Jump to content

Πώς περάσατε στις διακοπές σας;


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εκανα διακοπες Κρητη. Ωραιες παραλιες. Βεβαια συνεχιζω κι εδω, Χαλκιδικη.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 142
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω στην Τουρκια στο Τσεσμε!!

Το ξενοδοχειο τελειο!!

Εξω ομως οπου και να πηγαινες σε κατεκλεβαν...

40 ευρω για δυο πιατα με doner σε φαστ σουντ...ελεος...

ααααααα.....το νερο 4 ευρω....

κλεφτες....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα Κρητη 25 μερες και Αριδαία 5 μέρες.

 

Κρητη ειχε πολυ αερα κ δεν ηταν για πολλά μπανια, ασε που φιλοξενουσαμε κ πολυ κοσμο οποτε ηταν..χαλια!

 

Αριδαια απ την αλλη ηταν φοβερη φαση! πρωτη φορα πηγαινα προς τα κει πανω..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ πήγα 10 μέρες στο Δίκορφο στα Ζαγοροχώρια και πέρασα μια χαρά.Ούτε αυτοκίνητα,ούτε καυσαέριο.Μόνο εγώ και η...φύση!:D.Άξιζε να πάω γιατί όλο τον Ιούλιο έκανα αγγλικα και κουράστικα...!:yawn:
Link to comment
Share on other sites

8 μέρες στην Αμοργό (με...έδρα την Αιγιάλη) όπως πέρσι είναι ό,τι πρέπει για ένα δύσκολο χειμώνα...

Αγία Άννα,Θολάρια,Άγιος Παύλος,Χώρα κλπ κλπ...τι ομορφιές!

Ουράνια τόξα κυνηγώ,πίσω από ίσκιους τρέχω...
Link to comment
Share on other sites

κατι 3μερα ξεκλεψα προς ναουσα,καστορια και χαλκιδικη(οπου περασα και τα περισσοτερα)

θα αναπληρωσω ομως τον οκτωβρη οπου θα κανω ενα ταξιδακι στις αρχες του μηνα(εξωτερικο) και ενα ακομα στα τελη(εξωτερικο και παλι):up:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πήγα μονο 3 μέρες ΣΑΜΟ λόγο υποχρεώσεων .... Απο καθόλου κάτι είναι και αυτό !!!

 

Απο το τίποτα,καλές είναι και οι 3ης μέρες!:).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα μέσα Ιουλίου στην Χαλκιδική,στον νέο Μαρμαρά με έναν φίλο μου για 5 μέρες...

Ωραία περάσαμε!Τώρα πάλι του χρόνου το καλοκαίρι στις (θέλω να πιστεύω) πιο απολαυστικές διακοπές των τελευταίων χρόνων(θα έχω τελειώσει το λύκειο και θα ετοιμάζομαι για την φοιτητική μου ζωή).

Link to comment
Share on other sites

πήγα 5 μέρες πάργα που μου άρεσε πολύ,με μια ημερίσια εκδρομούλα στην λευκάδα. 4 μέρες πήγα τούζλα και μερικές μέρες στο χωρίο μου. Ηταν πολύ ωραία! :)
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Διακοπες?Τι ειναι αυτο?Θα τα μπηξω τωρα λεμε

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Ύπνο και θάλασσα... Ούτε ξενύχτια ούτε τίποτα... Απόλυτη χαλάρωση....

 

Ναι,αλλά άμα δεν κάνεις ξενύχτια τώρα το καλοκαίρι,να πας σε κάποιο bar να τα πιείς με την παρέα σου,πότε θα πας,το Σεπτέμβριο που αρχίζουν οι υποχρεώσεις?:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αλλά άμα δεν κάνεις ξενύχτια τώρα το καλοκαίρι,να πας σε κάποιο bar να τα πιείς με την παρέα σου,πότε θα πας,το Σεπτέμβριο που αρχίζουν οι υποχρεώσεις?:p

Το θέμα είναι ότι έχω ρίξει τόσα ξενύχτια που δεν άντεχα άλλο... Δεν ήμουν κουρασμένη από την δουλειά ήμουν κουρασμένη από τα ξενυχτάδικα, τα ποτά και τα τσιγάρα...:p

Link to comment
Share on other sites

Από 20 Αυγούστου για 10 ημέρες στο αγαπημένο μου Λονδίνο μαζί με τις δύο μου κόρες. Απλά καταπληκτικά!!!!!!

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Λευκάδα που πήγα μια χαρά ήταν..Επίσης και το ΣΚ στο Ναύπλιο δεν με χάλασε...

 

Να ρωτήσω κάτι επί την ευκαιρία...Thread με θέμα γαμήλια ταξίδια δεν υπάρχει σωστά?!?Γιατί έφαγα τον τόπο και δεν βρήκα τπτ..Ή μήπως γίνεται αναφορά σε thread και εγώ δεν το βρήκα?!?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Λευκάδα που πήγα μια χαρά ήταν..Επίσης και το ΣΚ στο Ναύπλιο δεν με χάλασε...

 

Να ρωτήσω κάτι επί την ευκαιρία...Thread με θέμα γαμήλια ταξίδια δεν υπάρχει σωστά?!?Γιατί έφαγα τον τόπο και δεν βρήκα τπτ..Ή μήπως γίνεται αναφορά σε thread και εγώ δεν το βρήκα?!?

 

Χωχω και γω Λευκάδα πήγα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...