Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα ,

Εχω παρατηρηση ενα προβλημα στο κινιτο

οτι αφου το ενεργοποιησω και μετα απο χρηση περιπου 10 - 12 ωρων

το κουμπι με τις συντομευσεις του ρομβου δεν λειτουργει πλεον !!!

 

Μονο εαν του κανω restart !!! και παλι μετα απο λιγες ωρες παλι τα ιδια !!!

 

Του εκανα και την τελευταια αναβαθμιση αλλα τιποτα !!

 

Το εχει και κανενας αλλος παρατηρηση αυτο το κουφο ????????????

 

Αθανατη Νοκια !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι σημαίνει αυτό;(βάζοντας τον κωδικό αυτο μου βγάζει:000023.06)δηλαδή;

 

Νομιζω πως αυτο ειναι το ποσες ωρες εχεις χρησιμποποιησει το κινητο!

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εφαρμόζω την εξής διαδικασία:

 

1. Χρήση του κινητού με την αρχική (εργοστασιακή) ενέργεια της μπαταρίας μέχρι να σβήσει.

 

2. Φόρτιση για 2 ώρες με κλειστό το κινητό.

 

3. Χρήση του κινητού μέχρι να σβήσει.

 

4. Επανάληψη του κύκλου 2-3 για ακόμα 2 φορές και μετά το φορτίζω όποτε χρειαστεί.

 

Ξεκάθαρο συμπέρασμα για την αυτονομία θα βγάλεις μετά την επανάληψη του κύκου αποφόρτιση-φόρτιση για 3 φορές. Το Ν73 με φυσιολογική χρήση και κλειστό το βράδυ, κρατά στους περισσότερους 3 ημέρες σίγουρα.

 

Για το Ν73ΜΕ δε νομίζω να υπάρχει διαφορά στην αυτονομία σε σχέση με το απλό Ν73 αλλά ίσως στο Ν73ΜΕ ο Media Player να επιβαρύνει την μπαταρία επειδή είναι συνεχώς σε λειτουργία. Βέβαια και η δύναμη του δικτύου παίζει ρόλο. Και κάτι τελευταίο προς τον φίλο BioBill: μήπως έχεις ενεργοποιημένη τη διπλή λειτουργία GSM/UMTS(3G) κι όχι μόνον τη GSM; Αν είναι έτσι, τότε ίσως το πρόβλημά σου να βρίσκεται εκεί.

 

 

Φίλε OculatusAbis ευχαριστώ για την ανταπόκριση. Αναφορικά με τα σχόλιά σου, έχω κάποιες παρατηρήσεις/ερωτήσεις:

 

1. Η μπαταρία στο δικό μου κινητό φαίνεται πως δεν είχε καθόλου ενέργεια, γιατί δεν άνοιγε με το πάτημα του power. Έτσι ξεκίνησα την πρώτη φόρτιση. Έχεις ακούσει κάτι παρόμοιο;

 

4. Μετά τους πρώτους κύκλους φόρτισης/εκφόρτισης, όποτε το κινητό χρειάζεται φόρτιση ακολουθείς την ίδια διαδικασία δηλαδή 2 ώρες στην πρίζα ή όσο τελοσπάντων χρειάζεται για να γεμίσουν οι μπάρες της ένδειξης ή το αφήνεις και παραπάνω (όλο το βράδυ ας πούμε);

 

Όταν λες «φυσιολογική χρήση» τι (στο περίπου) εννοείς; Γιατί αν με τη χρήση που του έκανα εγώ (όπως περιγράφω πιο πάνω) αντέχει δύο μέρες, τι θα γίνει αν ξεκινήσω να στέλνω μηνύματα ή e-mail, να ακούω τραγούδια να τραβάω φωτογραφίες, να δουλεύω το bluetooth ή το office...όλα αυτά που μπορεί να κάνει αυτό το φανταστικό τηλέφωνο; Θέλω να πω πως για όλες αυτές οι δυνατότητες παίρνει κανείς αυτό το κινητό έτσι δεν είναι;

Απλά αναρωτιόμουν αν κάτι φταίει με τη μπαταρία μου από τη στιγμή κιόλας που άλλοι συμμετέχοντες σ' αυτό το forum μιλάνε για μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας ακόμη και μετά από έντονη χρήση.

