Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ego exo 2gb exo pano apo 300 tragoudia kapou 327 fot kai binteo 8efarmoges 7 paixnidia kai den kolaei sxedon katholou paei poli kala kai den einai kai 80x kanoniki!!exo kanei anasigrotisi kai oti allo exi ekei gia kane na deis mporei na exei beltiosi alios kane ena format sto kinito!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

paidia axizei to n93 autin tin stigmi san agora i na mazepso perissotera xrimata na paro to "i" i to n95 ?

 

ειναι μια επιλογη καθαρα δικη σου.

ειναι και τα 2 δυνατα τηλ.

το θεμα ειναι τι ζητας εσυ ποιο πολυ.

περιμενε να βγει και το ν95 δες το απο κοντα και κρινε.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ego exo 2gb exo pano apo 300 tragoudia kapou 327 fot kai binteo 8efarmoges 7 paixnidia kai den kolaei sxedon katholou paei poli kala kai den einai kai 80x kanoniki!!exo kanei anasigrotisi kai oti allo exi ekei gia kane na deis mporei na exei beltiosi alios kane ena format sto kinito!

 

Θα το δοκιμάσω αλλά format γιατί?Αφού χωρίς την κάρτα πετάει το κινητό.Μήπως εννοούσες format στη κάρτα?Ποιά έκδοση έχεις εσύ?Εγώ είμαι με την .25 που την παλεύει με έγχρωμο βίντεο το βράδυ...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα σοβαρολογεις ή μας κανεις πλακα ?

Ποιος σου φταιει που εφαγε 10 ντουμπες ? :wacko:

Λιγη προσοχη δεν βλαπτει ..

------------------------------------------------------------

Καλημέρα παιδιά , είμαι καινούργιος στην παρέα , λέγομαι Βασίλης και θέλω την βοήθειά σας.

 

Εχω το Ν 93i εδώ και λίγες ημέρες . Μου κάνει 2 προβλήματα και κανείς δεν ξέρει να με βοηθήσει .

1. Δεν δουλεύει η φωνητική κλήση ( π.χ. πάρε μου τον Γιώργο , πάρε μου την Μαρία κ.λ.π )

 

2. Φτιάχνω Ομάδες ( οικογένεια , εταιρεία , φίλοι κ.λ.π. ) , μετά πάω στα Προφίλ , βάζω Αθόρυβο , αλλά το τσεκάρω εκτός Οικογένειας . Που θα πεί : όταν με καλούν όλοι να έιναι Αθόρυβο ΕΚΤΟΣ απο την Οικογένεια , η οποία επιτρέπεται να με ενοχλήσει όποτε θέλει.

 

Παρ' όλα αυτά , το τηλέφωνο παραμένει Αθόρυβο και στην Οικογένεια .

Το πήγα στην Vodafone ( έκαναν αναβάθμηση....τίποτα!! ) , στον Γερμανό , το είδαν το πρόβλημα , αλλά κανείς δεν ξέρει να με βοηθήσει.

 

 

Τώρα το τηλ. είναι στην ΝΟΚΙΑ για 2η επισκευή ( ??? ) και περιμένω.

 

Οποιος ξέρει κάτι , σας παρακαλώ πολύ να με βοηθήσει

Link to comment
Share on other sites

ειναι μια επιλογη καθαρα δικη σου.

ειναι και τα 2 δυνατα τηλ.

το θεμα ειναι τι ζητας εσυ ποιο πολυ.

περιμενε να βγει και το ν95 δες το απο κοντα και κρινε.:)

allazei h prosopsi tou n93? kai an allazei pia kommatia allazoun?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά , είμαι καινούργιος στην παρέα , λέγομαι Βασίλης και θέλω την βοήθειά σας.

 

Εχω το Ν 93i εδώ και λίγες ημέρες . Μου κάνει 2 προβλήματα και κανείς δεν ξέρει να με βοηθήσει .

1. Δεν δουλεύει η φωνητική κλήση ( π.χ. πάρε μου τον Γιώργο , πάρε μου την Μαρία κ.λ.π )

 

2. Φτιάχνω Ομάδες ( οικογένεια , εταιρεία , φίλοι κ.λ.π. ) , μετά πάω στα Προφίλ , βάζω Αθόρυβο , αλλά το τσεκάρω εκτός Οικογένειας . Που θα πεί : όταν με καλούν όλοι να έιναι Αθόρυβο ΕΚΤΟΣ απο την Οικογένεια , η οποία επιτρέπεται να με ενοχλήσει όποτε θέλει.

 

Παρ' όλα αυτά , το τηλέφωνο παραμένει Αθόρυβο και στην Οικογένεια .

Το πήγα στην Vodafone ( έκαναν αναβάθμηση....τίποτα!! ) , στον Γερμανό , το είδαν το πρόβλημα , αλλά κανείς δεν ξέρει να με βοηθήσει.

