Jump to content

iGO 2006


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

telika ok einai,lathos mou,to mono pou exei allaksi einiai oti ta pois den ta bgazi pia me ta idia ikonidia opos extes(xrisimiopio to idio skin me extes),epeisis sta POI MOU fainete kai ena ikonidio igo.db.kaneis klikepano tou kia einai keno...

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

telika ok einai,lathos mou,to mono pou exei allaksi einiai oti ta pois den ta bgazi pia me ta idia ikonidia opos extes(xrisimiopio to idio skin me extes),epeisis sta POI MOU fainete kai ena ikonidio igo.db.kaneis klikepano tou kia einai keno...

 

den eine tipota h to diagrafis h toy alazis onoma ke bazis mesa ta dikasou poi..

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρών δεν περιλαμβάνει καμία από τις χώρες που ζητάει ο φίλος dtzav.

Περιλαμβάνονται:

Croatia, Greece, Hungary, Israel, Poland, Romania, Serbia, Slovenia, Sweden.

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι σχετικά νέος χρήστης του iGO και είμαι αρκετά ευχαριστημένος εκτός από το θέμα της φωνητικής πλοήγησης. Συγκεκριμένα, θεωρώ πολύ εκνευριστικό να μου λέει:"Ετοιμαστείτε να ΣΤΡΙΨΤΕ δεξιά"... Δύσκολο είναι να βάλουν "ΣΤΡΙΨΕΤΕ"; Το δεύτερο σημείο είναι όταν λέει:"Οδηγήστε για 7 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ"... Δεν έχουν ακούσει αυτή τη παραφωνία για να την διορθώσουν; Έτσι, θα παρακαλούσα, κάποιος που έχει αρχείο με σωστές ελληνικές υποδείξεις να παραθέσει κάποιο link ή να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι σχετικά νέος χρήστης του iGO και είμαι αρκετά ευχαριστημένος εκτός από το θέμα της φωνητικής πλοήγησης. Συγκεκριμένα, θεωρώ πολύ εκνευριστικό να μου λέει:"Ετοιμαστείτε να ΣΤΡΙΨΤΕ δεξιά"... Δύσκολο είναι να βάλουν "ΣΤΡΙΨΕΤΕ"; Το δεύτερο σημείο είναι όταν λέει:"Οδηγήστε για 7 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ"... Δεν έχουν ακούσει αυτή τη παραφωνία για να την διορθώσουν; Έτσι, θα παρακαλούσα, κάποιος που έχει αρχείο με σωστές ελληνικές υποδείξεις να παραθέσει κάποιο link ή να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Ευχαριστώ.

 

episis neos xristis igo....kalo ergeleio alla...

den mou vriski sxedon pote tis kontinoteres diadromes

giati an katalaba kala merikoi dromoi ston xarti tou mio den enononte stis diastavrosis

px n41.2607097 e23.6873552

eidika se eparxiaka diktia kai mou vgazei mia diadromi polles fores 100km away...

thema xarti mallon....ton 2006.10v4 exo...kalos einai se sxesi me ton proigoumeno alla to update einai aparetito....kserei kaneis pote?

Link to comment
Share on other sites

speedcameras για Ευρώπη?

Ιταλία - Γαλλία - Γερμανία - Βέλγιο - Ολλανδία?

dokimasate kati apo ayta poy edosa xthes.??

speedcams ..........>>>http://rapidshare.com/files/31795210/i_GO_danapostol_09.01.2007.rar.htm

Aystia - Finland- germany -Greece -Ireland -Luxemburg -Norway -Portuglia -Serbia -Andora -Belgium -France -Greatbritain -Hungary -Italy -Netherland -Poland -Romania -Slovenia.....France kenoyrgio..http://rapidshare.com/files/31590471/doc.kmz

yparxi ke enas fakelos ....all country..poy eine ola sena nikokiremena ok?

den pisteyo na zitisi kanis zimbabue...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε danapostol σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλούδια σου καταρχήν.

Θέλω να ρωτήσω σχετικά με τα εικονίδια των POI. Μέσα στο IGO.db έχει τα κλασικά. Στο μενού της εφαρμογής όμως έχει τα εικονιδια του skin. Πως γίνεται να μην φαίνονται τα χαζά μπλε στον χάρτη αλλά τα άλλα του θέματος?