 

Όταν λες ότι ο Media Player είναι συνεχώς σε λειτουργία τι εννοείς;

 

Σχετικά με το 3G ήταν όντως ενεργοποιημένο, θα το δοκιμάσω. Και θα περιμένω να δω πως θα είναι μετά από τους πρώτους 2-3 κύκλους φόρτισης/εκφόρτισης

 

Ευχαριστώ και πάλι και ελπίζω να μην έγινα κουραστικός.

Link to comment
Share on other sites

BioBill το n73 εχει ιδιαιτερα καλή αυτονομια για κινητο και μάλιστα smartphone,εγώ προσωπικά ειμαι υπερ ευχαριστημένος,πολυ καλυτερη αυτονομια απο το 903,μου κρατάει πολλές μέρες με χρήση κιολας(mp3 στα ηχεια δυνατα,καμερα,εφαρμογες,bt)

Μου κάνει εντύπωση πως δεν ανοιγε στην αρχη και ηθελε να το φορτίσεις,ολα εχουν λίγο ενεργεια,μηπως το κινητο που αγόρασες ήταν ανοιχτο το κουτί?

για τον media player εννοει οτι τρεχει στην αναμονη το έχω προσέξει και εγώ και ήθελα να ρωτήσω,γιατί άραγε?

αυτο μπορεις να το δεις αν πατήσεις συνεχόμενα το πληκτρο του μενου.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εχεις μιλησει 23 λεπτα και 6 δευτ. απο την τελευταια φορα που εκανες αναβαθμηση λογισμικου.

 

Δε νομίζω να είναι έτσι όπως τα λες διότι μετά την τελευταία αναβάθμιση έχω μιλήσει πάνω από (2) ώρες.Άρα κάτι άλλο σημαίνει.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι οι ωρες που εχεις μιλησει απο την αρχη ασχετα απο το αν εχεις κανει αναβαθμιση η οχι..
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Oριστε και ενας κωδικος για lifetimer *#92702689#

 

Από ότι λένε και άλλοι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1675858#post1675858

πρέπει να δείχνει ώρες και λεπτά.

Με μια δοκιμή που έκανα στο δικό μου, μάλλον έτσι πρέπει να είναι γιατί μίλησα ένα λεπτό και άλλαξε μονο το τελευταίο ψηφίο. Επίσης το νούμερο μου έδειξε ότι δεν μηδενίζεται μετά από αναβάθμιση γιατί την τελευταία αναβάθμιση την έκανα πριν από μερικές μέρες και το lifetimer έδειχνε πάααρα πολλές ώρες.

Δοκιμάστε το απλά και επαληθεύστε το.

Προσοχή, είναι χρόνος ομιλίας, όχι λειτουργίας του κινητού γενικά.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

προφανως ειναι ποσες ωρες και λεπτα εχεις μιλησει συνολικα :)

 

http://img259.imageshack.us/img259/1721/screenshot0002pj4.jpg http://img440.imageshack.us/img440/9676/screenshot0003zq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά εχει η συσκευή Nokia N73 (Type RM-132) με την Nokia N73 (Type RM-133) γιατί λεει η nokia οτι η RM-133 εχει περισσότερο sar απο τη άλλη.Τι γίνετε με αυτό το θέμα;Νομίζω οτί πρέπει να το πάρουμε πιό σοβαρά.Ξέρω οτι έχει συζητηθεί αλλά ειναι ξενέρωμα μόλις παίρνεις το κινιτό τόσα λευτά να βλέπεις οτί ειναι τόσο βλαβερό.
Link to comment
Share on other sites

Από ότι λένε και άλλοι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1675858#post1675858

πρέπει να δείχνει ώρες και λεπτά.

