Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρεπαιδεια γιατι το συγκεκριμενο θεμα μοιαζει νεκρο?

Δεν εχουμε να συζητησουμε για εφαρμογες και τα λοιπα και μιλαμε για θηκες?Τι γινεται με τα νεα προγραμματα του UIQ3?Εχουμε τιποτα καινουριο?Κουνιεται τιποτα η παπαλα?

 

Αν ειχαμε καινουρια προγραμματακια πιστεψε με θα τα παρουσιαζαμε/συζητουσαμε..και λιγο ψαξιμο και απο μονος να κανεις δεν 8α ηταν κακο..στο αντιστοιχο θεμα με τα apps games etc ο energetic σχεδον καθε μερα παραθετει καινουρια....εμενα αυτο που με ρωτησαν αυτο απαντησα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόνος σου δεν γίνεται να το αφαιρέσεις!

Ρώτησε όμως στο 9volto.

 

Για να μου τα λες αυτά μάλλον σου θυμήζει....... :O Μάλλον με βλέπω στην αντιπροσωπία SE να παρακαλάω να αλλάξω το λειτουργικό. Thanks όπως κ να'χει φίλε για την απάντηση. Θα κάνω ενα pm στον 9volto κ ελπίζω να υπάρχει τρόπος να το λύσω χωρίς πολλά τρεχάματα. (Πάντως πολύ μας παιδεύουν με αυτές τις @#%*%$)

[sIGPIC][/sIGPIC]purpledragon9983 - yahoo*gr
Link to comment
Share on other sites

Για να μου τα λες αυτά μάλλον σου θυμήζει....... :O Μάλλον με βλέπω στην αντιπροσωπία SE να παρακαλάω να αλλάξω το λειτουργικό. Thanks όπως κ να'χει φίλε για την απάντηση. Θα κάνω ενα pm στον 9volto κ ελπίζω να υπάρχει τρόπος να το λύσω χωρίς πολλά τρεχάματα. (Πάντως πολύ μας παιδεύουν με αυτές τις @#%*%$)

 

 

Στην αντιπροσωπία δεν θα κάνουν τίποτα, γιατί πολύ απλά δεν μπορούν! Οι αναβαθμήσεις λειτουργικού γίνοντε με βάση το ΙΜΕΙ της σησκευής, οπότε...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Οντως μια θηκουλα 8α το εκανε ενα υπερπληρεστατο πακετο...αλλα ευκολα 8α βρειτε θηκες ειτε τις αυθεντικες της SE ειτε μια θηκουλα της Hama...εχει αναφερ8ει μεσα στο forum αν θελετε πληροφορειες

 

 

Η αυθεντική δημιουργεί προβλήματα σε όσους θέλουν να χρησιμοποιήσουν ενσύρματα ακουστικά. Η τρύπα στο πλάι ταιριάζει μόνο για το 910. Η ΗΑΜΑ είναι θήκη για φωτογραφική μηχανή και όχι για κινητό (καθόλου τρύπα)

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησεις...

 

1) υπαρχει περιπτωση η ηχογραφηση συνομιλας να λυθει με καποιο προγραμμα ή firmware ή ειναι θεμα hardware ?

 

2) η καμερα ειναι πρακτικα εφαμιλλη του κ750 ή υστερει?

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ ενδιαφέρουσα συζήτηση στο Esato. http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=127603&start=1005

Κάποιος ονόματι akdemiru έχει το νέο fw R9 και του την έχουν πέσει όλοι και του κάνουν ερωτήσεις. Έχει αρκετό ενδιαφέρον. Σύμφωνα με κάποιους εκεί μέσα η καινούργια έκδοση θα κυκλοφορήσει από εβδομάδα. Επισυνάπτω φωτογραφία με το καινούργιο λογισμικό:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το κινητό έχει και γαμώ τα bugs!όταν ανοίγω τα μηνύματα μιά μου βγάζει την επιλογή να τα διαγράψω, μιά δεν μου την βγάζει!Επίσης ενώ μέχρι χτες όταν έπαιζε το media player το έβαζα στην οθόνη αναμονής για να βλέπω και την ώρα(μενού δραστηριοτήτων)τώρα πλέον όταν παίζει μουσική και το πάω στην οθόνη αναμονής δεν μου δείχνει την διάρκεια και τον τίτλο του κομματιού και αναγκάζομαι να μπαίνω μέσα στα μενού που έχει το media player!Έτυχε σε κανέναν κάτι παρόμοιο;κάποιος τρόπος να διορθωθεί αυτή ηλιθιότητα με το media player;
Link to comment
Share on other sites

Το επομενο λογισμικο που ερχεται;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως ξέρει κανείς αν το πάρω από ΤΙΜ θα έχει μενού ΤΙΜ plus?

Είναι κι αυτό σαν τις voda που αλλάζει τελείως την όψη??

μπορεί να αφαιρεθεί χωρίς να χαθεί η εγγύηση??

