Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά αμα το πάρω στα 200 που το έχω βρει μεταχειρισμένο με μια αναβάθμιση θα λυθούν όλα αυτά τα προβλήματα που διάβασα στις προηγούμενες 150 σελίδες ή να μη το πάρω καθόλου?

Δε ξέρω αλλά 200 πολλά μου φαίνονται αφού το βρήκα 270 καινούριο.

Τη αναβάθμιση θέλει? Και που θα βρω να την κάνω?

Έχω ένα Ν70 το Π990ι είναι καλύτερο? Γιατί το Ν70 πάει σα χελώνα στα πάντα.

Τι λέτε? Θα το βαρεθώ αμέσως και θα πάω να το αλλάξω μετά από κάνα δήμηνο? Εγω θέλω να το χω για κάνω 2 χρόνια το πολύ γι αυτό λέω.

Ή να περιμένω να πέσουν οι τιμές να πάρω κάνα Π1ι?

 

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά αμα το πάρω στα 200 που το έχω βρει μεταχειρισμένο με μια αναβάθμιση θα λυθούν όλα αυτά τα προβλήματα που διάβασα στις προηγούμενες 150 σελίδες ή να μη το πάρω καθόλου?

Δε ξέρω αλλά 200 πολλά μου φαίνονται αφού το βρήκα 270 καινούριο.

Τη αναβάθμιση θέλει? Και που θα βρω να την κάνω?

Έχω ένα Ν70 το Π990ι είναι καλύτερο? Γιατί το Ν70 πάει σα χελώνα στα πάντα.

Τι λέτε? Θα το βαρεθώ αμέσως και θα πάω να το αλλάξω μετά από κάνα δήμηνο? Εγω θέλω να το χω για κάνω 2 χρόνια το πολύ γι αυτό λέω.

Ή να περιμένω να πέσουν οι τιμές να πάρω κάνα Π1ι?

 

 

Ευχαριστώ.

 

 

Αξίζει στο μέγιστο! Απλά θέλει να ξέρεις τι πρόκειτε να πάρεις και να μην περιμένεις τα τρελά!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Και ενώ εμείς γκρινιαζαμε για το άχρηστο τηλέφωνο που είχαμε στα χέρια μας έπρεπε να βγεί το P1i,για να μας δείξουν οι φίλοι που το πήραν οτι το τηλέφωνο μας υποστηρίζει αναγνώριση γραφής στα Ελληνικά.

Εχουμε λοιπόν, πατημένο ALT στο qwerty και σχεδιασμός με την γραφίδα του αντίστοιχου λατινικου γράμματος που μας δίνει στο κείμενο το ελληνικό πχ. w = ς h = η v = ω κ.ο.κ

Link to comment
Share on other sites

Και ενώ εμείς γκρινιαζαμε για το άχρηστο τηλέφωνο που είχαμε στα χέρια μας έπρεπε να βγεί το P1i,για να μας δείξουν οι φίλοι που το πήραν οτι το τηλέφωνο μας υποστηρίζει αναγνώριση γραφής στα Ελληνικά.

Εχουμε λοιπόν, πατημένο ALT στο qwerty και σχεδιασμός με την γραφίδα του αντίστοιχου λατινικου γράμματος που μας δίνει στο κείμενο το ελληνικό πχ. w = ς h = η v = ω κ.ο.κ

 

οταν παταω το alt, μου κανει αλλαγεσ σε αριθμουσ, τ9 κτλ...

οχι ελλινικα...

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

οταν παταω το alt, μου κανει αλλαγεσ σε αριθμουσ, τ9 κτλ...

οχι ελλινικα...