Με μια δοκιμή που έκανα στο δικό μου, μάλλον έτσι πρέπει να είναι γιατί μίλησα ένα λεπτό και άλλαξε μονο το τελευταίο ψηφίο. Επίσης το νούμερο μου έδειξε ότι δεν μηδενίζεται μετά από αναβάθμιση γιατί την τελευταία αναβάθμιση την έκανα πριν από μερικές μέρες και το lifetimer έδειχνε πάααρα πολλές ώρες.

Δοκιμάστε το απλά και επαληθεύστε το.

Προσοχή, είναι χρόνος ομιλίας, όχι λειτουργίας του κινητού γενικά.

Ξεκινησα το ψαξιμο οταν καποιοσ μου ειπε πως μπορει να δει ποσο εχω μιλησει στο κινητο με καποιον κωδικο...βρηκα λοιπον αυτον τον κωδικο ο οποιος εμφανιζει τον χρονο και δεν πρεπει να μηδενιζει ουτε με αναβαθμιση οριστε και η πηγη http://www.s60tips.com/2006/04/14/some-useful-secret-codes/

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Emena pros to paron mou exei bgei mia xara!Ftou na mhn to matia3w!Den poly asxoloumai me ola ayta pou lete giati isws ta perissotera na mhn ta gnwrizw.Apla mou arese kai to phra!8elw omws na rwthsw kati.Thn kokkinh prosopsh giati den thn exei dei kaneis kai oloi me bgazoun trello otan rwtaw!Exei kaneis kamia idea pou mporw na thn brw ?
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να είναι έτσι όπως τα λες διότι μετά την τελευταία αναβάθμιση έχω μιλήσει πάνω από (2) ώρες.Άρα κάτι άλλο σημαίνει.

 

Εγω ειπα οτι ξερω και τα νουμερα εδω βγαινουν σωστα, αν θελεις ψαξτο στο google, μηπως εχεις κανει και κανενα hard format? αποτι ξερω, μονο με αναβαθμηση ή hard format σβηνει το timer.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Διάβασα αρκετές σελίδες αλλά δεν υπάρχει το προβλημά μου πουθενά... Ο μοναδικός είμαι;...

 

Εχω πρόβλημα με την αφύπνιση από την στιγμή που το πήρα (Ν73 - 12-06).

Το πήγα πίσω και μου το άλλαξαν (10-01-2007). ( 2 ημέρες στα κεντρικά στην βουλιαγμένης )

Και μετά απο 5 ημέρες ξανά το ίδιο πρόβλημα, δεν λειτουργεί. Ξεκινάει, ανάβει η οθόνη, δείχνει ένδειξη η μπαταρία, και ...κόλησε δεν λειτουργει κανένα πλήκτρο. Πατώντας το on-off η συσκευή κλείνη!! Πήρα ξανα τηλέφωνο την Νοκια και άρχισαν να λένε διάφορα περί λογισμικού...

 

Περίεργο μόνο σε μένα το παρουσιάζει... Καμία βοήθεια...

 

ver 3.06.38.0.0.10 30-10-2006

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου έχω την v 3.0638.0.0.30 30-10-2006 (N73 ME)

 

δεν μου έβγαλε πρόβλημα το ξυπνητήρι και το χρησιμοποιώ συνέχεια...

όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα!!!

Θελω την γνωμη σας!

Λοιπον,πριν λιγο καιρο μου κλεψαν το κινητο (Ν70),ολα τα τηλεφωνα τα ειχα αποθηκευσει στη συσκευη οχι στη sim.Ευτυχως εixa σκοπο να το κανω αναβαθμιση κι ετσι εκανα backup απο το pcsuite,σημερα που πηρα το Ν73 σκεφτομαι τα αρχεια απο το backup του Ν70 να τα περασω σ'αυτο.Λετε να λειτουργησουν(δηλαδη να περαστει ο τηλ. καταλογος) ή θα δημιουργησω καποιο προβλημα στην συσκευη?

