Jump to content

Περί... Hotmail


nicktsak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο αυτη τη σελιδα μπορεις να μπεις;

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 405
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι έγινε εδώ ρε παιδια????? Γιατί μου έσβησαν όλα τα mail??????

Την είχα ξαναπατήσει πριν 2-3 χρόνια όταν μου έσβησαν όλα τα sent messages!!!

Το πλέον αναξιοπιστο mail!!!! Με την τραγική μου μνήμη, είχα κάποια mail που μου θύμιζαν κάποιες καταστάσεις... Τώρα πάνε.

Είχα να μπω 2-3 εβδομάδες, και μόλις μπήκα μου έβγαλε κάτι περίεργα για ενεργοποίηση και μόλις μπήκα έλειπαν όλα!!!

Αλήθεια, ταράχτηκα πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτη τη σελιδα μπορεις να μπεις;

Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση της σελίδας... (με ie πάντα)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε εδώ ρε παιδια????? Γιατί μου έσβησαν όλα τα mail??????

Την είχα ξαναπατήσει πριν 2-3 χρόνια όταν μου έσβησαν όλα τα sent messages!!!

Το πλέον αναξιοπιστο mail!!!! Με την τραγική μου μνήμη, είχα κάποια mail που μου θύμιζαν κάποιες καταστάσεις... Τώρα πάνε.

Είχα να μπω 2-3 εβδομάδες, και μόλις μπήκα μου έβγαλε κάτι περίεργα για ενεργοποίηση και μόλις μπήκα έλειπαν όλα!!!

Αλήθεια, ταράχτηκα πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

 

Mipws ekanes na mpeis parapanw evdomades? :worry:

 

Anyway an diavaseis sta sent items apo panw leei:

 

Messages more than 30 days old will be automatically deleted from this folder.

Link to comment
Share on other sites

Mipws ekanes na mpeis parapanw evdomades? :worry:

 

Anyway an diavaseis sta sent items apo panw leei:

 

Messages more than 30 days old will be automatically deleted from this folder.

Δε νομίζω να έκανα τόσον καιρό, χωρίς όμως να είμαι σίγουρος.

Πάντως, αν είναι να τα σβήνουν μετά από ενα μήνα, τι να τα κάνω τα 200ΜΒ και τα 2 GB????

Το κόβω το hotmail...

Yahoo και πάλι Yahoo!!! (το excite που επίσης έχω, όταν είχε κάνει αναβάθμιση μου είχε σβήσει και αυτό κάποια πολυ σημαντικά mail...)

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να έκανα τόσον καιρό, χωρίς όμως να είμαι σίγουρος.

Πάντως, αν είναι να τα σβήνουν μετά από ενα μήνα, τι να τα κάνω τα 200ΜΒ και τα 2 GB????

Το κόβω το hotmail...

Yahoo και πάλι Yahoo!!! (το excite που επίσης έχω, όταν είχε κάνει αναβάθμιση μου είχε σβήσει και αυτό κάποια πολυ σημαντικά mail...)

 

Μονο αυτα που ειναι στο sent Και Trash folder τα σβηνει μετα απο 30 μερες.Οποτε αν θελεις να κρατησεις καποιο απλα το μεταφερεις σε αλλον φακελο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μονο αυτα που ειναι στο sent Και Trash folder τα σβηνει μετα απο 30 μερες.Οποτε αν θελεις να κρατησεις καποιο απλα το μεταφερεις σε αλλον φακελο.

Οχι, όχι, τα κανονικά mails μου ήταν. Αυτά που είχα λάβει.

Παίζει ρόλο ότι ήταν σχεδόν γεμάτο? Έχω όριο τα 2 ΜΒ και ήταν στα 1,8 ΜΒ. Μπορεί τις μέρες που δεν είχα μπει, να ξεπέρασε τα 2ΜΒ. Γίνεται να τα έσβησαν όλα?

Όταν πήγα να κάνω login εχτές, μου ζήτησε και δευτερη φορά το password, και μόλις μπήκα ήταν εντελώς άδειο. Μόνο ένα μαιλ από το Hotmail....