Κρατάς πατημένο το ALT. (εκδοση λογισμικού η τελευταία R9GA001 )

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας προχθες οπως προσπαθουσα να αποθηκευσω ενα video απο τα μηνηματα στην καρτα εκανε το ενοχλητικο του restart ετσι οταν προσπαθησε να ξαναανοιξει εμεινε κολλημενο στο σημα της SE. Eτσι εγς το πιγα σε ενα φιλο που τα κινητα και μου ειπε οτι θα ηθελε αναβαθμιση και οτι θα στοιχισε περιπου 40-50 ευρω.εγς ηθελα να ρςτησς αν μπορς να κανς την αναβαθμιση μονος μου ? φυσικα αυτη τη φορα θα την κανω σε αυτον αλλα ρωταω πληροφοριακα

 

 

:O:rolleyes:

thanks

 

 

 

 

 

mariosnikolaou2003@yahoo.gr

Link to comment
Share on other sites

mpeneis sto site ths SE katebazeis ena programa pou legetai update kati tetio kai thn kaneis monos sou,akolouthontas tis odhgies.Einai paneukolo kai den tha exeis problha.MH DIANOHTHEIS na petaxeis etsi 50 euros
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

150 ευρω ειναι καλά για ενα προσεγμένο P910i;

αν οχι σε τι τιμες παίζουν;

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

sorry

gia to 990i lew

Για το 990 150 ευρώ είναι πολύ καλά! (με την προϋπόθεση ότι είναι προσεγμένο)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βρισκομαι αγγλια και λεω να αγορασω το p990 γιατι το εχω βρει σε πολυ καλη τιμη.Η ερωτηση μου ειναι αν θα μπορω να το χρησιμοποιησω ελλάδα γιατι απο οσο ξερω θα ειναι κλειδωμενο σε αγγλικα δικτυα και αν υπαρχει καποιο firmware για να αφαιρει το κλειδωμα.
Link to comment
Share on other sites

an to pareis apo agglia na einai ths o2 giati den einai kleidomeno.An einai apo alh eteria opos orange h opia auth sunhthos kleidonei ta kinhta ths,eiparxoun magazia gia kinhta pou gia 20 me 25 lires sou xekleidonoun to kinhto.ektos an to kaneis ap to internet pou den tha sou proteina.An telika thes na toxekleidoseis apo internet phgaine se auto to site pou nai kai ellhniko http://www.9volto.gr kai tha to xeis xekleidoto.Episis opos eipa parapano thn teleutaia firmware tou p990 se periptosh pou den thn exei,th katebazeis dorean ap to site ths SE.

auta

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Vasika o proigoumenos to eixe parei apo expansys apo oti mou eipe, alla i timi einai arketa elkistiki-peripou 120 euro.Sto site pou koitaksa gia antistoixa leei UK only,alla an einai gia oles tis etairies tis Agglias den nomizw na exei provlima ellada.Akoma kai an den paw na to ksekleidwsw edw Uk fantazomai oti iparxoun tetoia katastimata kai stin Ellada, etsi den einai?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vasika o proigoumenos to eixe parei apo expansys apo oti mou eipe, alla i timi einai arketa elkistiki-peripou 120 euro.Sto site pou koitaksa gia antistoixa leei UK only,alla an einai gia oles tis etairies tis Agglias den nomizw na exei provlima ellada.Akoma kai an den paw na to ksekleidwsw edw Uk fantazomai oti iparxoun tetoia katastimata kai stin Ellada, etsi den einai?

 

Όπως και να έχει ακόμα και κλειδωμένο να είναι, μπορείς πολύ εύκολα να το ξεκλειδώσεις και μόνος σου...;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

σε τι ακριβως ειναι αξιολογο??

που δεν εχει ελλινικο ευρετιριο??

που για να παω στον Μπαμπη πρεπει να παω στο λ και να αρχιζω να ρολλαρω προς τα πανω???

που αν θελω να στειλω μινιμα στον Βρασιδα στα ελλινικα πρεπει να το κανω σε 70 χαρακτηρες?!?!

που κανει ρεσταρτ μονο του στα καλα καθουμενα για καλυτερη λειτουργια?!?!

χαχαχαχα!!!!

κινιτο 10ετιασ εχει καλυτερες δυνατοτητες...

ουτε τα βασικα δεν εχει...

