Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και βεβαια λαθος κανεις.ειμαι σιγουρος πως με ενα format θα ληθει το προβλημα.μην περιμενεις απο τη nokia η απο το γερμανο να βρεις λυση.παλεψε το λιγο μονος σου και μη νευριαζεις.ειχα και γω βρεθει στη κατασταση σου και στο λεω απο εμπειρια.εφοσον εχεις αυθεντικα xp και service pack2 δεν θα πρεπει να εχεις προβλημα.ειμαι σιγουρος πως θα υπαρχει προβλημα με καποιο αλλο προγραμμα στο pc σου

Δεν εχω αυθεντικα xp και εχω βαλει sp2 ....Παντως τωρα που το λες θυμαμαι οτι σε ενα φιλο μου με nokia 6230i δεν λειτουργουσε το καλωδιο γιατι ηθελε sp2...Αλλα εγω τι φταιω?!?Μηπως φταινε τα σπασμενα xp??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μέχρι τώρα έχω 6230i και σκέφτομαι για symbian κινητό. Αλλά έκανα πίσω λόγω του ότι είναι αργό. Όταν λες γρήγορο είναι περίπου σαν τα S40? Α.. και κάτι άλλο. Αν βάλεις υπενθύμηση για κάτι, το κινητό σε ειδοποιεί ας είναι και κλειστό?

Γρήγορο για Symbian.

Το 6230i είναι πολύ ποιο γρήγορο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Fortiseto kapou stis 15 wres kleisto omws na einai tin prwti fora etsi ekana egw k eimai mia xara :)

Egw exw parei to N93 teleios diaforetiko kinito san pc einai :)k ola ta leuta einai eidika to Wi-Fi :)

tespa kalorizoko file k opws sou eipa :)

Link to comment
Share on other sites

τελείως διαφορετικό δεν το λές....

η μόνη ουσιαστική διαφορά τους είναι το βίντεο και το wifi ;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Leei poli afou mpenw sto net apo to wi-fi k kateuazw apo ekei oti thelw :) Oso gia to video naik auto poli kalo imoun anamesa sto n73 k n93 eixan diafores polles eidika stin timi alla kateliksa st n93 giati marese o tropos pou anigi ta 3 spasimata na to pw :) to mono pou me xalasei poli ligo einia to megethos alla ok :) K apo fotografies eimai poli euxasistimenos :)

ksereis kaneis kanena site gi Mini SD 2GB? pou na einia ftini?

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου μολις αγορασα μια απο to e-bay sandisk 2gb καινουργια απο αγγλια 50.19ευρω ολα μαζι (φ.π.α + μεταφορικα) και την περιμενω σε 3-10 μερες.οταν τη παρω θα γραψω εντυπωσεις
Link to comment
Share on other sites

Καμιά σούπα σας έχει φάει το κινητό; Το βλέπετε να αντέχει; Γιατί στάνταρντ στη διάρκεια της ζωής του θα μου πέσει 10-20 φορές... :rolleyes: :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καμιά σούπα σας έχει φάει το κινητό; Το βλέπετε να αντέχει; Γιατί στάνταρντ στη διάρκεια της ζωής του θα μου πέσει 10-20 φορές... :rolleyes: :ninja:

 

toy aderfoy moy epese kai den epathe tipota (ena pesimo omos ohi 10-20 poy les esy!!)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Εχθές τρεις φορές μου έπεσε απο τον καθρέπτη του μπάνιου στο πλακάκι δεν μου έπαθε τιπότα Αλλη φορά θα το βάζω εκεί χωρίς τη δονηση γιατι περπατάει και πέφτει κάτω. και τις τεις φορές με πήραν τηλέφωνο.
Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

otan anoigeis to kinito oi rithmiseis kai to theme einai ta ergostasiaka....to antimetwpizete ki eseis ayto h' mono egw ?? exoume kanena neo gia diorthwseis...kanena update apo nokia ??

