Jump to content

Sony Ericsson Z610i


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να πηγαινες στα Γιαννενα,μια ωριτσα δρομος ειναι..:)

παντως εαν σου το φερουν πισω σε δεκα μερες εισαι τυχερος!

Μήπως να το φέρνα και στην πόλη σας..;;:happy:

τυχερός σε 10 μέρες;;

:mad: :cry: :worry:

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 247
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως να το φέρνα και στην πόλη σας..;;:happy:

τυχερός σε 10 μέρες;;

:mad: :cry: :worry:

Δυστηχως δεν υπαρχει εδω service της SE.παντως απο αναλογα περιστατικα για φτιαξιμο κινητου απο vodafone,λιγοτερο απο μηνα..δεν εκανε.παντως πηγαινε να παρεις μια συσκευη για να κανεις την δουλεια σου εως'οτου φτιαξουν το κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν υπαρχει εδω service της SE.παντως απο αναλογα περιστατικα για φτιαξιμο κινητου απο vodafone,λιγοτερο απο μηνα..δεν εκανε.παντως πηγαινε να παρεις μια συσκευη για να κανεις την δουλεια σου εως'οτου φτιαξουν το κινητο.:)

 

Από τη vodafone? Είναι υποχρεωμένοι να μου δώσουν; Εγώ το είπα στην κοπέλα μου αλλά αυτή ντράπηκε και τώρα βολεύεται με το δικό μου αθάνατο t610.

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Από τη vodafone? Είναι υποχρεωμένοι να μου δώσουν; Εγώ το είπα στην κοπέλα μου αλλά αυτή ντράπηκε και τώρα βολεύεται με το δικό μου αθάνατο t610.

Nαι απο την vodafone! κανονικοτατα υποχρεωμενοι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε μια φίλη μου απο vodafone σε γαλάζιο πριν 2 μέρες..

Καμία σχέση! Μέχρι να της έρθει είχα δει μόνο το ανθρακί σαν χρώμα και το γαλάζιο μου φάνηκε απλά θεικό!

Έχει κανεί καμιά ιδέα για το που μπορούμε να κατεβάσουμε παιχνίδια η ότι άλλο κατεβαίνει για το κινητό?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε μια φίλη μου απο vodafone σε γαλάζιο πριν 2 μέρες..

Καμία σχέση! Μέχρι να της έρθει είχα δει μόνο το ανθρακί σαν χρώμα και το γαλάζιο μου φάνηκε απλά θεικό!

Έχει κανεί καμιά ιδέα για το που μπορούμε να κατεβάσουμε παιχνίδια η ότι άλλο κατεβαίνει για το κινητό?

 

themes μπορεις να κατεβασεις απο το lasyk.net.παιχνιδια θα βρεις ψαχνωντας το forum.

 

Y.Γ.μεγεια σου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,ερωτησις:

 

Ποιων τηλεφωνων τα θεματα ειναι συμβατα με το Z610?

Το περιμενω αυριο και το theme cretor της μαμας SE που εχω δεν το εχει σαν επιλογη. Ουτε στο Lasyk βρηκα Ζ610.

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Με ρωτάει ένας θείος μου πώς μπορεί να κάνει ζουμ τις φωτογραφίες όταν τις βλέπει στο κινητό.

Μπορείτε να βοηθήσετε;

Ευχαριστώ.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Thanx Vagelis

 

Το πηρα σημερα το κοσμημα, το μονο που βρηκα ανουσιο ειναι το λεντακι κατω αριστερα, και δε μπορω να πω οτι μου πολυχρειαζεται το πληκτρο play στα πλαγια...

Θα προτιμουσα ενα πληκτρο φωτογραφικης οπως το συγχωρεμενο μου Ζ520 που εβγαζε... πονηρες φωτο με κλειστο καπακι(αν και πατιοταν πολυ ευκολα,εχει βγαλει την τσεπη μου καμια 300ρια φωτο)

Παντως τον σκοπο για τον οποιο φτιαχτηκε (fashion phone- η φασονοφωνο) τον πετυχε μια χαρα... Δεν προλαβα να το αφησω στο τραπεζι στην καφετερεια, επρεπε να περασει απο ολη την παρεα...

Εεεεεετσι να γυαλιζει η γκομενοπαγιδα... Απ εξω γκλαμουρια και απο μεσα σονυ...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

X8es ekana update to kinhto moy xrisimopoiontas to logismiko poy exei sto cd

to problhma einai oti pleon den exw language ellhnika....

 

ti mporw na kanw twra? 8elw na to girisw na dixnei ellhnika ta menu....

 

euxaristw

 

CXC1250546

R1GB001

061129

Link to comment
Share on other sites

Με ρωτάει ένας θείος μου πώς μπορεί να κάνει ζουμ τις φωτογραφίες όταν τις βλέπει στο κινητό.

Μπορείτε να βοηθήσετε;

Ευχαριστώ.

Νομιζω δεν γινεται! Δεν εχω :blink: τετοια επιλογη ακομη σε κινητο της SE!

 

 

X8es ekana update to kinhto moy xrisimopoiontas to logismiko poy exei sto cd

to problhma einai oti pleon den exw language ellhnika....

 

ti mporw na kanw twra? 8elw na to girisw na dixnei ellhnika ta menu....

 

euxaristw

 

CXC1250546

R1GB001

061129

 

 

Το πηγαινεις σε ενα service της SE και σου περνανε τα Ελληνικα.εσυ απο μονος σου δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

RAVER τι εννοείς ότι δεν υπάρχει τέτοια επιλογή σε κινητό της SE?