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

BioBill το n73 εχει ιδιαιτερα καλή αυτονομια για κινητο και μάλιστα smartphone,εγώ προσωπικά ειμαι υπερ ευχαριστημένος,πολυ καλυτερη αυτονομια απο το 903,μου κρατάει πολλές μέρες με χρήση κιολας(mp3 στα ηχεια δυνατα,καμερα,εφαρμογες,bt)

Μου κάνει εντύπωση πως δεν ανοιγε στην αρχη και ηθελε να το φορτίσεις,ολα εχουν λίγο ενεργεια,μηπως το κινητο που αγόρασες ήταν ανοιχτο το κουτί?

για τον media player εννοει οτι τρεχει στην αναμονη το έχω προσέξει και εγώ και ήθελα να ρωτήσω,γιατί άραγε?

αυτο μπορεις να το δεις αν πατήσεις συνεχόμενα το πληκτρο του μενου.

 

 

Τι εννοείς μήπως ήταν ανοιχτό το κουτί; να μου έκαναν καμμιά ιστορία από το καταστημα που το αγόρασα και να έβάλαν άλλη μπαταρία; Τη συσκευασία την άνοιξαν μπροστά μου, γιατί ήθελα να δω αν ταιριαζε σε κάποια θήκη που είχαν εκεί. Τι να πω; Μήπως δεν πάτησα όπως έπρεπε το power, έπρεπε να το πατήσω περισσότερη ώρα... Θυμάμαι πάντως ότι προσπάθησα δύο φορες και δεν άνοιγε.

Όπως και να έχει, εάν δεν αδειάσει αυτή η αρχική ενέργεια, που έχει η μπαταρία από το εργοστάσιο, πρίν την πρώτη φόρτιση τι επίπτωση έχει αυτο στην πορεία; Και ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτή της αρχικής ενέργειας στην μπαταρία (έτσι εγκυκλοπαιδικά);

 

Εσένα δηλαδή ποσες μέρες αντέχει με τη χρήση που λες οτι κάνεις;

Έχεις απενεργοποιήσει το 3G; που είπαν ότι μπορεί κι αυτό να επιβαρύνει τη

μπαταρία(?)

Μήπως φταιει ότι είναι ρυθμισμένο σε κατάσταση ενεργού αναμονής;

 

Τέλος μια ερώτηση: όταν πατάω το πλήκτρο «Μηνύματα» στην κεντρική οθόνη (σε κατάσταση ενεργού αναμονής) κάνει 2 δευτερόλεπτα να τα ανοίξει. Στα υπόλοιπα μενού είναι ο.κ.

Επίσης όταν ανοίγω το κάλυμα της φωτογραφικής μηχανής: αργεί περίπου 5 δευτερόλεπτα για ανοίξει η αντίστοιχη οθόνη

 

Ξέρεις κάτι σχετικά;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως γινεται να βλεπω ποσο χρονο μιλαω κατα την διαρκεια της κλησης?δεν βγαζω ακρη.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως γινεται να βλεπω ποσο χρονο μιλαω κατα την διαρκεια της κλησης?δεν βγαζω ακρη.

μητρωο>επιλογες>ρυθμισεις>εμφανιση διαρκ. κλ.>ΝΑΙΙΙ :p

Τέλος μια ερώτηση: όταν πατάω το πλήκτρο «Μηνύματα» στην κεντρική οθόνη (σε κατάσταση ενεργού αναμονής) κάνει 2 δευτερόλεπτα να τα ανοίξει. Στα υπόλοιπα μενού είναι ο.κ.
υποθετω οτι εχεις τα μηνυματα στο αριστερο πληκτρο. αν ναι ειναι λογικο, γιατι περιμενει μηπως θες να το κλειδωσεις. αν εμπαινε κατευθειαν δε θα μπορουσες να το κλειδωσεις ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Αγόρασα το N73 Music edition, και δεν μπορώ να το συνδέσω με τον υπολογιστή. Εγκατέστησα το PC Suite 6.8.2, συνδέω το καλώδιο, διαλέγω απο το κινητό την λειτουργία PC Suite, εμφανίζεται το εικονίδιο του usb στο κινητό, αλλά δεν προχωράει παρακάτω. τι λέτε να φταίει?

