Jump to content

2o Myphone Meeting Καβάλα - 09.12.2006


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 417
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κριμα..:(

 

αλ χαλιλι για λελελι:p

 

το κινητο δεν το πηρα ακομη να ξερεις.:O

 

Την κόβω τη φάση... θα με πάρεις τηλέφωνο κατά την Παρασκευή που θα κατεβαίνω Αθήνα!!! :rolleyes:

 

Δεν πειράζει ρε, αλ χαλάλι σου!! :p

 

@nikolis2000: για ταβλάκι κατά τις 6.30-7.00 ?

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα!

Είναι το πρώτο μου ποστ και νοιώθω συγκινημένη.:p

Στο meeting περάσαμε πολύ ωραία.

Όλα τα παιδιά που γνώρισα ήταν καλά, αλλά η καλύτερη όλων η μικρούλα Αναστασία!:happy:

Ελπίζω να γίνει σύντομα και άλλο meeting και να έχει και περισσότερη γυναικεία παρουσία!:D

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να γίνει σύντομα και άλλο meeting και να έχει και περισσότερη γυναικεία παρουσία!:D

 

Παντα στα meeting οι γυναικες με ενα μαγικο τροπο εξαφανιζονται ...:ninja:

Μπραβο σου Μαρια που πηγες και σε ολες που συμμετεχουν! Μην ξεχνατε οτι το ωραιο φυλλο ειναι παντου απαραιτητο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω τελικα σας την εκανα και δεν ηρθα... Αναγκαστικα δουλευα το σαββατο το απογευμα και δεν μπορεσα. Αν και απο οτι φαινεται εγω εχασα :( anyway,στο επομενο θα κανω τα παντα να ειμαι παρον...
life's the moments that take your breath away...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις βρήκα και εγώ ελεύθερο χρόνο να σας ποστάρω...

 

Το meeting αυτό καλύτερο από το προηγούμενο, όχι λόγω απουσίας Αρθούρου αλλά λόγω πολύ καλής παρέας και φυσικά περισσότερου κόσμου! Τελικά, φεύγοντας όλοι συνειδητοποιήσαμε οτι υπήρχαν περισσότεροι Θεσσαλονικείς παρά Καβαλιώτες έχουμε λοιπόν και λέμε...

 

MiKe-Dee

stelar

nikolis2000

timchrysoupoli

tispoula

bilakosss

makis_thess

Johny-B

Maria_B

gogo_thess

(Edited!)

Νομίζω οτι είμασταν αρκετοί... τι λέτε και εσείς; Η βραδιά ξεκίνησε όταν κατέβαινα σιγά σιγά προς Κήπο και εκείνη τη στιγμή που έφτανα στις σημαίες έφτασε και ο timchrysoupoli. Μετά από λίγο έσκασαν μύτη οί Johny-B και Maria_B ενώ δεν άργησε να φτάσει και o stelar που αν και τελευταίος στα post ήρθε να μας δει! Λίγο αργότερα ήρθε και η αφεντομουτσουνάρα του meeting, ο bilakosss. Οδεύσαμε προς το Main όπου και είχαμε κλείσει 1 μεγάλο καναπέ για να αράξουμε και τσουπ! Έξω από το μαγαζί να σου και ο nikolis2000! Κάτσαμε, γνωριστήκαμε, μιλήσαμε... Μετά από λίγο τσουπ! Σκάει μύτη και ο makis_thess με 2 εξωσχολικούς και την Αναστασία που ήταν το πρόσωπο της βραδιάς... Από το meeting δεν θα μπορούσε να λείψει η μεταπτυχιακή tispoula που αν και άργησε μας τίμησε με τη παρουσία της. Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας είπαμε να πάμε να γεμίσουμε και τα στομάχια μας γιατί νηστικό αρκούδι δεν χορεύει... τώρα θα μου πείτε θα πηγαίναμε για χορό; Όχι αλλά οι αρκούδες είναι φαγανά ζώα! Αλ χαλίλι ο προορισμός και τα στομάχια ήταν άδεια... όταν φτάσαμε στη ταβέρνα ανακαλύψαμε οτι εκεί φάγαμε στο προηγούμενο meeting! Ο bilakosss δεν πίστευε στα μάτια του αφού αν διαβάσετε περασμένα post είχε ερωτευτεί μια μικρή σερβιτόρα... η οποία ήταν εκεί! Όπως θα δείτε στις φωτογραφίες φάγαμε τον αγλέωρα... πραγματικά παραγγείλαμε εις τριπλούν οτι ήθελε να φάει ο καθένας! Αφού γλιτώσαμε τα εγγεφαλικά ο bilakosss δεν μπορούσε να μείνει άπραγος μπροστά στον έρωτα του... βάλτε τη φαντασία σας να δουλέψει γιατί εμείς αυτό που είδαμε ήταν κάτι παραπάνω από ένα απλό love story! Τελικά με τα χίλια ζόρια πληρώσαμε και φύγαμε...