Link to comment
Share on other sites

Οχι, όχι, τα κανονικά mails μου ήταν. Αυτά που είχα λάβει.

Παίζει ρόλο ότι ήταν σχεδόν γεμάτο? Έχω όριο τα 2 ΜΒ και ήταν στα 1,8 ΜΒ. Μπορεί τις μέρες που δεν είχα μπει, να ξεπέρασε τα 2ΜΒ. Γίνεται να τα έσβησαν όλα?

Όταν πήγα να κάνω login εχτές, μου ζήτησε και δευτερη φορά το password, και μόλις μπήκα ήταν εντελώς άδειο. Μόνο ένα μαιλ από το Hotmail....

 

tote egine apenergopoiisi logw tou polli kairou pou exeis na mpeis

Link to comment
Share on other sites

tote egine apenergopoiisi logw tou polli kairou pou exeis na mpeis

Όταν λέμε απενεργοποίηση, δεν εννοούμε ότι χάνονται και τα username και password??? Πώς γίνεται να δέχεται απ'ευθείας το username σα να υπάρχει, και να κάνει login με τα ήδη υπάρχοντα στοιχεία μου, ενώ έχει χάσει όλα τα mail???? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει σε κατάσταση αναμονής κατα κάποιο τρόπο.

Κρατάει μόνο το username σου, δεν μπορεί να το πάρει άλλος ώστε να μην παραπονιέσαι και γι αυτό μετά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με το Yahoo και το Hotmail εδώ και πέριπου μια εβδομάδα δεν μπορώ να κάνω log in στο hotmail ενώ μου βγάζει την σελιδα για log in όταν βάζω τον κωδικό και το user name μου λέει οτι δεν μπορεί να βρεί την σελίδα αντίθετα με το yahoo που με βγάζει στην αρχίκη σελίδα αλλά δεν μπορεί να μπεί πουθενά αλλού. Το ίδιο μου κάνει και με το firefox. Tα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα έχω αδειάσει cookies,temp, το έχω καθαρίσει απο bugs αλλά τίποτα. Καμία ιδέα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ήθελα να αλλάξω το password στο account μου, έκανα reset και τώρα δεν αναγνωρ'ιζει ούτε το παλιό ούτε το νέο password με αποτέλεσμα να μη μπορώ να συνδεθώ.. Βοήθεια!!!

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρεις την μυστική σου ερώτηση ? Μπορείς να το ξανααλλάξεις αν την ξέρεις.

Αλλιώς ..........Στείλε email στην msn.

Link to comment
Share on other sites

Τη μυστική ερώτηση την ήξερα. Το θέμα είναι ότι ενώ με πήγαινε στη σελίδα εισαγωγής νέου password, τελικά δεν τον δέχονταν.

Μετά από δοκιμές βρήκα το πρόβλημα. Έπρεπε υποχρεωτικά να επιλέξω να μηδενίζεται κάθε 72 μέρες ο κωδικός :wacko:

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Προσπαθώ να μπω σε λογαριασμό στο Msn Hotmail, η αρχική σελίδα φορτώνει, βάζω τα στοιχειά (e-mail address, password), πατάω Sing In και αυτό ήταν! Η επόμενη σελίδα δεν φορτώνει ποτέ! :( Το Firewall και το antivirus δεν φταίνε διότι δεν μπάινει και χωρίς αυτά. Το περίεργο είναι ότι δεν μπαίνει ούτε από τον δικό μου υπολογιστή ούτε από της αδερφής μου (είναι σε δίκτυο και μοιράζονται μέσω router Adsl σύνδεση). Και οι δύο χρησιμοποιούμε Internet Explorer. Έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο; Όποιος μπορεί ας βοηθήσει παρακαλώ! :X
Η γνώση είναι το υλικό, η σοφία είναι να ξέρεις πως να το χρησιμοποιήσεις..
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα ΕΔΩ

