Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς πως μπορώ να απαλαγώ από την ένδειξη "γραμμή 1" στο κάτω μέρος της οθόνης του κινητού όταν σε καλούν που εμφανίζεται στους συνδρομητές της comsote?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς πως μπορώ να απαλαγώ από την ένδειξη "γραμμή 1" στο κάτω μέρος της οθόνης του κινητού όταν σε καλούν που εμφανίζεται στους συνδρομητές της comsote?

σου εστειλα απαντηση στο briefcase του sealover

Link to comment
Share on other sites

:) Telika dn anteksa kai to pira simera to prwi!!!

PRotes entupwseis kales to ekana kai anavathmisi kai to tilefwno paei teleia!!!

exw omos ena erwtima!!!Ka8e fora pou anoigo to kinito meta apo 5 min mou vgazei kati ahdies gia to usb kai meta dn feugei kai menei kato ekei pou einai kai h diaxeirish ergasiwn!!!

 

Filika Scottas

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

otan mpaino sto wifi tou kinhtou kai patao scan mou bgazei mia lista me users gia na sundetho.Otan kano ena click ena user moy leei to mynhma you need a wlan setup connection afou teliono auth th diadikasia ,mou bgazei to mynhma theleis na kaneis auto to wlan connection add to the groop .Thelo na rothso an pathso yes xreonomai? h blepo tzampa??
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

:) Telika dn anteksa kai to pira simera to prwi!!!

PRotes entupwseis kales to ekana kai anavathmisi kai to tilefwno paei teleia!!!

exw omos ena erwtima!!!Ka8e fora pou anoigo to kinito meta apo 5 min mou vgazei kati ahdies gia to usb kai meta dn feugei kai menei kato ekei pou einai kai h diaxeirish ergasiwn!!!

 

Filika Scottas

 

Την πρώτη φορά που το άνοιξα και εγώ, μετά την αναβάθμηση, ακριβώς αυτό μου έβγαλε. Το σύνδεσα με την βάση, πάτησα "Τέλος" και μετά το αποσύνδεσα. Απο τότε δεν μου το ξανα εμφάνισε.

 

re paidia den mporw na kanw anabathmisi me tipota mou grafei failed checking application version please reinstall the applicatiom and make sure u have the latest version

plz help

 

Μήπως τρέχει στο pc σου παράλληλα κάποιο antivirus; Αυτό το μήνυμα το βγάζει συνήθως όταν η διαδικασία μπλοκάρετε απο κάτι...

 

otan mpaino sto wifi tou kinhtou kai patao scan mou bgazei mia lista me users gia na sundetho.Otan kano ena click ena user moy leei to mynhma you need a wlan setup connection afou teliono auth th diadikasia ,mou bgazei to mynhma theleis na kaneis auto to wlan connection add to the groop .Thelo na rothso an pathso yes xreonomai? h blepo tzampa??

 

Νομίζω πως όχι. Έχω την εντύπωση πως η διαδικασία της χρέωσης γίνεται όταν πάρεις κωδικούς απο κάποιο user...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

oxi apenergopioimena ta panta sas parakalw voithiste me

 

Καλό θα ήταν να δοκιμάσεις επίσης να απεγκαταστήσεις και να ξαναπεράσεις το pc suite και το πρόγραμμα αναβάθμισης.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

Δεν πρόλαβα να το χαρώ για πολύ... Μου το βούτηξαν πριν λίγο μέσα στο μετρό από την μπροστινή τσέπη του μπουφαν παρακαλώ...:worry:

 

Άλλαξα τη sim στην Voda, ευτυχώς έχω και backup των τηλεφώνων που είχα μέσα...

 

Just in case, ήταν χωρίς το πορτάκι του και "φορούσε" ένα memory stick του ενός giga και είχε περασμένο και το κορδονάκι.

 

Μου είπαν να πάω στο αστυνομικό τμήμα μαζί με το κουτί του που έχει τα αυτοκόλητα με το ΙΜΕΙ και να το δηλώσω! Θα το κάνω αν και δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι...:mad: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη 515Ε που εχει το Πλαισιο ειναι καλη?

 

Ναι, η τιμή είναι πολύ καλή!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα να το χαρώ για πολύ... Μου το βούτηξαν πριν λίγο μέσα στο μετρό από την μπροστινή τσέπη του μπουφαν παρακαλώ...:worry:

 

Άλλαξα τη sim στην Voda, ευτυχώς έχω και backup των τηλεφώνων που είχα μέσα...

 

Just in case, ήταν χωρίς το πορτάκι του και "φορούσε" ένα memory stick του ενός giga και είχε περασμένο και το κορδονάκι.

 

Μου είπαν να πάω στο αστυνομικό τμήμα μαζί με το κουτί του που έχει τα αυτοκόλητα με το ΙΜΕΙ και να το δηλώσω! Θα το κάνω αν και δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι...:mad: :cry:

 

oti kai na poume einai ligo kouragio:cry: :cry: :(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη 515Ε που εχει το Πλαισιο ειναι καλη?