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Και να εχει,εχω ακουσει πως δεν ειναι βαρυ σαν αυτο της Βοντα.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai apo emena! Afou mou "efagan" to P900 pou to eixa latrepsei agorasa kai egw to P990! 3h mera simera alla den mporw na pw oti eida auta pou perimena! Arketa problimatakia alla ta pio polla dior8wnontai! Erwtisi!!! Exei dokimasei kapoios na sunde8ei internet mesw bluetooth apo to pc? exw dokimasei ta panta alla nomizw oti kai pali sundeetai mesw vodafone! Kapoia boi8eia me ta settings??? Episis na pw oti i bluetooth sundesi pou xrisimopeiw einai usb stick tis logitech gia keybord kai mouse! Stin metafora dedomenwn paizei mia xara me to kinito, gia internet me duskoleuei ligo!!
Link to comment
Share on other sites

to kainourio firm pote tha kykloforisei?elegan auti ti bdomada oti tha kykloforisei.anypomonw na dw ti tha diorthwthe.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εμαθε κανεις για το νεο λογισμικο?υποτιθεται οτι θα εβγαινε την βδομαδα αυτη.τι θα γινει?καποιοι στο esato κ allaboutsymbian το εγκατεστησαν ηδη(νομιζω οτι οι 2 συγκεκριμενοι δουλευουν στην SE).οκ αλλα εμεις ποτε θα το εχουμε?ολα στην ελλαδα καθυστερουν απιστευτα.απο τιτλους παιχνιδιων, εφαρμογων, μοντελα αυτοκινητου κ πολλα αλλα.....ποσο παρακμιακη πια χωρα ειμαστε που ολοι μας εχουν γραμμενους?τελικα αυτη η χωρα ειναι μονο να κανουμε διακοπες.μονο για αυτο προσφερεται.ημουν πολλα χρονια εκτος ελλαδος και συνηθισα διαφορετικα.τωρα που επεστρεψα βλεπω πολλα παρατραγουδα.αν γνωρισεις την ευημερια κ την οργανωση μιας αλλης χωρας καθως κ τις δυνατοτητες που σου προσφερει και επιστρεψεις ελλαδα αστα να πανε....

βεβαια off topic τελειως ειμαι.συγνωμη.

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Χτες αργα το βραδυ που τσεκαρα ,δεν υπηρχε ακομα κατι :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω να βγαινει πρωτα το Ρ999 και μετα η αναβαθμηση! :mad: μας εχουν γραμμενους! εδω και 4 χρονια ειμαι πιστος στη σειρα Ρ και ειναι η πρωτη φορα που το μετανιωσα! ελπιζω να κανω λαθος και να στρωσουν τα πραγματα! αλλιως αλλαζω εταιρια!:(
Link to comment
Share on other sites

kai ego elega na fygo genika apo thn sony.Olo diafhmhsh kai marketing kai apo proionta problhmatika telika omos phra to p990.Moy thimizoyn ta alfa romeo apo ejo mostra alla ta ypoloipa......

Exo omos toses kataxorhseis kai stoixeia poy gia na ta janagrapso thelo mhnes.

Elpizo na veltiosoyn to logismiko sto mellon.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό το επίσημο forum της SE που συζητούνται τα προβλήματα του P990 και σε ορισμένα ποστ απαντούν άνθρωποι τη SE.

http://developer.sonyericsson.com/thread.jspa?threadID=33163&start=30&tstart=0

Όπως φαντάζεστε δεν είναι ιδιαίτερα διαφωτιστικοί στις απαντήσεις που δίνουν. Το χειρότερο όμως είναι πως για κάποια πασιφανή και γνωστά σε εμάς bugs δηλώνουν άγνοια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ουφ!!Μόλις τελείωσα την ανάγνωση 95!! σελίδων (όταν ξεκίνησα ήταν 79)για το κινητό-πόθος τόσων ετών!(έχω το Ρ900 κοντά 3 χρόνια). Ήθελα να διαβάσω όλες τις γνώμες! Πάντα Ερικσονάκιας, (από το 1995) και ομολογώ πως τελικά απογοητεύτηκα.:mad: Τί έκαναν τόσα χρόνια; Βασικά πράγματα σε κινητά υψηλών επιδόσεων ακόμη και τώρα, μετά από τόσους μήνες προσμονής για την κυκλοφορία του νέου project, καθόμαστε και τα συζητάμε, και τα περιμένουμε και τα περιμένουμε....Εντάξει, μόνο να κοιτάνε μπροστά ξέρουν; Παρουσιάζουμε αυτό το νέο χαρακτηριστικό, παρουσιάζουμε το άλλο νέο χαρακτηριστικό, μετά ξανά κι άλλο νέο...Ε! Φρένο! Λίγο πιο αργά και πιο σταθερά δεν είναι κακό!:mad:

Sorry, αλλά δεν θα πάρω! Όχι τώρα τουλάχιστον, μεχρι να διαπιστώσω ότι έχουν σοβαρευτεί! Προχωρώ σε μικροβελτιώσεις στο αξιολογότατο Ρ900 (πού είναι η μνήμη οεο;;)) και θα παρακολουθώ από μακριά!!

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

SE you fckued us without saliva.we paid a respected amount of money for your shitty product and no support!!!!!!So, fcku you, your products, your dealers, your representatives!!!up yours!!!
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

fcku you SE.still nothing about the f/w update.κανενα νεο ρε παιδια μαθατε εσεις?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πολλά προβλήματα ακούω,έχω το ν73 κ σκέφτομαι να πάρω η το 990 η το ν95,όταν θα βγει με το καλό!η δουλεία μου είναι το εμπορείο κ γι`αυτό σκέφτομαι το 990.εσείς τι προτείνετε?
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...