 

Οχι και για τα 2.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Thanx, αυτά που είπατε είναι αρκετά! Εντάξει άλλωστε, αλλοίμονο αν σας είχε πέσει δέκα φορές μέσα στη πρώτη βδομάδα... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις ετσι ωστε τελικα να αποφασισω ποιο κινητο θα παρω (Κ800 ή Ν73).

Η ποιοτητα ηχου απο τα εξωτερικα ηχεια του Ν73 πως θα την κρινατε? Και δεν αναφερομαι στην ενταση μονο αλλα και στην ποιοτητα αναπαραγωγης απο τα ηχεια. Σε σχεση με το Ν70 που χρησιμοποιω αυτες τις μερες ειναι το ιδιο? Ανωτερο? Επισης ειχα διαβασει οτι δεν μπορεις να φτιαξεις φακελους στις φωτογραφιες ωστε να τις ταξινομησεις. Θα λυθει με καποια μελλοντικη αναβαθμιση? Ουτε αλμπουμ μπορεις να δημιουργησεις και να βαλεις εκει καποιες φωτο?

Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις μου...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Χρειάζομαι τη βοήθεια σας σχετικά με τον Web Browser. βασικά δεν μπορώ να μπώ σε καμία σελίδα. Πληκτρολογώ τη διεύθυνση, επιλέγω Μετάβαση και μετά αφού φορτώσει το 1/10 της μπάρας που υπάρχει στο επάνω μέρος της οθόνης κολλάει εκεί και δεν κάνει τίποτα. Προφανώς κάτι δεν πάει καλά με τις ρυθμίσεις. Εάν κάποιος έχει σύνδεση Vodafone και έχει καταφέρει να κατεβάσει σελιδα HTTP ας βοηθήσει.
Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Χρειάζομαι τη βοήθεια σας σχετικά με τον Web Browser. βασικά δεν μπορώ να μπώ σε καμία σελίδα. Πληκτρολογώ τη διεύθυνση, επιλέγω Μετάβαση και μετά αφού φορτώσει το 1/10 της μπάρας που υπάρχει στο επάνω μέρος της οθόνης κολλάει εκεί και δεν κάνει τίποτα. Προφανώς κάτι δεν πάει καλά με τις ρυθμίσεις. Εάν κάποιος έχει σύνδεση Vodafone και έχει καταφέρει να κατεβάσει σελιδα HTTP ας βοηθήσει.

 

Με vodafone που εχω καρτα δεν εχω κανενα προβλημα να μπω σε http.δοκιμασα πριν 2 μερες και μπηκα στο myphone κανονικα.απλα πηγα και κατεβασα τις ρυθμισεις απο το site της nokia:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις ετσι ωστε τελικα να αποφασισω ποιο κινητο θα παρω (Κ800 ή Ν73).

Η ποιοτητα ηχου απο τα εξωτερικα ηχεια του Ν73 πως θα την κρινατε? Και δεν αναφερομαι στην ενταση μονο αλλα και στην ποιοτητα αναπαραγωγης απο τα ηχεια. Σε σχεση με το Ν70 που χρησιμοποιω αυτες τις μερες ειναι το ιδιο? Ανωτερο? Επισης ειχα διαβασει οτι δεν μπορεις να φτιαξεις φακελους στις φωτογραφιες ωστε να τις ταξινομησεις. Θα λυθει με καποια μελλοντικη αναβαθμιση? Ουτε αλμπουμ μπορεις να δημιουργησεις και να βαλεις εκει καποιες φωτο?

Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις μου...:)

 

Μιας και ειχα πριν το Κ800 ,μπορω να πω οτι εχει καλυτερη ποιοτητα αλλα οχι τοσο δυνατη σαν του Ν73 και στερεο (αυτο μας ελειπε).Οσο για τις υπολοιπες ερωτησεις ειναι ακριβως οπως τα λες και χειρωτερα.Βασικα ειμαι ευχαριστημενος, το ιδανικοτερο για μενα θα ηταν ενα Κ800 με οθονη απο Ν73 και να τρεχει εστω το office. Τα προβληματακια δεν λοιπουν σε κανενα απο τα 2 . μερικα ειναι ακριβως τα ιδια !!!! Μπαταρια με χρηση , αντε 40 με 50 ωρες . Κ800 μου εφτανε 65 με 75 ωρες.