 

Θέλω λοιπόν να σας πω οτι όσοι δεν ήρθαν έχασαν, καλό θα ήταν όμως όσοι δεν μπορούν να έρθουν να ειδοποιούν γιατί περιμέναμε μισή ώρα για μερικούς που τελικά δεν μεφανίστηκαν...

 

Ευχαριστώ πολύ όλους όσους κουβαλήθηκαν από Θεσσαλονίκη και φυσικά όσους ήρθαν από εδώ, από Καβάλα. Αύριο και φωτογραφίες γιατί το photoshop δεν την παλεύει... :rolleyes:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ και εξωσχολικη !!!!!

απλα οχι πολυ ενεργο μελος!!!

γραμμενη απο τον Ιούνιο 2004 2,5 χρονια μελος

και ειναι το πρωτο μηνυμα που γραφω!!

σε παρακαλω κ.προεδρε MiKe-Dee να αλλαξεις την λιστα!:p αμεσα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την!:D

Όντως αφού είσαι γραμμένη από το 2004 κι όλας, πρέπει να διορθωθεί!

Link to comment
Share on other sites

Kατι λιγο εκτος τοπινγκ αλλα ειναι το πιο κοντινο meeting! :O

καντε και ενα στην Αλεξανδρουπολη να ερθω και εγω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Kατι λιγο εκτος τοπινγκ αλλα ειναι το πιο κοντινο meeting! :O

καντε και ενα στην Αλεξανδρουπολη να ερθω και εγω :)

 

συζητιεται αυτο...χαλασε και ο καιρος και αστα να πανε...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βρήκα και εγώ ελεύθερο χρόνο να σας ποστάρω...

 

Το meeting αυτό καλύτερο από το προηγούμενο, όχι λόγω απουσίας Αρθούρου αλλά λόγω πολύ καλής παρέας και φυσικά περισσότερου κόσμου! Τελικά, φεύγοντας όλοι συνειδητοποιήσαμε οτι υπήρχαν περισσότεροι Θεσσαλονικείς παρά Καβαλιώτες έχουμε λοιπόν και λέμε...

 

MiKe-Dee

stelar

nikolis2000

timchrysoupoli

tispoula

bilakosss

makis_thess

Johny-B

Maria_B

gogo_thess

(Edited!)

Νομίζω οτι είμασταν αρκετοί... τι λέτε και εσείς; Η βραδιά ξεκίνησε όταν κατέβαινα σιγά σιγά προς Κήπο και εκείνη τη στιγμή που έφτανα στις σημαίες έφτασε και ο timchrysoupoli. Μετά από λίγο έσκασαν μύτη οί Johny-B και Maria_B ενώ δεν άργησε να φτάσει και o stelar που αν και τελευταίος στα post ήρθε να μας δει! Λίγο αργότερα ήρθε και η αφεντομουτσουνάρα του meeting, ο bilakosss. Οδεύσαμε προς το Main όπου και είχαμε κλείσει 1 μεγάλο καναπέ για να αράξουμε και τσουπ! Έξω από το μαγαζί να σου και ο nikolis2000! Κάτσαμε, γνωριστήκαμε, μιλήσαμε... Μετά από λίγο τσουπ! Σκάει μύτη και ο makis_thess με 2 εξωσχολικούς και την Αναστασία που ήταν το πρόσωπο της βραδιάς... Από το meeting δεν θα μπορούσε να λείψει η μεταπτυχιακή tispoula που αν και άργησε μας τίμησε με τη παρουσία της. Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας είπαμε να πάμε να γεμίσουμε και τα στομάχια μας γιατί νηστικό αρκούδι δεν χορεύει... τώρα θα μου πείτε θα πηγαίναμε για χορό; Όχι αλλά οι αρκούδες είναι φαγανά ζώα! Αλ χαλίλι ο προορισμός και τα στομάχια ήταν άδεια... όταν φτάσαμε στη ταβέρνα ανακαλύψαμε οτι εκεί φάγαμε στο προηγούμενο meeting! Ο bilakosss δεν πίστευε στα μάτια του αφού αν διαβάσετε περασμένα post είχε ερωτευτεί μια μικρή σερβιτόρα... η οποία ήταν εκεί! Όπως θα δείτε στις φωτογραφίες φάγαμε τον αγλέωρα... πραγματικά παραγγείλαμε εις τριπλούν οτι ήθελε να φάει ο καθένας! Αφού γλιτώσαμε τα εγγεφαλικά ο bilakosss δεν μπορούσε να μείνει άπραγος μπροστά στον έρωτα του... βάλτε τη φαντασία σας να δουλέψει γιατί εμείς αυτό που είδαμε ήταν κάτι παραπάνω από ένα απλό love story! Τελικά με τα χίλια ζόρια πληρώσαμε και φύγαμε...

 

Θέλω λοιπόν να σας πω οτι όσοι δεν ήρθαν έχασαν, καλό θα ήταν όμως όσοι δεν μπορούν να έρθουν να ειδοποιούν γιατί περιμέναμε μισή ώρα για μερικούς που τελικά δεν μεφανίστηκαν...