Στο δικό μου w810i αλλάζεις την προβολή της φωτογραφίας σε οριζόντια και πατώντας τα πλήκτρα που βρίσκονται στο πλάι για ζουμ

κάνει κανονικά ζουμ στη φωτογραφία κι αν θες την αποθηκεύεις ζουμαρισμένη.

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που ρωτάω είναι το αν μπορώ να κάνω ζουμ όταν βλέπω ήδη αποθηκευμένη φωτογραφία. :(

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

RAVER τι εννοείς ότι δεν υπάρχει τέτοια επιλογή σε κινητό της SE?

Στο δικό μου w810i αλλάζεις την προβολή της φωτογραφίας σε οριζόντια και πατώντας τα πλήκτρα που βρίσκονται στο πλάι για ζουμ

κάνει κανονικά ζουμ στη φωτογραφία κι αν θες την αποθηκεύεις ζουμαρισμένη.

Εσυ καλα τα λες,αλλα ο φιλος αλλο ρωτησε και του απαντησα.δεν ειναι το ιδιο! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα σήμερα σε γαλάζιο και επειδή το χρειαζόμουν άμεσα το άνοιξα και το χρησιμοποίησα.

 

Να περιμένω να ξεφορτώσει εντελώς για να το βάλω πρώτη φόρτιση;

 

Το usb να το χρησιμοποιήσω μετά την πρώτη φόρτιση ή όταν το συνδέσεις δεν λειτουργεί και σαν φορτωτής;

 

Ρωτάω γιατί το usb του sharp φόρτωνε το κινητό ταυτόχρονα.

...
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα σήμερα σε γαλάζιο και επειδή το χρειαζόμουν άμεσα το άνοιξα και το χρησιμοποίησα.

 

Να περιμένω να ξεφορτώσει εντελώς για να το βάλω πρώτη φόρτιση;

 

Το usb να το χρησιμοποιήσω μετά την πρώτη φόρτιση ή όταν το συνδέσεις δεν λειτουργεί και σαν φορτωτής;

 

Ρωτάω γιατί το usb του sharp φόρτωνε το κινητό ταυτόχρονα.

Αν θες μπες στο "κρυφό" μενού (>*<<*<*) και πάνε Ρυθμ. υπηρεσίας, εκεί λέει φόρτιση.Απο εκεί απενεργοποιείται η φόρτιση USB.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν θες μπες στο "κρυφό" μενού (>*<<*<*) και πάνε Ρυθμ. υπηρεσίας, εκεί λέει φόρτιση.Απο εκεί απενεργοποιείται η φόρτιση USB.

 

Ευχαριστώ!

...
Link to comment
Share on other sites

-Μετα απο λιγες μερες χρησης βρηκα και κατι που με χαλασε λιγο: οι ειδοποιησεις του ημερολογιου εχουν εναν ηχο που δεν ακουγεται καθολου και δυστυχως δεν αλλαζει... (τα παλιοτερα μοντελα σε καθε υπενθυμιση ραντεβου με πεταγαν απ το κρεβατι με εκεινα τα γκλιν γκλον...)

 

-Ακομα κατα την πληγηση στα μενου ωρες ωρες σβηνει ο φωτισμος ενω εξακολουθω να παταω κουμπια σαν να ηταν το τηλεφωνο σε αδρανεια... :mad:

 

-Επισης ενα κουφο: ενεργοποιησα τα RSS με μια ρυθμιση καπου και ξαφνικα λιγη ωρα αργοτερα πεταγεται στην οθονη αναμονης ενα παραθυρο που με ρωταει αν θελω να δηλωσω την συσκευη στην Sony Ericsson :worry: Πατησα ναι, δεν εγινε τιποτα...

 

Εκδοση λογισμικου R1ED001, παιζει καμια πιο νεα?

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για το Ζ610. Θα το παρω απο Vodafone shop λογω επιδοτησης... Εχει βγει σε Live εκδοση η το δινουν κανονικα?
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για το Ζ610. Θα το παρω απο Vodafone shop λογω επιδοτησης... Εχει βγει σε Live εκδοση η το δινουν κανονικα?

Κανονικα το δινουν.Ευτυχως για το κινητακι! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

-Ακομα κατα την πληγηση στα μενου ωρες ωρες σβηνει ο φωτισμος ενω εξακολουθω να παταω κουμπια σαν να ηταν το τηλεφωνο σε αδρανεια... :mad:

 

Μου έτυχε και εμένα αυτό.

 

Η μπαταρία σας πόσο κρατάει;

Το δικό μου μετά την πρώτη φόρτιση κράτησε μόλις μία μέρα με αρκετούτσικη χρήση; :(

...
Link to comment
Share on other sites

Μου έτυχε και εμένα αυτό.

 

Η μπαταρία σας πόσο κρατάει;

Το δικό μου μετά την πρώτη φόρτιση κράτησε μόλις μία μέρα με αρκετούτσικη χρήση; :(

 

:wacko: Μια μέρα μόνο?!?!?!?!?!?

Μια φίλη μου μετά την πρώτη φόρτιση, το ξαναφόρτισε μετά απο 5 μέρες με ζόρικη χρήση..!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μια φίλη μου μετά την πρώτη φόρτιση, το ξαναφόρτισε μετά απο 5 μέρες με ζόρικη χρήση..!!

 

Το ιδιο και η κοπελα μου...

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...