Link to comment
Share on other sites

Με vodafone που εχω καρτα δεν εχω κανενα προβλημα να μπω σε http.δοκιμασα πριν 2 μερες και μπηκα στο myphone κανονικα.απλα πηγα και κατεβασα τις ρυθμισεις απο το site της nokia:)

 

Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.

Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειχα πριν το Κ800 ,μπορω να πω οτι εχει καλυτερη ποιοτητα αλλα οχι τοσο δυνατη σαν του Ν73 και στερεο (αυτο μας ελειπε).Οσο για τις υπολοιπες ερωτησεις ειναι ακριβως οπως τα λες και χειρωτερα.Βασικα ειμαι ευχαριστημενος, το ιδανικοτερο για μενα θα ηταν ενα Κ800 με οθονη απο Ν73 και να τρεχει εστω το office. Τα προβληματακια δεν λοιπουν σε κανενα απο τα 2 . μερικα ειναι ακριβως τα ιδια !!!! Μπαταρια με χρηση , αντε 40 με 50 ωρες . Κ800 μου εφτανε 65 με 75 ωρες.

Καταλαβα. Οποτε αν θελω καλυτερη ποιοτητα ηχειου παω για Κ800 αν θελω ενταση και στερεο Ν73!!Ε ρε μπερδεμα!! Οσον αφορα τους φακελους στις φωτο ειναι ολα χυμα ε? Καμια δυνατοτητα οργανωσης? Απο ποιοτητα φωτο φανταζομαι το Κ800 ειναι ανωτερο ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα. Οποτε αν θελω καλυτερη ποιοτητα ηχειου παω για Κ800 αν θελω ενταση και στερεο Ν73!!Ε ρε μπερδεμα!! Οσον αφορα τους φακελους στις φωτο ειναι ολα χυμα ε? Καμια δυνατοτητα οργανωσης? Απο ποιοτητα φωτο φανταζομαι το Κ800 ειναι ανωτερο ετσι?

 

Με σωστο φωτισμο και τα 2 ειναι πολυ καλα (το Κ800 βγαζει ακουνιτες φωτο και ποιο γρηγορα) το βραδυ υπερεχει το Κ800.Ειπαμε απο οργανωση το Ν73 ειναι ( 0 ), το αλλο τελειο ! Αλλα μην κολας εκει , το θεμα ειναι ποιο σε φτιαχνει !!! παρτο και ολα καλα. ημουν ερικσονακιας αλλα δεν το μετανοιοσα που πηρα το Ν73.Το ειδα και ειπα απλα οτι θα το παρω,η οθωνη ειναι ολα τα λεφτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις ετσι ωστε τελικα να αποφασισω ποιο κινητο θα παρω (Κ800 ή Ν73).

Η ποιοτητα ηχου απο τα εξωτερικα ηχεια του Ν73 πως θα την κρινατε? Και δεν αναφερομαι στην ενταση μονο αλλα και στην ποιοτητα αναπαραγωγης απο τα ηχεια. Σε σχεση με το Ν70 που χρησιμοποιω αυτες τις μερες ειναι το ιδιο? Ανωτερο? Επισης ειχα διαβασει οτι δεν μπορεις να φτιαξεις φακελους στις φωτογραφιες ωστε να τις ταξινομησεις. Θα λυθει με καποια μελλοντικη αναβαθμιση? Ουτε αλμπουμ μπορεις να δημιουργησεις και να βαλεις εκει καποιες φωτο?

Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις μου...:)

 

ΑΠΛΑ ΜΑΠΑ

ο εξωτερικός ηχος παρα τα 2 ηχεια Σαν ντενεκακι ακουγεται.

το S700i που ειχα ακουγοταν αρκετα καλύτερα.

 

Κατα τα άλλα ειναι απεχτο το τηλεφωνο

Μπαταρια 4 μερες με αρκετο παιξιμο

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...