Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωχχχχχχχ...μου χάλασες τη διάθεση τώρα...το πήρα vod γιατι είχα 150ε έκπτωση...εννοείς οτι πρέπει να το πάω σε κατάστημα vod τώρα?Για εξήγησε μου τη διαδικασία σε παρακαλώ.Τσάμπα ο κόπος μου.
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Ωχχχχχχχ...μου χάλασες τη διάθεση τώρα...το πήρα vod γιατι είχα 150ε έκπτωση...εννοείς οτι πρέπει να το πάω σε κατάστημα vod τώρα?Για εξήγησε μου τη διαδικασία σε παρακαλώ.Τσάμπα ο κόπος μου.

δες:

http://www.9volto.gr

μπορούν να αφαιρέσουν το VL Μenu από το κινητό σου, πρόσεχε όμως γιατί νομίζω χάνεις την εγγύηση.

Ρώτα την Vodafone πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο γιατί είμαι πολύ συγκινημένος και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ.Έριξα και το backup και όλα καλά, αλλά το κινητό πήγε 1 ώρα μπροστά..κάπου το απενεργοποιείς αυτο αλλα δεν θυμάμαι που
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο γιατί είμαι πολύ συγκινημένος και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ.Έριξα και το backup και όλα καλά, αλλά το κινητό πήγε 1 ώρα μπροστά..κάπου το απενεργοποιείς αυτο αλλα δεν θυμάμαι που

μάλλον κάτι με την θερινή και χειμερινή ώρα χρειάζεται να ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

κατι δεν κανω καλα μαλλον, με κλειστο πορτακι και χωρις τ9 παλι μεχρι 72char sms μου δινει.υπαρχει καποια ρυθμηση που πρεπει να κανω???

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

η R9EA001 εινα διαθεσιμη απο σημερα στο seus.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

η R9EA001 εινα διαθεσιμη απο σημερα στο seus.

 

 

Σοβαρα????????????Έεεεεεεεελαα.....Δε σε πιστεύω.....:wacko: :confused: :superman:

 

Τωρα χωρίς πλάκα...από το πρωί που το ανακοίνωσα και με....5 ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΣΤ μεχρι τωρα......δε είδες οτι για αυτό μιλάμε????????

 

Αnyway...

 

Kατι ακομα που παρατήρησα ειναι οτι στις κλήσεις πλεον έχει στο μενου και το υπομενού 'επεξεργασια' που δεν υπήρχε πριν ;) WELL DONE SE

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα????????????Έεεεεεεεελαα.....Δε σε πιστεύω.....:wacko: :confused: :superman:

 

Τωρα χωρίς πλάκα...από το πρωί που το ανακοίνωσα και με....5 ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΣΤ μεχρι τωρα......δε είδες οτι για αυτό μιλάμε????????

 

Αnyway...

 

Kατι ακομα που παρατήρησα ειναι οτι στις κλήσεις πλεον έχει στο μενου και το υπομενού 'επεξεργασια' που δεν υπήρχε πριν ;) WELL DONE SE

μετα το ειδα,τι να κανουμε δεν εχουμε ολοι την εξυπναδα σου.....

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

otan anabathmizeis to p990 me auth th nea SUPER firmware pou thelo na pisteuo otiveinai,h camera tou kinhtou alazei?? dhladh ligo kaluterh camera kai idios videocamera:rolleyes:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!:)

manolisinger δες 2,3 σελίδες πριν..............

Μιλάω αναλυτικά ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ακομα!!!!

Μην ρωταμε τα ιδια.....

;)

 

ΕΔΩ >>>>>>> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=147651&page=109

 

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧOYN ΛΥΘΕΙ!!!!!!!