ειναι για το π@ος το κινιτο... :X

το μοναδικο αξιολογο ειναι οτι με τα λεφτα που πιρα αυτιν τιν πατατα πιγαινα μια βραδυα στο baby 0 κ περναγα βασιλιας!!!! :blink:

εγώ πάλι που έχω ελληνικό ευρετήριο στο P990 μου τί να πώ?

και δεν έχει και κολλήματα το ρημάδι!!

ελα που δεν μπορώ να κατανοήσω γιατί είναι πατάτα?

και είχα κατα σειράν P800 / P910 / P990

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι που έχω ελληνικό ευρετήριο στο P990 μου τί να πώ?

και δεν έχει και κολλήματα το ρημάδι!!

ελα που δεν μπορώ να κατανοήσω γιατί είναι πατάτα?

και είχα κατα σειράν P800 / P910 / P990

 

αδερφε, εισαι ο πρωτος που ακουω οτι δεν ειχε προβλιματα με το σαραβαλο... :X

τι να σου πω...

μιπως εχεισ γκομενα τιν αδερφι του ερικσον κ σου εδωσε καλο πραμα?!?!? :lol:

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

αδερφε, εισαι ο πρωτος που ακουω οτι δεν ειχε προβλιματα με το σαραβαλο... :X

τι να σου πω...

μιπως εχεισ γκομενα τιν αδερφι του ερικσον κ σου εδωσε καλο πραμα?!?!? :lol:

παίζει να έπαιζα γκόλφ με την γυναίκα του σονυ αλλά με την αδελφή του ερικσον καμμία σχέση !!

αυτό που έχει σημασία είναι οτι εγώ ευρετήριο ψάχνω με ελληνικά, τώρα γιατί και πώς δεν έκανα τον κόπο να το ψάξω, οσο για τις πατάτες το κάτι παραπάνω το περίμενα κι εγώ απο αυτό το μοντέλο, απο εκεί όμως μέχρι την πατάτα έχει μεγάαααλη απόσταση και μου θυμίζει τα nokia που σούταρα πριν λίγο καιρό.

αν σου λέει κάτι το κινητό είναι vod live και πέρα απο το gdesk δεν τρέχω τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και συγνωμη που σας αλλάζω θέμα.Πηρα πριν μια εβδομαδα το P990i και του εκανα και την τελευταια αναβάθμηση του 2007 γιατι είχε προβληματα. Νομιζα οτι ολα λυθηκαν αλλα αφου του εκανα μια επανεκινηση μου εμεινε (μαλλον) μονο ενα. Οταν παιρνεις ή σε παιρνουν τηλεφωνο δεν κανει αντιστοιχία με τις Επαφες,και ετσι ενω βλεπεις το νουμερο δεν ξερεις ποιός σε παίρνει.Μήπως μπορει να βοηθησει κανεις;Στο Γερμανο μου ειπαν οτι πρεπει να το στειλουν στην Ερικσον
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις απεκτησα κατα τυχη το p990i.

Δεν εχω ξανα παρει τετοιου ειδος κινητο και θα ηθελα να μαθω τι αξιζει να βαλω μεσα σε αυτο το κινητο για να μην πιασω να βαζω οτι μου ερθει και το μπλοκαρω στο τελος.

Αν υπαρχει καποιο link ας μου το πειτε αλλιως ασ με ενημερωσει κανεις αν εχει την ορεξη.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Paidia telika to pira apo Agglia 130 euro kai mporw na paw oti mexri twra (to exw dio vdomades) den mou exei vgalei kapoio. Epeidi den eixa pote antistoixo kinito mporeite na mou peite pou mporw na kanw free downloads, programmatakia ktl.?
Link to comment
Share on other sites

Aπλά διαβασε.173 σελιδες εχει το νήμα θα βρεις παρα πολλά.

Μην ξεχασω,γενικα υπάρχει μια προτίμηση στα ελληνικα.Ιζ δατ αντερστούντ? :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...