Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την καρτα μνημης την εχω εκτος. κανω format αλλα τιποτα. οι επαφες, καποιοι φακελοι που εχω φτιαξει και το μενου που εχω αλλαξει την σειρα των εικονιδιων παραμενουν εκει. δοκιμασα format me *#7370#, *#7780# και πρασινο κουμπι * και 3. δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν γινεται format και να ειναι το κινητο οπως οταν τ'ανοιγεις πρωτη φορα.

 

το βρηκα τελικα. για να κανεις σωστο format πρεπει να βγαλεις και την καρτα sim. τωρα ολα ειναι οκ. ευχαριστω παρα πολυ τον Madcorny που ειναι ο μονος που ενδιαφερθηκε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την Δευτερα Παιρνω Το νεο μου κινητο, Ν73 Με απογοητευσες λιγο ρε tsopano76 Περιμενα πως και πως να το παρω και τωρα!!! Μου κανες την καρδια περιβολι!!! Μα καλα ειναι τοσο αργο; Εχω το BenQ EF81 Πιο αργο απο αυτο δεν το νομιζω!!! Το εχω Σουταρει TWICE!!!! Ο χρονος θα δειξει!!!
3>4
Link to comment
Share on other sites

ακουω απο πολλους οτι ειναια αργο!

ειναι πιο αργο απο το n70 ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

xalarwste re paidia den einai toso argo gia na ginete thema.me mia anabathmish opws ginete sinithws sta prwta nokia diwrthwnetai to problhma.emena den mou fainetai argo pantos.mia xara.mono sth lhpsh fwtografias kanei ena-2 deyterolepta parapanw apo to k800 na estiasei kai na bgalei fwto.efrmoges plohghsh k.l.p ta trexei kanonika den kolaei stis entoles pou tou dineis tis ektelei amesws.to mono kako einai o deikths sar tou.me toso pou xrhsimopoioume ta kinita pleon sta 60-70 mas tha kaoume!!!(h eimaste kamenoi hdh?:shifty: )
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

ayto einai isws to megalytero meionektima tou N73.o deiktis SAR

Εκεί που πιάνει σήμα το Ν73 τα άλλα δεν...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που πιάνει σήμα το Ν73 τα άλλα δεν...

Προτιμάω να μη βρίσκω παντού σήμα παρά να μου βρουν καρκίνο..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το ξυπνητήρι της Nokia δεν λειτουργεί αν κλείσουμε το κινητό; Εγώ το έκλεισα και μετά το άνοιξα πάλι και η αφύπνιση είχε χαθεί; Τι συμβαίνει; :confused:

 

Firmware: 2.0628.0.0.1 (10-7-2006)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το ξυπνητήρι της Nokia δεν λειτουργεί αν κλείσουμε το κινητό; Εγώ το έκλεισα και μετά το άνοιξα πάλι και η αφύπνιση είχε χαθεί; Τι συμβαίνει; :confused:

 

Firmware: 2.0628.0.0.1 (10-7-2006)

 

einai bug toy n73 ti kano ego... ean to valeis na xtypisei prin to kleiseis dokimastika(anoihto) kai tote to kleiseis me tin ora poy thes to proi tha htypisei kanonika ;)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

einai bug toy n73 ti kano ego... ean to valeis na xtypisei prin to kleiseis dokimastika(anoihto) kai tote to kleiseis me tin ora poy thes to proi tha htypisei kanonika ;)

Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο καλύτερα; (με βήματα 1-1). Επίσης ούτε και στα γνωστά μαγαζιά υπάρχει ξυπνητήρι που χτυπά όταν το κινητό είναι κλειστό. Αν είναι δυνατόν :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει τρόπος να έχουμε ξυπνητήρι όταν το κιν. είναι κλειστό; Σε πρώτη φάση ας μην έχουμε επανάληψη σε συγκεκριμένες ημέρες, αλλά τουλάχιστον ας λειτουργεί ενώ είναι κλειστό το κιν.

 

Κάποιο πρόγραμμα μήπως γνωρίζετε για αυτή τη δουλειά; Τα γνωστά του τύπου Handy Clock κλπ δεν λειτουργούν με κλειστό το κιν. Αν είναι δυνατόν ρε γμτ :angry: :down:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αν δε θέλετε να σας ενοχλούν βάλτε το profil "εκτός Σύνδεσης".

