Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@miltosz : Σε 3G δικτυο το ειχες ? Γυρνα το σε gsm ,εαν δεν χρησιμοποιεις 3g.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@miltosz : Σε 3G δικτυο το ειχες ? Γυρνα το σε gsm ,εαν δεν χρησιμοποιεις 3g.

 

Ενδιαφέρον !

Πως το αλλάζω αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον !

Πως το αλλάζω αυτό ?

 

εργαλεια->Πινακας Ελεγχου->Συνδεσεις->κινητα δικτυα->Μενου :δικτυα gsm/3g->μονο gsm

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

οχι για να δουμε τωρα.Τωρα θα δεις;)

Τεραστια διαφορα.Γνωστο αλλωστε και χιλιοειπομενο απο τις εταιριες;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

egw pantws exontas to se 3g/gsm me 15 lepta omilia k poli ligo me tis efarmoges twra eimai 98% apo tis 2 to mesimeri. meta tin anavathmisi to kinito petaei.ante na kukloforisoun k tipota efarmoges...

tote tha xoume provlima me ti bataria!tha ta liwnoume ta kinita!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον και αυτό φίλε μου ! Θα το δοκιμάσω !

 

Σήμερα μου έκανε και ένα άλλο πρόβλημα το κινητό !

Πήγα να πάρω ένα τηλ , μου δείχνει ότι παίρνει αλλά στην οθόνη δεν εμφανίζει το κουμπί Άκυρο ( μιλάω με κλειστό το πορτάκι ) , κάνει πως παίρνει αλλά δεν καλεί !

Άμα πάρω να ακυρώσω την κλίση όχι με το C αλλά με το άλλο , το βελάκι , κολλάει το κινητό και μόνο με reset επανέρχεται !

Επίσης παρατήρησα ότι όταν μου το κάνει αυτό , άμα με παίρνουνε τηλ είναι σαν να το έχω κλειστό !

Το συγκεκριμένο πρόβλημα μου το έκανε 3 φορές σήμερα !

Link to comment
Share on other sites

Pote erxetai i nea anabathmisi me to neo firmware apo ti SE???Kati eida to minima tou nervus alla to thema einai to pote gia na min prokipsoun nea problimata;)
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

Pote erxetai i nea anabathmisi me to neo firmware apo ti SE???Kati eida to minima tou nervus alla to thema einai to pote gia na min prokipsoun nea problimata;)

 

Το εχω αναφερει σε προηγουμενο post... Εβδομαδα 48.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβγαλα το κινητό από τον φορτιστή στης 11:30 !

Έχουν περάσει 13,5 ώρες , μίλησα περίπου 20 λεπτά + ασχολήθηκα με διάφορες εφαρμογές για αλλά 40 λεπτά !

Η μπαταρία είναι στο 62% , σαφώς καλύτερα από εχτές αλλά όχι και τέλεια ! :(

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβγαλα το κινητό από τον φορτιστή στης 11:30 !

Έχουν περάσει 13,5 ώρες , μίλησα περίπου 20 λεπτά + ασχολήθηκα με διάφορες εφαρμογές για αλλά 40 λεπτά !

Η μπαταρία είναι στο 62% , σαφώς καλύτερα από εχτές αλλά όχι και τέλεια ! :(

 

Αν και έχω πει 2 φορές μέχρι τώρα πόσο μου κρατάει η μπαταρία, το ξαναλέω έτσι για να συγκρίνεις.

 

Σάββατο πρωί (αυτό που μας πέρασε) το βγάζω απο τον φορτιστή, 100% μπατηρία. Μίλησα 2 ωρίτσες περίπου, μπήκα άλλες τόσες ίντερνετ με wifi, έβγαλα μερικές φώτο (όχι πάνω απο 6-7) ,έστειλα καμιά 20αριά μηνύματα, έπαιξα 3-4 παρτίδες τάβλι (στο κινητό εε!!!), και είδα ένα βιντεοκλίπι που είχα περάσει παλιότερα και μου αρέσει (benny benasi, satisfaction (χωρίς λογοκρισία)). Το βράδυ δεν το κλείνω ούτε και το βάζω σε flight mode, και σάββατο πρωί + κυριακή πρωί, το έβαλα να χτυπήσουν και τα 3 ξυπνητήρια (κοιμάμαι βαριά , τι να κάνουμε...). Επιπροσθέτως και το bluetooth πάντα δουλεύει στο φουλ (με δυνατότητα ανίχνευσης και χωρίς εξοικονόμηση ενέργιας) και το wifi είναι ενεργό.