 

Ευχαριστώ πολύ όλους όσους κουβαλήθηκαν από Θεσσαλονίκη και φυσικά όσους ήρθαν από εδώ, από Καβάλα. Αύριο και φωτογραφίες γιατί το photoshop δεν την παλεύει... :rolleyes:

σιγα το εγκεφαλικο ρε Μιχαλη!! και επιστροφη χρηματων ειχατε!:p

 

ΟΧΙ και εξωσχολικη !!!!!

απλα οχι πολυ ενεργο μελος!!!

γραμμενη απο τον Ιούνιο 2004 2,5 χρονια μελος

και ειναι το πρωτο μηνυμα που γραφω!!

σε παρακαλω κ.προεδρε MiKe-Dee να αλλαξεις την λιστα!:p αμεσα!!

μας την ειπες!!:ninja:

 

Καλώς την!:D

Όντως αφού είσαι γραμμένη από το 2004 κι όλας, πρέπει να διορθωθεί!

 

εσυ κατευθιαν να διορθωσεις!:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

xm.......:mad:

akou ekei oi arkoudes fagana zwa!!!!!!

an ayto anaferotan emmasa se fysika k nomika proswpa apaitw symfwna me ton nomo 1297/54/69-67_31 thn ammesh katalysh tou proedriou k me barytato ais8hma tvn ey8ynvn meta apo aytes tis tromokratikes energeies:p :p 8a analabw thn diakybernhsh etoutou tou D.S.!!!!!AYTA EIXA NA PW !!!!! prwi prwi:lol: :lol: .....thn kalhmera mou se olous sas!

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

συζητιεται αυτο...χαλασε και ο καιρος και αστα να πανε...:lol:

Τουλαχιστον μεχρη το πασχα να κανουμε ενα meeting και στην Αλεξανδρουπολη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον μεχρη το πασχα να κανουμε ενα meeting και στην Αλεξανδρουπολη :)

 

Ωραίο θα ήταν να κάνουμε μέτα τις γιορτές ένα meeting-εκδρομή στην Αλεξανδρούπολη!!! Εγώ είμαι και ψιλο-ανώμαλος... Δεν ήρθα στην συνάντηση της Καβάλας και γουστάρω βόλτα με αμάξια 200 χιλιόμετρα μακριά!!!!:cool:

Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

σε ολους εσας...

Nikolis2000 ενεργοποιησε το Nolimit να μιλας με την κυρα σου...:rolleyes:

σε ολους τους λοιπους ενα πουλακι μου ειπε οτι τα κακομοιρα εχεε ΤΙΜ οποτε...ΧΑΡΙΣΤΕ στα παιδια μια cu να εχουνε και αυτοι nolimit:lol:

τωρα οσο αφορα το meeting...και επιεδη και απ οτι μου ειπε και ο Nikolis2000 εισασταν πιο πολλοι Θεσσ/νικοις στην Καβαλα...:wacko:

θα κοιταξω το προγραμμα αγωνων για το ποτε θα λειπουνε οι γονεις Σ/Κ να μεινετε κι ολας μην τραβιεστε τοσο μακρια για μια μερα μονο..οκ?:p

θα κοιταξω και θα σας πω..

χαρηκα που γνωρισα τον ΝΙκο(ετσι με ειπε να λεω στον κοσμο δλδ...)

ανυπομονω να δω και τους λοιπους...

Link to comment
Share on other sites

@Mike-Dee

Mike, where are my photos??:ninja:

μπορει και να τις πουλησε!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μπορει και να τις πουλησε!!

 

Λες,ε!:p

Αν δεν τις δω σύντομα στο επόμενο meeting τυχαία θα έχει γενέθλια ή θα γιορτάζει...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Λες,ε!:p

Αν δεν τις δω σύντομα στο επόμενο meeting τυχαία θα έχει γενέθλια ή θα γιορτάζει...:lol:

 

h mporei poly apla ksafnika na "8elhsei" na fanei filoksenos peran tou deontos!

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Ανεβασα της μισες σε ποιο μικρο μεγεθος για ευκολο κατεβασμα

σε λιγη ωρα θα ανεβουν και οι αλλες στην ιδια σελιδα!

 

ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ανεβασα της μισες σε ποιο μικρο μεγεθος για ευκολο κατεβασμα

σε λιγη ωρα θα ανεβουν και οι αλλες στην ιδια σελιδα!

 

ΕΔΩ

 

Καλά βρε, πόσα σου έδωσε ο Billakoss για να βάλεις πρώτα όσες είναι μέσα αυτός!:p

Link to comment
Share on other sites

χααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχα...

και εγω το παρατηρησα αυτο...

ΖΗΛΕΨΑ ΒΡΕ...

μου βγαλε και κοκκινη καρτα ο Νικολις2000...

και δικιο ειχε...

τσκ τσκ τσκ...ντροπη...

λέτε αν κανουμε μιινγκ Αλεξπόλη να λείπω...?????

χαχαχαχαχαχα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...