Τότε θα χτυπήσει σίγουρα η αφυπνιση. ;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αν δε θέλετε να σας ενοχλούν βάλτε το profil "εκτός Σύνδεσης".

Τότε θα χτυπήσει σίγουρα η αφυπνιση. ;)

 

Και εγω αυτο κανω το βαζω εκτος συνδεσης:) :happy:

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

SAR για ολα τα κινητα

 

 

http://www.mmfai.org/public/sar.cfm?lang=eng

 

http://sar.nokia.com/

 

 

Απο οτι καταλαβαινω το N73 εχει δυο εκδοσεις με την μια στο 0.87 και την αλλη στο 1.13

 

Το Ν70 δυο εκδοσεις, 0.95 και 0.93

Το Ν80 δυο εκδοσεις, 0.48 και 0.68

 

Το οριο απο την ICNIRP ειναι 2.0

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, με χαρά, ξεκίνησα απο το σπίτι μου για να αγοράσω και εγώ το Ν73. Αλλα δεν το βρήκα πουθενά. Πήγα πρώτα στον Γερμανό, δεν είχαν αποθέματα, ύστερα στην ΤΙΜ, ούτε εκεί είχαν, και ύστερα στη VODAFONE αλλα και εκεί τα ίδια. Μήπως η έλλειψη του Ν73 συσχετίζεται με την επερχόμενη εμφάνιση του Ν73 Music Edition στην αγορά;;;;

 

Αλήθεια, το Music Edition πότε θα έρθει;;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο καλύτερα; (με βήματα 1-1). Επίσης ούτε και στα γνωστά μαγαζιά υπάρχει ξυπνητήρι που χτυπά όταν το κινητό είναι κλειστό. Αν είναι δυνατόν :mad:

 

1)vale to xypnitiri na htypisei ena lepto meta apo tin torini ora..perimeneis ena lepto na htypisei..kleineis xypnitiri

2)setare tin ora poy thes tin epomeni mera kanonika

3)kleise to kinito ..kai tha htypisei kanonika tin epomeni mera

 

elpizo na to katalaves

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

eimai sigouros oti anaferthike stis proigoumenes selides giati to eixa diavasei alla epeidei den to vriskw mipws mporeite na mou peite pws kanw ton arithmo grammatwn sta sms megisto?:cry:
Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια δεν ειναι τοσο αργο ειπα ειναι αργο αλλα οχι σε τετοια κατσταση που να ειναι σπαστικο. εξάλου κινητο ειναι και μαλιστα φορτωμενο δεν ειναι mainframe ουτε κανας super pc διπλοπυρηνο και 2 GB μνημη κλπ κλπ. Ηρεμα ειπα ως ειναι αργο σχετικα αλλα οχι σε σημειο να μην δουλευετε. Επίσεις

Ναι θα ηθελα να το κανω το κινητο διαφοραπραγματακια divx, antivirus, office games αλλά η αλήθεια ειναι πως δεν βρείκα και πολλά. Αν πάντως θεέι κανενας να με βοηθήσει σε αυτον τον τομεα ευπρόσδεκτη η βοήθεια. Αν και νομιζω πως ειναι και νωρίς για παρα πολλα πράγματα στο κινητό μιας και είναι καινουργιο. Για βοήθεια με site pm me.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκευτομαι αυτες της ημερες να παρω το Ν73 θα ειθελα να ρωτισω τα παρακατο

Γνωριζεται ποτε θα κηκλοφοριση το Ν73 Music Edition?

Aν ο δικτης sar στο Music Edition θα ειναι παλη ο ηδιος?

κ αν δεν παρουμε την Music Edition εκδοση θα εχουμε την δηνατοτητα να το κανουμε αργοτερα μονοι μας?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το rm 133 αυτο δηλαδη με τον δεικτη 1,12

αυτο μπορει να αλλαξει με μια αναβαθμιση ?

και το ξυπνητηρι σε μενα χτυπαει ακομη και οταν ειναι κλειστο το κινητο

εχω την εκδοση 2,0628,0,0,1

rm-133

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

καρτα μνημης τι βαλατε ?

καλα το ν70 οταν το πηρα ειχε μεσα μια 64mb χαλασε ο κοσμος να βαλουν και σε αυτο μια 1gb?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...