 

Αποτέλεσμα, το βράδυ της κυριακής να πάω σπίτι με χαμήλ μπατάρ *εκ του ανεκδότου! Δεν έσβησε, αλλά δεν νομίζω να αργούσε και πολύ. Για μένα αυτοί οι χρόνοι είναι κάτι παραπάνω απο ικανοποιητικοί για την χρήση που έφαγε.

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Ώς αναφορά την φωτογραφική μηχανή, στο μενού Ρηθμ.-> Νέος αριθ. αχρχείου η μόνη επιλογή που σας έχει είναι η "Άμεση επαναφορά";
http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ώς αναφορά την φωτογραφική μηχανή, στο μενού Ρηθμ.-> Νέος αριθ. αχρχείου η μόνη επιλογή που σας έχει είναι η "Άμεση επαναφορά";

 

ναι. Κανονικά έπρεπε να είχε ΟΚ αντί για "άμεση επαναφορά" αλλά το κάναν πιο κατατοπιστικό....

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

ναι. Κανονικά έπρεπε να είχε ΟΚ αντί για "άμεση επαναφορά" αλλά το κάναν πιο κατατοπιστικό....

 

Το θέμα είναι πιστεύω ότι θα έπρεπε να είχε επιλογή για απενεργοποίηση της Άμεσης Επαναφοράς...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πιστεύω ότι θα έπρεπε να είχε επιλογή για απενεργοποίηση της Άμεσης Επαναφοράς...

 

πολλά θα έπρεπε να είχε , αλλά τέλος πάντων... Το πιο εκνευριστικό είναι οτι δεν χρησιμοποιεί την ημερομηνία για να ονομάσει τα αρχεία, με αποτέλεσμα αν τα σβήσεις απο το κινητό και τα μεταφέρεις στο πισί, μετά θα αρχίσει πάλι απο το 1... που σημαίνει οτι για να τα βάλεις όλα μαζί, θα πρέπει να κάνεις άμεσα μετονομασία....

 

Και ένα μιρκό τιπ των παραθυριών για να κάνετε μετονομασία σε πολλά αρχεία μαζί:

 

Επιλέγουμε τα αρχεία που θέλουμε, πάμε στο πρώτο και πατάμε δεξί κλικ -> μετονομασία. Του δίνουμε όνομα πχ Photo p990i (1). Πατώντας έντερ, θα δούμε οτι και τα υπόλοιπα αρχεία θα έχουν όνομα Photo p990i (2), Photo p990i (3), κτλ. ;)

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απέκτησα και εγώ. Παιδιά η σουίτα είναι η ίδια με του Μ 600 που είχα πρίν για να μην τα εγκαθιστώ ξανά??
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απέκτησα και εγώ. Παιδιά η σουίτα είναι η ίδια με του Μ 600 που είχα πρίν για να μην τα εγκαθιστώ ξανά??

 

ίδιες σαν δυό σταγόνες νερό... :lol:

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απέκτησα και εγώ. Παιδιά η σουίτα είναι η ίδια με του Μ 600 που είχα πρίν για να μην τα εγκαθιστώ ξανά??

 

ante kaloriziko kai kalotaksido gile mou!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζεται ο διαδοχος του P990.......??

 

Unofficial Club Sony Ericsson (link)

 

This is a concept *I* (not Sony Ericsson) made for one of my classes (product design), and the photos have been stolen… from my K750 :D

 

Έλεος ρε συ Sealover... :rolleyes:

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξες ... :D

Καλορίζικο ! :)

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

XM.........

Toτε ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΕ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ >>>>>>>>>>>>>>Τ Α Ν Ε Α ????????????????????????????

 

http://img111.imageshack.us/img111/3320/new1wg0.jpg

 

Και nixx..............αν δεις ΡΩΤΑΩ ΑΠΛΑ!!! ? = ΕΡΩΤΗΣΗ !!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...