Edit: Έχει βαλθεί να με τρελάνει! Απεγκατέστησα το Pc Suite, έτρεξα το PC Suite Cleaner, έκανα restart, εγκαθιστώ ξανά την 6.8.2, και λέει ότι δεν υπαρχει διαθέσιμος τύπος σύνδεσης. και υπενθυμίζω ότι πάντα τρέχω το Cleaner. Ας βοηθήσει όποιος ξέρει.....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια….εγω εχω αρχισει να τα παιρνω με το κινητό άσχημα…

Είναι η πρωτη φορα που απογοητεύομαι με κινητο νοκια….απο την εποχη του 6600….

Οι λογοι πολλοι και σοβαροι….

1)ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ εδώ και χρονια…που εχω ζαλαδες και πονοκεφάλους από κινητό τηλέφωνο….

Ετσι και μιλησω πανω από 20 λεπτα την ημερα χωρις hands free……το κεφαλι μου γίνεται καζάνι….

Πραγματικα αν το ηξερα από την αρχη για τον δείκτη σαρ δεν θα επαιρνα ποτε το 73…….(μα ποτε….)…

2)το πληκτρολόγιο οσο και αν προσπάθησα δεν καταφερα να το συνηθίσω….ενα κουμπι πατας για να γραψεις μην 3 μαζι πατιουνται……για μενα ότι χειροτερο από πλευράς πληκτρολογίου…ουτε με το 7610 δεν ειχα τετοιο πρόβλημα…(ασε που άρχισε να τρίζει….)…

3)αρχισε να μου κανει και αλλα κουφά…εκει που μιλαω στο τηλέφωνο ανοιγει από μονη της η εκθεση…..(άλλο παλι και αυτό….)…επισης πολλες φορες παταω το τζοιστικ για να παω στις επαφες μου και αυτό με κανει μετάβαση στην εκθεση….(την οποια έκθεση δεν εχω σε καμια συντόμευση)…….

4)οι photos το βραδυ είναι τρισάθλιες…δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλεις φωτογραφια της προκοπης…..μπλε θολουρα και δεν συμμαζεύεται…το ν70 ηταν σαφως ανωτερο στο θεμα αυτό...........

 

Τελος παντων το κινητο σαφως εχει και πολλα θετικα…ηχεία…οθόνη….βιντεο πολύ καλες εφαρμογες και όλα τα σχετικα αλλα για καποιον που εχει το 70 δεν αξιζει να παει στο 73……..καλύτερα να περιμενει κατι άλλο….

Και το πιο σημαντικό ο δείκτης σαρ…….αυτο είναι και το μεγαλυτερο σκάνδαλο του κινητού για μενα….

Εγω το σκεφτομαι σοβαρα να το ανταλλάξω με το ν80………

Θα δουμε….

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια….εγω εχω αρχισει να τα παιρνω με το κινητό άσχημα…

Είναι η πρωτη φορα που απογοητεύομαι με κινητο νοκια….απο την εποχη του 6600….

Οι λογοι πολλοι και σοβαροι….

1)ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ εδώ και χρονια…που εχω ζαλαδες και πονοκεφάλους από κινητό τηλέφωνο….

Ετσι και μιλησω πανω από 20 λεπτα την ημερα χωρις hands free……το κεφαλι μου γίνεται καζάνι….

Πραγματικα αν το ηξερα από την αρχη για τον δείκτη σαρ δεν θα επαιρνα ποτε το 73…….(μα ποτε….)…

προσωπικα δεν εχω νιωσει ποτε ζαλαδες και πονοκεφαλους αλλα αυτο που ειναι σιγουρο ειναι οτι το κινητο οταν μιλας βραζει!