 

 

Τώρα το τηλ. είναι στην ΝΟΚΙΑ για 2η επισκευή ( ??? ) και περιμένω.

 

Οποιος ξέρει κάτι , σας παρακαλώ πολύ να με βοηθήσει

 

Oatn einai sto athoribo den xtipaei gia kanenan. Den exei simasia an exeis tsekarei tin omada tis oikogeneias.

ftiakse ena allo profil kanonika me energopoiimeno ton ixo kleisis kai kai tote tsekare na xtipaei mono stin omada tis oikogeneias.

Gia tis fonitikes entoles kai klisis enas sigouros tropos gia na litourgisoun einai na peraseis tis epafes mia mia apo tin arxi monos sou kai meta na apofevgeis na kaneis sigxronismo me outlook ktl. Mono me to pc suite. Etsi eknana ego kai ola einai mia xara.

Kai exei ginei ksexoristo thread gia to N93i sigekrimena. Mporeis na pas ekei gia pio sigekrimeni boitheia.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=161513[

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω αλλά format γιατί?Αφού χωρίς την κάρτα πετάει το κινητό.Μήπως εννοούσες format στη κάρτα?Ποιά έκδοση έχεις εσύ?Εγώ είμαι με την .25 που την παλεύει με έγχρωμο βίντεο το βράδυ...

 

To mistiko gia na mi kollaei to kinito einai na exeis liges efarmoges mesa. Ta tragoudia oi foto kai ta video den exoun simasia. Ego eixa kamia 150 paixnidia kai efarmoges. Meta apo kapoio simeio eixe arxisei na ginete iperbolika argo. Ta esbisa ola ekana format kai tora exo 5- 6 efarmmoges kai kamia 10 paixnidia kai paei mia xara.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pedia h memory card pos mpainei sto kinhto?? eixe sto kouti mia mikroskopikh memory card tetia einai??kai episis pos mporo na xero pia einai h teleutaia rom pou exei to nokia kai apo pou mporo na katebaso thn teleutaia??

pantos to kinhto petaei kamia sxesh me alla poy eixa os tora:)

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

pedia h memory card pos mpainei sto kinhto?? eixe sto kouti mia mikroskopikh memory card tetia einai??kai episis pos mporo na xero pia einai h teleutaia rom pou exei to nokia kai apo pou mporo na katebaso thn teleutaia??

pantos to kinhto petaei kamia sxesh me alla poy eixa os tora:)

 

1ον: Το πώς μπαίνει η κάρτα μνήμης περιγράφεται στο βιβλίο οδηγιών.

2ον: Για να βρεις την έκδοση firmware που είναι εγκατεστημένη στο τηλέφωνό σου, βγες στην οθόνη αναμονής και πληκτρολόγησε *#0000#.

3ον: Το ποια είναι η πιο πρόσφατη έκδοση που υπάρχει διαθέσιμη, αυτό θα μας το πληροφορήσουν οι αγαπητοί φίλοι που το έχουν ήδη στην κατοχή τους.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

1ον: Το πώς μπαίνει η κάρτα μνήμης περιγράφεται στο βιβλίο οδηγιών.

2ον: Για να βρεις την έκδοση firmware που είναι εγκατεστημένη στο τηλέφωνό σου, βγες στην οθόνη αναμονής και πληκτρολόγησε *#0000#.

3ον: Το ποια είναι η πιο πρόσφατη έκδοση που υπάρχει διαθέσιμη, αυτό θα μας το πληροφορήσουν οι αγαπητοί φίλοι που το έχουν ήδη στην κατοχή τους.

euxaristo gia tis apantiseis.mono pou diavazo to biblio kai den mporo na balo thn memory card.h sxismh einai megalh kai h memory card einai mikroulikh mini sd dhladh..mhpos mporei na mou pei kaneis?? kai telos gia na flasaro to kinhto me nea rom pio einai to programa kai apo pou to katevazo?? sorry alla toso kairo sthn uiq kai eimai ligo asxetos me to pos ginontai oi anabathmiseis se symbian kinhta:wacko:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

euxaristo gia tis apantiseis.mono pou diavazo to biblio kai den mporo na balo thn memory card.h sxismh einai megalh kai h memory card einai mikroulikh mini sd dhladh..mhpos mporei na mou pei kaneis?? kai telos gia na flasaro to kinhto me nea rom pio einai to programa kai apo pou to katevazo?? sorry alla toso kairo sthn uiq kai eimai ligo asxetos me to pos ginontai oi anabathmiseis se symbian kinhta:wacko:

τι δεν καταλαβαινεις,οι οδηγιες ειναι ξεκαθαρες

κλικ στην εικονα :

http://img521.imageshack.us/img521/7889/44278061gf6.th.jpg

Για το update :

http://europe.nokia.com/softwareupdate

περισσοτερα στο αναλογο θεμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=149909

 

Γραφε ομως με Ελληνικους μικρους χαρακτηρες ,για να καταλαβαινουμε τι γραφεις ...:O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το μέγεθός του σας προβληματίζει καθόλου στη χρήση του;

emena prosopika oxi !!:) einai polu voliko !!:) parolo pou einia ligo megalo den provlimatizei idiaitera!!