Έχεις καμμιά ιδέα?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Φίλε danapostol σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλούδια σου καταρχήν.

Θέλω να ρωτήσω σχετικά με τα εικονίδια των POI. Μέσα στο IGO.db έχει τα κλασικά. Στο μενού της εφαρμογής όμως έχει τα εικονιδια του skin. Πως γίνεται να μην φαίνονται τα χαζά μπλε στον χάρτη αλλά τα άλλα του θέματος?

Έχεις καμμιά ιδέα?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

εννοείς κάτι τέτοιο?

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Φίλε danapostol σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλούδια σου καταρχήν.

Θέλω να ρωτήσω σχετικά με τα εικονίδια των POI. Μέσα στο IGO.db έχει τα κλασικά. Στο μενού της εφαρμογής όμως έχει τα εικονιδια του skin. Πως γίνεται να μην φαίνονται τα χαζά μπλε στον χάρτη αλλά τα άλλα του θέματος?

Έχεις καμμιά ιδέα?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

AYTA POY LEI O FILOS GARET ENOIS

..>http://rapidshare.com/files/31838862/DANAPOSTOL.rar.html

ANTEGRAPSE TON FAKELO gfx MESA STO DATA ..KE PES MOY

NEO ARXIO db....http://rapidshare.com/files/31840463/DANAPOSTOLdb.rar.html

1600 POI.OSA HTAN PRIN KE PROSTETHIKAN...PARALIES..CAMPING..AXIOTHEATA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι σχετικά νέος χρήστης του iGO και είμαι αρκετά ευχαριστημένος εκτός από το θέμα της φωνητικής πλοήγησης. Συγκεκριμένα, θεωρώ πολύ εκνευριστικό να μου λέει:"Ετοιμαστείτε να ΣΤΡΙΨΤΕ δεξιά"... Δύσκολο είναι να βάλουν "ΣΤΡΙΨΕΤΕ"; Το δεύτερο σημείο είναι όταν λέει:"Οδηγήστε για 7 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ"... Δεν έχουν ακούσει αυτή τη παραφωνία για να την διορθώσουν; Έτσι, θα παρακαλούσα, κάποιος που έχει αρχείο με σωστές ελληνικές υποδείξεις να παραθέσει κάποιο link ή να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Ευχαριστώ.

 

ANIXE APO TO VOICE TO ZIP POY XRISIMOPOIIS px.v_gre f11.zip eki tha bris

TON FAKELO AUDIO YPARXI O HXOS XILIOMETRA KE STRIPSETE NOMIZO DEN EINE ENERGOPOIIMENI ...DEN XERO AKOMA ME PIA ENTOLI ALAZI

STIPSETE=TURN-3

XILIOMETRA=KILOMETER

ALAXETA KRATONTAS TA IDIA ONOMATA..diladi ANTEGRAPSE KE METONOMASE TO ..KILOMETER se KILOMETERS. KE TO ANTISTROFO ..... TO IDIO KANE KE STO ALO..ok.

Link to comment
Share on other sites

ANIXE APO TO VOICE TO ZIP POY XRISIMOPOIIS px.v_gre f11.zip eki tha bris

TON FAKELO AUDIO YPARXI O HXOS XILIOMETRA KE STRIPSETE NOMIZO DEN EINE ENERGOPOIIMENI ...DEN XERO AKOMA ME PIA ENTOLI ALAZI

STIPSETE=TURN-3

XILIOMETRA=KILOMETER

ALAXETA KRATONTAS TA IDIA ONOMATA..diladi ANTEGRAPSE KE METONOMASE TO ..KILOMETER se KILOMETERS. KE TO ANTISTROFO ..... TO IDIO KANE KE STO ALO..ok.

 

Σε ευχαριστώ danapostol για την συμβουλή σου! Θα τα αλλάξω το συντομότερο δυνατόν.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος με τα greeklish.

Δεν καταλαβαίνετε οτι είναι αντιαισθητικό και δυσανάγνωστο!

