλήσεων όταν έχει πειστεί ο πελάτης, ο χρυσός κανόνας λέει μην μιλάς και απλά βάλε τις υπογραφές. Επειδή υποθέτω ότι βρίσκονται στο στάδιο των διαπραγματεύσεων οι 2 εταιρίες καλό θα ήταν να σιωπήσουμε για λίγο και να περιμένουμε υπομονετικά για κάποιο τελικό deal, οπότε πιστεύω και θα μας ενημερώσουν τόσο από την NGI όσο και από την PDAmill. Οπότε σουτ και μόνο μπράβο για το πρώτο βήμα που ήδη έγινε. ;) Δεν νομίζω να θέλει κανείς μας να γίνει υπαίτιος στην διάλυση αυτής της συνεργασίας!
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω να κανω μια ερωτηση.Αν με το καλο επιτευχθει συνεργασια ποσοι απο εδω μεσα θα το αγορασουν;Διοτι αμα δουμε απο το Destinator οι μισοι ρωτανε που θα το βρουνε σπασμενο

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω να κανω μια ερωτηση.Αν με το καλο επιτευχθει συνεργασια ποσοι απο εδω μεσα θα το αγορασουν;Διοτι αμα δουμε απο το Destinator οι μισοι ρωτανε που θα το βρουνε σπασμενο

'Οσοι αγοράσαμε το Destinator θα αγοράσουμε και το iGO πιστεύω! Πάντως εγώ θα το αγοράσω σίγουρα! Και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το πνεύμα της ερώτησής σας! Έχετε κάποιο πρόβλημα με το να βγει το iGO με χάρτες της NGI; Όσοι αγοράζουν τα windows αγοράζουν και την νέα έκδοση κάθε φορά, αυτοί που τα έχουν σπασμένα πάντα σπασμένα θα συνεχίζουν να τα έχουν. Μήπως πρέπει να σταματήσουν να βγαίνουν νέα Windows γιατί κάποιοι έχουν αγοράσει την παλιά έκδοση ή επειδή κάποιοι τα χρησιμοποιούν σπασμένα;

Χωρίς παρεξήγηση απλά παρέθεσα τον συλλογισμό μου διαβάζοντας το μύνημά σας!

Link to comment
Share on other sites

'Οσοι αγοράσαμε το Destinator θα αγοράσουμε και το iGO πιστεύω! Πάντως εγώ θα το αγοράσω σίγουρα! Και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το πνεύμα της ερώτησής σας! Έχετε κάποιο πρόβλημα με το να βγει το iGO με χάρτες της NGI; Όσοι αγοράζουν τα windows αγοράζουν και την νέα έκδοση κάθε φορά, αυτοί που τα έχουν σπασμένα πάντα σπασμένα θα συνεχίζουν να τα έχουν. Μήπως πρέπει να σταματήσουν να βγαίνουν νέα Windows γιατί κάποιοι έχουν αγοράσει την παλιά έκδοση ή επειδή κάποιοι τα χρησιμοποιούν σπασμένα;

Χωρίς παρεξήγηση απλά παρέθεσα τον συλλογισμό μου διαβάζοντας το μύνημά σας!

Πρωτον μην μου μιλας στον πληθυντικο με κανεις και νιωθω γερος :) .Εννοουσα φιλε μου οτι αμα βγει το iGo να στηριξουμε ολοι την προσπαθεια και να μην το ψαχνουμε δεξια και αριστερα

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον μην μου μιλας στον πληθυντικο με κανεις και νιωθω γερος :) .Εννοουσα φιλε μου οτι αμα βγει το iGo να στηριξουμε ολοι την προσπαθεια και να μην το ψαχνουμε δεξια και αριστερα

 

 

+100 :respect:

 

Το σημαντικό που έγινε αυτή την φορά είναι πως αυτή τώρα αποτελούμε μέρος της λύσης, ας μην γίνουμε και πάλι μέρος του προβλήματος ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον μην μου μιλας στον πληθυντικο με κανεις και νιωθω γερος :) .Εννοουσα φιλε μου οτι αμα βγει το iGo να στηριξουμε ολοι την προσπαθεια και να μην το ψαχνουμε δεξια και αριστερα

Οκ δεν σου μιλάω στον πληθυντικό! :lol: Αυτοί που υποστήριξαν το Destinator θα υποστηρίζουν και το iGO και αυτοί που το είχαν σπασμένο προφανώς θα έχουν και το iGO! Το θέμα είναι να δούμε το iGO με χάρτες NGI! Σίγουρα το περιμένουμε όλοι, τόσο νόμιμοι χρήστες του Destinator όσο και παράνομοι! ;)

Link to comment
Share on other sites

re paidia xalaroste...ti na ypostiri3oume klp. klp. lete?Software tha poulisoune gia 150e !!!!Eleos tha katsoun mprosta apo mia othoni gia 10 ores kai tha konomisoune.To kanete les kai tha tous epidotisoume kiolas gia na ftia3oun ena programmataki.An pote theloun as to ftia3oun.....tha to dokimaso spasmeno....an mou kanei kai to xreiazomai isos to paro..alios den trexei kastano....exo kalitera pragmata na 3odepso na leytoudakia mou
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες;;;;; Επειδή τους έχω δει από κοντά να πέρνουν τους δρόμους στενό στενό δεν θα σου απαντήσω! Αυτό που θέλω όμως να ξέρω είναι αν εσύ δουλεύεις τζάμπα έτσι για απολαμβάνουν οι άλλοι την δουλειά σου χωρίς να σε πληρώνουν! Α ρε με κάτι τέτοια μυαλά πως να πάει μπροστά αυτός ο τόπος;;; Τουλάχιστον κάποτε ο Έλληνας είχε και φιλότιμο!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται για μετατροπή από format σε format. Κάθε πρόγραμμα έχει προδιαγραφές και χρειάζεται πολύ επεξεργασία για να μπορέσει κάποιος χάρτης να "καθήσει" σε ένα πρόγραμμα. Όπως ισως γνωρίζεις αν έχεις το Destinator 6 το compilation ΜΟΝΟ των χαρτών παίρνει εβδομάδες ίσως και παραπάνω με τα πήγαινε-έλα για διορθώσεις. Πόσο μάλλον να προσπαθήσεις να βάλεις έναν χάρτη σε ένα νέο πρόγραμμα. Δεν είναι μετατροπή bmp σε jpg...
Link to comment
Share on other sites

μηπως θα ηταν προτιμοτερο να γινοταν η προσπαθεια για να συνεργαστουν με την τομ τομ?
Link to comment
Share on other sites

ομολογω οτι δεν το χω δουλεψει.....δουλευω ομως το τομ τομ...

και αναρωτιεμαι μηπως ειναι προτιμοτερο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...