 

πρέπει να έπεσε γενικά η τιμή του. και στην vodafone 520 το έχουν. 404 θα το πάρω την ερχόμενη εβδομάδα με την επιδότηση (χωρίς VL!) αν μου απαντήσετε και με βοηθήσετε με τα παρακάτω:

 

Κάπου είχα δει ότι τα πρώτα Ρ990 είχαν κάποιο πρόβλημα με την κάμερα (το focus νομίζω). ξέρει κανείς τι γίνεται με αυτό? μέχρι ποια ημερομηνία κατασκευής υπήρχε αυτό το πρόβλημα? διορθώνεται με τη νέα αναβάθμιση?

 

Επίσης τι μπαταρία έχει τελικά μέσα η συσκευασία? 900 ή 1120? εξαρτάται κι αυτό από την ημερομηνία κατασκευής?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων.. :)

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να έπεσε γενικά η τιμή του. και στην vodafone 520 το έχουν. 404 θα το πάρω την ερχόμενη εβδομάδα με την επιδότηση (χωρίς VL!) αν μου απαντήσετε και με βοηθήσετε με τα παρακάτω:

 

Κάπου είχα δει ότι τα πρώτα Ρ990 είχαν κάποιο πρόβλημα με την κάμερα (το focus νομίζω). ξέρει κανείς τι γίνεται με αυτό? μέχρι ποια ημερομηνία κατασκευής υπήρχε αυτό το πρόβλημα? διορθώνεται με τη νέα αναβάθμιση?

 

Επίσης τι μπαταρία έχει τελικά μέσα η συσκευασία? 900 ή 1120? εξαρτάται κι αυτό από την ημερομηνία κατασκευής?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων.. :)

 

Σου απάντησα στο άλλο θέμα σε αυτά που ρωτάς...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1722580#post1722580

 

Το ζήτησες χωρίς VL και σου είπαν αμέσως ότι θα σου το δώσουν έτσι;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι χωρίς κανένα πρόβλημα και είπαν ότι το έχουν και άμεσα διαθέσιμo σε 2ο κατάστημα του ίδιου ιδιοκτήτη. :) Αλλά εκτός Θεσσαλονίκης και Αθήνας!!

 

για την μπαταρία δες λίγο το post #5 αλλά και το #251 στο topic αυτό

 

παρεπιπτόντως το Ν73ΜΕ που επίσης σκεφτόμουν (για να γλυτώσω λίγα λεφτά αλλά και τα bugs πριν την αναβάθμιση) είναι πλέον λιγάκι ακριβότερο! οπότε bye bye NOKIA :) :)

 

ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση φίλε μου

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

 

για την μπαταρία δες λίγο το post #5 αλλά και το #251 στο topic αυτό

 

 

Οι μπαταρίες 1120 δόθηκαν μόνο στις beta(δοκιμαστικές) συσκευές! Σε αυτή αναφέρεται στο post που είδες. Όλες οι κανονικές συσκευές είναι με την μπαταρία 950.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

pos mporo na metafero na sms mou apo to p910 mou sto p990 pou pira?

 

Ένας μπακαλίστικος τρόπος είναι να τα μεταφέρεις στην κάρτα sim και απο εκεί στο τηλέφωνο!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να μεταφερεις τις επαφες.Ετσι τις μετεφερα εγω απο το

Ρ800 στο Ρ990.

 

Θα κανεις το P910 synchronized με το microsoft outlook οποτε και θα περαστουν ολες οι επαφες στο microsoft outlook.

 

Υστερα θα κανεις synchronized το outlook με το P990 και ετσι θα περαστουν ολα στο Ρ990.

 

Θα χαθουν ομως οι εικονες που τυχον εχεις βαλει ως εικονα κλησης για καθε επαφη.Ολα τα αλλα θα περαστουνε κανονικα.

 

προσεξε μονο ενα σημειο.

Οταν πας να κανεις το synchronised εχει καπου επιλογη για το αν θα ειναι αμφιδρομη ή μονοδρομη η μεταφορα.

Και στις 2 φορες θα επιλεξεις μονοδρομη μεταφορα,

Την πρωτη φορα απο <<Κινητο -> προς-> outlook>>

και την δευτερη φορα απο <<outlook ->προς-> κινητο>>

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν λύθηκε το πρόβλημα που κόλλαγε ο player όταν τον εβαζες να παίξει ταινία μεγαλυτερη απο 40-45 λεπτά?

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω memory stick 4GB να ξέρω αν αξίζει το κόπο

Link to comment
Share on other sites

Λίγο off-topic:

 

Τι είναι αυτό το Myphone της SE; Δεν έχει καμία σχέση με το forum μας;;

 

http://www.sonyericsson.com/fun/wxhtml/myphone/overview?cc=GR&lc=el&lf_res=gr

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λίγο off-topic:

 

Τι είναι αυτό το Myphone της SE; Δεν έχει καμία σχέση με το forum μας;;

 

http://www.sonyericsson.com/fun/wxhtml/myphone/overview?cc=GR&lc=el&lf_res=gr

 

οχι βρε... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...