 

ΣΥΓΝΟΜΗ ΦΙΛΕ johner ΓΙΑ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..

EXOYME KAI NEO XARTI GIA papago ............://rapidshare.com/files/31841242/GR071505.zip.html

gia opion endiaferete..

Link to comment
Share on other sites

Heeeelp,

Σε μενα τι IGo.db ειναι στον φακελο \my documents\IGO 2006

κανω copy του dinapostol και δεν ξεκιναει το προγραμμα

Unable to fins database ή κατι τετοιο.

Βαζω πισω το παλιό μετα και όλα μια χαρά

Why?τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΟΜΗ ΦΙΛΕ johner ΓΙΑ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..

EXOYME KAI NEO XARTI GIA papago ............://rapidshare.com/files/31841242/GR071505.zip.html

gia opion endiaferete..

Κατ'αρχήν να σου πω κάνεις τόσο καλή δουλειά ανεβάζοντας αρχεία και Pois και skins, αλλά πολλοί χρήστες δεν μπαίνουν στον κόπο να διαβάσουν τα posts σου εξαιτίας των greeklish και νιώθω οτι πάει χαμένος και ο κόπος σου. Εγώ τα μεγάλα posts σου τα προσπερνώ χωρίς να τα διαβάσω επειδή τα greeklish κουράζουν.

Δοκίμασε να χρησιμοποιήσεις αυτό.

Link to comment
Share on other sites

AYTA POY LEI O FILOS GARET ENOIS

..>http://rapidshare.com/files/31838862/DANAPOSTOL.rar.html

ANTEGRAPSE TON FAKELO gfx MESA STO DATA ..KE PES MOY

 

Τελικά άλλαξα sheme και έπαιξε με τα έγχρωμα εικονίδια.

Ευχαριστώ πολύ πάντως. Να σαι καλά.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Heeeelp,

Σε μενα τι IGo.db ειναι στον φακελο \my documents\IGO 2006

κανω copy του dinapostol και δεν ξεκιναει το προγραμμα

Unable to fins database ή κατι τετοιο.

Βαζω πισω το παλιό μετα και όλα μια χαρά

Why?τι κανω λαθος?

 

δεν φαίνεται να κανεις κάτι λάθος κανε ένα soft reset...

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν να σου πω κάνεις τόσο καλή δουλειά ανεβάζοντας αρχεία και Pois και skins, αλλά πολλοί χρήστες δεν μπαίνουν στον κόπο να διαβάσουν τα posts σου εξαιτίας των greeklish και νιώθω οτι πάει χαμένος και ο κόπος σου. Εγώ τα μεγάλα posts σου τα προσπερνώ χωρίς να τα διαβάσω επειδή τα greeklish κουράζουν.

Δοκίμασε να χρησιμοποιήσεις αυτό.

 

oooook.φιλε johner

Link to comment
Share on other sites

Έλεος με τα greeklish.

Δεν καταλαβαίνετε οτι είναι αντιαισθητικό και δυσανάγνωστο!

 

και πολυ κουραστικο...ειναι κριμα καποια παιδια να προσπαθουν και να προσφερουν, αλλα να μην τους διαβαζουν πολλοι επειδη τους κουραζουν-εκνευριζουν τα greekglish...;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

mporei kaneis na me bohthsei?exw ema pda imate pda2k kai einai sta agglika thelw na allaxw thn glwssa sta ellhnika.katebasa ena programma leng(language extender alla einai demo.an mporeite bohthste me.email:jonnesroland_gr@hotmail.com
Link to comment
Share on other sites

Nέο apdate για igo - mio 2032 poi >>> Nokia-Shops..Kομοτηνή..Πράκτικερ..Benz-Ποιότητας..Βenz-Πρόστιμο..

Aξιοθέατα..Παραλιες..Camping..Σκιάθος..Ζαχαροπλαστεία..Ταβέρνες..

Πλαίσιο..Τoys-Academy..Mασούτης..Pεζέρβα..Eπικίνδυνα-Σημεία..

Σκιάθος..Wi.Fi.. V-W ..Sony-Service..Ikea..SuperMarketA-B..Media-Markt..Lidl<<

http://rapidshare.com/files/32315001/danapostol.rar.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...