Link to comment
Share on other sites

euxaristo gia tis apantiseis.mono pou diavazo to biblio kai den mporo na balo thn memory card.h sxismh einai megalh kai h memory card einai mikroulikh mini sd dhladh..mhpos mporei na mou pei kaneis?? kai telos gia na flasaro to kinhto me nea rom pio einai to programa kai apo pou to katevazo?? sorry alla toso kairo sthn uiq kai eimai ligo asxetos me to pos ginontai oi anabathmiseis se symbian kinhta:wacko:

 

 

Prosekse mi ti bazeis anapoda. Mi tin zoriseis gia na mpei. Kai na exeis kleisto to kinito otan kaneis dokimes me tin topothetisi tis kartas

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά με το wifi τι μπορώ να κάνω?εκτος να μπαινω στο νετ μέσω της adsl ή οπου τεσπα υπάρχει wifi.

Το Laptop μου εχει wifi,τι αλλο μπορώ να κάνω με το ν93?

Ακόμα μια ερωτηση,δεν εχω ασυρματο router,με ethernet συνδεεται το pc,το pc εχει wifi,ετσι μπορώ να πάρω νετ με το ν93?τι πρέπει να κάνω?

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά με το wifi τι μπορώ να κάνω?εκτος να μπαινω στο νετ μέσω της adsl ή οπου τεσπα υπάρχει wifi.

Το Laptop μου εχει wifi,τι αλλο μπορώ να κάνω με το ν93?

Ακόμα μια ερωτηση,δεν εχω ασυρματο router,με ethernet συνδεεται το pc,το pc εχει wifi,ετσι μπορώ να πάρω νετ με το ν93?τι πρέπει να κάνω?

Thanks

πρακτικα μπορεις να κανεις κανενα update σε καμια εφαρμογη να κανεις αναβαθμιση την συσκευη σου αλλα νομιζω ακομα

δεν υποστηριζεται για το ν93.ενω στο ν80 μπορεις.κατι αλλο σημαντικο δεν θα ελεγα.

να μπεις κανενα msn .με το ν93 μπορεις να παρεις net αλλα μεσο του δικτυου σου.

τωρα με καλωδια που λες λιγο δυσκολο δεν γνωριζω κατι.

Γιατι μερικες φορες οταν τραβαω βιντεο το βραδυ αυτο βγαινει χωρις χρωμα;

 

τι εννοεις χωρις χρωμα??:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ασπρομαυρο. Και λαθος, οχι οταν τραβαω το βραδυ. Οταν επιλεγω την νυχτερινη ληψη. Ακομα και οταν ειναι ημερα, παλι ασπρομαυρο βγαινει.

 

Επισης, γιατι πολλες φορες δεν λειτουργουν τα πλαινα κουμπια που ειναι για τον music player; Πρεπει να κανω restart για να λειτουργησουν.

Link to comment
Share on other sites

Ασπρομαυρο. Και λαθος, οχι οταν τραβαω το βραδυ. Οταν επιλεγω την νυχτερινη ληψη. Ακομα και οταν ειναι ημερα, παλι ασπρομαυρο βγαινει.

 

Επισης, γιατι πολλες φορες δεν λειτουργουν τα πλαινα κουμπια που ειναι για τον music player; Πρεπει να κανω restart για να λειτουργησουν.

to ekane apo thn arxh auto ? mhpos eepese kai efuge tpt ap thn thesi tou?

isos kai na thelei kapoia anvathmish!!

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταια εχω. Δεν ξερω αν εφυγε τπτ απο την θεση του..

 

Και κατι αλλο. Στην διαχειρηση εφαρμογων υπαρχει ενα αρχειο με ονομα 200042ε9.sis Και λεει " Μη εγκατεστημενη ". Τι ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταια εχω. Δεν ξερω αν εφυγε τπτ απο την θεση του..

 

Και κατι αλλο. Στην διαχειρηση εφαρμογων υπαρχει ενα αρχειο με ονομα 200042ε9.sis Και λεει " Μη εγκατεστημενη ". Τι ειναι;

 

τοσες φορες που σου εχει πεσει ολα να τα περιμενεις μην επαθε τιποτα.:O

μπορει να ειναι καποιο themes που να μην ειναι συμβατο με το τηλ.

ασχετα που το βλεπεις κανονικα οταν το κανεις εγκατασταση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...