 

2)το πληκτρολόγιο οσο και αν προσπάθησα δεν καταφερα να το συνηθίσω….ενα κουμπι πατας για να γραψεις μην 3 μαζι πατιουνται……για μενα ότι χειροτερο από πλευράς πληκτρολογίου…ουτε με το 7610 δεν ειχα τετοιο πρόβλημα…(ασε που άρχισε να τρίζει….)…
το τρίξιμο θα σταματήσει όταν μαλακώσουν τα πλήκτρα σε λίγο καιρό αλλά με το μέγεθος τους θέλουν χειρουργική ακρίβεια για να γράψεις μήνυμα. θυμάμαι και εποχές 6630 που παλι ειχες παράπονο για τα πλήκτρα του :p

μα τι δάχτυλα έχεις επιτέλους??? :lol:

 

3)αρχισε να μου κανει και αλλά κουφά…εκει που μιλαω στο τηλέφωνο ανοιγει από μονη της η εκθεση…..(άλλο παλι και αυτό….)…επισης πολλες φορες παταω το τζοιστικ για να παω στις επαφες μου και αυτό με κανει μετάβαση στην εκθεση….(την οποια έκθεση δεν εχω σε καμια συντόμευση)…….
Σταμάτα να πατάς κατα λαθος το πλαϊνό κουμπί της έκθεσης, αυτο φταιει... :D

 

4)οι photos το βραδυ είναι τρισάθλιες…δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλεις φωτογραφια της προκοπης…..μπλε θολουρα και δεν συμμαζεύεται…το ν70 ηταν σαφως ανωτερο στο θεμα αυτό...........

αδιαμφισβήτητα!! +++ (και το κακο ειναι οτι βραδυ μου τυχαίνει να θελω να βγαλω μια φωτογραφία και να μην μπορω!) η αληθεια ομως ειναι πως σε συνθηκες καλου φωτισμου ειναι τελειες για κινητο ;)

 

Τελος παντων το κινητο σαφως εχει και πολλα θετικα…ηχείαοθόνη….βιντεο πολύ καλες εφαρμογες και όλα τα σχετικα αλλα για καποιον που εχει το 70 δεν αξιζει να παει στο 73……..καλύτερα να περιμενει κατι άλλο….
δε θα συμφωνήσω, αναλογα με το τι θελει ο καθενας, για μενα ειναι πολυ πιο μπροστα απ'το 70

 

Και το πιο σημαντικό ο δείκτης σαρ…….αυτο είναι και το μεγαλυτερο σκάνδαλο του κινητού για μενα….

Εγω το σκεφτομαι σοβαρα να το ανταλλάξω με το ν80………

Θα δουμε….

θα το μετανιώσεις σίγουρα! ελάχιστοι προτίμησαν το Ν80 απ'το Ν73, αν θες περιμενε το Ν95, δεν αργει :)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το 95 περιμενω….(λεω…..)…….αλλα όπως ειπα και πιο πανω χρησιμοποιώ πολύ το κινητο μου και στην δουλεια….

Αλλα η δουλεια μου είναι τετοια….που άσχετα αν μιλαω πολύ δεν μπορω να γυρνάω με καλώδια…(anyway….)….

Φιλε σε απανταω σε οσα μπορω….

Εχω μεγαλούτσικα δάχτυλα:lol:

Το πληκτρολόγιο του 6630 μου φαίνεται όνειρο μπροστα σε αυτό του 73….πραγματικα μου βγαινει η ψυχη όταν απαντώ σε ένα μήνυμα…..

Το σκέφτηκα και αυτό με το λάθος κουμπι που λες….αλλα προχθες που μιλουσα με hands free ανοιξε παλι από μονη της η εκθεση……παλι…τελος παντων μπορει να είναι και της φαντασίας μου…χμμμμμμμμμμμμμ

Το πρωί οι photos είναι σουπερ…το βραδυ όμως….οτι χειροτερο εχω δει από την εποχη του 6600 ακομη….χαλι μαυρο…

Δεν βλέπονται μιλάμε…….

Φιλε μου εγω ημουν πολύ ευχαριστημένος από το 70 μουυυ….απλα ειχα μεγαλη επιδότηση και την "πάτησα" με το 73…

Διαφορετικα δεν υπηρχε περιπτωση………..να το αλλάξω…..:)

Μαλλον θα περιμενω το 95……(ελπιζω το σαρ να είναι σε νορμάλ επίπεδα….)…..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...