Δεν έχω καταφέρει τίποτα με τον IE αλλά δοκίμασε Μaxthon η Firefox για να κάνεις τη δουλειά σου,θα δουλέψει. ;)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχω κι'έγώ πρόβλημα με το Hotmail και για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα, το παραθέτω εδώ. Λοιπόν, μου έρχονται καθε μέρα 2-3 emails απο το support@passport.msn.com

 

Τα emails εχουν όλα το ίδιο περιεχόμενο και συγκεκριμένα:

 

Πρόσφατα ζητήσατε να επαναφέρετε τον κωδικό πρόσβασής σας στο Microsoft Passport

Network μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Ακολουθήστε τις παρακάτω οδηγίες για να

επαναφέρετε τον κωδικό πρόσβασής σας ή για να ακυρώσετε την αίτηση επαναφοράς

του κωδικού πρόσβασης.

 

ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΣΑΣ:

 

1. Επιλέξτε και αντιγράψτε την παρακάτω διεύθυνση Internet.

 

...................................................................................................

 

2. Ανοίξτε ένα πρόγραμμα περιήγησης, επικολλήστε τη σύνδεση στη γραμμή

διευθύνσεων και πατήστε Enter ή Return στο πληκτρολόγιο.

 

ΕΑΝ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΩΔΙΚΟΥ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΣΑΣ:

 

1. Επιλέξτε και αντιγράψτε την παρακάτω διεύθυνση Internet.

 

...................................................................................................

 

2. Ανοίξτε ένα πρόγραμμα περιήγησης, επικολλήστε τη σύνδεση στη γραμμή

διευθύνσεων και πατήστε Enter ή Return στο πληκτρολόγιο.

 

Ευχαριστούμε,

 

Υποστήριξη Πελατών του Microsoft Passport Network

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Μην απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα, έχει σταλεί από μια διεύθυνση ηλεκτρονικού

ταχυδρομείου που δεν παρακολουθείται. Τα μηνύματα που στέλνονται σε αυτήν τη

διεύθυνση δεν είναι δυνατό να απαντηθούν.

 

Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι οτι κάποιος προσπαθεί να μάθει τον κωδικό μου.. δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Καμμια ιδέα κανείς?

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αυτό που λές θα είναι.Για καλό και για κακό βάλε ένα πιο ισχυρό pass,για να βαρεθεί ο επίδοξος lamer-hacker. :D
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι τακτική είναι αυτή κάθε τρεις και λίγο να μου ζητάει pass για επιβεβαίωση;Πατάω να διαβάσω mail και με επαναφέρει στην αρχική σελίδα για να βάλω το pass,πάω να σβήσω κάτι πάλι τα ίδια.Μήπως παίζει τίποτα στις ρυθμίσεις και δεν έχω πάρει χαμπάρι;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θυμήθηκα ότι κάπου στον υπολογιστή έχω τον Netscape και λέω δεν δοκιμάζω; Τελικά η σελίδα μπήκε και μου έβγαλε αυτό:

 

Web Browser Software Limitations

Your Current Software May Limit Your Ability to Use Hotmail

 

You are using a web browser that Hotmail does not support. If you continue to use your current browser software we cannot guarantee that Hotmail will work correctly for you.

 

We recommend that you upgrade your web browsing software and invite you to download Microsoft Internet Explorer 6.

 

Και ρώταγε αν θέλω να συνεχίσω με τον browser που χρησιμοποιώ ή όχι!!!!! Το κουφό είναι ότι μέσω του Internet Explorer 6, όπως ανέφερα παραπάνω, δεν μπαίνει ενώ με τον Netscape (6.2) την έκανα τη δουλειά μου!!!! :D Είναι πραγματικά για γέλια! :w00t: :lol: :rotfl:

 

Θα μου πείτε βέβαια, MSN είναι, λογικό να προωθούν τον IE, αλλά όχι και έτσι! :rotfl: :shock: :rotfl: :rotfl:

Η γνώση είναι το υλικό, η σοφία είναι να ξέρεις πως να το χρησιμοποιήσεις..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...