 

EKTOΣ ΑΠΟ *ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ* ΚΑΘΑΡΑ ΤΥΠΟΥ ΛΑΘΗ:

 

-72 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΜΕ Τ9 Η' ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

-ΕΛΛΕΙΨΗ ΚΑΘΑΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΕΥBOARD

 

*ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΑΝΑΜΕΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ....:worry:

Link to comment
Share on other sites

>>>ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ........:) :) :D

 

ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10' ΜΕ 15' ΛΕΠΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ!!!!!!!!!!!(ας το τσεκάρει και κάποιος άλλος)

Link to comment
Share on other sites

PAIDES EKANA THN ANABATHMISH TOU KINHTOU KAI DEN PAIZETAI !!!!

TO KINHTO EINAI POLI PIO GRHGORO STA MENU..EPIPLEON DEN MOU EXEI KANEI KANENA RESTART..AN DEN EIXAME KANENA PROBLHMA ME TA ELLHNIKA THA HTAN TO APOLYTO ERGALEIO TO KINHTAKI MAS...

 

 

ME TA SMS ??? EMENA EITE ME T9 EITE XWRIS KAI ME KLEISTO TO PORTAKI PALI 70 XARAKTHRES EXEI 1 SMS !!! GIATI ?????????

Link to comment
Share on other sites

signomi filoi mou gi ta greeklish alla grafw apo to qwerty!

pepei na eimai o monos poy den tin exei perasei akoma e;

egine telika to ergaleio pou oloi perimename e;

ax t etuxia einai auti!lol

tha tin perasw kai egw mallon aurio bradi na dw an isxioun ola auta ta kala pu lete!

mpws exoume kalitero tilefwno auti ti stigmi;

ante kai ta skaw twra gia na diabasw tis entipwseis sas!lol

ate sinexiste ta euxarista post

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάθει την πλάκα μου!ρε παίδες μια ερωτησούλα.παλιά με το p910 με το πο το βαζα στην βάση του μπορούσα να μπώ και internet,χωρίς να χα κάνει κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση.με το καμάρι μας δεν τα χω καταφέρει...τι να κοιτάξω??
Link to comment
Share on other sites

Θα δείτε μικρές διαφορές στα μενού που έχουν βοηθήσει στην ευχρηστια του κινητου όπως πχ στα SMS με το πορτάκι ανοιχτο ;)

 

>>> EΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ ME ΕΧΤRA ΚΟΥΜΠΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ;)!!!!

 

Αυτό που το είδες και εγώ δεν μπορώ να το βρω?

Εκτός αν "με ανοιχτό το πορτάκι" δεν έχει τις ίδιες επιλογές "με αφαιρεμένο το πορτάκι".

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Sealover πραγματικά μας έφτιαξες :D :D Τι συγκίνηση είναι αυτή!!! :happy: Θα περάσω το πρωί την αναβάθμιση γιατί τωρα φοβάμαι μήπως κάνω καμια μλκια λόγω κούρασης... Αχ και να λυθήκαν τα κ@λοπροβλήματα μνήμης που είχε.... Δεν θα κλείσω μάτι γμτ απόψε...:hypno: :hypno: Αντε SE αν δεν με απαγοητεύσεις :respect: :respect:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω πετάτε όλοι σας απο χαρά με τη νέα αναβάθμιση...Με βλέπω να κλαίω αύριο μόλις επισκεφθώ ένα κατάστημα vodafone και μου πούν φυσικά "δεν κατάλαβα,τι θέλετε απο εμάς κύριε?".:tease: :cry: :cry: :cry:
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΤΕ ΜΕ Τ9 ΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΑΛΙ 72 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΕΧΕΙ. ΣΥΝ ΠΩΣ ΤΟ ΜΠΑΚΑΠ ΜΟΥ ΣΒΗΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ PC ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ :(((
www.kastano.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και καλη χρονιά! Πράγματι ειναι Super η αναβάθμιση, αλλά έλα που έχασα τα ελληνικά απο τις διαθέσιμες γλώσσες και εμφανίζει μόνο τα αγγλικά???Φαντάζομαι οτι θα υπάρχει κάποια λύση ε???
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...